Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ty lucernicky mas hezoucky,jak jsou vysoky?
Odpovědět
Profilova fotka
to uz jsme ti psala:-) asi 10-15cm.. mam je zavrený na poste jeste takze zatim nevim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz zapomela,ty moje jsou 26cm,docela velky, ale ja to nakombinuju aby to vypadalo dobre :-)
Odpovědět
Jo to kapradi alky si taky kupuju, ale zlate..pze letos mame zlato-cervené Vánoce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je zlatá :-N my máme už treti rok stribrno zlatý... kdyz jsme byla u nasich tak byl kazdy rok jiny a to bylo moc fajn:-) taky bych to zmenila moc se mi ted libi ty snehový veci s tou bronzovou... ale nejsou money...
Odpovědět
alky sorry, me uz fakt hrabe....
Odpovědět
Profilova fotka
nad děkuji za kontakt ;-) My máme už druhý rok v obýváku modrostříbrné vánoce a v hale starobylé červeno-zlato-slaměné a přírodní a perníčkové.
Odpovědět
Safi: you have got mail:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nad:Do you have mail se budeme dneska procvičovat v anglině :-D
Odpovědět
nee, ja delala pripravu na kurz, tak jsem cela zblbla:-) sorry za to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
neomlouvej se, náhodou to je sranda, zvlášť pro mě němčináře. :-D Ale příjemná změna.
Odpovědět
Profilova fotka
jééé nemluvte cize..vam budu prd rozumet:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neboj, už nebudeme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
thyyhjo.jsem nacpaná:-(
Odpovědět
Holky asi na me neco leze, uz jsem si vzaa paralen, je to na prd, musela jsem odvolat cviceni..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak sup spát:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dej pokoj, já akorát dobírám antibiotika, protože mě minulý týden přepral zánět průdušek. Tak přeju brzké uzdravení.
Odpovědět
Profilova fotka
hoolky zitra do prace..se mi vubec nechce:-( :-( :-( doufam ze uz tu konecne budete ptz uz sem prestavam chodit jak tu porad nikdo neni ...:-(
Odpovědět
Jako na beremese nebo na toto tema?
Odpovědět
Profilova fotka
je pravda ze je tu nezvykle ticho, obvykle vecer nestiham docitat a ted je to sotva stranka za den!
Odpovědět
Profilova fotka
no a to si jeste vetsinou povidam sama se sebou :-D :-D dneska ahoooojky:-) a jestli tu nebudete, tak tu budu psát samo romány..ale aby me za to nevyhodily..víte jak na tom jsem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska se mi zase zdala nocni mura o satech a ze mi vubec nebudou sedet a ja v tom budu jako v pytly :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dííky bohu...pár fotek jsem si "zachranila" na pc v práci..tak je tam jdu hned lupnout:-) mam to nejaky divoky..asi to nejak musim preskládat:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim proč, ale ty obrázky mi proste nejdou okomentovat :-'( :-(fnuk...
Odpovědět
Profilova fotka
normálne ted jsem si vzpomnela... vcera jsem na nebi videla takovy divny svetla . si rikám- to nejsou vrtulniky (dost tam litaj) tak si rikam co to je? no a za chvili dalsi 4... a pak dalsi a dalsi- svitilo to a letelo silene rychle, ale neblikalo -fakt to vypadalo jako ufoni.. no a manzel to rozlousknul :-D rekl prej: a nejsou to ty vase svitici lampiony co jsi o nich mluvila? jak se vypousti na svatbach ? no neni genialni..jeden prolitl docela blizko, tak jsme ufony odhalili :-D :-D ale fakt to tak nevypadalo.. na namesti byla nejaká sláva, tak to vypoustely.. ale to byl fakt mazec- bylo to tak vysoko- fakt jsem si myslela ze to byly vrtulniky -az na to ze to bylo tichý :-D n j blondýna
Odpovědět
Profilova fotka
holky..ja uz se tak tesim x-) mam pocit jako by to melo byt za 14dní.... jsem uplne mimo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde jstee? to je fakt sileny tady jak to upadá... asi budu muset kazdych deset minut neco psát aby jsme byly na hlavním menu a vy jste sem pak prisly:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno přeji, dlouho jsem tu nebyla měla jsem sedm nočních v kuse a tak jsem k.o. Alkapinko-jsi tu sama? Co svatební přípravy jak pokračuješ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé člověěěk :-) ahuuujky:-) vítám tě:-) jj já jsem tu skoro vždy sama:-) .. nu svatbení pripravy- vcera jsem pokrocila, ze jsme si "ujasnovala" co a jak ..porad váhám nad tema mýma stanama :-( nu jinak saticky uz jsou objednaný, jeslti si to nestihla (se musim pochlubit) a jinak asi nic new:-) meli sme s milackem na zkousku obleku, ale pujdem bud zitra a nebo v pátek (podle toho jak bude mit sluzby) :-) a co ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme objednaný čokoládky,SPZ pak dám fotečky,polštářek na prstýnky-taky mám fotku,nějakou tu dekoraci. Jelikož za 14 dní odjíždíme do Egypta na dovolenou tak chci být opalená a půjdu na zkoušku šatů. ale bude to těžké. Máš šatičky a který to jsou na tvých fotkách hned se podívám
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?