Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 kdepak siii?emoticon
12. lis 2009 ve 12:56  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 Já musela pustit čubky a ony se mi nechtěly vrátit do baráku... emoticon tak jsem je tu lákala na piškotky... emoticon emoticon
12. lis 2009 ve 12:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 emoticon ty to bys mi mohla poradit.. my mame hrozne zlobivou psici..nu a ona vubec neposloucha- jo na takovy sedni lehni pac, jo a perfekne, ale čekej a takovy ty vracecí povely vůůbec,, vidí psa nebo člověka mrdne ji v palici a není možny ji chytit, fakt neni, ani ji nazajimaj laskominy, a my nevime co s ni.takze se chodi na ksirách, ale to taky neni ono, ten pes se nevyblbne...tak nevíme..a zas se ji bojime pustit ptz ji nechytnem-uz se to stalo 4x... a fakt to nebyla prca..se sebere a bezi si nekam do tramtarie..

jinak- ty saty jsou fakt nadherny-muzu na nich oci nechat- porad na ne koukám...
12. lis 2009 ve 13:01  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 ty jo dva metry to je mazec... já mám asi metr..nebo metr a půl..nevím to musím pak změřit... no ono je to fakt lepší mít koupené..si vem kolik si řeknou za půjčovnu... v praze s přehledm 8 - 15 tisíc... jako mazec a to nepočítám, kdyby se náhodou něco s těma šatama stalo... emoticon takhle má člověk klid...a je tijedno kam se posadíš...jestli na tebe skočí pes nebo dítě.. emoticon emoticon no já uvažuju jako obchodník...ale je dost možný, že na ty šaty pak budu tak citově fixlá, že je taky nedám.. mamka má schované i svatební boty i šaty... ale někdy ze 70. let takže pro mě fakt nepoužitelný... emoticon emoticon emoticon
12. lis 2009 ve 13:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no já to mela jako duvod- ze je prodam, ale kdyz uz jsou objednany a zapalcený - tak to tolik neboli, a uz mi nevadi si je nechat emoticon nevím, napisu si do alba kdyby je nekdo chtel..ale asi je nedam..vim jak jsem milovala kdyz mela doma mamka svatebni saty.. sahnout si na ne.. no uzas.. ale to byl hadr-taky nevim jak to dopadne, treba budou na prd a pujdou hnedemoticonemoticon nepouzitelny ale uzasny kdyz se na to podivasemoticon

no 2 metry nejsou zase tak moc, a mam obavy ze arti napsala jen "vlečka" a né nějaka brutální 2m.. takže tam si myslim že to moc mit nebudeemoticon ale doufam ze jo, jelikož me to vzdy zhubení ta vlečka..

tady je pujcovny jak kde- jsou tu vsude priiiserny saty takze tam tak 6-8tis, a ty jediny 2 salony co tu maj jakstagst saty maj od 11tis ... emoticon
12. lis 2009 ve 13:08  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 a ja mam saty+ spodnice+bolerko 7300,- a kdybych je objednávala tenhle tyden tak jeste levnejsi nebot spadlo euro i dolar
12. lis 2009 ve 13:09  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 jééé děkuji to mě těší... emoticon já když je měla doma už koupené tak jsem trochu váhala...jako, že jsem vlastně nebyla ani nikde zkoušet a tak... ale zase na druhou stranu mám šaty do kterých jsem se hned napoprvé zamilovala na obrázku... tak už to neřeším... jsou hezké a basta... hlavně abych se ještě líbila ženichovi... emoticon emoticon

