Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)ja uz si to nekupuju:-)tak manzel mi zas odjel..
Odpovědět
no tak na tom odkazu se mi šaty nelíbi ani jedny ;-) a čtení také žádné nemám... myslím, že na netu je dost inspirace x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) hooolky ja jsem tak nervozni z pondelka....
Odpovědět
Beeee... :-( psala jsem tedko fotografce, a nas termin uz ma plny..........:-( :( beeeeeeeeeeeeeeeee...
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem nervozní ze svatba, alkapinko :-D snad Ti to dobře dopadne, bojím se té ceny, aby na Tebe nevybalil nějakou šílenou pálku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nad -ty nemas fotografku ?? no to mi povidej, to je asi jediny ceho se bojim, a jeho chci hlaaavne kuli tomu ze sije z ty mý žlutý -to asap nemá, to bych musel amit jinou barvu a já chci žlutýýý :-) zacinam se toho bát...dokonce se přistihuju že bych byla ochotná jit až na 15ku, vcemz si pak davam v mysli facku ze jsme asi upadla -zvaslt kdyz nejsou penize...no holky zacinaj me z toho boli i zuby jak jsme na nerv
Odpovědět
Nee, ja vim jsem blba...jsem to zapinkala...boze jas jsem debil!!!!Holky vy uz vsechny mate fotografku? kdo nema kdo nema, at v tom nejsem sama....beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
nechci ztrasit..ale asi vsichni krome tech novych....bych rekla...
Odpovědět
Profilova fotka
Nad my taky ještě nikoho nemáme, ale my se bereme až v září a ve všední den takže si myslím, že to nebude takový problem.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, která z těch novějších nevěst máte toho italského přítele, omlouvám se ale nechce se mi to hledat. Už máte vyřízené nějaké papíry? Můj přítel je němec a ještě jsme nic nevyřizovaly.
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo to je to tu takhle multikulturní? anglican, belgie, ital nemec? jen ja mam ceskyho tatara :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zpět...tak já nad tím usnula..takže novinky žádné nemám...jen je tam hromada šatů na jedno brdo... Holky já řeším dilema beru si čecha, ale jeho pra, pra, pra děda byl rus. Takže má ruské jméno a já nevím jestli jej počešťovat nebo používat stejné jako má přítel. Já už to jednou řešila a vlastně pořád nevím jak se budu jmenovat... :-D přítel chce ať používám jeho a ostatní na mě koukaj, že podporuju nějaký módní trend ve zkracování jmen... Škoda, že se nejmenuje Novák by bylo po problému... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a jak se jmenuje?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinko, já mám taky Čecha a opravdu Čecha, já jsem Moravák haha :-D inak já budu používat jeho český příjmení :-D inak pokud člověk žije v ČR, tak osobně dávám přednost české klasice ve jménech i příjmeních, ale to záleží přece na Tobě, pajiku!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pokrovskij a já mám být Pokrovskijová...???? divný ne?
Odpovědět
Profilova fotka
briis: no já vím, nevím.... :-D :-D :-D jako já byla pořád pro Pokrovskij, dokud jsem o svatbě jen snila... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mě osobně se to zkracování jmen nelíbí a kdybych byla v česku tak si nechám to -ová, ale po svatbě se budu stěhovat do Německa a tam by to zase moc vyčnívalo.Ale zaleží jen na tobě, jestli se ti to líbí a nevadilo by ti to.Určitě bych se, ale rozhodla sama, ne podle přítele ani ostatních, prostě jak ti to bude vyhovovat.
Odpovědět
Profilova fotka
no právě kdybychom žili v cizině nebo tak..takhle akorát bude každej prudit kvůli jménu když si dám Pokrovskij...jenže já ani nevím jak to sklonit správně česky... ještě možná Pokrovská... potřebuju nějakého češtináře!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem teda pro zkrácení, nenáávidim to blbý OVÁ a jako (ted) procházková - jsem se nevešla do žádný kolonky..a to mam i dlouhý jméno..ted si polepsim o 3pismenka, nu a dokonce mam možnost mít zkracený, ale bohužel mi to manžel zakázal že mu to vadi..tak budu mít OVÁ ... teda ale pokrovskij - to je mazec... ono i stim ová je to mazec :-D vim kdyz jsem delala obchodáka, jak mi tyhle jména delali problem :-) nu ale pajiku, kdyz budes pokrovska tak uz nebudes mit stejny jmeno jako manžílek, to samy my... tchan je Mádle, a tchýni to zkomolily na Mádlová.. a tohle neni stejný- prostě žije s jiným jmenem :-D nu takže já mam možnost bud Mádleová (což s emi líbí) a nebo Mádle :-) jak tam mam E tak mam na výběr:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky od 8mi tu nejsem:-) manzel zabirá pc..to je proste smůůla - tak rychle piste
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo ale Mádleová je hezký...lepší než Mádlová... no a je fakt, že to je pak vlastně jiný jméno.. :-( Já snad zavolám na matriku...fakt nevím co je správně ...mamka (ruštinářka samouk) mě straší ještě s Pokrovskajá což je podle mě blbost!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no holka nemas to jednoduchy...
Odpovědět
Profilova fotka
hele,vždyť tu máte češtináře!!!najdu to a pisnu Ti,pajiku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ajo :-) teda briiiies ty musis silet u kazdyho myho prispevku :-) jsem totalni mimon :-D na cj
Odpovědět
Profilova fotka
briis: já vím... já tě o pár příspěvků výš volala... :-D To budeš zlato! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky vždycky rychle něco napíšu, odkliknu a pak čumím co jsem napsala... :-D jenže si většinou všimnu pozdě..pokud vůbec... :-D
Odpovědět
nad: my taky ještě nemáme fotografa... ale tak zatím nevím termín, tak nevím, proč bych tohle řešila... nechci žádné profláknuté jméno, takže tohle jde fakt mimo mě... možná až v lednu až budu mít jistý termín, tak to začnu řešit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nejdřív pro Alkapinku: je možné koncové -e ponechat i vypustit, ale doporučuje se spíš ponechat, aby se z Tvýho příjmení dalo poznat to základové jméno manžela, takže nejlíp Mádleová pro Pajika: opět dvě možnosti, na který si přišla už sama, buď Pokrovskijová, a nebo Pokrovská - tomu se dává přednost
Odpovědět
Profilova fotka
nad: nic si z toho nedelej. Ja chytla u fotografky posledni volny termin, a ted zjistuju, ze jestli nam matrika nevypise termin na stejny den, budeme hledat budto jine misto nebo jinou fotografku :-( Takze mozna taky nebudu mit.
Odpovědět
Profilova fotka
nu a pokud by se vám zdálo, že Pokrovská je uplně iný jméno (což není), tak manžel si své může počeštit na Pokrovský (což je běžná praxe)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?