Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
seeem tu..na momentikkk:-)holky ja jsem tak stastna:-) jsem si vyxbrala nausnice..ted je jen nekde najit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nespeteee:-) kde jsou nejaky dobry stranky na bižu??
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nespim, makam jak sroub. Mrknu se po nejakych strankach na bizu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zlaticko:-) jinak pajíííík jsem tam nekde? víkend do prahy se rusíí, ja se budu stehovaaat :-) tkaze prvni tyden v listopadu budu moci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka mrkni ;-) :-) http://www.bizuterie-shop.cz/ http://www.sperkyproradost.cz/ http://www.bizuterieshopping.cz/ :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem o vikendu videla v telce nevestu s fakt velkyma krasnyma bimbacima nausnicema, tak chci asi taky takovy. Tady jich maji plno v drogerkach a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo koukni sem to je Marks& Spencer ty jsou i v Cechach: http://www.marksandspencer.com/Earrin... me se libi tyhle: http://www.marksandspencer.com/Vintag...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych chtela ty jak mam v albu 1. mam je tam v modrym tak bych je chtela v bilým...takovy kulatý kaminek a u toho kaminek slzicku..to by bylo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) Tak dnes bylo krusne rano.Rano se mi udelalo blbe, dalsi zachvat, do toho nejaky strevni potize, zimnice...fuj. Uz jsem se lekla, ze budu nemocna. Ted uz to nastesti preslo, a navic mam konecne trochu lepsi naladu - prisla totiz opravena kalkulace na hostinu a odpoledni raut :-D Strasne jsem se bala, jaka prijde palka... a cena je velice prijemna a prijemne prekvapila :-) Jupiiiiiiiiiiiiiii, jsem nadsena!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je super:-) to jsou samy dobry zpravy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To budou asi naky skvrny na Slunci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je prave pruser kdyz jsou skvrny
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: Tak to budou nejaky extra super skvrny, s opacnym efektem :-D
Odpovědět
a tak jaka je ta kalkulace? At vim co me ceka. Jaky mate rozpocet na hostinu na osobu? Jinak ten odkaz bot je super,ale bojim se je teda objednavat z ameriky. Co kdyz mi nebudou? Jinak ja jsem ted 3dny pryc,tak se jen obcas pripojim pres mobil. Slibuji ze z domu uz budu hojne diskutovat. A strasne se mi styska po milackovi. A nasem pejskovi. Jeste nikdy jsme nebyli odlouceni na noc. A ted rovnou na dve.
Odpovědět
Profilova fotka
Obed vychazi asi 500 na osobu a je to aperitiv, predkrm, polivka, hlavni jidlo, dezert, kaficko, nealko(1ks na osobu). :-) No jinak raut, ten se jeste bude upravovat asi vyskrtneme par polozek, bude toho az az. Ale tak jak nam to poslali to vychazelo za 15.000 pro 40 lidi. Bez piti. Piti stejne nebudeme platit, nakoupime jen vino.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna- to je docela pálka...ti řeknu... jinak s emusim pochlubit- máááááááááááááááááááááááááááááám jeeee- ta naušnice!!! mam je! sehnala jsem je a za 9OKč- to je až směšný - jupíííí:-):-) nuuna ale zas kdyz nepaltite piti tak to je jasny ze to vyjde takhle krasne v pohode...my calujem vse...uz jsem to tu resila..my mame jen za 17ku stan:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak devcata pujdu ted bojovat na postu pak dom..ale prijdu zas az k veceru.musim balit:-/..tak zatim papap
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Me to prijde jako velice slusna cena. Ale je Pravda ze v Praze jsou ceny nekde jinde. Takze to co mi spocitali je pro me balzam na dusi. Levnejsi bych sehnala, ale tezko, a asi by tomu odpovidalo i prostredi a kvalita a poloha.
Odpovědět
Profilova fotka
nj praha..tam je to fakt jiná planeta:-)) ani si nedokazu jako "vesnican" predstavit svatbu v praze:-D jak se to tam delááá??:-):-) jinak jdu sem nacpat ty nausnice..jsme z nich uplne vedle:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zmena...jdeme ke skorosvagrovy..je to tam nejaky spatny....
Odpovědět
a jak je to cenove v brne? Asi jako v praze,co? Najimate si nekdo nejakou agenturu?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: dela se to stejne ale clovek vic plati :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak to mas fakt super cenu! ;-) Wow to je fakt dobry, hlavne na Prahu! :-) :-N Prozradis kde to budete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak co se Brna týče tak to vychází asi 850-1000 na osobu za den, kromě alkoholu, to samozřejmě neodhadnou kolik kdo vypije :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: jj, mam z toho obrovskou radost:) Je to kousek od Vysehradu, a kongresaku. Jmenuje se to Summa Arx. Maji tam naadherny salonek, je to jako z pohadky :-) Maji i stranky, ale z fotek to neni tolik videt, jak je to tam hezky, a salonek nafoceny nemaji. p.e.t.a.: ty jo, to je slusna palka =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak jsem mrkla na jejich stranky, vypada to moc hezky, to budete mit pekne! Hlavne ze maji i zahradku, to je v lete super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jseeeeeeeeem tu:-):-) nj sice drazsi ale zase máte vyssi platy:-):-) jinac mam novinky a je to docela drsota...je mi ji lito...je to tam spatny... skorosvagrovka vyhodila z bytu jejiho manžu a vypada to ze se rozesly...a to co rikala..no to je sileny.. jeste ze jsou od sebe:-( co rikate na nausnicky? joo zitra jdem sni na "moje saty"tak jsem zvedava jak si pripomenu zlutý
Odpovědět
Profilova fotka
alka: takze se aspon nemusis bat, ze te predbehne se svatbou..a to s tebou i tak jde zitra na saty?
Odpovědět
Profilova fotka
no mozna jo:-D s nekym jinym :-D :-D ne to je hnusny... ale naznak tam je:-) jj jde, tak ja si je jdu zkosit a ona bude posuzovat
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo co myslis naznak tam je, to jako uz ma noveho zenicha? :-) ja si rikala, ze je dost mozny ze to tak dopadne, podle toho co jsi rikala tak je to nedospele mlade.. ;-) ach jo, taky bych zase sla na saty..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?