Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 nic jsem nepsala emoticon zapomnela jsme na tebeemoticon

jinak ja to mam u lisky ze stavebka,,, na stavebku mám 200tis, smlouva na 1,5Mega . to samý má milášek - je to prý výhodnější takhle na 2x (ale nevim jak je to potom kdyz uz budem manzele) nu, a dulezity tam jsou roky, a penize kolik tam máš (když to budu vysvětlovat laicky) nu, milášek tam nema ani korunu, takže mu to vychází na nějakých 6tis když budem pár let v meziuvěru, me to vychazi na nějaky 4 cca -(nevim jak jsem tam na tom tedemoticon) takže dohromdy 10ka na 3míče- předtim jsem asi psala mín, tak to se omlouvám, nu a až se dostaneme z meziuvěru tak se to ještě sníží ..

fixovaný je to u lišky na celou dobu splácení, takže se ti nemůže stát že by ti to navýšilyemoticon
16. říj 2009 v 09:50  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 alka: ty jo, to je nejaky az podezrele nizky emoticon emoticon To budete splacet asi hodne dlouho co? Jinak si neumim vysvetlit, na cem ta Liska vlastne vydelava emoticon
16. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tam je to vyhodny.. na tom prave je liska živá, že je to takhle super..víš kolik už jsem udělala přefinancování hypo na ten lišáckej úvěr? kdybys byla budějcká, tak ti dohodim nejvetsi expertku pres tohle ta to vzdycky táák vymyslí- ta dela uvery na miru.. fakt že jo... ta je proste skvela..nj. tak si najdi nejakýho lišáckýho obchodáka(nejakyho schopnyho-jsou tam i blby) no a at ti udela návrh emoticon

jj já to mam asi na 30let (mam takej pocit-nebo 35-to uz nevim) je to daleko lepší než banka, jsem říkala že do banky me nikdo nedostane- tady je jen blbý že abys to měla táák vyhodný musis splnit 3podmínky- stavebko min 2 roky, 65%našetřený částky z celku (to když nemáš tak si práve v meziúvěru kde budem my, a tam je to dražší, ptž splacíš a ještě k tomu dospořuješ aby ses na to dostala) a hodnotící číslo- to je taková kravinka která ti propocitává síleny hodnoty(to sama neumimú to se dela pres pc a kdyz ti to vyjde mas klasiku uver..kdyz ne, mas ten meziuver-kterej kdyz neni nejak silene dlouho tak taky nevadí.. ja v nem budu asi 8let.. brouček 11let...(ale počítaly mi to před rokem, tak nevim jak jsem na tom teď, jelikož o uver samo požádáno ještě nemam)

jinak se odesílaji žádosti do prahy na centralu a tam ti řeknou jestli ti ho daj nebo ne...takze proto to taky máme rozdelený, jelikož na 3míče nemáme platy,ale na 1,5 jop... vy si myslim ze byste na to dosahly, musis byt min 3mesice zamestanana a pak takovy ty veci jako nestíhaná atd atd to uz je asi v kazdy bance stejnyemoticon
16. říj 2009 v 10:20  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: jezis, to je slozity na me emoticon emoticon No asi bychom na to dosahli, ale teda 65% nasetrenejch nikdy mit nebudeme emoticon Stavebko jsem nedavno zrusila, tak bych musela zase zalozit, To sice planuju, ale ted neni z ceho. Tak uvidime, treba jednou emoticon Jestli si to vezmem, urcite az jako manzele, aby to pocitali z platu nas obou. Ale nedokazu si predstavit, co delat az treba pujdu na materskou...to je jediny co em strasi... I to jakou praci mi pak kdo da, s malym ditetem...no ale to je hudba budoucnosti emoticon
16. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no ale stejne- vem si ten paradox - me treba hodne potencionalnich sefu odmitlo stim ze jsem mladá, že se vdám a budou deti.... pak me zas ta druhá pulka sondovala jestli uz deti nemam, ze to by jako neklaplo..tak sakra budu nekdy makat? kdyz je nemam tak s ejim to nelibi ze je mit budu, a kdyz je "mam" tak se jim to nelibi ze je mam, a jako dodatek ty starsi pani co uz je maj odrostly tak tam je zas probelm ze jsou stary..no je tohle NORMALNI??? neni...