no to máte pěknýho rozjívence... emoticon , ale ona je ještě asi mrňous podle chování...tak první 2 roky mají fakt telecí léta... mě teď doma nic neposlouchá, jelikož ty mrchy cítí, že jsem marod, takže si musím pracně získávat autoritu... emoticon emoticon proto je musím domu tahat na piškotky a tak... já mám dobrý, že ty naše mrchy udělají za žrádlo téměř cokoliv..na tu vaší musí taky něco platit. emoticon Ale co? Hračka?
12. lis 2009 ve 13:11  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 to je pěkná cena... fakt pořád lepší než to půjčovné... emoticon a jsou tvoje a můžeš si s nima dělat co chceš..já se pořád bojím, že nás Zuzka nechá v zápalu focení třeba lézt po stromech, nebo po přilehlých zdech, do pole... takže takhle žádný problém emoticon což se i podepíše na fotkách, jelikož nebudeš mít křečovitý výraz..."panebože já se válím v šatech za 40 tisíc na trávě" emoticon emoticon emoticon
12. lis 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ty si byla totiz nejlepsi kulovej blesk..porad nic..samý uvahy a nejdnou-holky mam koupeny ty moje levante emoticon to by si treba v budejkach nedokazala..nejen ze tu saty neprodavaj, ale nic jako levante tu ani neznaj emoticon natoz i s velikosti emoticon-- šaty máš dokonalý, vubec nic neřeš, a když jsou zamilovaný tak to je jasný že to je suuperemoticon ja doufam ze u nas taky preskoci jiskraemoticon emoticon a zenichovi se urco budes libit-myslim ze hoodne .-) me se taky libis emoticon

no ona ma 7mesicu a mela by se ted nekdy zacit harat... no hracka je mimo..granulky a susenky taky nic..ona miluje proste zviratka a lidi... jako kdyby tam prisel nejaky cizi clovek a zavolal na ni tak s emuze zblaznit..na to sme ji chytly prave to 4x.. ze jsme pozadaly ciziho at na ni houkne..ona se strasne radovala ze nejakej clovek a letela k nemu, a tam uz jsme ji caply.. no prost emagor emoticon emoticon nevim na co jinyho bychom ji dokazaly chytit, jendou kdyz ji manza zase pustil a nemohl ji pres hodinu chytit tak jsem musela utikat z prace do toho parku a houknout na ni- ta mela taaakovou radost ze jsme ji zas mohly chytit- no proste tele no emoticon a proto je tezky ji poustet kdyz bydlime na sidlisti emoticon
12. lis 2009 ve 13:18  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 pajik -presne..kdyz jsem cetla téma "jak prat saty" ptz me to taky ceká, tak tam jedna rikala ze je mela odtrávy, smoly, jeden kapanec neceho k jidlu.. proste by me jimala hruza..jeste jak tam mam tu "vili"látku pres tu slehacku tak se to urcite nekde trhne..no infakrtyemoticon stejne jak rikam, tady byly jen dvoje stay nad kterýma jsem jáákšt táágš uvazovala a to nenii to zamilovani to by bylo na prd a jeste ze jsem to udelala manzovi jse se v nich nelibilaemoticon no ono, manzovi jsem se zatim nelibila v zadných emoticon mam docela hrachy emoticon emoticon

a my to budeme mit na letisti= infarkty = paneboze olej, smir.. atdemoticon :-d tráva urco když to máme na tráveemoticon a mame grilovany prase-uz ted vidim ze ty saty budou jako praseemoticon
12. lis 2009 ve 13:21  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 jéééé děkuji..to potěší, od holky víc jak od chlapa... emoticon emoticon emoticon jo ony ty šaty na mě čekaly... vlastně je objevila skorošvagrovka... já jí nemít tak se snad ani nevdám... emoticon emoticon a já vám to sem chtěla napsat, jenže jsem se bála, že to zakřiknu..tak jsem napsala až když byly doma... emoticon emoticon

