Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nepřizpůsobuju, všechny (fakt nekecám všech asi 400šatů co mam v pc) jsem mu ukázala, po 100ce už řekl že je to všechno to samý a hlavně at mi to sluší.. jinak vždy jsem mu ukázala ty, co mít stopro nebudu- a dobře jsem udělala, vše co jsem měla na sobě mi docela slušně zkritizoval, i ty st,patrici -takze jsem se docela zacla bát aby to ty asapa vyhrály :-D :-D ale myslim že jo, vim jaký typ se mu líbí, a šlehačku mi "schválil" a korzet u něj je pořád ten samej, hlavně at mi to dělá prsa a je to :-D :-D takže se mu nesvěřuju, dokonce ani už nic neříkám, ale jsem strašná poříd mu o těch šatech vyprávim a radim se snim co a jak že nejen že už je docela slušně naprdlej, ale taky už musí vědět jaký ty šaty budu mít :-D :- včera dokonce ve zpravach na nove mela ta moderátorka tu moji žlutou na sobě!! tak jsem mu to hned 3x zdelila :-D :-D no ale už fakt budu mlčet ať je aspon nejaky prekvapení :-D :-D a at má nejaký klid - takže závěr je? - neříkat, neukazovat, nepřizpůsobovat ...zas je rozdíl když ti vyloženě řekne že ty co si měla na sobě jsou hnusný - to by byla blbost do nich jít... :-D :-D proste zdravě přizpůsobit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a je zas mrtvo :-( no kde jsteee?
Odpovědět
Profilova fotka
áááááááááááááááááááááááááááááááááááá jupííííííííííííííííííííí dostala jsem cenuuu !!!:-) no takže dámy dneska i kdybych měla proházet vse co v byte leží, tak ten metr najdu !!! tááákže dámy! se všim šudy, sakum prdum 7350,- je tam spodnice, bolerko, priplatky, silena vlecka, swarovski kaminky a ja nevim co vsechno jsem si tam nadiktovala...jezis ja mam radost..dneska je proste skvelej den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
áááá jezis já zářim jak temelííín a hluboká v nociiii jupíí
Odpovědět
Profilova fotka
dneska se bude přeměřovat, zítra odejdou peníze, a do konce týdne se objednává abych chytla kurz.. no to je super- já budu mít šaty! ...huh
Odpovědět
Profilova fotka
safi, koukala jsem na ty saticky, a jsou fakt nadherny :-) Moc ti slusi, jsi v nich jako vila, perfektne ti sedi ;-) paja: Me se na tobe nejvic libi 3 bez raminek a 5. Ty ti oboje padnou urcite nejlip, jako kdyby je sili na tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nuuna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jen prolitavam :-) Ceka me zubar :-|
Odpovědět
Profilova fotka
juj tak to ti teda vubec nezavidim..taky bych se tma mela dokopat, nejak me ty zuby boli...ale myslim ze to jeste vydrzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to zase oživuju at si toho líp vsimnete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska zrovna kdyz tu doslovne muzu smrdet celej den, tak zrovna dneska je tu ale brutalni mrtvo teda:-(
Odpovědět
Profilova fotka
mně se konečně podařilo připojit,tak jsem tu taky,mám šíleně nudnou přednášku :-S safi a alki,blahopřeju k dobrým zprávám a kk šatičkám!! Safi,fakt Ti to sekne!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
áá konečně někdo :-) :-) kooončně děkuji :-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že najdeš ten metr,at už se Ti můžou šít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
normalne ale uz se na vas vyprdnu-aspon pro dnesek(po 3tí) uz me boli ocicka jak sem porad kukám)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,já už jsem asi snad taky nepůjdu,protože tukám do počítače od rána přednášky a už mě to šíleně táhne oči,tak at si odpočinu:)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D dneska jdem za tim djem a taky bych potrebovala najit ten metr, tak asi budu cely opoledne makat, sla bych sem az tak kolem 8-9spíš... no a práve jsem si vybrala snubák... tak to hned pošlu rýdlovy za kolik by mi ho vyrobil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: jaky snubak sis vybrala? mas ho v albu? jsem zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nn jeste ho v albu nemam
Odpovědět
Profilova fotka
skoda, jsem zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
briis, tka ja jsem z toho jelen, ted mi napsala pani z trebone (na tu hrobku) jako by se nechumelilo ze uz mi jednou psala ze terminy se vyavaji az koncem prosince, a celej mail vyznel tak jako kyby to šlo tam to uelat! :-) juuu no to kyby vyslo to by bylo- to bych mohla mít i chůdy!:-)) tak jsem ji napsala ze moc dobre vim ze az v prosinci ale ze ted mi jde o to jestli to tam vubec pujde..tak jsem zvedava:-D
Odpovědět
Profilova fotka
inak botky sou supr na těch stránkách, ale já si zrovna vydražila pěkný na e-bay za 19 dolarů i s poštovným :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm...tak to nejde...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt velká škoda, je to tam parádní
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, to me mrzi, ale napsala ze at si najdu jiné "vhodné misto" okolo trebone atd...tak mam chut napsat do budejk jestly nemaj nejaky vhodný misto:-D no zámek nemaj urco, jedine ze by nas oddali v parku kam cely budejce chodi vencit psy:-D kdyz jáá chci zámek, ale porad me trápi to: 45minut tam a 45minut zpet..skoda casu :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak..prstýnek jsem svihla do prvního alba a utikam na schuzku s DJ.. takze tu budu kolem pul 8 a 9tou az tak do 11 :-d :-D papapapapappaap a neco napiste at si nepripadam jako blázen:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé. holky děkuji za komplimenty :-N katulline: vůbec se na mě nedívaly blbě, právě naopak. Říkaly, že je nejvhodnější doba. Dokonce mají akci. Pokud si v listopadu objednáš šaty na rok 2010 dostaneš 1500 slevu. V prosinci mají slevu už jen 1000 a v říjnu měli dokonce slevu 2 tisíce. ;-) Paji, mě se taky líbí ty 6.
Odpovědět
Profilova fotka
safi, fakt sou supr,moc se mi líbí a ta sleva je bomba!!
Odpovědět
Profilova fotka
sou totiž dost podobný těm mým ;-) hlavně ten spodek,jak tam vyčuhuje ta krajka, paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
safirah: ty poslední šaty jsou nádherné, moc ti sluší :-) ta krajka je moc hezká :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?