tak jsem pekne v nervu-opet..ted na téma asap mi napsala holcina ze do asapa nemam jit ze mi neudelaj ten spesl korzet a ze na tlustý prost eneumi sit... ale zas jedny holcine prisly saty a? náádhera
16. říj 2009 v 11:16  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: no jo, to je bohuzel "normalka"...Jak nejsi chlap, vzdycky se neco najde, proc te muzou odmitnout. Me uz odmitli i treba s tim, ze mam prilis vysokou kvalifikaci, ze je me na to skoda emoticon haha...

Jestli em se nekdy nekdo zepta, jestli mam deti, asi budu drza ( lepe receno asertivni emoticon ) a reknu jim, ze to je moje vec, a ze jestli ano nebo ne nema s moji praci a vykonec nic spolecneho emoticon ). Sice se mnou asi vyrazi dvere, ale aspon uvidi, ze z nich kazdej neni poprdenej.

Me se nastesti jeste nestalo, ze by mi nekdo rekl, ze jako asi brzo budu mit dite, tak em nechce. Ale je pravda, ze se me ptali, jak si predstavuju svuj zivot v horizontu 5 let...takze v tom to asi bylo schovany emoticon A kdyz se me nekdo zeptal, jestli mam deti, asi jsem bezmyslenkovite rekla ne.
16. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jo tak to mi taky uz napsaly..to jsme s emusela smat ja jako v té dobe student....bez praxe....emoticon emoticon

thyjo to je dobra odpoved s tema detmaemoticon
16. říj 2009 v 11:43  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 ahoj holkyyyy,tak opět konečně víkend,uff,učit je fuška,hlavně ti puboši,to je dílo..
hm,s těma dětma a tak,to je přesně asi ten problém, proč se nikdo ted do dětí nehrne,protože jak máš děti,nebo je máš apson vplánu,už se na Tebe dívaj jak na blázna, estli ses zbláznila.. V tom mám možná to učitelování "jednodušší",idyž nevím,eště jsem do toho stádia hledání práce nepřišla,ale naše vesnická základka by mě asi po mateřské brala všemi deseti,moje aprobace čeština se jim hodí,ulevila bych ostatním učitelům,který toho mají moc,ani by mi nevadilo,že bych třeba měla jen částečnej úvazek,aspon něco by to chtělo,at to manžílek netáhne sám,ikdyž nebojím se, že by mě neuživil,dyť z něho bude elektroinženýr emoticon haha
16. říj 2009 ve 13:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak ted me jedna krava na asapu tak rozciiilila, ze to je snad poprvy co jsme tu vylitla..no to sou nazory..thyyjo...to je vrchol!!

omandrooo-zlatííčko,,jůů to jsme rada ze si tuemoticon
tak to mas stesti..ja mam taky jeden obor kterej kdyz si ho dodelam ze ho opravdu dokazu ovladat sama a dobre tak ho muzu delat z domovaemoticon
16. říj 2009 ve 13:30  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak a ted mi vsichni urcite prolejzaj album :-d .-D jsme si tam mela dát pocitadlo emoticon
16. říj 2009 ve 13:33  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 Ahojky jen nakukuju jak plánujete. Alkapinko tys byla zase zkoušet? emoticon Když zhodnotím všechno co jsi si zatím zkoušela tak vedou ty San Patricky 2010 emoticon A jinak ty šlehačkový jak máš to bolerko tak to vypadá dost dobře! Jen se mi nelíbí ta lesklá látka těch šatů. emoticon A ty poslední jsou krásný, ale moc nazdobený...nevím něco mi na nich nesedí.... emoticon

