Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 bluejay:měla jsem na mysli ty stránky se závojem první,cos sem dávala odkaz,tam byly ceny od sto dolarů nahoru, ten můj krásnej tam byl přes čtyři stovky dolarů, to se zbláznily snad emoticon fakt vtipný..
nu bylajsem jen na skok,eště koknu alkapince na naušnice a pudu dohajan,učitelování mě zmáhá,moc toho nenaspím
13. říj 2009 ve 22:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 no ja se na ty sary uplne bojim....tak devcata..tyden jsem nemela tu svoji dietu(jak jsem byla nemocna) a 2kg najoreemoticonemoticonemoticon

no naznakl...ji uhani takovej pohodar zazobanej..tak by se mohla chytit..ale ma oci jen pro toho hajzlika....
13. říj 2009 ve 22:23  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 omandra: ahujky- tak co? emoticon

jinak dneska budou asi stresy, ale jdu na saty..to jsem zas zvedava scim prijdu emoticon
14. říj 2009 v 08:13  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 hjuuj všem..tak v 13:00 mi odjede vedení- jupíí je vám jasný že až do 4 tu budu smrdet..vlastne do 3emoticon zdrhnu drivemoticon dneska jsem zaplatila nausnicky tak uz se mocinky tesimemoticon uz abych je melaemoticon
14. říj 2009 v 09:13  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 alka: jj, platy vyssi, ale ty najmu, no fuj. Ja se priznam, ze vubec nevim jak se pohybuji platy jinde, ale treba pritel je v praci tezce podhodnocenej, maka jak debil, a nema kam jinam jit emoticon
14. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no tak na jihu čech se plat a to průůměrný(at beru vsechny pozice dohormady) pohybuje kolem 11-13 čistýho...a to má jen málo kdo... to už jsou skoro ty vyšší pozice... ja mam 9ku.. vsechny co znam maj 8ku a 2 lidi maji 12ku.. znam jednoho sefika ten ma 20..ale tak reditel firmy...takze silenosti..

holky ja jsem tak nestastna... tata byl dnes nejaky smutny tak mu pisu ze co se deje a ze jestli ho muzu pozvat na obed at ho rozveselim, a on se do me tak pustil..od ty doby se mi chce brečetemoticon Jsem zoufala..pustil se do me ze sme blby..ze mam prodat parcelu a ze byt by vysel levneji, a ze mam dozivotne bydlet v byte, a ze co nas to napadlo, a ze kdyz sme se takhle odstahovaly ze na ten barak mit nikdy nebudem, at to proste prodam a koupim si byt..ale já nechci zit v byte! celej zivot jsem zila v obrich hausech a mam dozivotne byt na 70m2 ??? vzdyt to ani nejde proste...chci mit zahradu..vlastni satnu..proste barak.. no a mama na tohle téma uz do me sije asi tak rok :-/ vtipny je ze nez jsem si ji koupila(parcelu) tka jsem nasla byt co by s emi faaakt libil, ptala jsem se jich porad dokola co teda mam vzit, a ani jeden se nevyjadril..ted kdyz je to moje-tak najednou prskajemoticon( serou me ze to tak musim rict..tata do toho sel jeste psychologicky, ze na stvabe "utratime" svoje nejlepsi leta, ze si nic neuzijem a ze budem dozivotne zadluzeny..tak já nevim kde tetoktrat má mozek, ale barak me vyjde na 2míče....(cca) a byty se tu pohybuji 3+1 (coz je pro me na celej zivot málo) za OD 2 800 000, tka ja nevim jako jestli si mysli ze pujdu dokonce do panelaku dozivotne a budu zadluzena naprosto stejne jako u baraku..no proste jsme uplne v cudu, podala jsem vam to takhle a ted mi vsechny reknete at na nej kaslu ze je jasny ze barak...jenze ted se bojim ze stimhle on neprestane a budu to mit na taliri celej zivot..a to uz NEUNESU- protoze mam furt celej zivot neco na taliri, tata nas vychovaval jako financni reditele, proste jakkakoli investice(i spatna i dobra) mi je doted vycítáná!! a to at jde treba o to ze jsem si koupila v 10 za svý walkmana(ze jo utraceny penize je jich skoda atd) nebo o v 15ti zakoupeny za svýýý mobil... proste tak.. a ja uz nemam silu..

Ted jsem byla tak stastna ze jdem pryc z JEJICH majetku a ze uz neuslysim 2x do mesice- jsi tu trpená, drzíte mi finance najem od jinych atd atd... no a je to tu zas--ale z barakem.. a ze nevim co to je svet atd..pritom(a to me stve snad nejvic) me nikdy v zivote nepochvalil- nikdy! a co udelam je 100% vzdy spatne.. no a samo ze tohle je spatne ptz ten barak neco stoji a ja jsem preci neschopna zit normlanim zivotem ptz samooozdrejme nevim co to zivot je a kazdymu naletim a takovyhle kecy, ze se o to nedokazu postarat- a ja uz proste nemam sil.. a ted me to uplne srazilo- jeste k tomu me v praci siiilene nasraly, tak mam skleneny oci a drzim to tu jak blb..a nevim..nevim co mam delat...emoticon emoticon barak chci.. ale zas to slyst cely zivot? uz ted poslouchám ze jsem si samoozdrejme vybrala spatnou parcelu ze s tim tata nesouhlasi a ze se jeste budu divit jaky s ni budu mit problemy- joo mozna ma recht ptz tam nejsou sítě..ale do haje proc me nepodpori- dá se rict ze jsem mu z celý rodiny zbyla jen já:-/ :-/ a já si vycitam ze je doma sáám a ze je mi ho lito..a ted toto..chjo.. no hlavne ze ma startost..

silene se omlouvam ze jsem to tu takhle vybalila..ale ja se potrebovala nekde sverit..a protoze jste pro me nejlepsi kamosky VY , tak to sem pustim...chjo...asi se fakt rozbulimemoticon
14. říj 2009 v 11:24  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: ja myslim, ze tvuj tata je ten typ, kterej nechce bay lidi okolo udelali COKOLIV co by pak v budoucnu mohli povazovat za chybu.V tom ohledne baraku tomu rozumim, nechce abys byla zklamana a aby jste se dostali asi do financne obtizny situace. To ze nedokaze rozlisit co je jeho nazor a co je nazor tvuj, to uz je bohuzel vec jina. Pokud to tak je, proste se o tomhle tematu s nim nebav a kdyz zacne, pozadej ho,at prestane, ze jste uz vsechno vyresili a dal neni co resit. No a pokud prestat neumi, proste ukonci konverzaci a vklidu mu rekni, ze s nim zase rada nekdy pujdes na obed, ale na taliri bude jine tema, a odejdi. Kdyz to nechces poslouchat celej zivot, tak to proste neposlouchej. Co jinyho radit.

Ja bych treba do baraku nikdy nesla, ale dokazu pochopit lidi, co baracek chteji.
14. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Co bych dala za 70m2 byt emoticon To je muj sen, kterej si asi nikdy nesplnim.
14. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katulline
Registrovala se 23. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Karviná.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
katulline
Registrovala se 23. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Karviná.
    Region Karviná
 alkapinka: jste prece dospeli lidi a tak mate pravo se prece rozhodnout, tak jak vy chcete. pokud chcete postavit domek, tak proc vam v tom brani? Vem to takhle, ze treba budes platit hypoteku,ale bude to TVOJE. Kde zto v byte stejne musis platit najem a NENI to TVOJe. Takhle bych to asi brala ja. Parcelu mas, tak uz to nebudou tak strasne vydaje a site se prece daji vzdycky udelat... Tot jen muj nazor, tak me za nej neukamenujte emoticon
14. říj 2009 v 11:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak me napadá--nechcetemi jit kolektivne za svedky kdyz jste ty nejkamosky? emoticon emoticon blbej joke
14. říj 2009 v 11:43  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 katuline: neni za co kamenovat emoticon Jen ta hypoteka se da platit i na byt a je to tvoje emoticon
14. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katulline
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
katulline
    Region Karviná
 nuuna:jo, to mas pravdu, ale pokud chteji na barak... No ja bych kazdopadne investovala do toho domecku, mas svoji zahradu, velke mistnosti a hlavne klid. Ale zase zalezi na kazdem, co chce a tohle si bude asi nejspis alkapinka muset rozhodnout s manzelem a ne s rodiceme. Oni ti prece nemuzou porad rikat, do ceho investovat a do ceho ne. Jako dobre, at reknou svuj nazor, ale proc ti rika, at to prodas a koupis byt, kdyz ty sama to nechces?
14. říj 2009 v 11:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nuuna ty chces byt?? jako jo, na ted- to bych taky do nej sla..ale az budou deti? no tady v budejkach je to taková velka vesnice, takze si 2deti v 70M2 nedokazu predstavit..a jeste k tomu psa..a milaskovi jsem slibila garaz..emoticon