hmm tak to je jasný..to je ještě mimčo...po prvním hárání se trošku zklidní, ale žádný zázraky nečekejte... taky mám doma podobný torpédo...narozdíl od těch ostatních je fakt neovladatelná... ale už jí bude skoro rok tak doufám, že se to zlomí... nejlepší je, že umím celkem slušně vychovat bígla, ale ostatní plemena jsou pro mě záhadou..a to se říká, že bígl je blbej a vychovat se nedá... a už mám za celej svůj život třetího a pohodička... chodí bez vodítka, přivolání bravurní... jen se mi začala trochu lekat aut, jak jsme na tom buranově, kde se nic neděje... emoticon a nemáte s ní problém, když je sama doma? Jako jestli neničí věci a tak? Jo ještě mě napadlo, když naháníš svýho psa bere to jako hru a zdrhá před tebou..lepší je běžet od něj a on běží za tebou, ale na sídlišti je to o hubu...kdyby vlítla pod auto... nejlíp jí trénovat někde na oploceném pozemku...
12. lis 2009 ve 13:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 no letiště je taky pro šaty doooost nebezpečný...myslím, že jsme to fakt vyřešily jak nejlépe to šlo... ty sis nakonec taky sestrojila šaty podle sebe...tak nevidím důvod proč by to nemělo dopadnout... hele a ženiši nás stejně nebudou moct rozdejchat... vždycky to tak je... ten můj taky vždycky viděl jen obrázek nějakejch šatů a vždycky, že jsou hnusný a tak, ale až se to všechno dotvoří..účes, líčení...prostě k tomu svýmu přijdeš jako princezna tak taky nebude mít slov... vždyť kolikrát za život nás uvidí takhle načančaný... emoticon

já teď zase řeším vlasy a asi si nechám naklikat clip-iny ať mám pořádné háro... už je mám doma asi 2 roky a byly se mnou venku jen párkrát... tak ať se mi taky trochu vyplatí... emoticon jen je musím někdy půjčit kadeřnici aby viděla co se s nimi dá všechno udělat a jak dlouho třeba vydrží navlněné...
12. lis 2009 ve 13:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no to je fakt super ze tam na tebe cekalyemoticon na me taky cekaj mam je jak detatko-kazdej den na ne myslim jestli uz se zacly aspon sit nebo ne, a v jakym jsou stadiu , a kdo na nich dela a jestli si dává zabrat...no psycho emoticon emoticon

no my máme shiba- inu, to taky rikaj ze je neposlusny a tvrdohlavy zvire, ale jak rikam, na ksirach posloucha do puntiku, krikne se a ví, umi na 100% pac, sedni, lehni a vyskoc -a to v 7 mesicich.. no ale ta volnost-ta jí leze na mozek...tohle byly lovecky plemena-lovili s nima medvedi(cinani) nu a oni kolem nej porad dokola behaly az ho unavily a lehnul.. no a to delá presne nám, je videt ze to má v genech- je silene rychlá a porad kolem dokola kolem tebe lita jak prastena-jsme jednou na ni rvaly ze jako jeslti si mysli ze jsme medvedi nebo co :-d :-d i kdyz tak vypadámeemoticon emoticon manzel taky rika ze po roce /dvou se to usadi a bude to okej, ale ja mam zas strach a teorii ze kdyz se to nenauci ted tak potom uz vubec, a bude nevychovana... a fakt je sranda jak nase teta(generál -šíílenej vsichni se jí bojí) tak je profi psovod a vychovává vlčáky pro nejvýší třídu a nejaky vyslechteny do ciziny-no zivi se psama a ta si nás podala že chcem shibu .. prej ze se zblaznime ze je neovladatelna atd atd.. no a kdyz jsme prisly k babicce-samo ze vsihcni jakej je to fracek a delali si z nas srandu tak jsem prohodila jen -sedni a pac, a ona to okamzite udelala- si mela videt ty obliceje!!! jezis to byl pocit! emoticon emoticon ha , to mam rada takovyhle stírání emoticon emoticon

no kdyz je doma ak hajá, ona nic neničí, jeste (krome mi nabijecky) nic neznicila, nečůrá, nekouše, neškrábe, jen když se doma třeba otočim a zas jí tam nechám tak tak 10minut pláče...ale jinak uuplne v pohode..ona si i sama hraje takze se ji ani moc nemusime venovat kdyz neni naladaemoticon