Ty jo já bych zkoušela až bych brečela!!! emoticon No aspoň se mám na co těšit... emoticon Ani neobjednávám dekoraci prostě se plánování nějak zastavilo...
16. říj 2009 ve 13:51  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: me se na tobe strasne libi ty San Patrick, skoda ze je nechces emoticon Ale me se od SP libi skoro vsechny emoticon

Na asapu se nerozciluj, neni proc. Slecna ma v necem pravdu, ale zalezi na tom, jakym stylem si to vylozis. To ze kazde postave lichoti urcity strih je pravda a neni na tom nic, kvuli cemu se rozcilovat. Navic saty si prece vybiras podle sebe, podle toho ktere se libi tobe, tak proc silis? emoticon emoticon To ze ne kazdymu se libi tvuj styl prece musis pocitat, kazdy jsme holt jiny.
16. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 teda..utok z vlastni řady... to je masakr.. emoticon

no ale ja nehodnotim to co jsme zkoušela, ptž s emi nelibily ani jedny, jo priznavam se libi s emi ty posledni, to byl takovej muj druhej favorit, zkousela jsme jen samy prisernosti jen proto ze na me meli cislo... a to je tak vse, proto v tom i vypadam tak priserne.. a nebo jsme cela hnusna pretékající prisernost ktera by se asi vubec n emela vdávat:-/ ...no ty leskly byly desny, ty vypadaly jako bych si je koupila v globusu, jen me zarazilo ze ta leskla ac s emi nelibi, tak to je jedina bilá co bych mohla mit...takze to je fajn..ty posledni byly v realu tak uzasny..ale rikala jsme si jestli v nich nejsme tlusta..na zivo jsem teda vuuubec nebyla, ale fotky jsou nekompromisni, si pripadam tak jeste o 6kilo tezsi, a kdyz vidim jak by me videli ostatni, tak uz jsou taky out....

to jo mas se na co tesit..podivej se na me..uz jsem skoro jak troska z tech satu .-( emoticon chjo...proste si ted nejaky na rychlo obejdnam a uz se o to nebudu vbec zajimatemoticon tak a vyresila jsem to.. a vili sukni nechci..ano je to tak...bude ji mit opice a jeste k tomu fakt nevim jak bych vypadala, tak si koupim nejaky preplááácaný saty ktery odvedou pozornost od narvanych speku a pretekajiciho se cehosi a budeemoticon
16. říj 2009 ve 14:01  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: nebud vztahovacna, jakej utok? Jsem pro uprimnost, a myslim, ze jsi vyjela na slecnu zbytecne jenom kvuli tomu, ze sis vylozila jeji slova proti sobe, i kdyz ona to tak nemyslela. Ja v tom nic takoveho nevidela, slecna ti jen chtela poradit a ma proste jiny nazor. Kazdy prece nemuze mit stejny nazor nebo vkus, ale nezaslouzi si za to takovej mazec.
16. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ten utok ale byl joke emoticon ..
to jsem teda nevyjela..ani si nedokazes predstavit jak me nasrala... uplne maximalne do vytacek! takovej pristup! bože , vzdyt to neni ani slušný, at si je uprimna, ale at nepoucuje?! vzdyt to je uplne nechutny, vsadim se ze jde o nejakou hubenourku...Asi nevi cim si tlusty prochazeji...Myslim ze si zaslouzila jeste víc... Ptz to co predvedla, se mi uplne zveda zaludek emoticon
16. říj 2009 ve 14:11  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: tezko poznam, co je vtip, s tim smajlikem emoticon

neber to jako poucovani. Je to diskuze. Tak ma jiny nazor. No co. Staci napsat, ze tobe se to tak libi a nazdar emoticon ja v tom vidim to, ze chtela rict, ze je dobry vybirat v realu podle sebe a ne podle fotek vychrtlejch modelek, protoze zadny saty ani na hubeny holce potom nevypadaj stejne emoticon Tak si nenic nervy, a zapomen na to. Vsak ti to muze bejt ukradeny ne?
16. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 Tak holky, pokud zamestnavatel ma nejaky vzdelani, tak musi vedet ze uz se nesmi ptat na vek ani na to zda mas nebo planujes deti. To jsou diskriminacni otazky!! a pokud nedostanes praci kvuli tomu ze chces mit deti, tak je muzes naprosto upesne zalovat.
V anglii by se uz nikdo neodvazil zeptat neco takoveho!
16. říj 2009 ve 14:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nevim ale co ji ponouklo kdyz to "nemyslela na me" na dotaz jestli dela vyztuzenej korzet se do me pustit stim at si vyberu jiny saty z kterych nepretykam... a jeste me 2x jmenovat..takze pro nekoho jinyho nebo vseobecny nazor to evidentne neni...

neni mi to ukradeny..vim jak se ke me chovaj v salonech , vim jak mi kazdej rika jak jsem tlusta, vim jak vsichni honem rychle to zakrý, to si prece TY nemuzes vzi na sebe atd.. a kdyz uz je clovek v nervu a to ja jsem(ptz veskery problem se satam aje jeeeen kuli tloustce proto si nemuzu vybrat) a ona prijde s takovymhle chytractvim? oin je kazdej strasne chytrej ale nikdo neumi byt empatický ! .-(
16. říj 2009 ve 14:20  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 bluejay: no jo jenze jak to dokazat, ze to bylo kvuli tomu? Kdyz se me nekdo na pohovoru zepta jestli mam deti, a ja mu odpovim, ze mu do toho nic neni, uz si me na dalsi pohovor pravdepodobne nepozve.... No a hadej se s nim... emoticon
16. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 nuuna: jasne musi se dokazat, ze jsi byla nejvhodnejsi kandidatka. Je to zapeklite, kdyz uz se to stane. Nejlepsi je kdyz se zamestnavatele nauci, ze takove otazky se klast NESMI! emoticon
Kazdopadne je to hruza, ja o diskriminaci pri hledani prace vim svy, jsem tu cizinec.. emoticon

Jinak jsem cihla do Asapa abych byla v obraze, to je teda mela emoticon
16. říj 2009 ve 14:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 kdyz se rozcilim(jako fakt rozcilim ne to moje"jsem zoufala" tak se vaazne neovladam) a v tomhle(moje postava) jsem hooooodne agresivni kdyz mi nekdo neco rekne, on to totiz kazdej mysli "semnou preci dobre" on mi "kazdej chce pomoci " on mi kazdej rika" jen svuj nazor" "ze bych se sebou konecne uz mela neco delat" a ze tohle nemuzu mit" a ono kdyz takovyho cloveka potkate 3x za den nekolikrat za mesic.. rodinu máte stejne debilni, a matku rozenou anorekticku která vám nedává od 4let njist aby jste nááhdou nebyly tlustý a pak jste kuli zatento nemoci, nebo jeste lépe -babicky který nic netusi, strasne chytry prodavacky, hnusny pohledy od jakyhokoli kolemjdouciho a 15let těžký šikany na škole- TAK TO uŽ PAK proste vyletim a metu blesky!
16. říj 2009 ve 14:31  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 bluejay: no jo, ale to je zapeklitej kruh. To je jako se vsim. Vetsine lidi nestoji za to se kvuli tomu dohadovat a neco resit, protoze to zabere cas, penize a vysledek nejistej... No a to se pak tezko zamestnavatele pouci, ze se ptat nemaji emoticon To je fakt na nic.
Me stacilo co jsem zazila na prvni pozici, to byly kapky. Jedina jsem z kolegyn byla ciste na praci, nezajimalo me na nekoho delat oci nebo se prsit a flirtovat, prislo mi to odporne pod uroven, ponizujici. A co myslis? Nekoho takoveho samozrejme tezko nekdo oceni. Takze u me bylo vzdy vsechno spatne, vsechno na moji hlavu. Vydrzela sjem to jen 7 mesicu a byla jsem zrala do Bohnic. Celou dobu jsem delala za nastupni plat. A nestydim se rict, ze ostatni se co se tykalo schopnosti, mohli jit bodnout...Chod vseho byl na me. No a pak ze diskriminace neexistuje. emoticon Je mi spatne jeste ted, kdyz si na to vzpomenu.
16. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: ja to chapu, nerikam ze to nechapu. Chapu to dobre. Jen sjem se ti snazila rict, aby ses zbytecne nerozcilovala, protoze okoli tohle vsechno nevi, co tomu predchazelo emoticon emoticon
16. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 a na opet "já to myslim dobře" dotaz at nevypadam jak pretekajici bombo a ze byc mela ubrat, no to je pardon vrchol toho co jsem tady pred chvili zminila zvlast kdyz ten clovek nezná zivotni styl toho druheho.. treba chodim v uply kuzi a latexu do prace, tak to uz by pak bylo neco jinaho?..no...proste ma stesti ze neni v dosahu..ptz jsem to dala cist manzovi a ten si sednul a rekl ze by ji dal pres kousavy(samo ze ne tak slusne)....a ja bych ji dala z druhy strany