jj jdou udelat ale jsem blbe napsana s dalsima 3 parcelama na ideálním třetine..takže mi moc nepomůže že jsem já ta první u silnice tudíž bych to měla nejjednoduší...tim padem síte jen tak 300tis... a on myslel koupit ten byt..ne pronajem, jeste rekl ze kdyz to prodam budu mit na pulku bytu a pak to prý nejak udela aby nas to nebolelo-to znamená ze nám dá, a budem opet zavisly..ale preci jako hypo do konce zivota budu mit at si vyberu co chci.. byt za 3míče a nebo barák za 2,5míče??? no to už je snad asi jedno ne?? to je proste dluh jako dluh...a tohle on nedokaze pochopit..proste me porad vidi jako 11letou holcicku co je neschopna ziti, a barak neutahne a proste nas to znici a pujdem s manzou od sebe- a takhle on to vidi- jo ma recht je to totalne negativni pesimista a mel v zivote hooodne smuly a prisel o hodne majetku(né jeho vinou) tak se o nas bojí- to chápu..ale tak nechapu ty extremy..segra je prazanda- ma byt za 3míče na sebe, a barak za 11míču(samo vše na hypošku, joo ma bohatyho muzicka..ale tam to vypada zle, a taky to maj pod hypo...vsechno.. a tam je to v poradku.. ale tohle je problem..jsem rekla..proste si najdu treba nejaky nocni uklid, a kaaazdou korunu si dam do "kravicky"(moje kasicka- prozatim na svatbu) a na to nesahnu a za to budou proste veci do baraku..stejne jak jsem rozpočtář, tak jsem ten barák zpočítala( beton do zakladu, a strechu nemam.-tam si nejsem jista) no ale koupelny kuchyne proste vsechno uz mam jak navrhnutý, tak zkalkulovaný- takze VIM do ceho jdu, a ne jak si porad on mysli ze si ani nedokazu predstavit co kolik stoji...a jeste k tomu nabytek uz máme...tak ten barak je fakt jen o tech zdech, rozvodech TUV- a tadáá muzem bydlet...tak ja nevim co je na tom tak smrtelnyho...emoticon a propo- jak delamu lisky tak jsem si udelala uver na 3miče že budu platit 8,5tis mesicne..to platim ted! v tý garsonce... tak já nevim asi fakt myslm jinak -ale proste vim- ze to jde...emoticon
14. říj 2009 v 11:52  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 vim ze ho nemam poslouchat..ale manže ještě takovy hůdě co se týče domacnnotsi a vsechno se jeste uci, takze treba ted prosim tatu aby nam zapojil sporák, aby nám zavesil spesl lustry(jsou docela drahy a tezky-tak nechci aby zrovna na nich s emilacek ucil montovat) takze tim ho taky porad vyuzivame a asi to je ten jeho pocit ze jsme neschopny se o sebe postarat... :-/ nevim..ale ja jsem pro barak..a tim ze jsem to tu takhel vylozila me jen poradne utvrdilo...
14. říj 2009 ve 12:00  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katulline
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
katulline
    Region Karviná
 nevim, ale ja bych si do tohodle rozhodne mluvit nenechala a probirala to jen s manzelem a od ostatnich si vyslechla treba nazor a nejakou radu, ale fakt nic vic...
14. říj 2009 ve 12:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no manzel ten nevi..on je paneláckej, ja baráková..jemu je to jedno... ale samo ze barak je jeho senemoticon jen je to taky trosku pesimista a taky se boji ze to neutahnem...
14. říj 2009 ve 12:10  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: Ano, chci byt, co je na tom tak divnyho? Ne kazdej ma za sen barak emoticon. Kdybych chtela mit vilku v Praze, parcelu sezenu nekde na okraji Prahy, co uz je skoro vesnice, daleko od pratell, od prace a budu muset dojizdet i na blby nakupy. V tomhle jsem pohodlna, chci byt na dosah vseho co potrebuju. Stacily mi asi dva mesice v bytu na okraji Prahy a nikdy vice... Byt sezenu prakticky kdekoli v Praze, muzu si vybrat podle libosti, s terasou, se zahradkou...Vybrat clovek muze prakticky cokoli. A ma to pro me obrovskou vyhodu - nebudu se muset technicky o nic starat. U baraku jsou vzdycky nejaky starosti a vydaje s udrzbou a me by se to nechtelo resit emoticon Deti sice budou, ale na ty nepotrebuju mit velkej barak,pro me je i 70m2 velky. Vsak stejne budou porad nekde v luftu a nakonec odejdou a co s prazdnym barakem, bylo by mi tam smutno. Jsem bytova, a takovej vetsi byt je muj sen. A i zahradka, satna a garaz muze byt u bytu emoticon Ted jsme v pronajmu a mame malou zahradku a garaz. A da se sehnat i s vetsi zahradkou a kdyz je vetsi i byt, i ta satna se tam najde, to prece neni o baraku emoticon Podle me je to jenom o zvyku, jestli je clovek zvyklej byt v byte a mit sousedy bliz, nebo v dome a mit sousedy pres zahradu. Jinak nemusi byt rozdil skoro zadnej.
14. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
 tak já jsem vyrůstala v bytě 3+1 a nemůžu si stěžovat. Měla jsem sice pokojíček společně se segrou, ale nikdy jsem to nebrala jako handicap. emoticon No a teď už skoro 2 roky bydlím v domku s obrovskou zahradou u přítele a jeho taťky. Po svatbě se tchán odstěhuje ke švagrovi a my budeme mít domeček pro sebe. emoticon Ale abych pravdu řekla... ta zahrada by tu být nemusela. emoticon Nesnáším rýpání v hlíně a podobné aktivity. emoticon Kozlík šikula ze mě asi nebude... emoticon
Alko naprosto chápu tvojí touhu osamostatnit se od rodičů. Já ještě studuju, takže mě taky dotují naši. Navíc taky nemají moc financí, takže každý výdaj "navíc" byl a je řádně okomentován větami typu "my ty peníze netiskneme ve sklepě" apod. A do toho jsme přišli se svatbou, takže si asi dovedeš představit jak to probíhalo... emoticon
14. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Ja ted normalne zjistila, ze kdyz jsem si tu psaly kolik komu je, ja si ubrala jeden rok emoticon emoticon Tak teda abych jako nekecala, tak v dobe svatby mi bude 25, mesic a den, a priteli 27 a kus
14. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nuuna tak to je fakt ze v praze je to uplne o nicem jinym..tam bych taky volila automaticky byt..a mas recht..tyhle duvody ma hlavne tata:-/ emoticon

safi- v tom mam blbý to- že mě nedotujou :-/ :-/ jen jsem jim nedavala v tom jejich najem tak vysoky jako by platil kdokoli jiný..tim padem me vlastne dotovaly emoticon ...

jéé ja bych se rýpala haž do halelujaemoticonchci svoje mrkvéé, křeeen a táák emoticon emoticon no safi, svatba-tam ani neocekavam ze by neco z jakykkoli strany prislo emoticon vsechno na svý(tatovo teorie- kdyz na to nemas tak si to neporizuj- to mam taky-ale svatba je jaksi neco inéého)no ale on to bere stejne., tak tatka ma penez ze by se v nich mohl koupat, ale skrti a nam nic nedává, mamka je ted okucháná, takže ma jak já...takže skod aze tu tiskarnu nemam..uz jsem rikala manzovi at nam vyhlidne nejakou tucnou G4S a jdem na to emoticon emoticon
14. říj 2009 ve 12:43  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
 ahoj holky makám v práci a do toho jsem si psala s vedoucím CHKo a už mám zaslanou k nim písemnou žádost o posouzení tak uvidíme.

Alko já bydlím v domě, vyzkoušela jsem si bydlet v bytě a prostě jak říkám já jsem ten barákový člověk a navíc jak se říká mi čouhá sláma z bot.
Ale bohužel po nedávné zkušenosti v pozemkem v rodině vím co obnáší zasíťovat pozemek (doba trvání všech možných i nemožných povolení při nejlepším čase a dobrých lidech 1 rok)
ale přeci je to vaše věc kde budete bydlet. Myslím, že tvoji rodiče by se měli hlavně starat o sebe a řešit si svůj vztah.
Co na to říká tvůj budoucí?
14. říj 2009 ve 12:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: kdyby nebyly vsechny parcely ve meste rozebrany, bylo by to prijemny. Ale ted v tuhle chvili by se clovek za parcelu primo v Praze nedoplatil, brrr, hruza emoticon

Ja nedavno objevila byt, do kteryho sjem se blaznive zamilovala. Ale stal pres 10 mega emoticon Jestli se devcata chcete pokochat, zadejte si do googlu rezidence Musilkova -> nabídka bytů -> byt 60.02. To je proste SEN emoticon emoticon
14. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 jejda,to se tu rozjela vážná debata, ale přesně jak píše tady některá z vás, kloním se ke stejnýmu názoru, je to prostě o zvyku, kde člověk vyrostl, kde žil, žije, já su třeba z jihomoravské vesnice, bydlíme celá rodina v rodinným baráku, takže si zas neumím představit život ve velkým městě v byttě. Stejně tak ten, kkdo hoví městskýmu životu, stylu,bytům, tak tam je holt šťastné, aat si pořídí byt. Tudíž do tohodle bych si rozhodně nenechala kecat! Když chce alkapinka baráček, ať si sen splní, bude tam bydlet ona s manželem a ne její táta, tož tak můj závěr emoticon
anikde není psaný,že musíte být zadlužený celé život! Vím, očem mluvím,my nikdy nebyli žádní boháči,,tatka pracoval v JZD,mamka se vdávala v \18,našetřeno neměla nic a hned po svatbě prakticky začali stavět,měli samosebou půjčku,která byla vypočítaná taky na xdesítek let a ted už dávno baráček nesplácí,protože už je půjčka splacená a to jak říkám nejsme žádní boháči!naopak sme byli dycky spíš sociální případ, takže z našich zkušeností - dá se to utáhnout dokonce i se čtyřma dětma, který naši měli emoticon
14. říj 2009 ve 13:03  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 nuuna: hm, tak tomu se říká cena!za tu cenu by byly moje vysněný domečky dva o obytné ploše 110 m2 emoticon ale holt je to Praha a ne "zapadákov" na jižní Moravě,že emoticon
14. říj 2009 ve 13:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no ja si taky myslim..zaciname oba po studiich teprve vydelavat takze jsme na nule oba dva... a takhle uz budem fakt ve svym, me totiz silene pálí to že strkam ty penize nekomu cizimu-na ot nejsem zvykla..a jsem taky baráková- a propo ten pozemek je 8km za budejcema- prdel o 200obyvatelých-takže klíídeček, tam chci vyvést mladý emoticon emoticon miláček je při mě, ted jsem mu to psala... a odpovedel ze si to splnime- muzem jezdit 5let do chorvatska..on pujde nahoru penezne stopro, a já douuufám ze taky..tak si myslim ze by se to mohlo zvladnout, jen jediný minus je fakt ze ten barak toho sezere vic nez byt...ale to se utahneemoticonemoticon holky jsme ráda ze vás mam..

nnuuna si myslim ze v praze je to silenost.. vim i ty najmy, to taky nechapu- to musite mit platy jak blazen aby se to utahlo:-/.. jj segra jak uz jsem psala je prazanda a ma uuuzasnej byt- mezonet(tudiz posledni patro) vyhled snad na vsechno, ma malo metru ale je dobre zarizenej, a v tý dobe jeste nestal tolik, ale ted kdyby ho prodala tak to bude pálka..nechapu proc je to tam tak silene predrazeny.. ted kdyz jsem tady v praci delala projekt jednem lidem - sice 20km od budjek ale to uz neni rozdil jeslti 9 bo 20- no a oni koupily stavebni parcelu se sitema proste se vsim vsudy za 32Kč metr!!! jsem se malem po... ja to mela za 600na m2 a to jsem si rikala jak jsem to luxusne koupila- normlane pro predstavu jsou tu pozemky od 1200 za metr a výš...
14. říj 2009 ve 13:15  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 proste provokatéři emoticon emoticon
14. říj 2009 ve 13:21  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no moje domecky by za to byly- vlastně 5 emoticon emoticon thyjo to jdeemoticon emoticon jinááč holky zase jsem dostala smrtelnej ukol..tak ja jdu delat taxíka emoticon takže až přijde šééf kterej mi ted uuzasne utekl, tak tu nejsem pak emoticon emoticon
14. říj 2009 ve 13:32  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak nikam nejedu..jeden kolega zabavil auto a dneska uz se nevrati emoticon tak v 15:45 si jdu pripomenout satickyemoticon
14. říj 2009 ve 13:40  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 omandra: ono i tenhle byt je siilene predrazenej, ale to bude asi tim, ze ma i vestavenou klimu atd... Drazsi standardy. To uz je holt pro uplne jinou sortu emoticon Ale treba 3kk, coz je pro rodinu s detma minimum, aby tam byl detsky pokoj, tak o plose 70 metru a ne v nejlepsi lokalite se v Praze sezene nejmin za 3 a pul mega emoticon Coz je desny. Jestli nekdy budu chtit vlastni bydleni, budu muset vyhrat v sazce, nebo jit treba na Kladno. Nevim no. Ja se na hypo bojim toho, co clovek nadela, kdyz treba ztrati praci. Nebo pujde na materskou - to bych neutahla ani nas najem, nejak nechapu, jak to tady lidi delaji.... Byt ve kterym bydlime se pred trema rokama koupil tak za neco mezi dvema a dvema a pul mega. A dneska ma cenu tak tri...mozna vic emoticon

Jinak najem ted platime 12 tisic za 47m2. A to mame jeste snizenou cenu ze znamosti, nastesti. Ale az jednou skonci smlouva, nevim, kam pujdeme. Tohle me na Praze fakt leze na nervy, ceny jsou hrozny. Platy jsou taky lepsi, ale ted jak prisla krize, nastupni platy nabizeji uplne smesne nizko, vyuzivaji toho, ze lidi praci proste potrebuji a berou vsechno emoticon Nechutny. Ja se modlim, at me nevyhodi, je to u nas slozity. Zatim tuk tuk na drevo... KDybych vam rekla, kolik beru, budete rikat, ze jsem dobre zivena. Ale kdyz vam reknu dluhy a vydaje... emoticon fuj..
14. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 12tisííííííííííc?? to neni ani muj plat emoticon emoticon my ted budem mit tu garsonku 40m2 za 6kuemoticon ale tak tady je to prdel noemoticonemoticon

nuuuna- je mi jasny ze mas "vysokej" plat-co bych ja za to asi dala- ale jak rikam i to chapu ptz v praze to tak proste je..vsechno je tam drahy..i ty blbý jizdenky...- to je zas moje zkusenostemoticon emoticon proto tam nejdu(mela jsme se tam stehovat za praci)a zvitezil rodinny zivot a baráák(ptz tam bych ho samo nikdy nemela) nj s tema 3KK mas uplnej recht..je to sileny.. taky se bojim Hypo to je samozdrejmy to neberu jako zertik, ale proste mi nic jinyho nezbyva...za ziju jen jednou, a kdyz to nesplatime tak se proste stane to so rikal tata- ale i kdybych ztratila praci tak risknu vztaha budu delat treba nocni, uklidy pokladni..no a kdyz si ted hodne navýšim plat-tak ta materska taky neni tak spatna-teda ted- ne to co ty magori chteji snížit....to by pak bylo na hyposku a manža by mohl tahnout vše ostatni..
14. říj 2009 ve 13:50  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš