Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no na mustangy já jsme uplne nemocnáá ! :-):-) no tak veyron to je moje nesplnitelny vozitko..samo ze to je best off, ale totalne nedosazitelny:-D :-D ani bych ho neumela ridit:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nu,u mně se v průběhu let vkus na auto dost mění, když jsem udělal v 18 řidičák,tak se mi líbil peugeot 206 nebo nějakej takovej,estli v té době ten typ už byl, pak se mi líbil Citroen Xsara, inak zas tak moc ty značky nezkoumám, ted se mi líbí auta spíš hranatějších tvarů :-) inak citroen C5 je dost luxusní, ale momentálně když uvidíme s drahoušem nějaký auto,tak se díváme,aby bylo rodinný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haha,vy ste opravdu fannynky!To tada kam se já hrabu, ty názvy,co psala nuuna, jsem v životě neslyšela a to nejsem zas takovej břídil v autech :-D ted už ale jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo ta castmaster me baví ...ta pise snad uplne vsude..snad nam nevleze i sem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale momentálně jsem zvyklá na taťkovo maličký clio z roku 95 :-D takže dyž sednu do auta bráchy a jeho holky,tak su trochu mimo,protože mají docela koráb :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ž koukám aaspon,jak vypadají ta auta, co jsem psala nuuna, tak už mám aspon představu :-) vidím,že je to něco jako bráchův vysněný viper ;-)
Odpovědět
jinak jak jste tady psaly tu diskuzi o švagrových.... něco podobného mám doma v bleděmodrém :-D :-D akorát nebo naštěstí se spolu moc nestýkáme ;-) s mým přítelem (jejím bráchem) se jako moc nemusí, nesnesou se... takže u nás je to tak..
Odpovědět
Profilova fotka
vidím,že je to fakt všude stejný st ema sestrama od našich nastávajících, si říkám, estli tak působím aj na holku svýho bráchy..doufám,že ne :-) my se taky nestýkáme,protože jsou oni tři v Plzni, včetně ale mýho nastávajícího :-(
Odpovědět
hih, tak ho máš pod dozorem :-D :-D tak ono možná lepší... jen krátká návštěva na kafe.. já myslím, že to úplně stačí... a stejně většinou odcházím naštvaná :-D
Odpovědět
Tak to ja mám budoucí švagrovou úplně v pohodě :-) jestli to nebude taky tím, že už je vdaná :-D takže po žádosti o ruku jsem z ní ba naopak tahala rozumy, protože z naší rodiny budu opět průkopnice já... :-N
Odpovědět
tak ono u nás je to tak, že jí je 28, tuším... nemá chlapa, ani dítě a doposud studovala... no moc jí to nešlo... tak si to studium protáhla asi na 9 let... já nemám problémy, mám chlapa... studuju se stípkem, s tchýni si rozumím (i když mě taky někdy vytáčí) a její táta na mě nedá dopustit... takže na mě tak trochu žárlí, jenže nejhorší je, že jí nedokáže vystát ani její vlastní matky.. ty její věčně protivné nálady ]-(
Odpovědět
hmm... tak jak tak koukám, tak dneska asi nikdo nedělá :-D já bych měla jít radši psát diplomku, než tady vysedávat... ale mně se tak nechceeeee!!! dneska se mi vůbec nějak nedaří, ani ten kotel neroztopím, to je děs... mít děti tak mi chudáci umrznou než by matka zatopila x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak ja mam svagrovou uplne v pohode - taky je uz asi 13 let vdana se dvema skolakama doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ja taky dneska nejak mrznu v rpaci:-( chjo jsem zas upadla do smutnivýho komatu...jsem ted kamosce psala vse o svagrovce...a nejak me to uplne lehlo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: ale coz, hele, ja taky doma nejezdim buh vi cim :-D Tohle jsou proste sny, sny o poradnym autu misto vozitka :-N JInak doma mame Sandero, takze taky zadnej korab chi chi. Jinak kdybychom neco kupovali, a meli na to, taky by to bylo rodinny auto. Ty zbyly auticka, to je spis na obdiv nez na prakticky jezdeni.
Odpovědět
Profilova fotka
teda musela jsem něco udělat a hned dočítám. Nuuno mě se líbí vroubkatý botičky a šaty jsem viděla. Zuzka ani moc nepije prý jezdí vlakem. Jinak co se týká aut - moje taková slabost je vw touareg - nevím jak se to píše - říkám až vyhraju tak bude můj (ale nic nesázím :)), druhé je octávka. Můj nastávající jednoznačně zbožňuje octávky, tak jsme si letos za úspory koupily před 3 týdny octávku sice je zelená ale prostě cena a parametry byli to co se posuzovalo, byli jsme pro ní až na Severní moravě. A pak moje malé - staré vw polo šlo do světa a já jezdím citroenem xsarou - to byla naše láska před octávkou.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna no my kdyz se to tak veme tak mame "koráby nekoráby" :-D :-D manzel ma bmw a ja mam vw golfa- ale obe jsou nepojizdny :-D :-Dtakze no, to ani neni vtipny to je spis k placi...
Odpovědět
Profilova fotka
lidicko buď v klidu s kotlem - vezmi si deku a teplý svetr. Hele já mám dítko a jednou se mi stalo že se mi nechtělo jít od pc a chudák měla k večeři jogurt a sušenku - to jsem macecha ]-( ten nebo ta castmaster zase perlí - je tu každý den touhle dobou .... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: ja delala papiry na xsare combi ;-) Jinak me se z tech "dostupnejsich" vozu treba libi novy Ford Mondeo v combi. Nebo treba Audina Q6 combi, taky pekny :) Kdyz me se tech auto libi tolik :-N Nebo Kuga ujde. Ale spis jen na divani, jinak je pry desnej - slabej motor, malo mista....
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Golf je oblibena klasika, ja mam pocit ze golf se musi libi kazdemu! :-) No ne? To je legenda. Nejlip v cerne 8-) My nastesti pojizdny jsme - jeste aby ne kdyz je jen rok stary :-D dalfy: moc dekuju za nazor na boticky :-) Zuzka fakt jezdi vlakem? Juj chudak, to musi byt nepohodlny... Tak to abychom si udelali na Zuzku misto v nejakem aute co? To je dobre vedet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
me se taky libi tolik..treba jsem uplne v komatu z acorda, nebo z volv..no prosteslintam porad:-) to je jasny ze golf je klasika ale ja ho nenavidim :-D :-D já mam cernýho- vytuněnýho :-Dmoje práce:-D Práve ze mi zbyly penizky a chtela jsem auto tak vsichni at si koupim golfa ze to je nejspolehlivejsi auto, no a jelikoz tohle byl muj nejvetsi pozadavek abych do toho necpala prachy, tak jsem si ho koupila - dááámy - to bych proste nebyla já - takže od koupě (mám ho rok) je to každý měsíc nepojizdny(abych byla přesná každého 12.tého v měsící- fakt! už se mi vsichni kuli tomu smejou) opravy me každý měsíc vyšly na od 7ky do 24ky. a jelikož můj plat byl 10ka, tak si dokážete představit jak jsem na tom penezne, dluhy jak swin... No a abych neodbihala, naposled se ten sráááá x x rozbil v dubnu, od tý doby je nepojizdenj jelikož už nemám 30tis na opravu... takže to schrnu že potento golf kterýho nenavidim a koupila jsme si ho jen ptz drzi a nerozbiji se, me stal ted uz 280tisic - a to pozor- koupila jsem ho za 120tis... minulý červen, je to VI ka takže žadnej pekáč.... my budem mit pro zuzku misto v aute uz jsme domluveny:-) jen ke komu ji soupnu :-D
Odpovědět
dalfy ono kdyby to bylo jenom na mně, tak pod tu deku zalezu :-D :-D ale topím i pro ostatní, až přijdou naši z práce a ten můj tak asi nadšený moc nebudou, no ale snaha byla... když se tady bavíte o těch autech... tak my jsme si pořídili rodinné auto... to byla moje jediná podmínka při výběru... jinak jsem mu do toho nekecala... a máme škoda octavia kombi v bílé barvě a tonovaná skla... takže tajný auto pro nevěstu x-) aspon mě prý nikdo nebude očumovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to je krasny auto.. no já diky bohu mam jako pro nevestu cerny limuzinový volvo, tatulda si ho koupil.. a mamina si koupila bilyho proceeda tak tam pojede zenich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no jo, jenze buh vi jak s tim jezdil predchozi majitel :-| To je prave to. Hele, segra ma dvojkovyho golfa, sice uz nefunguje ani tachometr a jedny dvere se daj otevrit jen zvenku, ale jinak suprove drziiiiiiiiiiiiiii :-D :-D :-D Btw holky, ted jsem se pobavila. Procpak nekdo pise do tematu o cisteni satu, ze mel saty nove ciste a tak je necistil...? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no práve, to mi kazdej rikal ze to dokud se nerozpadne tak to drzi a ze do toho nestrkas zadny penize...rikam tohle vedet tak si za 160 koupim novy punto a bylo by...chjo no jo jsem kravka, no a ted je na prodej- jenze ho nejdriv musim opravit- a to uz tam fakt bude vsechno nový :-( to ten moajitel po me do toho tak 30let nedá ani korunu:-/ :-(/proste mam silenou smulu na vsechno :-( :-( ze by castmasster(bo jaka je ta prezdivka? :-D :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuno - o čištění šatů - .. .raději bez komentáře :-D Lidicka teď máme plyn ale předtím byl na tuhý tak vím o čem mluvíš. Navíc příští rok vzhledem k cenám chce drahý ještě jeden kotel na dřevo - tak tahle zpráva mě málem zabila, představa jak ráno budu přikládat apod. Holky já chci jaro tohle počasí mě zabíjí mohla bych pořád spát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem dneska uplne vyrizena..pes me v noci zas nicil a dneska uz je to 5dni co jsem nespala...a ted po ty svagrovy me tak strasne rozbolela hlava...uplne mi v ni tresti, a me nikdy jeste hlava nebolela, jen kdyz jsem mela otres...uff,to tu v ty praci nevydrzim..to je hruza
Odpovědět
Profilova fotka
já mám takový pocit, že jsem to někde četla, že zuzka snad jezdí vlakem ale nevím to na 100% já stále řeším kameramana.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jak jsi to poznala? :-D n Njn, kdyz clovek kupuje ojety auto, potrebuje to prolezt do poslendiho sroubu a stejne je to riziko. Ja se toho hrozne bala, tak jsme sli do novyho s tim, ze kdyz se neco po...aspon bude 5 let zaruka. Ale do Punta bych asi nesla. Nejak tem italum neverim.
Odpovědět
Profilova fotka
no vy jste se rozjely s těma autama... :-D :-D vás nestíhám... já řídím krátce a je to pro mě hrozný..hlavně v Praze, ale mám jak tomu doma říkáme nákupní taštičku místo auta...stařičkou Fiestu a čekám na přítelovu firemní Corsu až jí budou vyřazovat, ale to je hudba budoucnosti a snad se do té doby trochu otrkám... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?