Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm,to sou věci, inak ivory znamená slonovinová kost,champagne(šampan) šampanské, takže šampan je pořád tmavší než ivory
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je na prd... u tech mych satu pisou ze jen bilá nebo ta ivory:-/ :-/ jinááč jsou jedny z nejdrazsich nely nejdrazsi co tam asap má :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdu hajííí..pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ja teda nevim, tady jsem nevidela ze by meli champagne saty, jen ivory, tak si myslim, ze to je to samy jako v cechach sampan. Uz toho mam dost, jdu domu, prace je fuj!
Odpovědět
Profilova fotka
coze? ty si byla do 11 v praci????? to mas doufam za priplatek..takovahle silenost... no já práve nevim..ale chtela bych to tou teplou sampan, to je ta "zlutá" ta mi sedí jak prdel na hrnec..bohužel u toho je zas prusvih že vílí materiál jsem ještě neviděla v něčem jiným než v bílý :-( ale vcera me potesilo ze bílou mít můžu, jen je to ten "levnej" lesklej saten, co s emi z nej ty saty nelibi..jinak holky je definitivne dovybráno...jen jeste zvazuju(kuli ty žlutý, jestli tu šlehačkovou sukni a nebo tu vílí-ta šlehačková vypadá na fotkách líp) tak nevímm.. Vcera jak sme byly se svagrovkou tak nejen ze mi totalne nakazila plány..ale taky me dostalo to jak máme uuuuplne jinej styl na saty-tak to je suuuper:-) oblekla si prvni a hned mela vybráno :-) a to vůůůůůůůůůůůůůůůbec neni muj styl..bohuzel jedna pani prodavacka ji nahlodala na tu vílí sukni jak jsme meli ty vybrany saty stejny..tak to vypada ze nakonec do nich fakt pujde.. jinak to je mazec -s vatby po tydne na stejnem miste:-( :-( a taky me naaasrala ta tchyne, thy woe, uplne jsem na ni zmenila nazor- vzdycky ze me byla hotova, skoro me uctivala a chvlila me jak jsem uzasna a ted takovyhle prskání, to s emi vůbec nelíbí :-/
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak jste holkýýý :-)mam volno do 1ný..tak šup šup.-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: zeleno-bilou schvaluju :-D bluejay: muzeme si podat ruce, my mame uzaverku dnes :-S Takze pekne do rpace.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no vida-si te tu musim nahanet...:-):-) thyjo holky..psala mi realitka..se asi zblááznily...uz jsme zaplatila 6tis. jako prvni poplatek a oni mi poslali smlouvu kterou jsem trosku nepobrala- prost eme chtej vyzdimat..tak ji pisu ze to je asi trosicku moc, a ona mi to zduvodnila!!! thyjo, oni po me jeste ted chteji 19tis!!! abych to v utery zaplatila- no to si snad delaj srandu ne?? jako kde na to s mym platem 9 mam vzit? a ted mi sef rekl ze mi dá min v ramci uspor-zrovna kdyz mu chci rict o vic..thyjo..tak to je proste hroznej kill me se ten tyden ser....e..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady je dneska mrtvo a pohřební nálada..ještě že už se tak těším na ty šatičky..... tak se stěhhujeme až v listopadu :-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: A to jste smlouvu nevideli predtim, nez jste jim dali penize???? Nez dam penize z ruky, musim prece videt smlouvu. Jinak si pak muzou do smlouvy dat co chteji, jak se jm to hodi.....A clovek na to nemuze rict ani prd, protoze ti reknou "prece jste ten byt chteli" :-| Jinak teda musim rict, ze rict nekomu o pridani na plat v tyhle krizi, to chce odvahu :-D Na to bych asi rovnou zapomnela :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nn nevideli,tohle byl poplatek realitce kde mam jen utrzek ze jsme to platila...no jinak tu pálku jsme jim jeste neplatily-taky z ceho že? to chtěji zaplatit při předáni bytu neboli když dostanem klíčky. no tak jelikož jsem nezamestnana a tady jen vypomáááhám a mam uplny prd, tak proc ne? co mi muze? nic :-) .-) ale tak to je znamej..vi jak se situace ma, ze nemame ani na jidlo , ted tohle ajeste chystame svatbu, tak to by prece moooh nee?:-) no ale nestalo se:-/ samo ze jinde jsem se za celej zivot neozvala:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se loucim..za 20minut tam mam byt..jsme nervozni jak fík :-)uz se tam tesim..jsem si na to vzala i hezky pradlo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No ja teda nevim, ale pokud mam zajem o byt, prvni co by mel clovek vedet jsou podminky...Nejde prece kyvnout na byt aniz by clovek vedel, co po tobe budou chtit... Pak z tebe klidne muzou sedrit kuzi. V tomhle pripade bych vzdycky chtela mit v ruce papir, znamy neznamy... Jakmile neco neni na papire, jako by to neexistovalo. A tuplem kdyz je clovek bez penez, musi se jistit dvakrat tolik. Ja pracuju v developersky spolecnosti, mimo jine pronajimame i byty, a v zivote jsme neslysela, ze by si nekdo dovolil z lidi dostat nejaky penize jeste pred podpisem smlouvy .... To mi prijde nemyslitelny. Klasicky se podepise smlouva a do tri, peti, nebo X dni se slozi penize na ucet, nebo rovnou cash.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: hele, ja ted koukala, jak jsi psala o tom uveru 3 mega za 8.500 splatka... U jaky banky a na kolik let to mas..? Ja jen ze ja si nekolikrat pocitata hypo, a byt za cca 3.00.000 pri splaceni 30 let, fixace 5 let by nas vysel mesicne na 19.000........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky jsem zpět ...nakonec jsem přece jen skončila v nemocnici, ale už je vše ok a jsem doma. ;-) Už jsem měla pěknej absťák! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik:smarja :-o Hlavne ze uz je vse ok!
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jj už jo..jsem to trochu podcenila, ale už je to v pohodě... ;-) takže teď budu tak měsíc ležet a pak už snad pojedu okouknout nějaké šaty... :-) jdu vás dočíst...jste se činily... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: tak hlavne pekne odpocivej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeje nemocnice, dejte pokoj- a dobrýý??:-) nuuna vzdyt jo- poslali mi navrh s mlouvy y v tom se to prave pise tyhle silenosti, arekla jsem jim ze stim nesouhlasim, ze porad dokola omylali jeden najem jeden najem kauce a jeden najem reailitce, tak jaky najednou ze ralitce jde jeden najem ALE majiteli jde najednou najem + energie , + kauce(najem a energie) to je proste rozdil 4tisic..+ teda ten doplatek za to ze si to tam budem 5dni zarizovat a 5dni bydlet....a pri takovy pálce je to docela citelny zvlast kdyz tam neni kuchyn a ja si ji porizuju...proste sileny... nu jinak jsm epo satech... svagrovka mi koupila krasnej prstynek dodatecne k narozkam tka si splhla, ale mrzi me ze si objednala saty s vílí sukní, i kdyz si vcera vybrala uplne jiny..chjo..ta taky nedrzi nazor vubec:-( takze ona bude mit vilí sukni a ja asi ne... jinak samo že ty moje žlutý tam nebyly 8-( jsou v cistirne..jinak na pristi rok uz jsou na nekolik datumu zabraný..takze nejvysi cas... zkousela jsem si ty druhy co s emi tam silene libily-a jak jsme "zhubla" tak mi sedeli uplne dobre, a svagrovka me do nich premlouvala....jako jsou naadherny a straaasne se mi libily, ale nevim ..bylo to naadherny ale asi cekam ten pocit-oooo to jsou oni...jak to tu pisete.. a nebo jsme natvrdlá:-)jdu sem nahrat fotky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a je to tam.. a ted chci znat vase nazory
Odpovědět
Profilova fotka
alkapnka: ta výšivka je nádherná... kde jsi zkoušela?
Odpovědět
Profilova fotka
v tom salonu jak maj žlutý, jak nemaj dobrou povest s vydáváním satu, ten nej salon (jako se satama) v cb, a jak se tam nesmi fotit :-D :-D svagrovka je tam na jednom kusu videt...tech xichtu si nevsimejte vzdyme chytla v nejaky debilni pozici :-D :-D meli obri vlecku, samo taky vysitou..tak nevim...tyhle s emi libily i predtim..ale vbec mi nebyly...ted uz jo(samo s nastavováním) ale už mi nedelali speky na zadech a speky na bokách.... líbí se Vám na mě??docela o nich začínám přemýšlet-a víte co je gool? jsou bílý! :-D ale jeslti se ji podari vyfotit pristi tyden i ty zlutý...to bude:-D
Odpovědět
Profilova fotka
7500,- pujcovný ... tak já nevim...mit jistotu ze "budu mit saty" a ta vysivka je fakt luxusni..a nebo to risknout a mit je za stejnou cenu z netu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: tak po pravde ti reknu, ze se mi ty saty nelibi. vysivka je teda krasna, ale ty saty mi na tobe nejak nesedi a rekla bych, ze te nejak rozsirujou. ja nevim, nebud na me nastvana, ale je to jenom muj nazor a ve skutecnosti to treba vypada uplne jinak
Odpovědět
Profilova fotka
vice se mi libily ty co sis zkousela vcera
Odpovědět
Profilova fotka
Me se taky vic libi ty ze vcerejska, tyhle te dlaji zbytecne sirsi. Nebo mozna ta fotka, ale fakt to tak vypada. Ty vcerejsi sedely lip
Odpovědět
Profilova fotka
ty co jsem zkousela vcera byly priiiserny..jen byly leskly a lip vyfoceny:-) nn jsme rada za nazor... prave ze mi prijde ze tyhle me zuzily jako zadny-ptz nejsem zas zadna nudle:-) :-) ty vcerejsi nesedeli vubec:-) :-) :-):-) ale jsme rada ze to rikate..me se to popravde libi jen kuli tomu ze maj luxusni vysivku, srdickovej korzet, maj vlecku, a zuzujou me- ve skutecnosti-taky je blby ze tam nejsem z dalky...ptz to vypada taky jinak..tohle jsou fotky na rychlo :-( tak ted uz tuplem nevim
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no ja bych ti ty vcerejsi nedal ana svatbu, to ne :) Jen na ty fotce jsi vypadala uzsi. Nejvic to ale bylo asi tim bolerkem, jak bylo ve stejne barve jako saty. Holky, ja se tak tesim, az si ty saty znova obliknu a konecne udelam hezci fotky :-) Aspon pak prestanu silet, ze na tech fotkach to nevypada nic moc. V sobotu jedeme pro spodnicku, a pak se na to vrhnu :-) Jak dlouho dopredu myslite, ze si mam nechat vycistit saty? Nedala jsem je cistit ted, protoze by visely 10 mesicu zavreny ve skrini... Jak dlouho predem neni moc pozde, ani moc brzo? Tak mesic?
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:nechces tady na chvili hodit ty tvoje saty? ja to minule nestihla na ne kouknout ja taky nerikam, ze bych chtela ty vcerejsi na svatnu, ale jak rika nuuna, fakt ti lepe sedely. Tyhle se mi proste nelibi. Doufam, ze za to nebudes nastvana, ale nebudu ti rikat, ze jsou nadherne a pritom se mi to tak nejevi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, mně se líbí na Tobě, co člověk to názor ;-) inak korzet je fakt krásnej,ale zas mně osobně se moc nelíbí ta sukně, já bych Tě pořád radši viděla v té vílí sukni, tylové, at Tě vidíme i v reálu nejen na koláži s vílí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?