Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak,dyt Tě přece eště čeká ta tour de ČR,ne?? :-D dybys nenašla v Čechách, dojeď do Zlína, tam sou šaty supr a i větších čísel je tam spousta,navíc já sama mám šaty vel.36 a přitom zdaleka neodpovídá mojí skutečné velikosti!!neboj se nic, jsme s Tebou!!
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz jsem se rozhodla:-) ja jsem uz celkem v klidu..manzel me uklidnil,,padá snih (coz miluju) dýýchám - a je to fajn :-) teda ale ja to rikam porad, az mi tohle zas nekdy nekdo rekne tak normlane mi rupne v kouly budu mit cerno a normalne ho fakt zabiju...uz chapu tu nepricetnost..fakt ze jo, jeste ze mam policajta:-D :-d :-D ..jj ja uz to taky neresim, jinak holky co rikáte na me a slehacku? nebojte se vás neservu, ted se na to ptám :-D :-d ja si myslim ze by me to obticky"roztrhlo" a co vim tak mi ta slehacka docela pomohla, samozdrejme ze hezkou slehacku, ptž treba ty lesklý maji desnou slehacku...a ty vysitý "malou" slehacku :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mě se ta šlehačka právě líbila...jen né lesklý materiál.... ;-) a k tomu třeba korzet do srdíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu mně by se víc líbila ta víla,ale holt dyž už ji bude mít skorošvagrovak, tak je mi jasný,že ji nechceš, když bude šlehačka stát za to, nu tak jdi do ní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz ani nechi jet na tour..neni skym..svagrovku sebou ASI nechci, mamu urco ne, tim padem neni ani auto, ptz moje je nepojizdne, tak to asi padne..a hlavne na tour bych se asi musela rozhdonout na miste, a myslim ze toho ja nejsem schopna...kazdopadne nekam mimo čb bych jela ráda...milacek planuje s jednim kamosem vylet do brna, tak bych zabavila tu jeho slecnu (ta je fajn) a odtahla bych ji na saty...:-D jj to je muj plán sukne víla/ slehacka + korzet do srdicka+ obri vlecka a TO by mi stacilo..to je tak tezky...holky ani jedny krome tech vcera to nemely zadny:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak holky je rozhodnuto, jednoduchej dotaz manzelovi : chces na me slehacku a nebo vílí sukni? Tak mi napsal ze na me chce slehacku (samo ze vtipky) ale opravdu pak myslel slehackovou sukni..tak je rozhodnuto, no co bych pro nej neudelala, zvlast kdyz se nemuzu rozhodnout:-) tak je to super:-) nj vili si objednala ta mrsina...skoda no...aspon to uvidim...videla jsem i uces kterej bude mit..a masakr... fakt ze jo...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš,tak to ji určitě vytáhni,v Brně je těch salonů hafo,tam se určitě zabavíte;-)sice tam už jsou ceny vyšší,proto jsem se vydala do Zlína,vyplatí se mi to
Odpovědět
Profilova fotka
a gratuluju ke konečnýmu výběru typu sukně!když se mužovi líbí a chce ji na Tobě,tak to je potom jasná volba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne, ani nevi jak moc mi pomohl, takze ted si zakazuju koukat na vílí a asi bude ta slehacka..i s emi jedna libi, nejdriv jako u tech prvnich, jsem si rekla ze to je priserny a ze to je mooc slehacka..ale zalibily s emi,, dneska:-D k tomu ten korzet z vitezek (ty s tou vili suknim jak ma krajkovy bolerko) necham si nadiktovat vlecku a čááu...a uz to neresim fakt ze se vzdavam..jinak jdu tu slehackovou sukni oznacit 3ma krizkama (hvezdicky tu nemam) tak aby jste vedeli jakou..a muzete ji hned hanit a vyvyšovat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
je v tom tretim albu na konci
Odpovědět
Profilova fotka
tož mně se asi víc líbí šlehačka z těch žlutých šatů, eště tak dybysme je viděly na Tobě ty šatky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je skod aze tam nebyly..a zrovna tam byly takovy hodny prodavacky ze se zacly mezi sebou a ona me mohla vycvaknout..to s ebojim ze priste nepujde:-/:-(.. no ta slehacka co mam na tehle zlutých taky od asapu tak ta se mi taky libi- me zaujalo ui tyhle ze ma na sobe ten vílí mateiál, ze by to bylo jako kompromis:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha,tož to jo,tož mně se to moc nezdá,lbud vílu nebo šlehačku,ale už bych to nekomplikovala kombinováním,ale záleží na Tobě
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka:schvaluji ti to, sukne vypada uplne uzasne a pokud se v to citis dobre, tak proc ne? A nejsou treba takove saty moc tezke?
Odpovědět
Profilova fotka
jsou , ale ja jsem velká a silna holka:-) :-) takze ja to na sobe opravdu necitim(mam velkou nosnost) :-D :-D jinak katuline kterou tu sukni mi schvalujes? :-N tu zlutou a nebo tu XXX? :-) omandro myslis? me se to zas docela libi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak je vybrano..ukazala jsem sukni zlutou a sukni a sukni XXX a libi s emu pbe spis ta XXX tak je to hotovýý, no vida jak to slo ryhle:-):-) takze saty sou vybrany uz muzu objednavat:-) jinak zitra mam cely den volno milasik je zas v praci tak to tu budu celej den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alki,tož vidíš,dyž se líbí vám oběma, tak je to supr,konec dilematům :-) tož moc a moc přeju,aŤ se povedou podle představ!
Odpovědět
Profilova fotka
holky konecne je paaaatek!! Hura!! No zatim nam ten vikend ale moc dobre nezacal, milacek vyzvedl jeho dceru, mame ji do zitra do vecera, no a ona ze ji svedi ucho a za uchem, tak jsme ji soupli do vany, vydrbali a pro jistotu kontrolujeme vlasy no a co tam neni?Hejno vsi! ach jo, to je sileny opruz, milacek je ted s ni uz 45min v koupelne a vycesava a vycesava specialnim hrebinkem. To jsou hrozny starosti toto, hlavne me vytaci, ze si toho jeji pitoma matka za cely tyden nevsimne ]-( a nam staci 10minut a vime ktera bije.. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no mam z toho strach- ae jsou dokonaly:-) fakt ze jo, s emi o nich dneska zdalo:-) ted jsme domluvena s jednou holcinou ktera si je ted obejdnala a bude uz je ted platit a v sampan( jiny saty ) ale chci videt tu jejich sampan, tak ze mi posle fotky, tak na ni pockam a pak tadááá, a pujde k nim ten korzet co jsem vybrala na vitezkách??:-)ten je totiz suuper:-) thyjo tak to je des...to muzes chytnout taky ne? to ja je mela na zakladce ale moje jediny stesti bylo ze jsme mela uces na ježka..takže v klidu, ale segra "princceznicka s lokynkama po prdel" to mela horsi :-D :-D ted bych se bála, mam taky dlouhy vlasy..to je des ze se toto jeste objevuje, vzdyt to je nemoc ktera uz by davno nemela byt..fuj.. uplne ti nezavidim blujay, tak hodne nervů
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdepak jstee:-) :-) tak vcera mi prisla veskera dekorace...balonky a maxi balonky, a peříííí a neonky a jaký jsme ohrablo??mi jedna neonka vypadla z obálky a jak narazila o zem tak se rozsvitila..nu tak jsem vyhodila 60kč :-( :-( tak tu svitila celou noc..aspon vim ze sviti tak 8-9hodin:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano holky, no jeste ze jsem si loni dovezla z Cech Difusil, ten snad jedinej funguje. Je to hruza, nejvic me stve ze mi stravime pul vikendu aby jsme se tech potvor zbavili a pak jeji matka nedela nic cely tyden.. alka: co je to za neonku? Jaka je to barva?
Odpovědět
Profilova fotka
modrá:-) je to taková tyčka, která se dá bud zapichnout treba do zeme a nebo kamkoli- ma 25sm a ja ji hodam zapichnout do kytic na stole... ja si sem normalne zakazu chodit:-( jsme nasla dalsi 4korunky co by s emi libily, sice nejsou tak luxusni jako mam já, ale jsou zlatý, a to mi prijde k tem zlutým satum daleko lepsi...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: clovece ja nechapu ze jsi vsechno nakoupila tak brzo, to ja se porad rozhlizim a ujistuju se co se mi libi a co ne..ted si jeste objednas saty a budes mit uz vsechno! Co pak budes delat po zbytek casu do svatby? :-. Mozna budes prodavat to co uz mas a kupovat jiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak korunka byla to prvni co jsme koupila..do ty jsem se totiz uplne zblaznila:-) tu mam od cervna dokonce-nebo od kvetna:-D :-D vsechno? zdaleka ne, dekoraci uz mam, to jsme chtela stihnout do vanoc, no a pak krome DJ a fotografky nemame nic:-D :-D treba cukrovi, catering, no stim si aaabsolutne nevim rady:-D do svatby? budu chodit po brigadach hubnout a sude litat, me teda vzdy jaro utece jak prasteny, takze to to nechci nechávat, jeste k tomu se skupinou trenujeme nové cisla takze na jare to budem muset extremne trenovat, takze casu bude fakt minumum:-( :-( stavet se teda nebude-az za rok (evidentne:-( ) no to je taky mozny:-D :-D saty a dekoraci jsem rekla ze chci mit z krku do vánoc...tka se taky stane:-) no a leden unor mame na prstynky, duben matrika... poplatit zálohy, udelat oznámeni..já myslim že to "nejhorší" me ještě čeká :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omandrooo kdepak jsiii ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, su tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja víím:-) tak dávám dohromady ty saty a odesilam arti :-) a co ty? jak se mááš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt???To je bombaaa!!!Tak to TI schvaluju!!!Tož hlavně ať se povedou opravdu podle Tvých představ a jsi uplně nejvíc spokojená! :-) já se mám dobře, právě že ale tak nějak nemám do čeho píchnout,dyž už mám šaty zanmluvený :-D ale ted se těším na ten závoj,tak snad do týdne dojde a dopadne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj ale zatim ne jako objednání ale dotaz na cenu a jestli to jde i v tý žoutý, a kdyz jo, tak objednám :-) samo že podle ceny:-) jj závoj, taky jsme zvedava, kdy ti má prijit? ja se definitivne rozhodla že závoj ne-e :-) chci extravagantní účes, a to se závojem nejde, jinak hledam bolerko nevis jestli jsou nejaky stranky na bolerko ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HM,tož to nevim teda,bolerka sem nikdy nehledala,idyž nakonec budu mít,ale teda ze salonu :-N ewulia mi psala,že do 2 týdnů by měl přijít a že mi dá eště vědět,než ho odešle, ale předpokládám,že přijde do konce týdne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?