Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janiczka: uz mas nejaky plan na dort? Tusis odkud ho budes mit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, take se k Vam pridavam :-) Mam na Vas rovnou jednu otazecku...Kdyz se maji nasi rodice sejit s partnera rodici, kdo koho zve??Moji rodice nebo jeho??nemuzu to vubec nikde najit. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Při jaké příležitosti? My jsme chtěli oboje rodiče seznámit před svatbou, ale tchán a tchýně o to nestáli, takže se poprvé viděli až na svatbě. Přečti si články o zásnubách, klasicky by se asi rodiče měli seznámit při nich... (ale nevím, podle tradic jsme to nedělali). Spíš jsme mysleli, že rodiče pozveme my (hodilo se to i jako oslava narozenin), ale neproběhlo to...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj Susaana, vitej u nas!! :-N :-N Ja jsem vzdy myslela, ze oboje rodice pozvete vy aby jste je mohli seznamit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak jsme to zamýšlely my... kdyby o to stáli... (naši stáli).
Odpovědět
Profilova fotka
U nas to nema cenu, stejne si nepokecaj :-D i, je tam jazykova bariera :-| Takze se poprve uvidi az na svatbe.. Ale kamoska s pritelem pozvali oboje rodice do restaurace a sestrenka taky, tak mam za to ze to je normalka
Odpovědět
Profilova fotka
Normálka nevím, my jsme to "vymysleli" a nevěděli jsme že se to tak dělá, jenže manž. rodiče o to nestáli, takže se viděli poprvé až na svatbě... - a kupodivu si pokecali dobře, žádná jazyková bariéra, dokonce tchán naše pozval na chalupu :-) Zatím tam nejeli, ale chystají se, tak jsem zvědavá, hlavně jak nás pomluvěj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak co rikas Susaana? Poradili jsme?
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinko hodně štěstí v nové práce tfuj tfuj. Tak s tím neporadím z vlastní zkušenosti ale asi bych zvolila neutrální půdu a pozvala je někam třeba na véču nebo tak. Taky pomalu budu muset ukončit prolézání internetu dochroupám okurku a bude to. Susaan kdy máš termín a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky z neew prááce:-) Jsme prostě fakt závislák:-) Práce teda dost nuda a těžký:-( ... Jéé ahoj nováčku:-) Vítáme tě:-) Tady je to šrumec:-) Susaan a co vše už máte"zařízený" či vymyšlený? :-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak píšu Vám z práce,, teda nuda děs, a co víc , neni to ani jako práce, chjo to je na dlouho až prijdu domu pořádně se tu vybrečim:-( Thyjo ale má to i jeden plus.. našla jsem tu luxusní odkazy na svatební salony a vypadá to že budou šaty snad 300% z prahy a nebo rakovníka .. :-d :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda alkapinka, jen si dej bacha aby nemonitorovali pouzivani internetu, ted to dela uz 90% spolecnosti! =-) Ze zacatku je to v praci vzdy nuda, protoze muzes delat jen omezene mnozstvi prace, ale jak se zabehnes, tak to na Tebe navali!! A hlavne,jak rikam ja, zaplati to ucty ;-) Tak jim tam vytvarej hodnoty a vecer nam o tom povis! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no.. povim vam to klidne teed.. no doufam ze to nemonitorujou- jak se to delá?:-) No jsem tu dneska uplne zadarmo nemam ani smlouvu a na obede jsem se dozvedela ze to ani mozna nebude tak zhavy, ze me nejspis nevezmou ptz na me nejsou money, a hlavne vezmou jen kdyz dostanou dotaci od pracaku- to je teda ftipnééé .. no a tatka kterej mi to zaridil mi sam na obede rekl ze si nepreje abych u tohodle zustala- ze preci nemam zdelani na to delat topenářku... no jenže co mi zbyva:-(((( jiny prace pro me proste nejsou..tka já nevim...:-( vypada to ze zas zitra nejdu a ze jsem spis jako pomocna sila, kdyz nebudou stihat- tka jako stim jsem sem sla, ale zas jsem marne doufala ze bude prace...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem doma....Tak ještě jsem Vám chtěla říct že jsme byla tak nervooozní na ten dnešek, že jsme celou noc nespala, pořád se převalovala a byla hotová, jako můůůžu storpdo říct že vim jak to vypadá když nervoitou nemůžete spát, aspoň vim co mě den před svatbou čeká :-D :-D Uplně bych to k tomu přirovnala:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste?? jsem sama domaaa:-) Mužu zavislačit... Tak než přijdete budu patlat album..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky- kdepak jste?? manžel už je skoro doma.. to bude pak keců... celý den si muzu s vama kecat..a vy prijdete zas v noci - fnuk :-( ALbum uz je skoro hotový:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek! Tak jak, jdes zitra zas do prace nebo to bude jen tu a tam?