- hlavne ze hrdinka ma album emoticon
16. říj 2009 ve 14:36  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 už bych to neřešila,ale su při alkapince,mě by tohle taky dostalo a nejspíš bych si to taky na sebe vztáhla, pokud to tak nemyslela, tak o tom nejdřív měla pořádně popřemýšlet, co tam napíše, než se vytasila tady s tím,protože ono to fakt vyznělo tak blbě,jak alkapinka píše
16. říj 2009 ve 14:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no práááve a to me mrzi snad nejvic.. on to nikdo nevi.. a ani nemuze vedet a ja se tim rozhodne nechlubim, ale jak rikam pak ti strasne chce kazdej pomoc a mysli to s tebou dobre a to je jeste horsi nez kdyby nic... ale sama musis uznat ze tamto byl teda podpas jak blazen.. to bych si nikdy nedovolila-vidim tady nevesty co jsou piserny maj priserny saty nebo prost eneco, ale nikdy bych jim nerekla boze co si to beres si slepa, vem si neco jinyho at se zakrejes at tohleto nebo tamhelto.. a neni to ze bych se bála-ja urcite ne, proste vim co si treba nevesta prozila, proste vim ze asi sama ma starosti a kdyz se v tom citi dobre tak proc ne, ja nejsem zas taková furie, ale tohle je fakt jedinýýýý, kdy me kdo dokaže vytočit z nuly na bod páry za 0,1 sec ....
16. říj 2009 ve 14:42  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Taky uz bych to neresila.

Brala jsem to jen podle sebe. Me treba lidi rikaji, ze vypadam jak smrt, ze nevypadam zdrave, at si dojdu na solarko, kdo se na to ma divat... Jenze taky kvuli necemu nemuzu ani do solarka, ani na slunicko, zbyvaji mi jen opalovaky. Ale prave ten fakt, ze ja vim, ze mam ten duvod, proc to tak je, a oni se myli, to je pro me duvod, proc se me to nedokaze dotknout.
16. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Devcata, to je patek...hruza. Tak ja tady cekam, ze ve tri maj prijit klienti na prohlidku, a ted mi volali ze to rusi...Tak bych to mohla zabalit...ale nemuzu, protoze rovnou z prace mame jet s par lidma na pivo, tak na ne budu cekat emoticon
16. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 teda vy jste se semlely... na tom asapu... no slečna to nenapsala moc slušně tak se nedivím, že alka vylítla... emoticon

alka: šaty určitě nějaké najdeš, vždyť je pořád fůra času... emoticon
16. říj 2009 ve 14:52  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 jinak s tou prací... zaměstnavatel nemá právo se ptát, jestli budeš zakládat rodinu! Každopádně nebyl jediný personalista,když jsem sháněla práci, který by se nezeptal... jediná správná odpověď pokud chceš práci je říct, že rodinu v blízké době neplánuješ... emoticon
16. říj 2009 ve 14:56  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš