Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no proto mam stan, prijde mi ze celkove na jihu neni prostor na hostinu o vice jak 50lidech :-/ .. JJ taky uz jsem to tu našla a taky mi to prijde luxusní.. no nevim..ted si me teda slušně rozhodila.. mě se to libi, ale fakt mam strach aby to klaplo..preci jen mam rodinu o 27členech, a to abych je tak nejak sikovne rozhazela k tem stolum aby zas nebyly nastvany ze tetka treba nesedi vedle babicky atd... oni jsou hodne zlý(jako moje rodina-kdyz to reknu berou to tak, jdem se nazrat, zamrzi, ale nic jinyho mi nezbyva..) No ale zas by to vyresilo problem mladý versus starý + rodina x kamaradi... na hostine chceme i pár kamarádu, docela pro me znamenají víc nez rodina :-D :-D no jen si nedokazu predstavit sedet jakoby v cele a nejaky lidi mit zády ke me...
Odpovědět
Profilova fotka
my to máme stejně bude nás cca 27 s tím, že já mám sice obr rodinu ale nedržíme tyhle traidice už hodně dlouho - to by byla svatba za ..... tisíc a přítel má pidi rodinu tak jsme se rozhodli,že tam budeme mít 3 rodinky přátel. Jelikož se docela znají i s rodinou tak jsem to neřešila. Alko svatbu si udělej takovou, jakou si přeješ ty, chápu vím, že jsou lidi, kteří v tom vidí jen to že se nažerou a napijou ale když by to byli kamarádi (tak takové bych nezvala - jelikož by to nebyli kamarádi ale jen vychcaný lidi) a pokud to je někdo z rodiny tak holt pro klid v rodině to musíš zkousnout.
Odpovědět
Profilova fotka
já mam ale 27 jen kousek mý strany:-D:-D no jinak my to bohuzel drzime.. kdyz jsem byla pozvana ...musim i ja pozvat je:-( :-( nopráve,,stiim uz jsem se smirila s rodinou..jen ted jak to usporadat...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak manzel je na tom stejne:-D vic se mu libi ty kruhovy ale pro pripad celistvosti prej do U ...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to u nás v tom případě pokud budu brát jen bratrance a sestřenice - bez jejich dětí tam by nás jen z mé strany bylo asi tak cca 70. jsem ráda, že se to nedrží. Oba máme představu takovéhle svatby. Dokonce jsme chtěli odbourat i oběd ale nakonec jsme ho ponechali na přání rodičů. Stejně je to hrozný jak čas letí, už se docela těším na příští rok, kdyby to vyšlo všechno jak si přejeme bylo by to super ale je jasné,že se něco vyskytne.
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi povidej jak to leti... porad to bylo za rok a kousek, porad... no a ted ? uz to leti jak blazen uz konci rijen, za chvili listopad, to budu mesic taky mimo, prosinec jsme mimo vzdycky:-))) a leden a od ledna to vzdy letí jak bláázen..mam z toho práve hrůzu, jak to utecem jsem rada ze to mame takhle za rok a ze se muzu v tech priparavach takhle máchat, mit na to 3mesice asi bych si to tak neuzila...a s rychlosti kterou mi kazdej ukazuje, bych to asi mela na zahrade jen se svedkama nez bych neco vyridila:-D Vis co? normalne se mi zacina silene libit predstava zimni nevesty..jedna slecna tu ma album docela cerstve, a tam ma ty zimni fotky a vsechno..prijde mi to takové originlní nezný a kráásny, ja totiz miluju sníh... jen kdybych mela jistotu ze tady ten snih stopro bude tak do toho urco jdu... ale takhle je to aspon praktictejsi a budou snad hezci fotky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám ráda zimu ale takovou tu sněhovou, když svítí sluníčko. Ale já bych se bála, že místo krásných zasněžených fotek plných sluníčka, by to byl břečkovitý hnus. Pro nás bylo jasné, že svatba bude v létě, rádi grilujeme a vegetíme, ani jsme o jiném období neuvažovali. ALe určitě to je něco jiného. Hlele nech toho nebo se budeš stěhovat do tématu prosinec,leden,únor :-D co by jsi pak dělala s tím stanem a navíc by jsi musela řešit kožíšek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme taky neuvazovaly ale zimu miluju a jak jsem videla to jeji album..uplne jsem si steskla ze bych to brala taky...:-) Kožííííšek já ráda:-) ten by s emi hodil a lííbil :-) no nebooj stehovat se nebudu, uz je to jiste... a pro nas je stezejni to datum, takže to v prosinci nebo kdy neni :-D ted me tak napadlo, kdybych se chtela vdavta treba 27mýho prosince, jestli to vubec jde...to by bylo hodne drsnej kolotoc alkoholovej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proč by to nešlo je to normální den není svátek. Spíš asi by šlo o domluvu s oddávajícícm. Ty vado to by byl nářez ale zase by to byla taková dlouhotrvající oslava
Odpovědět
Profilova fotka
vid? to by byl proste soking:-) a hlavne to uz by se nemohla opicet obluda obludná...:-) thyjo no to je super napad:-D :-D ale jen ve snu...jelikož jsme blondata tak to musim mit v lete...slunicko a opalení... abych aspon co k cmu vypadala.-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ti práve projela album..to máš tak nadherně romantický, takový prirodní, to by se hodil na to podzim...fakt ze jo :-) tak za cvhili utikam domu- jupííí, nu jinak prijdu az kolem pul 9tý :-/
Odpovědět
Profilova fotka
omandro to uz ti prisel ten zavoj??? nahodou na fotkach vypada dobre, ty z nej delas nejakou hruzu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já myslím, že tam má fotky asi původního co má doma a na tamten nový čeká ne. Jo podzim dej pokoj datum neměním - mám zuzku, teď jen čekám co bude s těma povoleníma. Jak to říkáš ty naplánovaný to máme dokonale dokonce ten můj taky plánuje, ač jsem si myslela, že to nebude řešit tak docela překvapil, občas mám pocit že to řeší až moc. Jdu domů dnes nevím jestli to večer stihnu přijít budu péct medovník a jdu cvičit.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,je to ten první, nu ve skutečnosti nevypadaá tak precizně,není to žádná extra práce,holt za pár korun a z ebay od Číňánků :-D ale na hlavně vypadá celkem dobře, jak píšu, mamce se líbí, eště su zvědavá na ten nádherné bohaté, já mám vybráno, ikdyž jsem ještě ten druhé ve skutečnosti neviděla
Odpovědět
Profilova fotka
tak kde pak jste - já mám upečeny placky na medovník a ted vařím salko tak jsem tu a tady je mrtvo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak manzel chce od tebe medovnik :-) :-) Dáááš?:-) ja jsem tuuu:-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: tu brdo ty jen tak v pondeli peces medovniky jako by se nechumelilo! :-D Ja ci taky!!
Odpovědět
Profilova fotka
thYJo JA MEdovnik ani neumim, to je na em moc slozity:-) tak holky ja jdu zapadnout, ptž jsme uplne k.o.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko no teda medovník není těžký jen uděláš placky - upečeš za 7 minut a pak jen krém. Je to jednoduchý a to já nesnáším dělat koláče kde se vyvaluje těsto ale tohle jde. Tady to vypadá jako u medvědů - ukládání se k zimnímu spánku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prave pro me jsou slozity ty placky:-D :_D thyjo ani neznam kolace kde se vyvaluje testo, ja to vzdy nahazim do hrnce, usleham, vyleju do pekáče neco na to nahazim a tadááá :-D :-D no me to povidej,, jsem hlavni medved... ted jsem vsatala ale jsem tak strasne vyrizena, chjo, se dneska zastavim poprvy zas az v 9vecer:-( a rano zas silene stavat...to asi tentokrat nepreziju do patka..
Odpovědět
Profilova fotka
juj on tu nikdo neni? tak aspon me nemusi trapit kdyz musim tak makat v rpaci... hooolky kdeee jsteee? teda tady bude pres zimu pekne mrtvo
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja jsem totalne hotova, fakt sotva pletu nohama, Chtela jsem si dnes vzit sick day, ale prijede nam na barak financni reditel, arogantni blb, takze tu musim tvrdnout. Ve ctvrtek jsem si to chtel avynahradit a nekdo mi tam hodil meeting kvuli probirani dluzniku.... Oni to snad delaji schvalne, chteji me dostat do hrobu 8-( Zitra, v patek a v sobotu vstavani v pet. No jestli tohle preziju, tak uz asi vsechno.
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je celej divnej den...jedu jak sroub a je na mě řváno že nedělaám vubec a ještě hláškama typu : ty si to zbytečně zjednodušuješ, jedeš jako stroj, radši to pochop i když to bude složitý - no teda nic proti ale tohle mi prijde hodne iq tykve... jsme dneska nastartovana jak blázen, stve me to...chjo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted jsem se pobavila v tematu "Co povazujete za neveru?". Holky, to je fakt sila... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak po 4 dnech jsem se tady dostala a nestačím dočítat. Vítám všechny nové nevěsty! A kde se nám ztratila nad? Alko gratuluji ke konečnému výběru šatů :-) Mě kamarádka včera přemluvila, tak jdeme na šaty ve čtvrtek.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, plně souhlasím, mně stačil jeden den a už se tu strácím. dalfy: já jsem ze Zelinkovic u Frýdku-Místku, taková malá ďura, ale je tu hezky :-) A jaký byl medovník???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ženský.člověk jeden den chybí a nestíhám. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nitee:že se vracim co jsi psala včera.Taková hezká svatbička pod širým nebem může byt hezká a romantická
Odpovědět
Profilova fotka
To každopádně, ale mám trošku strach, že by nemuselo vyjít počasí
Odpovědět
Profilova fotka
Ale když jsem o tom trošku přemýšlela, tak to asi necháme na naši radnici, obřadní místnost je sice malá, ale je to zámeček a stejně plánujem asi 20 lidí a brali se tam i naši, tak asi budu držet tradici. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?