Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nad:no teda,tak už tři roky,jo?Adokonce na střední?Já su ted u těch vlčat u nás ve vesničce jen na praxi,ale myslím,že mi to bude bohatě stačit,po zítřejších třech hodinách v devítce už budu k nepoužití :-D já na jazyky blbá nejsu,ale děsně líná, takže umím plynně jen česky :-D inak my teda zatím to vypadá řízek plus salát a okvětní lístky asi neporadím, u nás se rozhodně hážou živí,když je nějaká akce,ale jinou svatbu než v kostele jsem nezažila,takže nevím,jak je to v zámku
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ty růže dekoračku na stůl umělou a na házení asi otrhám všem sousedům růže... :-D nebo já nevím.... :-D jinak rýži vůůůůbec nechci jen bublifuky....
Odpovědět
Profilova fotka
nad: to je jen krizovka nejíst, kdyby bylo špatné zdraví...jsem tu dneska probírala svoje neduhy... :-D
Odpovědět
No prave, akorat vam bude blbe..a prece si nenechate ujist vase svatebni menu... Omandra: Je to fajt ucit, je to zarah, ale i pohoda a studenti jsou hrozne fajn. Holky, ja jsem takovy gurman..ja bych chtela nejake maso tri barev, neco spesl..dnesk ajsem tak vyprahla, ze jsem si musela objednat pizzu..:-(a to uz je co rict, oze ja hrzone rada varim a experimentuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jist urcite budu:-):-)jen neco jnyho než ostatní:-) zrovna ten řízek bych musela mit jiný než ostatní, a kdyby melo být po mém tak by bylo moje nejoblibenejsi jidlo na svete, to co jsme na svý narozeniny zkazila- knedlíky plnený uzeným - mnááááááááám:-):-) já nejsem lína, já to proste v sobe nemam..., no na obrad bych taky ráda živý...na stůl lístky vůbec nebudou:-) a na zemi ve stanu budou ty zlatý umelý :_)
Odpovědět
No jo, jenze ja se bojim, ze me s zivymi kvety vyperou, ze kdyz na to nekdo slapne, taxe ta barva rozmazne apod...Musim tam zavolat..Jinak v sobotu jdeme do restaucky jak to bude, jak s vyzdobou apod, uz sa tesim..:-)
Odpovědět
Holky jestli zitra budu mit cas, tak dam do alba sebe ve svatebnich satech...ale bez hlavy, kdyby na to pritel prisel, tak at si to aspon neumi moc predstavit, kdyz ten ksichtik tam mit nebudu...
Odpovědět
Profilova fotka
okeeej uz se na to budu tesit:-) zitra jsem tu taky... tak to já kytky budu mit urco ptz kdyz sme tam byly tak to tam bylo vsude rozhazený,takže vim že to jde:-D :-D ...
Odpovědět
A kolikpatroy chcete mit dort?? A co vubec davate maminkam..my to budemem reris kytkami...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
3ííííííí:-) ale dvoj by taky stacil:-):-) mamkam se daj dorty-klasika, tam nehodlám utrácet stejne vim ze tam to ani jeden nesní, ani na jedny strane, no a kytky bych mamkách nechtěla dát, kytku jen me zenichovy a svedkyni(když to bude ženská :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
2patrový nám stačí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kam jste vsechny zmizely?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
áá jdu se sebevraždovat...zitra dobrovolne do křečí a za dva dny budu mit prokazatelne lepéék, aele dopreju si to :-) :-) budu mit pizuuuuuuu jupíííííííííííí po tolika měsících
Odpovědět
Profilova fotka
už se cpuuuuuuu ááááá kdybych tu zitra nebyla tak jsemmrtva:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: dobrou chuť... :-D my máme zase pohřební náladu...přišel nedoplatek za elektřinu...grrr a zítra musím do nemocnice a vůůůbec nevím jestli dojedu...takže budu asi až navečer... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá tak to drzim palce a nedopatek verim-my ho dostaly pred mesicm..je to výýýýborný..az se mi potí čelo- bože... to už je půl roku co jsem měla naposled neco lepkovýho...
Odpovědět
Profilova fotka
áááá sežrala jsem pizzu,,,tak ted budu pocitat za jk dlouho mi bude blbe:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a můžu se zeptat jak se to projevuje, když sníš něco s lepkem??? je ti blbě od žaludku nebo jak? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Cusik holky,tak koukam na nasi kalkulaci a nas menu vyjde kolem 350kc + - 20kc podle toho co si vybereme, a to je aperitiv, predkrm,polivka a hlavni..bude nas kolem 30ti, no snad nas to nezruinuje, pocitam tak s 60-75ti tisici i oblecenim a snad i letenkama. Pokud se neco nepodela tak mam na svatbu i svatebku uz vlastne nasetreno. Ted jen at neprijdu o praci..Vypada to u nas blbe, nase oddeleni prebira jina spolecnost a myslim,ze me nebudou potrebovat a zbavi se me, dozvim se to az za mesic ale i tak uz radsi hledam praci.. :-S Je to naprd.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mrknete, tady je hromada kolazi :-) ;-) http://www.polyvore.com/wedding_sets/...
Odpovědět
Profilova fotka
už to jde- jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí konečně!! to jsme na to čekala tolik hodin!! kuáá jani: no kdyz neco snim tak mam síííííííleny krece ve strevech- to je jak bolesti slepáku, no a mam prujem jinak nic( jo az na to ze si lepkovyma vecma zadelávám na neplodnost, rakovinu a takovy podobných dalsich asi 4O prijemných následků) jináááč holky-celá pizza a já byla uplně v pohodě:-) to mam raodst- ale je to divny-)
Odpovědět
Profilova fotka
no huraaaaaaaaaa, prave kdyz balim a jedu z prace :-|
Odpovědět
Profilova fotka
prave kdyz prijel manžel-jako bych to nerikala..a doma net nemas? ale ze to takhle stoply kkti
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: jo, tak ja jsem si tim samym v praci uz prosla, pred par mesici nas koupila jina spolecnost... Sice me zatim nevyhodili, ale kazdy kdo mel ka, tak odesel... Bohuzel ted odchazi i moje sefova, ktera nas mela pod kridlem...takze taky s hruzou cekam, jestli dostanu padaka, nebo lepe receno, jestli budu donucena okolnostmi... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ehh? ted nevim k jaký je to souvislosti... aha už vidim..a to to tam je tak spazny? to já jsem nezamestanana a jeste k tomu i nemocna..tak v pohode:-):-)-nasetrino na svatbu jsme mela...60 ...no a uz je z toho 48,,ani nevíte jak me to stve..ale kdyz neni na zití (kdyz jsme bez práce)tak to jinak neslo...docela se zacinam bát že to dohromady nedáme...no ted uz i zacinam douuufat aby nám rodicove neco dali..s tím bytem se to jeste víc pokazilo(to setreni) ted to bude fakt z ruky do huby:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no huráááááá. Tak já celý den tvrdnu v práci a nemám do ceho pichnout a beremko jeste bloknou. To je hnus, fakt. Alkapinka.jakto, ze jsi nezamestnana? Vzdyt jsi riokala, ze se nekde zaucujes :-) Tak to snad praci mit budes, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsme zas v "nervu" našla jsem další 4šaty..tentokrat styl(vílí) sukně...no a já fakt nevim..jinak mi nabidly v jednom salonu že na mě obednají ty jasmine v sampan, ale kdyz je objednaji musim si je vzit...nevim jetli do toho jit(jako pujcovny) kdyz jsem takhle nerozhodná...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahooojky..no co jste tu celý den prováděly? :-D tady nic není a já se bála jaké budu dočítat romány... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katuline se jen zaucuju-slibily mi ze od rijna uz budu ofiko,ale ted to protahly az na leden :-/ pajik mY??? ty kkti z beremka do půl pátý vyply beremko, kdyz jsi ho zadala objevilo se jen 500 EROR... šíílený jsem zuřila jak blázen..
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaa, tak to je ale skoda, kdyz clovek nema vubec nic jisteho... U nas to zatimj vypada dobre, ikdyz ted je mrtve obdobi, minimalne az do prossince :-( Takze tady clovek sedi uplne zbytecne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?