nu to jsem si taky rikala, ale oplocenej pozemek nikde nemam, a tam nejsou ty lidi a psy co ji delaj problem..tak nevim nevim co s ni udelame..
12. lis 2009 ve 13:39  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 to más recht..to co si planuju já, tak je jisty ze nebude mit slov emoticon emoticon emoticon
12. lis 2009 ve 13:42  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 to tak dlouho louskáš?emoticon se nedivim ,,já kdyz se rozkecám.. emoticon
12. lis 2009 ve 13:58  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tohle je náádhera- tam bych chtěla svatbuu emoticon
http://www.novinky.cz/cestovani/184125-noc-na-tajuplnem-anglickem-hrade-vas-prenese-do-casu-robina-hooda.html
12. lis 2009 ve 14:05  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 hmmm zvláštní to pejsek... ale určo nad ní vyzrajete... emoticon chtělo by to to přivolání bez chybičky... pak má člověk trochu jistotu... no a nebo cvičák...tam jsou lidi, psi a i by vám tam někdo určitě poradil... jinak je zlatá, když se sama dokáže zabavit aniž by něco ničila... ty naše hyeny dřív demolovaly celý barák... co já se nabrečela a nauklízela při každém návratu domů...normálně se mstily, ale to začalo až s příchodem malého satánka jak já jí říkám... bígl do té doby neraboval jen hajal, ale když vidí co vyvádí ta mrňavá tak se nechá strhnout.. emoticon ted jsou separovaný a do lepších místností bez nás nesmí... emoticon takže jejich je kuchyň tam se nedá nic zdemolovat... emoticon emoticon emoticon a když jsme doma tak si lezou kam chtěj... kromě pohovky... emoticon
ty jo, ale taky se hrozně ráda předvádím s bíglem... zkoušíme trochu i agility takže si jí nechávám skákat na záda a tak a lidi, vždycky koukaj co to dělám a ještě ke všemu s bíglem... a největší úspěch byl ve třech měsících během pár minut sedni, lehni, vstaň..to nás naučil přítelův táta, kterej je starej kynolog..takže jsem se s mrňavým bíglíkem všude vytahovala jak umí... bohužel starýmu pánovi už je skoro 80 a je to asi jedinej fígl co nás naučil a naučí.. a je to hrozně jednoduchý tyhle tři povely na sebe krásně navazují, ale chce to psa, kterej je na žrádlo... takže pro bígla jak dělané... emoticon emoticon emoticon
já si myslím, že pro manžela budeš mít super překvápko... hele a má alespoň trochu představu, že budeš trochu netradiční nevěsta..víš aby nečekal závoj přes obličej a tak... emoticon ale zase na druhou stranu už tě nějakej ten pátek zná..tak asi tuší co se ti líbí, ne? Každopádně se hrozně těším na výsledek... myslím, že to bude hooodně dobrý!!! emoticon
12. lis 2009 ve 14:06  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 alka: no tak to je hustý místečko... jen mít na to ty penízky... emoticon ale big luxus... emoticon
hele musíme ty příspěvky nějak zkrátit.. já to dlouho čtu a pak to dlouho píšu... emoticon emoticon emoticon
12. lis 2009 ve 14:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jj to on vi.. vzdyt jsem prisla zmalovana domu, uces jsem vlastne taky mela... a ja jsem hrozna slepice.. vsechno jsemmu rekla.. takze vi jaky saty, vi i barvu tech satu, vi jakej uces, vi jak namalovana, vi ze chci byt extrovagantni, vi ze sitovina..nj budu si muset davat vetsi pozor emoticon emoticon ale diiiky bohu jediny co si rikam ze na urcity veci ma silenou sklerozu a halvne- on nemá naprosto zadnou predstavivost..takze doufejme ze cajkemoticon

a on je rád, on by asi u me ani nemohl cekat neco obycejnyho, ani s emu to nelibi...vse co je trochu jiné tak se mu libi emoticon

