Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Ty jo tak dlouho jo?A to má drahá polovička říká,jaká to bude chvilka..To si radši koupíme nějaký baráček a je to lepší než stavět..
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zkusila dvoje líčení...jenže je to asi divočina... viz album..nejde mi to vyfotit...blbý světlo..líčila jsem se pigmentama..takže to hází všelijaké odlesky....
Odpovědět
Profilova fotka
pajiku:teda to je moc hezky liceni, ta prvni fotka ;-) Ja se umim sama nalicit myslim ze dobre, ale nemam takove ty vychytavky jako fixator make up a tak..Takze by se mi to vsechno rozteklo..
Odpovědět
pajik: jsi šikovná, tak tohle jde úplně mimo mě... ráno vyčistit zuby, namalovat řasy a vypadnout, tak takhle je to po mém... jsem zrzka, takže bez řasenky nedám ani ránu
Odpovědět
Pěkné moc pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
thy brdo.tak to je moc dobrej pokus, tak bejt tebou tak se na tu kosmeticku fakt vyprdnu kdyz to takhle hezky umis:-) aspon usetris penizky:-) jdu s hafem...nejsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
jéé děkuju ...no já tyhle věcičky právě miluju... baví mě to stínování... ;-) jen budu muset vybrat tu správnou barevnou kombinaci... ta první by se hodila, když budu mít vše do lila... ;-)
Odpovědět
pajik: fakt moc pěkňoučké ;-) no a já mizím zase do práce... o víkendu se sem asi moc nedostanu, takže zase v pondělí ahojte...
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay.. nejlepší je na stíny podladová báze od Artdeca...naneseš jakékoli stíny a vydrží přes celý den aniž by se třeba ve víčku slily do takové té rýhy... stojí cca 200, a vydrží hooodně dlouho... to je má jediná vychytávka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no me to taky bavi..ale jeste tomu nerozumim, proto si chci nechat u ty svy kosmeticky kurz:-) :-)me se i vic libi ta prvni kombinace:-) wau to neznám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky zvažovala kurz..jenže problém je, že nalíčím sebe, ale na ostatních mi to prostě nejde... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nn ja myslela kurz ale jako sebelíčení...ne abych licila nekoho jinyho
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
joo táák..to ani nevím, že je ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsme to taky nevedela:-) uz bych chtela mit za mesic svatbu....nejak s euz nemuzu dockat:-)
Odpovědět
koukněte se na šatičky http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-ze...
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka, vis co je sranda- že já bydlim na Lidický :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šaty v ceně baráku..tak to už by mi vážně neprošlo.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty se mi ale vubec nelibi:-( vlastne ani jedny se mi tam nelíbí... ja jsme fakt náročná...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a kolik stojí takový kurz? To je třeba na víkend...já si to vůbec neumím představit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám v šatech jasnoooooo..jen potřebuju aby mi je někdo přivez na barák a vyzkoušel... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nn tohle je na 2 hodiny a stojí 450Kč,, ukáže ti tam tvuj makeup, jak udelat ty linky, jak se licit, no rposte vsechno...ten si udelam az budu mit vic penez:-) ted je to vydaj mimo...mam doma takovy luxusni barvicky na ocicka a vubec to nepouzivam..a to jen kuli tomu ze mam silene odrbaný hadry:-( tak se to k tomu nehodi...chjo..no rychle pryc nez zas upadnu do depreeeze... tak manzel uz se riti domu..tak to ja jdu delat ze neco delám, jinak asi bude podrazdenej zase
Odpovědět
Profilova fotka
ten můj je na teambuildingu tak si to tu užíváááám... :-D dneska šli na výšlap 22km někde na horách ve sněhu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to je hustý a pak dostaneš certifikát ;-) na líčení... no ale je to dobrá služba...by mě nenapadlo, že něco takového funguje... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nn to asi nedostanes certifikat..to je jen pro tebe...na certifikat to stoji vic a i dyl si myslim:_)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to asi jo :-D ... jdu projít tu hudbu celý den jsem na to nejukla... a skorošvagrová mi přinesla asi 4 časáky o svatbě tak to půjdu prolistovat... a sníííít... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee to mas krasnej program....
Odpovědět
Profilova fotka
viď :-D prej je tam článek o Zuzce Schraf a já to nemůžu nikde najít... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jé,já chci taky nějakej časák o svatbě,eště jsem na žádný ale nikde nanarazila, to je bída, tak pak pajiku referuj, co ses dočetla, co je tam zajímavýho
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo taky jsme si koupila nejakej casopis a tam byly nej fotografove z 5ti jsem 2 neznala a byl tam ten bigoš i ten wagenfert (ty jsmena jsou muj boj) u nas taky zadny moc nejsou :-( to je totiz nedostatkovy a tim padem neobjednávatelný zbozi
Odpovědět
Ahoj holky, tak ja jsem vybavena co se tyce tiskovin:-) mam csopis nevesta, ale nemuzu sehnta Tvoje svatba, pak mam Svatbar, Denik silene nevesty..coz v podstae zse toho tolik nemam:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?