Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: to zalezi jak kde. Ja treba cekala to menu, co mi ted prislo, levnejsi... Je to 333 na osobu a neni v tom pripitek, piti, ani dezert... :-| Ale pravda, vyber jidel maji suprovej. Ale neni to nic extra podnik, hezky jo, ale zadnej luxus...tak jsem cekala trosku jiny ceny. Tak se ted desim na kolik vyjde ta druha restaurace :-( Ja se ji nechci vzdat
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyy,šílím,chystám si na zítra tři hodiny češtiny v devítce a su v koncích, a to su teprv u první hodiny, kde budu mít sloh, kterej nesnáším :-| tak nějak pořádně nevím,jak ho učit,dyž sama nic požřádně neumím napsat,tak jak je to mám asi naučit,to bude děssss :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No ono v Praze to bude dražší... :-| nejlepší by bylo to pořádat někde u známého...
Odpovědět
Profilova fotka
no to je docela pálka..400 mě z jedný hodně drahý restauračky poslaly tak to vycházelo kolem 390 jako apertitv predkrm, polivka, jidlo, kava , zakusek a pripitek....a jelikož to je drahy tak si myslim že 400je taky celku dost...no a od cateringu mi poslali 290na osobu, jenže tam mi počítaly i obsluhu, a aperitiv-to bych mela vsechno svoje , takže schánim catering kterej mi udělá jen "jídlo" a víc s emi tam cpát nebude:-) A jinááč braťas ho dělá, tak ho musím ukecat aby mi dal dobrou cenu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: to je jako divadlo - nesmi poznat, ze to neumis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omadra: tak jim zadej ať něco napíšou ...šmankote jak to bylo...nějakou tu osnovu...vyber to oznámkuj a konec... :-D to vidím hodně jednoduše, co? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omandro a to je cestina tvuj obor? ptz jeslti ho nesnášíš to jsi si vybrala docela blbe :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no jo, to vis, Praha je draha :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja koukam jak jsem se zakecala, kolik je hodin, tak uz budu balit :-) alka: ted koukam ze to bylo na tech 400 od pajika :-) Jo, to je hodne palka.
Odpovědět
Profilova fotka
no já právě vůbec nevím kolik... tak tipuju... :-D no ale 400, kdyby tam bylo všechno i s přípitkem... to by bylo tak akorát? Jako když to bude levnější tak budu jen ráda... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
NO JAK RIKAM me tam zauctovaly vsechno a nikdo se nedostal pres 400 jo jeden 5ti* hotel na náměstí v jindřicháči se dostal na 390,- :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haha,jo je to můj obor,ale ne,češtinu mám ráda,fakt mě to baví,i to učení,ale ten sloh,pořád tomu nějak nemůžu dojít na chut, na učení je sloh nejhorší,proto ho moc nemusím,tak su ráda,že je ho jen málo hodin:-)nu,já to zítra nějak skoulím,apak poreferuju :-D inak já počítám to jídlo, čistě jídlo,tak stovku na osobu (bude asi řízek a salát) + přípitky a tady ty srandy,to si všechno uděláme vlastně sami,teda jako seženeme sami flašky a tak,když to budem mít na tom kulturáku,tam nám jen kuchařky uvaří to jedno jídlo,inak všechno ostatní si uděláme a večer budou asi nějaký ty švédský stoly,sýry,chlebíčky,nějaký miniřízečky,stehýnka pečený,všechno s pečivem,formou toho cateringu a to tam taky jen ta firma přiveze a všichni už se obslouží
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
přesně tááák:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: :-D :-D :-D jooo taaak..no takže to by bylo super... takže když mi napálí třebas 400 kila tak už mě chtějí natáhnout.. ;-) ale jelikož to bude mimo Prahu tak by to mohlo vyjít levněji to mě potěšilo... my se s přítelem neorientujeme...on počítal dokonce 500,- na osobu.. :-D omandra: no tak to je krása s tou stovkou... já snad u vás uspořádám svatbu!!! :-D :-D Ty jo ale zlákala jsi mě tím řízečkem a salátem... :-D Ale v čem ten salát budou zadělávat? Nám na Vánoce málem nestačí vana a na takovejch 100 lidí to budete dělat v čem? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no natáhnout te nemusí, může tam být prostě draho+ jeslti je to u Prahy tak by to odpovídalo...tady na jihu je v rámci ku Praze levněji :-) thyjo ale ten říízek a salátek, mnáám to jste me taky navnadily-to je slavnostni(aspon u nás) a to by bylo suuuper:-) bohate by to stacilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no jo jenže já se držela pořád té svíčkové... prostě klasika... :-( já to beru tak, že to je mimo Prahu, takže levnější.. :-D a ten hotel zase není nic extra..takovej malej příjemnej rodinnej hotel... zatím dokud mi neposlali tu kalkulaci... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky už se to tu dneska nějak nadhodilo... jak je to s těma okvětníma lístkama? Když je bude házet družička..mají být umělé nebo živé?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak my svíčkovku určo nemůžem mít:-):-) hm hm hm..tak začínám přemýšlet co by bylo fajne k tomu papu, jenže dneska mam hladovku tak radsi moc nepremyslet:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kvůli tobě? Já bych taky správně neměla jíst v restauraci, ale snad mě to pro jednou nezabije... :-p no a v nejhorším jíst nebudu..to je plán B :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nu,já si to teda aspon tak maluju,že to bude maximálně stovka :-D u nás se totiž na kulturáku vaří obědy obecní,jako pro důchodce a tak,kdo chce,takže prostory na to mají,to se nebojím,stovka lidí pro ně bude běžnej počet
Odpovědět
Profilova fotka
no nejíst je pekna blbost....no ja teda jist muzu ale jen neco :-) no a riskovat ze mi od 6ti bude silene blbe a mit krece..to radsi budu na svoji strave:-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem znicena, potrebuju nejakou pozivitni zpravu... Omandro, ty budes ucitelka? Tak vitej do klubu:-) ja uz treri rok ucim na stredni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak volíme asi ten salát a řízek kůli tomu,že svíčkovou nějak u nás nikdo moc nevyžaduje,taťka ji nemusí,zbytek rodiny taky moc ne,spíš se všichni zakousnou do toho řízku,kor dyž bude obřad až ve tři odpo,což počítám první jídlo bude nejdřív v pět
Odpovědět
Jo okvetni listky jsem nahodila ale bez reakce:-)zajimalo by me to..
Odpovědět
Profilova fotka
omandra tak jestli to máte takhle tak to potom v pohode:-) nad- TY SI UCITELKA???? :-D wau to bych do tebe nerekla - si takova neznounka drobounka... co ucis?
Odpovědět
No jasne:-) drobounka neznounka, ale je me "videt" :-) ucim anglinu, loni i cestinu.
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééžiš to jsou ty nejhorší předměty který existujou...na to jsem uplně tupá..jazyky: at je to cestina, anglina, tatarština....
Odpovědět
to se ti zda...:-) chce to trenink a chut:-) holkytak co teda budete jist na svatbe a jak je to s temi listky ruzi?
Odpovědět
Profilova fotka
nad: ahojky z čeho jsi zničená? alka: no ono to někdy bohužel jinak nejde... další možnost přinést si na hostinu svojí krabičku s jídlem...nebo suchý rohlík... :-D
Odpovědět
Ale z prace..mame tam ted dusno..ale snad se to vyvrbi, jeste ze studenti naladu zlepsi:-) holky, chau to spravne, ze y na svatbe nechcete jist?? Co je to za kravinu???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?