jééé se uplne cervenám emoticon ja taky doufám že to bude superemoticonemoticonale musim zhubnout..ne kuli satum, ale kdyz jsem takhle oteklá mam dvojbradu, a v obliceji jsem takova nateklá..no a staci mi málo a mam ten xichtik hrozne "vychrtlej" tak doufejme at to na tech fotkách vypadá doobřeemoticon
12. lis 2009 ve 14:22  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no aspon se neco deje a lip se odpovida,,, ono kdyz je to jedna veta tak se na to tezko navazujeemoticon
12. lis 2009 ve 14:28  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
 jé, vy jste se rozkecaly hlavně teda o čoklíkách emoticon jsem doma a s o raapidně dost kratšíma vlasama emoticon bohužel nemám ted momentálně foták, abych sem hodila foto, někam ho odtáhl brácha, takže třeba pak někdy emoticon
12. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 se ti určo povede schodit.. času dost... emoticon
tak já jsem hrozná příteli nic neříkám... neukazuju... jo vlastně asi viděl závoj, ale ne na mě... všechno tajím... nejsem hrozná, jsem jen pověrčivá...tak emoticon emoticon emoticon no ale zase na druhou stranu pokud to neviděl pospolu tak tě to nijak neohrozí..právě tím jak to bude netradiční... ale jelikož se nepouštím do ničeho spešl, tak holt mlžit musím... když mu řeknu o bílém závoji a bílých šatech, účesu..tak hned bude vidět která bije... emoticon emoticon ten můj tu představivost má... hele dokonce mi k zásnubnímu prstýnku dal i básničku...z jeho hlavy...to mě fakt rozbrečelo... to stejně bylo krásný ty zásnuby...hrozně nečekaný... a z mojí strany uplakaný aaaach joooo bych to klidně zopákla... emoticon
12. lis 2009 ve 14:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 ahoooj briis: my dneska s Alkapinkou píšeme slohy, tak nám to hlavně nekontroluj... emoticon emoticon emoticon za bezchybnost neručíme... emoticon emoticon ...jak moc jsi zkracovala? emoticon
12. lis 2009 ve 14:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 a mobil ? emoticon no my jsme se hlavne rozkecaly emoticon emoticon jelikož tu paja vuubec neni tak ji musim hne zdrbatemoticon emoticonbriis uz si videla saticky? emoticonemoticon myslim pajikovo emoticonemoticon

no já jsem taky poverciva..taky nic "nerikam" ale proste porad neco ukazuju, porad o necem melu )vzdyt krome vas neni skym) nu a nejak se nezdarilo.. nu predstavu má, ale me jeste nevidel a halvne- saty taky ne emoticon ze budu mit slehacku..tech jee emoticon emoticon

tak muj je hooodne velkej basnickar, on ma normalne dar, behem minuty hodi basnicku o 15řádkách veršů- ale jakýýých ! žadný rýmovačky-fakt básně..to nechápu jak to dělá ..ze zacatku to byl problem ptz ja nejsem vubec romanticka a on mi furt basnil a me to lezlo na mozek a nejednou jsem ho kuli tomu servalaemoticon ...presne..na zasnubach taky neco "mlel" ale to jsem byla nejak mimo emoticon
12. lis 2009 ve 14:41  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 pockej..musime na briis pockat..urco dočítá emoticon
12. lis 2009 ve 14:42  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 až po ramena, z půli zad pár centáků pod uši emoticon to bude zítra drahouš koukat emoticon
12. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 thyyjo tak to bude..to nam hned musis reakci rictemoticon to musi byt super pocitemoticon vzdy kdyz jsem ostrihana tak se citim takova "svezi "
12. lis 2009 ve 14:44  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 jojo,dočítám jak drak emoticon ale čtu rychle,už jsem to zmákla emoticon
šatky jsem viděla a musím řríct taky paráda!!na to,že nejsou originál,tak vypadají naprosto luxusně a pajikovi moc sluší!!!
12. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 to mi povídej,já mám šíleně těžký vlasy a ted se cítím o dvacet kilo lehčí,když jsem ty kilometry shodila emoticon
12. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
 pajik83: ty brdo tobe ty saty strasne slusi!!!!! wow, jses jak proutek!! emoticon
12. lis 2009 ve 14:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš