Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mam to v albu, je k tomu i naramek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Tak se přidávám do diskuze... Chtěla jsem si ji pročíst celou od začátku, ale už jste toho nakecaly ... :-) A to máme rok před svatbou :-D Já se budu vdávat 21. srpna. Je to celkem novinka... rozhodli jsme se asi před týdnem a snažím se mírnit svoje nadšení do plánování ]-( Nicméně dneska jsem si volala na Městský úřad... oddávají od 9 do 12 po půlhodině.... takže 7 termínů... jeden už byl zamluvený :-o To koukám.... Nakonec je dobře všechno řešit dopředu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evelynka.j: vítám tě! Takže ještě nic zařízené nic nemáte? A kolik je tobě a ženichovi? Máte vybranou barvu svatby? My jsme tady hrozně zvědavé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) Mám zamluvený termín. Ženich má oblek. To tak vše. Na víc je dost času. Hostinu chceme pojmout jako raut na naší zahradě, takže tam taky nic netlačí... Sháním catering, přemýšlím nad designem oznámení a pomalu upozorňujeme příbuzné a přátele, aby si na daný termín nic neplánovali :-) Šaty samozřejmě taky obhlížím :-) Prstýnky z oceli, profi fotograf kamarád, noc v nějakém hotýlku... To tak schéma naší svatby. A barvy? Nějak se přikláním k lehce zelené... Ale kdo ví? :-) Mě je 23, ženichovi 25. Já se dokonce budu vdávat podruhé ... což o to, do ho... už šlápl kde kdo. Já se alespoň rychle otřepala :-N Tak trošku zvažuju i barvu šatů... A detaily? To už se poradím s Vámi 8-)
Odpovědět
Ahojky :-) Tak to jsme na tom stejně, u nás je to taky čerstvý ;-) . Už jsme našli i prostory pro hostinu, co se týče barvy, tak zatím u mě vede bordó :-D . Z šatů mám hrůzu :-S . Prstýnky a oznámení jsme zatím neřešili. Svatební noc nám rodiče zamluvili v místě hostiny, je tam romantické apartmá, i když nevím, jestli po tom všem shonu, nějaká svatební noc bude 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ze své předchozí zkušenosti musím konstatovat, že každá nevěsta je po celodenním shonu zralá tak jedině pryč ze šatů, sprcha a spát :-D
Odpovědět
Jojo,taky si myslím
Odpovědět
Profilova fotka
Co si myslíte na vynechání oběda a místo toho rautové stoly? Je mi jasné, že bude vždycky někdo kdo bude remcat... ale není to "blbé"? A co "druho-nevěsta" v bílém? Po shlédnutí posledního dílu Domu snů, kde se stará ježibaba vdávala v korzetových bílých šatech, mi přijde, že zapovězeno není nic :-D
Odpovědět
Nevěsta podruhé v bílých šatech?Já v tom nevidím problém, teda pokud nevěstě není šedesát ;-) ,což není tvůj problém 8-) . S těmi rautovými stoly, proč ne, ale připrav se, že remcat budou, ale nikdy se nezavděčíš všem ;-) .Zase bude plus, že si každý vezme, na co má chuť...My budeme mít klasický oběd a raut až večer...ale mít prostor a dělat to doma, tak klasický oběd vynechám a udělám zahradní party s rautem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoojky:-) vítám novou nevestu:-) vuuubec neni blby mit bilý saty- proc by ne? tyhle zazity povery- to je des... vzdyt je ti 23 proboh- to bys cgtela nejakej kosrym aby se nereklo??? delam si srandu, urcite bilý:-) já pro zmenu se budu vdavat v "zlutych" a to poprve...a co?:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zeny, prave jsem osirela- manzel sel na pivko, tak tu budu smrdet dlouho:-) a kde mám brííís??
Odpovědět
Profilova fotka
ajaj..ja jsme zas neco objevila....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky nevidím problém v bílých šatech ;-) Holky já se těšííím! Zítra dělám tour de salon po Ostravě. Tak jsem zvědavá co na mě budou mít :-N
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo safi to ti verim, ja se na zitrek vubec netesim :-( jdu do prace a vuuuubec se mi nechce:-( po tech 4dnech "prazdnin".. nasla jsem zase nejaky saty...boože....no dneska jsem byla na treninku a byla jsem sama sebou docela znechucená:-/ za ten tyden nekontrolovanyho prezirani a hladoveni jsem se sluusne zakulatila, takze s satama pockam tak za půl měsíc mesíc, až se zas dostanu do "normy"...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsem vyrizena jdu spat..zitra tady budu asi málo..papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc a neboj do svatby budeš jako proutek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to si nemyslim...ale od pristiho tydne na tom zapracuju poradne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jsteeee? nová anketa - budu posílat už objednávku asapovy a našla jsem jeden korzet do kterýho jsem se skoro zamilovala... holky který si mam tedy nechat ušít??? ten první nebo ten druhý? dala jsem obe fotky do alba 3- jsou na konci
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Me se libi urcite ten prvni, dela totiz mnohem hezci pas.
