Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no od Arti tam byli jedny takový s těma růžema... a ty se mi právě moc nelíbily... ale ještě jsem koukla na jiné album jak tam máš ty San Patricky a jsou prostě bomba!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
taky se mi líbí jasmine nuuna:jé,tak moc prosím o poslání na mejl,at můžu taky shodnotit :-D mám to klasicky na seznamu,před zavináčem stejný jako můj nick tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jsem si vyhledala ještě tvoje fotečky a myslím, že fakt nemusíš být smutná, že už máš vybráno... šaty jsou moc krásné a neokoukané... a mají náááádhernou sukni!!!! A je krásnej ten předěl od korzetu a sukně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Omandra: oki, posilam :-) pajik: jeee, dekujuuu :-) Ja fakt musim prestat blbnout :-D No a hlavne si musim uvedomit, ze vsichni kdo me v nich uvidi je uvidi myma ocima kdyz jsem je videla poprve...a ne po stopadesate :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme taky 13.8. a když vše dobře dopadne tak v lomu kousek od Koněpruských jeskyň. Holky chvilku tu nejsem a vy toho nakecáte. Doufám, že se večer dostanu a dočtu vás. Jo a už nám domů dorazil zápich do dortu nechala jsem udělat 2 různé a pak se rozhodneme který použije. Však on i ten druhý se hodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo začínáte me hlodat..jenže me docela hlodá jak budou vypadat v sampan...bilá mi proste neslusí....
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: to vis, kdyz se nekdo nudi :-N =-) :-D Devcata, planujete uz nejaka nejak bliz hudbu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83:No já má strach taky kdo se o to všechno bude starat a ten uklid..a jak mi všichni polezou barákem taky děs..No mi počítáme tak 30lidí max...Když jsem to počítala tak je to kolem 25 000kč..a oběd jen rodina takže tak 10lidí..a svědci..a pak grilování..no nevím..jak to udělat..máme mimčo..vždycky jsem chtěla svatbu a pak mimčo a nějak se nám to vymklo:-)27.2.2009 se nám narodil Matýsek..je zlatoučkej a těším se až nám ponese prstýnky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:Děkuju!!fakt sou originální,rozhodně ničeho nelituj,že už je máš doma!Apřesně jak říkáš,všichni je uvidí poprvé jako si je viděla Ty poprvé,ikdyž Ty na ně můžeš koukat celej zbytek roku amůžou se ti zmrzet nu,stejně si kolikrát říkám,že tady šílíme ze šatů a přitom,at už si dáme na sebe jakýkoliv,prostě budeme nevěsty a těm našim manžílků stejně spadne brada,až nás v nich uvidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hudbu? vubec ne...na obrad asi nebude tezka a na hostinu uz mame jisto jiste dj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:Tak to jste na tom stejně s přítelem..ten to bere taky jako štastný den a číslo..No uvidíme co a jak..tak já jsem na 25 000kč..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Tak ja myslela treba na prvni tanec :-) lavalleta: juuu, no hlavne aby vedel, komu ty prstynky donest a nekam s nimi mezi tolika lidmi neutekl :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nuuna:no tak ho snad navedou svědci:-)Ale byla by to sranda aspon:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lavalleto my máme také mimčo - teda spíš už dítko příští rok jí budou 3. Půjde buď se mnou nebo jako družička - prstýnky bych jí ještě nesvěřila, je moc divoká ale prstýnky nám bude držet klučina co bude chodit do druhé třídy. Holky zatím se loučím letím ke kadeřnici
Odpovědět
Profilova fotka
lavalleta: no to je právě to riziko pořádání oslav doma..musíš pak mít někoho, kdo by se o všechno postaral a na koho je spolehnutí... Třeba kamarádka dělala oslavu na baráčku, ale má super rodiče, ségru, babičku, takže se jim o všechno postarali a ona si ten den užila se vším všudy... ;-) to já jsem právě takovej opak, kterej by nakonec byl v zástěře a koukala bych jestli někomu něco neschází...naštěstí přítel ví, že jsem takovej pohostinnej magor a sám uznal, že bych z toho dne pak nic neměla... Ale jak říkám pokud budeš mít někoho kdo ti s tím pomůže tak je to zase příjemnej způsob jak celkem ušetřit... Tak ty už ho budeš takhle úkolovat s prstýnkama? To je fakt krásný... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak na první tanec chceme to tango co jsem tu scháněla:-) naučíme se ho v nějaký taneční škole, a to pak budou vsichni cumet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83:No chtěla bych..tak snad už chodit budem..tak ten kousek by nám to mohl přinést..Uvidíme:-)Je pravda,že se dá takhle nejlíp ušetřit,ale nevím jestli bych taky nebyla taková,že bych měla zástěru místo svatebního:-)No uvidíme..musíme to nějak dohodnou s rodinou nebo spíš bych chtěla nějaké kamarády aby si rodina taky užívala..a navíc bych jim svěřila matýska:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy..a co druhé mimčo je v plánu??je to sranda s těma dětičkama,co??
Odpovědět
Profilova fotka
jéé manžel je doma..tak to já mu budu muset ten net pujcit taky...
Odpovědět
Profilova fotka
lavalleta: záleží na lidech a domluvě...kamarádi by byli asi nejlepší, aby si to mohla užít celá rodina... ale myslím, že by to mohlo být super! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,tak to se nějak dělává u nás,99% svateb je u nás na kulturáku,obsluha se domlouvá s kamarádkama,známýma či spolupracovnicema rodičů,ttakže to nebyývá problém,těm se dají jen dopředu instrukce a ti už si to tamm pak všechno ošéfují,takže si to užijí jak novomanželé,tak jejich rodiče a nemusí se snad o nic starat,ikdyž jak znám mamku,tak ta stejně bude pořád lítat a shánět,kdo comá a nemá,jestli mají všichni všeho dost,ale v tom su po ní,jen doufáam taky,že si to na vlastní svatbě odpoustím :-D alkapinko,tak tango,jo?Teda to čumim. My budeme mít zas klasiku,jak už to na těch našich pravých moravských svatbách bývá:-)solo v kruhu nějaká střídačka polka,valčík,pak postupně se vystřídají všechny ženský se ženichem a všechny chlapi s nevěstou, nejdřív rodiče,pak ten zbytek,jak si kdo toho novomanžela utrhne pro sebe :-D jo a pak je fanfára a vyzvedávání na židlích (bývá to třeba i na hodech se stárkama),nahoře se napijí vínka a dají si pusinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to je hustý s tím tangem... to je jako když tu holky vkládali video s tím hříšným tancem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83:Odkud jsi??Má ten hotýlek stránky??Že bych jukla kde máte hostinu??A kolik si řekli za ten zámek??já viděla fotečky a je to tam opravdu pěkné..předloni se tam brala známá..
Odpovědět
Profilova fotka
lavalleta: já Pražák za chvíli teda už pomalu rok od Kolína :-D za kapli si řekli 2500,- ale přítel má trvalé bydliště už v Kolíně tak nevím jestli pod ně nespadáme a nebude poplatek levnější... ;-) My to chceme v Hotelu Vyžlovka... ale bojím se, že 13. neoddávají...my chtěli 14. a oni v tu dobu mají dovču..takže jsme pak ještě posouvali datum svatby... musela bys tam zavolat, ale už mají termíny tak to zkus... ;-) Je to tam fakt krásný... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nam prave prislo prvni menicko s cenou z jedne restaurace, kterou jsme meli v zaloze...Jenze... Vcera jsme se tam byli podivat, sice celou restauraci zrekonstruovali, ale jedinej salonek ne...a teda je to otres, takze tam rozhodne ne :-| Taknam to sice padlo, ale alespon mame tu kalkulaci pro srovnani. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
z toho mam práááve hrůzu:-( :-( neumim tancovat...taneční jsem nedokončila.. a jeslti mi někdo dupne na nohu(jako že dupne když neumim tančit) tak mužu jet rovnou na operaci stejne tak jako jsme dopadla v tanečních..a jelikož vím že chlaů tam bude spousta..tak to jste mi docela dali dilema, co já budu dělat??? ježiš...:-(:-(
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se má pohybovat takové menu..jako třeba 400 na osobu? Já vůbec nevím kolik počítat... Co je tak v normálu?
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83:Dohodnu to s přítelem..najednu stranu my máme pěknou radnici a zadarmo..takže by zase bylo 2500kč k dobru..počítám každou kačku..takže to zůstane asi v Říčanech:-)Navíc mě bude oddávat bratránek:-)Vyžlovku znám a tam budete i spinkat??
Odpovědět
Profilova fotka
alka: půjč si od manžela kanady... :-D :-D tak ti nikdo při tanci neublíží... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj chtěli bychom asi 8 pokojů,všechny potáhneme z Prahy, tak nám přišlo fajn se poveselit a pak se netrápit odvozem... Vyjede se ráno až všichni vystřízliví.. ;-) paní provozní říkala, že stačí tak v jednu odpolko vyklidit pokoje... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?