Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 ahoj holky dnes mám den blbec ale už mám první vlašťovky - v kauflandu výprodej tak jsem koupila ozdobné nůžky a plastové průhledné kamíky - třeba se hodí za 9,90 no nekupte to, škoda,že byly poslední.

Za azurově zlatá ale i stříbrná se mi moc líbí můžu se zeptat jaký typy jsou budoucí manželé myslím barva vlasů.

Vím,že vychází časopis svatba - tuším ale prohlížela jsem ho a řekla bych že zlatý internet
28. črc 2009 ve 22:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 Ahojky dalfy,
zkusila jsi ten ebay?Dej mi vedet s cim budes potrebovat poradit.
Jinak muj snoubenec ma tmave vlasy emoticon
28. črc 2009 ve 22:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 jsem tupec chtěla jsem ti poděkovat a zapoměla - moc děkuji zkusím to jen angličtina je nevyhovující snad o víkendu si v klidu k tomu sednu.
Právě můj chlap je špinavý blonďák a proto jsem zvolila tu bordó, protože má vínovou košili a hrozně mu sluší jinak jsem jak malé dítě čím víc toho na netu vidím tím to je horší. Ach jo.
O víkendu bych chtěla jet omrknout potencionální místo obřadu snad to vyjde.
Co ty jak budeš vše organizovat když jsi v Anglii?
28. črc 2009 ve 22:52  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 emoticon emoticon Jee tak to se ptam sama sebe emoticon holt stravim rok na internetu emoticon ne, diky beremese si toho muzu plno zjistit predem, takze kdyz budu doma na dovolene, tak uz vim kam jit a co kde je treba vybavit emoticon
Snad ten ebay zvladnes, potrebujes fakt rozumet jen zakladni veci jako jmeno, stat adresu..
Jinak holcina od nas z Melnicka mela bordo svatbu a zenich byl tez blond a mel bordo kosilu, tak si vyhledej jeji album a mrkni se pro inspiraci, je to Sandule
28. črc 2009 ve 22:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 díky za tip. Mám na Mělnicku kamarádka, pracovala jsem ve Všetatech tak to tam trochu znám.
28. črc 2009 ve 23:06  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 bluejay jééé to jsi kápla do noty tenhle pár mám uložený u sebe v pc. Protože druhá varianta je obřad a pohoštění na jednom místě a budoucí manžel by měl jen košili emoticon
28. črc 2009 ve 23:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 emoticon Tak to je fajn, vidis, mam to vsechno v oku emoticon
Ja bydlim 10km od Melnika na vesnicii emoticon Uz vis, kde byste to chteli mit?
29. črc 2009 v 09:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 dobré dopoledne,
Bluejay máme několiv variant ikdyž naše srdeční záležitost ORLÍK jsme vypustili bylo by to hodně náročné i finančně, protože bychom museli nejspíš zařídit ubytování pro všechny svatebčany.

1. varianta: Hrad Točník + oběd a pozdější gril párty na Špejchaře v Želkovicích (výhoda je,že to je kousek od sebe ale ještě jsme nebyli na tom Točníku)
2. varianta: obřad přímo na místě hostiny (to byla moje představa aby to byla pohodová svatba bez stresů, ale nevím zda nepřijdu o to, jako že obřad by možná měl být na nějakém významnějším místě a pak přišla bych o jízdu autem apod.

No zatím nevíme hrozně se mi to v hlavě honí co a jak a řekli jsme si, že prostě objedeme Točník, Křivoklát a ještě zámek v Nižboře (ale tam dle fotek se mi to zatím moc nelíbí). Kamarádka mi říká, proč si nezvolíš Karlštejn - jenže mě Karlštejn nic neříká...