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? me se zas libi víc ten druhej..uplen mi hráblo a porad na nej tady koukám :-):-) no ten pas bude asi tim ze ta modelka je hubenejsi :-D :-D ja jsem tlustá bečka tak to budu muset nejak zatento:-)
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo,,,tak jsem si vylila mozek..a odeslala to arti...
Odpovědět
Profilova fotka
cusik holky,tak absolutne nechapu co se stalo ale vcera po takovy 10hodine rano jsem se nemohla dostat na Beremese!! Rikalo mi to ze je porucha a ze na tom pracuji,a to tam bylo cely den i vecer! A ted koukam, ze vy tu cely den vesele povidate!!!!To je zrada! A to mam ted tyden dovolene, takze samozrejme jsem prvni den byla bez beremka, proste moje stesti! Ach jo. Stejnak jsem vcera byla pul dne nakupovat v Plymouthu,to je docela velky mesto hodku od nas. Nakoupila jsem par darku s sebou do Spanel pro snoubencovu mamcu a manzela. Koupila jsem si par svetriku, a malem jsem koupila 25metru tyrkysove site, metr jen za 1 libru(28kc), super cena!No ale byl to docela velky balik a nechtela jsem ho vlacet,tak priste. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, tak vas zas po nejakym case zdraviiiim! Vcera jsme se vratili z Cr, byli jsme se podivat na tom "nasem" zamku a uz je to jiste - bude to tam! ;-) Jen me desi ty financni naklady :-| No, ale co...budu se vdavat jen jednou za zivot, tak at to stoji za to! Alka - Me se stejne tak jako nuune libi ten prvni korzet, na tech fotkach vypada lepe, avsak je otazkou jak by vypadal na Tobe, ty modelkovsky fotky muzou klamat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé a to ja bych si ho koupila-to by se mi taky hodilo...proc takovy obchody nejsou tady..:-( no tak mi poslaly z cateringu navrh ceny..to je docela pálka... ale zase to co nabízí to bohate pokryje..takže 45hostů: stoly, židle, navleky, ubrusy, nadobi, 2čísniky, kuchar, pomocná kucharka, jidlo(celý), doprava, sklizení, no a ani si jeste nepamatuju co- za 21 500.- ted je to pálka ptž to nemam, ale jinak mi to prijde jako super cena...takze hostina me vyjde na 37 500 pro 45lidi s obedem+ 40lidí večer... nj, ale nebyl tam raut.. no tak nejakej mini raut a prase nam zaridi kamík..tak to zas nebude cenově taková pálka...to je docela dobrý thyjo:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
pocitala jsem tam ten stan, tak aby jste nebyly zmatený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kde jsteee:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé nuuna, ten co si tam dala jako posledni 56obr, ten nahrdelnik, ten mam taky vybranej:-) ale jen ocima:-) bohuzel mi to do mý koncepce nejak nejde:-) ale je uuuuzasnej:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to se mi zase neco povedlo, narazila jsme na dalsi bizu a fakt me zacina stvat moje nerozhodnost 8-( Alka: no me prave prijde, ze ten druhej korzet ani ty vychrtline nedela hezky pas - proto to rikam. Protoze na takovy vychrtline by to melo ten pas delat kazdopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: me se libi ten druhy korzet, ten prvni je dost usedlej..druhej je smrncovni pro mladou holku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem si tam nadiktovala upravy, jako ze ve styku se sukní chci takový ten "princeznovsky hrot" ze to nechci mit obloukový (to bych teda měla ráánu) ale takový to do šipky-nevim jak se mam vyjadřit :-( :-N snad jste to pochopily:.-) no a me proste dostalo to u tech prsou x-) x-) stejne pocitam stim ze budu profesionalne dozdobovat:-) :-) uz jsem si vyhlidla za "nula nula nic" kaminky swarovski a kdyz to nebude onco, tak se do toho pustim:-) a klidne si ten korzet upravim do "zastíhlovacího" tvaru (optický klam) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?