Odpovědět
Profilova fotka
no je to tu a tam, ale zitra tam zrovna jdu:-/ Ahojkyyyyyyy- konecne ziva duse:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky dekuju za privitani :-D nevim, nevim, myslela jsem prave,ze to je ze strany pritele,ale jeho mamina zas rika, ze ode me.V celku o nic nejde, jen me to zajimalo.Tak se sejdem nekde na neutralnim miste a uvidime.Hlavne tak nako navzajem se o tom zaclo mkluvit.Nasi maj v planu hlavne hodne zaplatit, tak se chtej asi taky domluvit co a jak. Nu zatim mame termin a ten je 28.8.2010 tak uz aby to bylo.Jinak urco to bude v Praze.A jinak nako moc neresim,teda neresila jsem dokud jsem nezasla sem, a nezjistila jak vsechny plasite :-) Tak asi tako brzo zacnu.Zatim mame jen korunky :-) zaklad mame...asi i misto obradu Libensky zamecek nebo Novomestska radnice,a hlavne premyslime kde hostina...nemate nekdo nakej napad??
Odpovědět
Profilova fotka
susana: jéé to máte den po nás:-) To je fájn:-) My ale neplašíme, my to chceme mit v klíídku zařízený a hlavně- užít si to co nejvíc:-) Máte korunky? to je to nejdůležitější.. to ani my nemáme a docela mam hrůzu z toho že to dohromady nedáme:-(( NN na hostinu jsem sama bezradná a hlavně jsme uplně z jiny strany republiky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky muzu vas nejakou poprosit? kouknete mi prosim do mýho alba I ? Je to to jupíííí.. dala jsem si tam počítadlo návštěv a nevim jestli to nefunguje nebo jeslti tam jen nikdo nechodí :-D :-D dííík- abych to kdyžtak smazala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja tam byla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha- a furt nic.. tak mi to asi nefunguje:-(( Ale děkuju:-) Tak co? o čem hodíme drba?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu nevim nevim ...jen mam obavu z toho ,co kdyz si nasi s jeho rodicema treba vubec nesednou...To bude zajimave... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
susaana: neboj, já jsem se taky bála, manž. rodiče ODMÍTLI se s našima před svatbou sejít... - a jak se na svatbě dobře bavili a dokonce tchán pozval naše na chalupu :-) My měli obřad na Lib. zámku :-) Hostinu jsme měli v salónku restaurace Na Ostrůvku (nekuřácká restaurace), ale nevím kolik vás bude - nás bylo i s fotografemm dohromady 15. Není to moc velký. - vařili výborně!!! :-) http://restaurace.ostruvek.cz/index.p...
Odpovědět
Profilova fotka
no z tohodle jsem mela taky strach, a nastestí se to vyvrbilo tak, ze je to uplne oká :-) Proc mas takový strach?? jsou to jiny typy?
Odpovědět
Profilova fotka
martinka3- dekuju za napad!Bude nas asi neco kolem 40 lidi. Tak to asi nevyjde. Nu snad neco sezenem...
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka - nu nevim, treba je to uplne zbytecne a padnou si do noty,ale to clovek nikdy neodhadne...Myslim,ze to nako zvladneme.
Odpovědět
Profilova fotka
myslite, ze je bllbe nemit bile nebo sampan atd. saty??mam v planu mit tmave bordo saty a spodek prizvednuty a z toho jde bílá.Premyslim nad tim,ale prave resim, abych vypadala jako nevesta pac nechci zas vypadat jak ,,na maturitaku" :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no a kdyz si nepadnou tak nikdo nerika ze se musi stykat ne? :-) Treba moje babicky- jako rody... úplná katastrofa... takže se od svatby svých dětí prostě neviděli a co? nic se nědělo- horší by bylo kdyby třeba bydleli v jedný vesnici a nebo dokonce sousedi:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?