Jeden můj osobní poznatek pro zasmání - vždycky jsem chtěla takovou svatbu obyčejnou, ne nijak šlehačkovou, kanýrkovou, holubičkovou apod. a jsem ráda, že v inspiracích nacházím i věci dle mých představ. Jen mamka mě včera trochu dorazila, koupila balení ubrousků - zlaté s holubičkama a propletený srdíčka - šla jsem do kolen emoticon tak jsem jí takticky vysvětlila že to asi nebude můj hrnek kávy - vzala to sportovně, prý je použije pro domácí pohoštění před svatbou.
29. črc 2009 v 10:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 ahoj hoklýýýý

tak jsem tu.. tééda, taková konverzace a beze mě.. no teda...emoticon) Tak jsem ráááda že jste mi tu zlato modrou schválily- asi hned pojedu do toho předpotopního prioru a rychle pro ty svíčky (maji tam luxusní uplně lesklý zlatý svíčky za 50kč) a maj jich tam asi jen 6..tak jsem zvědava jestli tam ještě jsouemoticon

Jinak manžela mam v albu I. A je to takový zvláštní- má nejdelší delku vlasů tak 8mm .. No a když je na kratounko je to blondák, a kdyz má maximální délku, tak má takovou hnědou, dokonce včera mi přišlo že tmavě hnědou, ale béžová/krémová/zlatá mu sluší jak blázen (proto ho chci celokrémovýho) od toho mi taky cvakla ta zlatá- má zlatou kravatu... No jinak včera mi říkal že by to šlo...a když jsem mu to ukázala jak a co, tak říkal že ta modrá je fajn ale že ta zlatá je taková podzimní, no já ho snad před tou svatbou zabiju! Co on mi má co do toho kecááát!! emoticon emoticon Dsakryš, proč neni laksní jako ostatní ženiši? Ja bych řádila jak černá ruka.. víte s čim přišel než usnul???? Prej: a co zlato černá? Jsem myslela že ho udusim polštářem.. černou na svatbě nechci vidět!!!! uááá
29. črc 2009 v 11:19  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 Alkapinko já myslela, že mám doma chlapa, který maximálně bude vědět datum a vyzkouší si oblek a tím to hasne a taky to neplatí řeší obřad a hostinu a co by jak by. Taky mám občas chuť být skorovdova emoticon
nejvíc mě dostal - vím, že nesnáší kravaty apod. Jak blb jsem hledala oblek s takovou tou rozhalenkovou košilí a když jsem jí našla a moc se mi to líbilo tak on pronesl tu půl hodinu to v kravatě vydržím emoticon
29. črc 2009 v 11:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 dalfy emoticon emoticon
To je taky dobrýýý emoticon)))) no thyjo on se do toho taky vložil jak blázen- tohle chci. tohle nechci... no to je šíílenýý!! a já myslela že on si vymyslí zásnuby a tim to pro něj končí (taky mi to tak oznámil) mám volnou ruku, ale ta barva- ta bude asi masakráálníííí probléém emoticon) No dneska jsem volala mamce.. Tak reakce- a to už řešíte barvu joo?? a na co? jako na šaty? neni to zbytečný??? A modrá- ta je studenááá... No tak to ja masakr. Tak já nevim co stim..manža mi nic neřekne- já jsem váha a ty maj v pobaze nerozhodnost-a ted se to teda silně projevuje.. no a ostatní (kromě vás emoticon) mi nic nereknou....tak si to fakt udelam po svém a pak už budu jen oznamovat emoticon
29. črc 2009 v 11:41  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 zkus si vzít papír tužkou ho rozpul a napiš + a - obou variant a uvidíš co ti vyjde. Mě osobně se modrá líbí, jooo kdybychom měli moře tak vím jaká by byla svatba- ve stylu moře a majáků (ty jsou má velká láska)
Moje mamka taky reagovala divně, myslela jsem že bude mít radost a místo toho se mě zeptala a to jako po těch letech budete něco dělat? No docela mě to rozhodilo tak jsem jí to pak řekla, že se mě to dotlklo a ona to prý myslela z legrace .. no jsem zvědavá na reakce skorotchábovců
29. črc 2009 ve 12:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 a je rozhodnutoooooooooooooooooooo

milášek právě schválil tyrkysovo zlatouuuu emoticon) jupííí a teď- kdo mi to objedná na ebay a jak se to má platit.. klidně vám to pošlu předem emoticon))
29. črc 2009 ve 12:49  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 alkapinko mě poradila Bluejay ale nejsem anglicky hovořící spíš bych taky přivítala kdo by mi to objednal a já mu to předem uhradila i s poplatky bylo by to pro mě jednodušší. Nevíš jestli to někdo nedělá některá z holek z beremese?
29. črc 2009 ve 13:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 tohle jsem našla je to ze stylové inspirace

Pokud chcete být moderní, vyzkoušejte nové trendy barvy pro rok 2009 právě teď!

Červená a oranžová
Tyto barvy jsou ideální pro jarní nebo letní svatby, hravé barvy vytvoří teplou a veselou náladu.

Červená a žlutá
Pro dobrodružné nevěsty, které chtějí vyzkoušet něco nového.

Červená a růžová
Tohle je překvapivě krásná kombinace barev a krásně se vyjímá pokud v této barvě zvolíte šaty družiček nebo barvy také zdůrazníte na slavnostní tabuli.

Světle oranžová
Bude vypadat ještě lépe pokud zvolíte typ oranžové broskví s nádechem krémové - všechno v lehkých barvách a odstínech.

Světle žlutá a tyrkysová
Tahle kombinace je ideální pro svatby v tropech a pro exotickou svatbu.

Zelená a žlutá
Tato barevná kombinace je ideální pro ty, kteří mají rádi přírodní barvy a chtějí dát svatebnímu dni jiskru.

Zelená a fialková
Tyhle barvy 100 % zaručí smyslnou atmosféru, jen je potřeba vybrat správné odstíny, aby barvy nezářily do dálky.

Hnědá a růžová
Tohle bude nejžhavější trend pro rok 2009.

Hnědá a modrá
Přestože to vypada jako divná kombinace barev, efekt může být krásná jemná variace barev.

Jednobarevná kombinace
Pokud si myslíte, že nejste zdatní v kombinování bareve, zkuste vybrat pouze jednu barvu a využijte ji pro dekoraci svatební tabule a několika drobností. Tak svou oblíbenou barvu zvýrazněte v den svatby.

Tyto modní barvy se určitě postarají o to, aby Váš den byl nezapomenutelný.
29. črc 2009 ve 13:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no tak vida..je tam modra a zluta- to je skoro to samy jako tyrkysova a zlatá emoticon emoticon

Tak to teda netušim kdo by to tu objednával ale potřebovala bych ho taky..mam doma asi 15stranek papiru jak se to dela..takze si myslim ze tak jednoduchy to neniemoticon
29. črc 2009 ve 14:32  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 já hlavně nemám zařízený ten způsob placení. No dekorací je tam hafo a krásných pokud bys někoho zjistila tak dej vědět. Já místo abych pracovala tak se kochám a kochám ...
29. črc 2009 ve 14:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no to já dělam taky..ale na to že jsem oficialne zasnoubena jenom 5dní, a ví to skoro všichni.. tak už TED jsem z toho docela nestasnta a nevim jestli se na to na dlouhou dobu nevyprdnu emoticon Dneska mi mama dala prednasku at to tak nehrotim, a at milaska neotravuju se svatebnima vecma- ze by mi mohl utect (ha super) a takovyhle hnusny kecy...emoticon( ktery me docela zamrzely a ted jeste k tomu mi posle sestricka ktery je nejvetsi psycho který znám q měli by ji hospitalizovat, tak mi napise, ze at se nedivim ze nikdo na reakci ze se budu vdavat neni nadsenej a ze ona je rada jen kuli tomu ze jsem rada taky a ze ji to prijde taky brzo a ze by to nechala na dýl (taky povzbuzeni jako kr...a) no a že ona by to nedělala... hm to je fajn, hlavně že v mým věku už byla skoro rok vdana emoticon(( Jsem nastvana a dost nestastna.. emoticon( Proc mi to delaj? Me ktery od 15let rikaj ze si me nikdo nevezme, ze me preci nikdo nechce, a ze jáá mam casu tak do 40ti dost... ze jsem neudatelna... to je fakt tak hnusny... od tedka mam chut jim nerikat vuubec nicemoticon
29. črc 2009 ve 14:49  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 Alkapinko je to těžké říkej si, že to jsou jen kecy a blbá závist nezáleží na ničem jiném než na tom jaký máš pocit z vašeho vztahu prostě někdo s někým je a prostě to přijde a víš že to je to správné. U někoho to je jeden rok u někoho víc. U nás říkám, že jsme oba museli vyzrát,aby jsme tohle udělali. Prostě teď víme,že to je správné, ikdyž budoucí manžel říká, že by si mě vzal ikdyby nebyla malá. emoticon
Mě reakce mamky taky překvapila čekala jsem že bude víc ráda, to spíš kamarádky a známý jsou nadšení. Až budeme rozhodnutí o místu tak to řeknu tchánovcům. To se ještě bojím toho, že můj srokošvagr taky plánují svatbu švagrová něco nakousla a tak jsem s hrůzou jí říkala, že to prubnem tak uvidím jak se zachová jestli bude tak stíhačka, co bude chtít dokázat že bude první nebo zachová chladnou hlavu- uvidím co bude.
29. črc 2009 v 15:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 alkapinka: jo, to se Ti nedivím, že si z těch reakcí vedle,dyž tak reagují nejbližší,je to fakt nanic, u nás se o svatbě mluví už dlouho, rodiče se t ěší, prý už aby to bylo emoticon naopak se všichni diví, že se berem "až" příští rok..
29. črc 2009 v 16:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jé holky děkuju...

No já z toho mam dobrý pocit, a je mi krásně, ale tohle mě tak mrzí, já nevím jsem asi naivní, ale prostě mě když někdo řekl že se bude ženit vdavat tak je to proste best off zprava.... a tayk tak reaguju..myslela jsem že to maj všichni takhle ..přci se člověk nevdavá každy den/rok / život...

No ale ase musim říct že jsme si jen potvrdila kdo je kámoš a kdo ne.. samo že je asi pozvu všechny..ale odpověd: jupí aspoň se nažerem (doslovně) mě jaksi dostala...

no.. asi si pujdu vylečit trauma do nejakyho net obchudku-asi jen na čumendu
29. črc 2009 v 16:56  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak holky se podržte se..ten časopis co jsme si koupila s velkou slávou jak vypadá jako Burda- je a teď s epodržte.. 2ROKY starej!! normalně ta pipina z trafiky mi prodala 2roky stary časopis..no neni tohle síla??? emoticon
29. črc 2009 v 17:12  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 tak to je opravdu síla, dva roky starej časopis prodat, to je na reklamaci!!
29. črc 2009 v 17:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no myslim že bez papirku to asi neprojde..emoticon no proste jsme nalitla... ted jsem si vyhlidla "normalni" svatebni časopisy.. takze jeden prodavaji jen v jednom svatebnim salonu- haha... no a ten druhej je jen kdyz jim poslete na ustrednu dotez atd... No asi si zacnu zarizovat casopisy.. :-d emoticon
29. črc 2009 v 17:36  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 alkapinka: Nebud smutna z tech reakci, myslim, ze lidi jeste nejsou zvykli na to ze se zasnoubite a svatba bude AZ za rok! Nasi meli radost ale taky se trochu divili proc se nebereme tohle leto. Ty stary skoly si mysli ze za 2 mesice se da vse zorganizovat.
Holt nevedi, ze si musis zamluvit fotografa nejpozdeji 9 mesicu dopredu a zamluvit matriku v lednu, kdyz chces svatbu v srpnu atd..
Ja si se svatbou plasim spis pro sebe a rodinu s tim moc neotravuju. I kdyz nasi jsou fajn, tesi se ale treba bracha mi rekl ze jsem prdlous, tak tomu uz toho proste moc cpat nebudu.
Musim rict, ze treba pritelova rodina je v tomhle lepsi, jeho teticky se ptaji na vsechno,jestli uz vim jakou barvu dekorace atd.. asi jsou tu vic zvykli, ze lidi planuji delsi dobu, pac je to tu silene drahy a kazdy tu setri 2 roky na svatbu..
Holt si z toho nic nedelej, a nech je treba pul roku jeste spat..a povidej si o svatbe s nama, my Ti rozumime emoticon emoticon emoticon
29. črc 2009 v 18:06  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 no u nas je to dobrý se svatbou,všichni se těší,ale co na to říká rodina mýho drahýho ani nevím,myslím,že rodiče na něj kladou dost velký nároky,, a přitom bych řekla,že naopaak k sestře sou víc než benevolentní,že mají na ně dvojí metr emoticon ataky asi těžce ponesou. že se od nich z čech odstěhzuje na Moravu..myslím,že unich se naopak o svatbě nemluví vůbec, ale inak sou skvělí,to zas jo a určitě mě mají rádi, ale je fakt,že nějaký názory a tak máme uplně odlišný a někdy,když su u nich, tak si tam připadám hhoooodně nesvá, že do jejich rodiny vůbec nezapadám emoticon
29. črc 2009 v 19:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 bluejay: no práávě- kdybych neměla vás tak se asi zhroutim... Takže holky - mucky mucky mucky že vás mam a že jste tak v pohodě a super a né nějaký hrablýemoticon) I když... emoticon emoticonjoke.. emoticon

Přesně.. mamka jako co řešim, že jako rok... no jenže-tam to bylo spatlany za mesic a bylo.. Nejhorsi je(jak pro koho) ze jakkakoli svatba v nasi rodine fakt tak byla.. 3mesice, a nikdo neresil dekorace(co to jee?) nikdo neresil fotografa, vsem stacila nase nic moc radnice atd atd, tak nikdo neni zvyklej že co si to vymyslim za kraviny, kdyz to jeste nikdy nevideli..Nastrojenou svatbu, dokonce posledni svatba byla dost katastrofa- jako pajzl, ani kyticka, ani svicicka, jeden balon a dort asi od prababicky, nevesta to byl spis des a hruza.. saty nenazdobeny, obyc culik- tak tkhle vypadaji svatby po nasem emoticon emoticonproste hnus...

Taky jsem se tak rozhodla, že odted nikomu nereknu ani "dobrý den" a budu si tajnustkarit pro sebe...Taky si to víc užiju...a miluju překvapení tak mě potěší jak pak budou čumět emoticon ghýý emoticon No jen jsem chtěla poradit s barvou... a ostatní už tohle berou jako že plašim.. přitom to je druhá nejdůležitejší věc po datumu., jak ym směrem se ubírat a co si vše mlůžu nakoupiit..

omandra: tak to já mam fajn, do milaskovi rodiny vcelku zapadám takže dobrý emoticon Jen to tam taky teď bude hustčí..
29. črc 2009 v 19:32  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granda (32 r.)
4
Registrovala se 23. února 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 126 příspěvků a 1 album. Má 67 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Pohřebačka, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
granda (32 r.)
4
Registrovala se 23. února 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 126 příspěvků a 1 album. Má 67 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Pohřebačka, Region Pardubice
 ahojky,
bluejay: je zkousela, ja ¨jsme vvysoká 185 cm a mam tak 82 kg, takze me telo je takove nenormalni, kdyz mi saty sedi saty na prsouch, jsou volne v bocich, kdyz sedi v pase, nezapnu prsa. docela jsem z toho smutna.
kdyz mam korzetove saty, vypada to obycejne. ale sedi mi to. no premyslim co jelepsi, jeste musim dojet jinam v hradci to uz mam vyzkousene.
29. črc 2009 ve 21:05  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jéé zkoušení šatůů--- n TO SE vrhnu az budu mit dole minus 1Okgemoticon
29. črc 2009 ve 21:11  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 Nazdarek spolupachatele emoticon emoticon
alkapinka: neboj, on se ten jejich pristup casem zmeni, pockej tak do brezna emoticon Holt ta myslenka na hodne alkoholu a jidla je pro ne jeste moc daleko na to aby je nadchla emoticon emoticon emoticon
Ja si tohle obdobi naramne uzivam, to teseni, sneni a pripravy jsou nadherny a to mi nikdo vzit nemuze!! emoticon
Snoubencova svagrova si zamluvila obrad a hostinu na tom samem miste 2 roky dopredu!! Takze my jsme devcata vlastne pohodarky emoticon

granda: tak ti nevim, myslim ze az budu doma v zari tak to nevydrzim a pujdu tez do naseho Melnickeho salonu, ma to tam pry byt dobre, tak uz asi taky neco zkusim emoticon emoticon Jinak jsem tu casto v inzerce videla, ze hokly prodavaji svatebni saty na vysoke nevesty tak tam obcas cihni emoticon
29. črc 2009 ve 21:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš