Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě to taky zmátlo v těch zprávách, ale mamka s tím přišla včera odpolko, že se chlapi nechtěj nechat očkovat... ale je možný, že to říkaj a vakcíny tu stejně nejsou... ;-) ..no to my povídej já tehdy žehlení taky neholdovala..bylo mi 16 a mlěla jsem jiné starosti, že...možná jsem si někdy přežehlila tričko, ale víc ne a on si přišel s kalhotama který byly z takový tvrdý nežehlitelný látky...ale je to cca 10 let dozdu, takže mohli změnit materiál... no ikdyž to pochybuju... :-D no a košile jsem se pořádně naučila žehlit až letos... dřív jsem jednu žehlila třeba hodinu... musela jsem přijít na ten grif... :-D a nebo je to fakt drahý zlatnictví... chtělo by to nějaké srovnání..mě i ten prstýnek pro přítele přijde předraženej... ještě zkus najít další zlatnictví a poptat se.. je vidět, že kšefty nepotřebujou, když ani neodpovídají zákazníkovi :-p
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo to by si se divila, jim to porad meni, za tu dobu co jsme spolu uz to zmenily 2x a ted prisly se super inovací 8-( misto uniforem budou mit trička.. to asi upadly ne???? no doufam že to neprojde 8-( no hledám hledám, a sem nikam jit nechci ptž tady jsou zlatnictvi který jsou minimálne z marsu.. jestli si pamatujes, jak jsem to tu hodnotila- tady jsou šílený dardy i za uplne hnusný a obycejný prsteny, natoz za tohle...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: absolutně nevím co je za barvu wenge... ty jsi jak ten můj..on je vyučenej obkladač a když vybíráme kachličky, tak neříká zelená a modrá..ale používá na to úplně šílený názvy... :-D :-D jako třeba omaha nebo co? Jé teď jsem si ještě usmyslela, že se mi líbí jako pracovní deska zelenej mramor, což by k červené lince fakt nešlo... no to budu zařizovat až za pár let..takže zatím to nechám koňovi, jelikož jsem až patologicky nerozhodná... :-D :-D ale je super, že si linku předěláš k obrazu svému... já bohužel s tou dřevěnou nic nenadělám...ale co taky je pěkná a my jsme teď na venkově tak se sem i hodí... ale až se budeme stěhovat tak jí tu nechám... nebo jí odvezu našim na chatu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no wenge je taková ta tmave hnedá jakoby se svetlýma pruhama-proste "pruhatá" tmave hnedá :-) asi tak bych to popsala:.-):-) tak ty si hustááá :-D :-d zelenej mramor a cervená :-D :-D uprimne videla si zelenej mramor v celku ?? dost hnus :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak zkus vyčíhnout nějakej veletrh... vždyť i někde u vás se něco podobnýho musí konat..tady v Kolíně jsou taky nějaké ... a tam jezdí třeba i Pražské firmy, ne? Já právě vždycky myslela, že v Praze je dráž... ale je fakt, že třeba na nákupy i blbýho jídla raději jedeme do Phy... jelikož Kolín je dražší... no a když člověk platí hypo a jiné výdaje, tak mile rád vyjede třeba do Macra na větší nákup... za to se ten benzín vyplatí... fakt jim to mění? No tak to se policie plácla přes kapsu... :-D my jsme spolu tehdy byli asi 4 roky a nic novýho nebylo...fasovali snad jednou za rok a teda hadry hnusný... a jako trička místo uniformy to je teda pěkná blbost... :-D jé a teď jsem si vzpomněla na ty hnusný šedivý fusekle... co měli na příděl :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tady je veltr 17.kvetna - na hluboký- obří veletrh..nu ale nechci riskovat ze prstýnky budu mit nekdy tesne pred svatbou:-/:-( tak fusekle muzou mit jaky chtej..manza nosi cerny.. a ted uz nefasujou ale strhavaj jim s platu korunový cástky a je to jako kdyz sbiras body...az nasbiras body na kosily, tak si ji muzes poridit.. zadnej fasung :-( :-( takze manza si ted znicil kosily, a sel si "koupit" novou..takze to je zajimav..ty materialy maj docela hezky, t akosile je moc fajn, ale uplne bytostne nenáááávidim ty jejich hnusny "mokasiny" nebo co to jeéé ...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ne já to viděla jen v televizi a v časopisech... :-D tak jsem si to našla i na internetu tu barvu wenge... nějak mi nefunguje představivost... :-D což jsi jistě poznala z té zelené a červené...a je fakt pěkná...to budeš mít hezkou kuchyňku ;-) ... no a u mě vede asi spíš ta červená linka... ale na to co za desku??? Něco světlýho? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bilej mramor, sedá(ta je mooc hezká) cerná, imitace dreva-stejna s podlahou(napr.plovouci) je toho hafo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jim ty prstýnky tak dlouho trvaj? :-| no vidíš jak se uvolnily mravy u policie, už můžou mít i ponožky jaký chtěj... :-D, ale zas na jednu stranu je to dobrý a hlavně jestli mají lepší materiály..jsou v tom beztak celej den, někdy i několik dní, že... ;-) jo boty měli taky takový hnusný..to maj asi pořád stejný... :-D :-D :-D ty jo ale co se mi lbilo tak čerňáky a ohoz těžkooděnců... na to jsem tehdy měla úchylku... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sakra ty se v tom fakt vyznáš... všechny kombinace by se mi líbily... :-| ale nej mi přijde asi bílej mramor nebo ta šedá..černé bych se trochu bála... ikdyž když se to pěkně nakombinuje se vším tak to taky ve finále musí vypadat luxusně... ;-) jdu vypustit na zahrádku psí děti než mi tu udělají nějakou neplechu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda jste se rozjely o kuchyních :-D já si do baráčku chci pořídit nějakou pěknou od oresi,ty jejich se mi fakt líbí,ale bude to tak 150tis.včetně spotřebičů :-. ale to je ještě hooodně daleko
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ahoj pajiku,dlouho jsme Tě tu neviděly!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
briis: ahojky no mě zase skolil zánět střeva tak jsem ležela...a dlouho budu nejmíň do vánoc... :-) ale už jsem to tu psala a nebudu se litovat ;-) tak očumuju co máte nového... co ty? Koukala jsem, že máš krásnej závoj ;-) jsi šikulka
Odpovědět
Profilova fotka
jé děkuju,to mě těší,že se vám to moje dílko líbí :-N hlavně aby ses dala do kupy a že už máš zkrku taky šaty a numíš si s nima lámat hlavu
Odpovědět
Profilova fotka
briis: no ale byla to pěkná piplačka co? Ale počkej jak to vyrazí dech ženichovi! Jo určitě se dám do kupy..prostě musím... jen už je to letos dlouhý marodím někdy od září...takže cíl je uzdravit se pak v klidu zvládnout tu svatbu, nejmíň rok čistit tělo od léků a až bude nějaká příhodná situace tak asi i zapracovat na mimču, jelikož ty relaspy nemoci jsou delší a horší... a o miminko se s přítelem připravit nechceme... takže pak se s některými z vás snad budu setkávat na modrým koníkovi nebo která je to ta diskuse o dětech... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nu nejhorší bylo se domluvit s naším stoletým šicím strojem,než jsem došla na ten fígl,aby se mi pořád nevyvlíkala a nepřetrhávala nit, to bylo fakt děsný 8-( pak už to ale šlo a ještě byla piplačka,když jsem přišívala korálky,nakonec jsem jich tam pár průhledných dala, aby se to trochu na sluníčku lesklo,ale jen na takový ty "ocásky" nahoře krajky,aby to nebylo přeplácaný, ted ho chci přežehlit a pak tam konečně nějak přišít ten hřebínek, s tím si ale moc nevím rady.. ju, taky časem určitě i my zapracujem na mimču,ale nejdřív tak za dva roky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no říkám jsi šikulka... já bych si asi na stroji sešila prsty... :-D tak okoukni jiné závoje jak mají přidělaný hřebínek a zkus to podle toho...já když nevím tak to vždycky z něčeho obšlehnu... :-D no ono nám to taky vychází tak za dva roky... rok do svatby a rok musím být bez léků..a ještě záleží jestli se stihneme odstěhovat do většího ... zatím tomu nechám volný průběh a uvidím ..musím mastit od počítače přítel se vrací z práce a jak uvidí, že neležím bude mazec..tak děvčata ahoj..pěkně plánujte já sem zase někdy nakouknu... :-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky, vcera jsem se na vás vyprdla a koukám že je tu solidne mrtvo :-):-) teda končit diskuzy v 6? no fuj :-D :-D jinak briis kuchyn od oresi te vyjde na mnooooohem min nez na 150 se spotrebici :-) ver mi, vyhrala jsme misto prodejce (ze tu pobocku uz neotevrely to je jejich boj) no a delala jsem u gorenje, super-ale jeden z nejdrazsich na trhu :-D :-D a vim že oresi jsou "jen" prkýnka takže to je i cenově uplně někde jinde..jestli nechces kuchyn 6x6m tak tu cenu několika násobně sniž :-) :-) no a pajik tobe jsem psala jeste ze je takovej vzor je to jako cistej kremen- a to je uuuzasny ze se ti tam jakoby leskne ta slída.. no kráása:-) to je asi nejpouzivanejsi :-) ja jsme osobne zvedava co si bouchnu do ty moji.. vcera prisla holky- slevnily mi jeste 200Kč což bylo milý, a na to co jsem očekávala to je docela"luxus" kuchyne:-) -) jeste k tomu koupit desku a lino za to at nezasvinim zed, a tadáá:-) muzu zacit s dietou... jako holky já zas pribrala 8-( ;-( uz nezapnu ani zimni bundu-mam ji na cvoky a kdyz udelam jakkykoli pohyb tak ty cvoky rupnou..no des.. :-( :-( pajik ty sem chod casteji :-) zvlast jestli si doma a lezis, tak mas spoustu casu sem chodit:-) aspon budu mit skym kecat:-) :-) a briis ty taky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky já jsem dneska soolidně mimo.. pajik ty uz más saty?? nejak se mi ta informace ztratila :-N holkyyyy, manza má dneska odpo, tím pádem tu budu smrdet do 10vecer:-) :-) Nooonstop:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,opět nakukuju :-) nu jo,časem do novýho,až bude novej domeček,tak bych ráda oresi,líbí se mi a nechci právě nic drahýho,aby to "chvíli" vydrželo, aby se na to dalo i koukat a aby to taky bylo na naše finanční možnosti..nu já potřebuju prostor,takže ono to těch minimálně 100 bude :-D navíc chci i ostruvek,nebo něco takovýho,prostě samostatnou pracovní plochu,jsem zvyklá z domu z parcovního stolu,máme celkem dlouhej s pravou mramorovou deskou a stejně tam je pořád plno krámů a nemůžem se s mamkou vejít :-D ale kuchyň celou dělal taťka,je stolař,takže pravý dřevo ;-) jojo,inak pajik už má šaty,psala to tu, že má ty svoje vysněný levante, tuším
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky,mám dotázeků nevíte kolik asi stojí půjčení šatů pro družičku? Já jich chcu mít víc v rozmezí 2-10 let tak jen at vím kolik jich mám z příbuzenctva plánovat aby mě to nezrujnovalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
joooo už si vlastne vzpominam..jezis ja jsem fakt uplne mimo..ted tu zas po me v praci jezdi a prijde mi ze delam se samym blbcem a kazdej ten blbec je zmatkař, a ješte si všechno odkládaji na muj stůl!! a já to tak nenáávidim, mam tu snad největši bordel ze všech -zavalená papírem a ted se na mě řve kde co je, jen jdu na záchod a oni mi to tu zas přehrabou a zas se na mě řve že kam to zmizlo..no jsem ted vytocená uuuplne do otáček..nejhorsi je ze me se proste nic nerika..tak si jedu svoji praci a ted tady najednou líítaj a krici ze honem honem ze jdou na urad a kde je tohle, a kde je tohle , a kde tamhleto.. a já abych se po a ještě k tomu čarovala nebo ja nevim jak si to predstavujou.. stve me to a ted me naprdly uplne maximalne, nejhoris je ze nad sebou mam zenskou která je pobožná (nic proti Vám) ale ona je šíííílena pořád každýho otravuje s vírou,ale takový kecy!!! mi prijde jako kdyby snad byla nějaká sektááářka, a ještě: já nikomu nedávám vinu, já chci jen nalézt kde se stala chyba a tohle mi říká 4x za hodinu, já jsem neudělala ještě ani jednu chybu- jedu jen podle rozkazů - tohle udelej, tohle támhle posly..no a?? no samo že je půlka věcí blbě a co? jde se řvát na mě že jsem udělala chybu a že pro příště at si to zapamatuju a vyvyruju se toho, a že me přeci neobvinuje a dá mi 30minut přednášku zas ty její mimo kecy a když to schrnu tak v nich říká : jo je to tvoje vina, nauč se to, já ti to nevyčítám, ale musís u toho taky myslet, proc si to deláš jednodussi, aPORAD mi dává neco za vinu- za chvili snad prijde stim ze já muzu za to ze ten vezen utekl..a holky.. na moje sebevedomi to teda ma sakra vliv -asi ji zabiju..a myslim to uplne vážně... nesnášim když mě někdo poučuje, sám tu 8hod nic nedělá a pak mi přijde vždy oznámit co kdo kde si stěžoval a ze za to muzu ja-s prednáškou+ jak jsem atd atd atd.. no holky jááá tak penim..já totiz vyplnuju zádosti o dotace na ty pasivni domy-jeslti vám to neco rika.. no a reklo se ze se udelá nejdriv sef, aby se vedelo jestli to deláme dobre--takovej pokusnej králik.. no tak ho vyplnim. a jeste si splhnu ze vyplnim i jednoho navic(tý magorky tátu) no a oni na me tady rvou ze jakto ze nemam udelanou jí, a jeste jednoho pána (tak rikam ze mi nikdo nic nerekl a ze nejsem telepat) nezáájem... a ted se na me opet rvalo- jakto ze to sef nepodeplsa - no a já za to muzu ???? no to je snad des..holkyy,, ja jsem tak nastvana!!to je zas ta moje erupce... kdyby tu nesedelo dalsich 15lidi, tak se zvednu a SERVU ji do kulicky, sef nesef.. já vseobecně nechápu jak muze delat sefa nekdo kdo je tezkej flegmatik ani do ty prace moc nechodi, a pod nim je dá se rict taky sef- kterej mu to má ridit(ta pí x a) a ta je totáální zmatkař, panikář, a uplnej magor?? jako to to tu budu za chvíli snad vést jáá ... trošku víc jsem se odklonila-ale tyhle lidi mi ty svatbení přípravy Fááákt ničí.. jsem z nich uplně strhaná..si nedokážete představit pod nima dělat:-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem mela uplne cerno pred ocima.. ptz ani koukám co jsem vsechno napsala.. wau.. o půlce nevim -to je to asi náhlý pomatení :-D :-D omlouvám se, ale evidentne to muselo ven :-D :-D šaty pro drůžičky? nemam šajn, děti na svatbě nechci :-) já budu mít dospělý drůžičky a těm se to musí nechat ušít na míru
Odpovědět
Profilova fotka
ježkovivočei,to máš teda "veselo" :-( já být Tebou zvedla bych hned kotvy.. A ta ženská,co o ní píšeš, ta mi přijde spíš jak nějaká sektářka,fakt.. Já jsem věřící a řekla bych hodně, ale nikdy bych si nedovolila někomu něco valit do hlavy at už v práci, nebo ve škole či kdekoliv =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska- s ejdu zakopat.... ptž co si na mě každej dovolí-to je vrchol -třeba teď- co mám dělat?? vydražila jsme na aukru nááádherný obraz-za těžký peníze a? poštovný tam bylo 59kč, tak říkám ok fajne. A oni mi těď po dvou dnech napíšou, upozornění, že v poštovným se zmílily a že je to 260Kč s plabou předem a 380 na dobírku..no to se snad upadly ne?? to si snad ani nemůžou dovolit ne? mam je udat aukru ?? nebo co se stim dá dělat? jelikož to je docela zásadní změna částky, takhle místo 15OO budu platit 2ku ????
Odpovědět
Profilova fotka
jiank k šatům pro družičky, ve Zlíně,jak mám zamluvený šaty, tam je půjčovný 200-1000 Kč, já budu půjčovat třem družičkám, takže vpohodě snad
Odpovědět
Profilova fotka
alka: No, ono to neni takovy jen u vas, ono je to takovy v naprosty vetsine zamestnani ;-) Myslim, ze to je v CR zvykem. Na to ne nejlepsi naucit se nejakou relaxacni techniku, a poustet to jednim uchem dovnitr, a druhym ven ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alki,no řekla bych,že je to dost zásadní,to bych je teda jako nahlásila,že nedodrželi to,co tam uvedli!
Odpovědět
Profilova fotka
briis jako mě lidi věřící vůbec nevadí, víra mi teda nic neříká, ale zas mi ty lidi příjdou fajn že maji nějaký "cíle" a že drží pospolu, proste je to hezký, ale to co říká ona?? no to jsem řekla doma a manža na mě koukal s otevřenou usty :-D a prej: tak tam už ani nevpáchneš, a nebo že jí to dojde vysvetlit, ale víš co? jako ona by mi nevadila kdyby nemluvila- ale kdykoli COKOLI rekne tak já uz zacínám penit a plasit se mi kladiva- mam na ní tezkou alergii..fakt jeste by mi mohla zacit vyprávet o vyssí moci no sileny kecy- není to trestný ? ze bych ji jako odstranila? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už mi zas ukuli ni vyskočila vyrážka..normalne pred svatbou se snad hodim marod 8-( nuuna- myslela jsem si to.. ale tuhle techniku zatim nezvladam-spis, co slovo to brunátnost... briis no já prave nevim..aby se nenaprdly a obraz mi nedaly..jsem ráda ze jsem neco takovyho sehnala za "takovou"cenu.. jelikož to je uplne doookonaly a nic podobnyho jsem nevidela a k nam to pujde jak prdel na hrnec...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?