Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chtela jsem napsat "koukaJ na vas jak na hypochondra" samozrejme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi povidej, řvala jsem na ně, jenže v ruce jsem neměla nic, tak to je potom těžký si to "obhajit"..no díky bohu teď kde se zaškoluju tak to chápou, tak je to fajn,,, No ona má štěstí že se jí to zahojilo ten bordel ve střevech (ale taky ji nedávali moc šancí) no a málem umřela, než na to přišly, operovali jí na slepák a ona měla 3%že to přežije..a byla 14dní v komatu, no šílený, já to ořvala, tak naaaštěstí je holka silna a to ona fakt je... no mě když manža něco koupí tak mi to výdycky vykecá a mě to štve- já miluju překvapení, nebo když ani netušim, jenže on mi to vždycky tak omýlá že bud to sám prokecne a nebo bych byla blbá aby mi to necvaklo-tak mu to říkám at mi to neříká-ale prostě to nezvládá :-D :-D no to mi taky chtěl dát dárek k výročí 3dny před...to je prostě hrozný :-D a tak to bylo i s prstýnkem :-D HLAVNĚ NENÁÁPADNĚ:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ono je divný, že jsou nemocní čím dál tím mladší lidi... ;-) asi je to dobou či co? Mě nejvíc zhuntoval stres v práci, myslela jsem si, že jsem nepostradatelná a skvělá asistentka, dělala jsem 12 tky, platily mi jen 8 hodin a nakonec po mě ani pes nevzdechl... a jako vrchol všeho mě vyhodili, hned jak mi skončila nemocenská! ;-) nuuna: A vůbec nechápu, že tě tak kontrolovali na střední, to si fakt nemůžou dovolit... když si vezmeš, že tam jsou jen profesorky, žádní lékaři...tak jim ty zprávy fakt byly k prdu..trošku šikana z jejich strany... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jak jsi psala, ze jsi ze vseho namejjo-muzeme si podat ruce :-N Me staci kdyz slysim pisnicku kterou chci na svatbe a uz polykam, abych nebulela =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to na mě působí filmy...hudba tolik ne...možná jen dvě naše písničky co máme s miláčkem spojené se začátkem našeho vztahu... ;-) ..ale stačí mi seriály, nebo filmy ohledně svatby, vztahů lidí a dokonce mě rozbrečí reklama, kde máme kupovat whiskas abychom pomohli kočičkám a pejskům z útulků... prostě magor! V sobotu jsem se potrápila filmem Dům u jezera...mazec!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holjky,mankote fakt zírám a říkám si,jakej dar mám,dyž su zdravá,fakt zdraví není samozřejmost,idyž to zní jako klišé,je to tak a vy,který máte nějaký potíže to víte moc dobře..Já jsem tady takovej zástupce zbožnej, tak za vás všechny přihodím nějakou modlitbičku :-) x-) inak hrozně se mi chce smát,dyž tu píšete, jak máte 40 lidí k obědu třeba a bojíte se těch cen, já su totiž uplnej sociální případ,chudá jak kostelní myš,navíc studenti oba dva, ale svatba bude obrovská,haha 100 lidí i na oběd, to bude masakrt, holt ty moravský svatby sou asi trochu iný :-D ale nemyslím to samozřejmě ve špatným!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych práve asi nejradsi toho bočeliho...no a to je proste hotovka :-D takže toho tam mít nemůžu, ptž než bych tam došla, tak bych vypadala jak želva... thýjo to mi připomnělo že jdu 8mýho na gastro :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: fuuuuj taky jo? A chodíš taky na hadičky? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já ještě na té hudbě musím zapracovat...seznam už z matriky mám...můžu přinést i svojí hudbu... ale nějak nemám náladu a čas to vyhledávat... ještě musím vybírat písničky na čas a tak...a chtějí asi 5 nebo 6 skladeb... se u toho výběru asi zapotím.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
můj táta měl také vývod pamatuju si to jako 4 leté dítě bohužel je to jedno z toho co si na něj pamatuju pak umřel. Fakt to není kliše není nad to být zdravý. Holky necháme těch nemocí každý máme něco a povídejte o něčem veselém. Omandro o financích nemluvím do vánoc bychom chtěli nechat udělat prstýnky aby alespoň něco bylo. Budeme prodávat moje malé staré auto tak z toho umořit jeden dluh a co zbyte tak prstýnky. jen nemám představu kolik ty prstýnky budou.
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: ten film znam, moc pekny. No hele, ta reklama me taky dojima, co si budeme povidat. Specielne kdyz se snazim taky angazovat v pomoci opustenejm kockam a doma mam dva nalezence... ;-) Ale jinak jsem vic na hudbu, preci jen se povazuji za muzikanta (snad mi to jeste zustalo :D ), tak je to asi tim, jsem na hudbu hodne zalozena. omandra: Ja se priznam ze ani nevim koho bych zvala, aby to bylo tolik lidi :-N Sice mame veelikou rodinu, ale ja ty lidi vubec neznam :-N No ale na morave jsou i trochu jiny ceny nez v Praze ne? Ja nevim, v tomhle nemam prehled... Ale ja se uprimne bojim kazdy koruny, protoze uz se par let financne dost topime, tak budu rada, kdyz se vubec vezmeme, ani velkou svatbu nechci :-) Obdivuju tvoje nervy, 100lidi, to bych byla hodne nervozni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu,my se taky obdivujemo,můj drahý je totiž taky Čech jak poleno ze západu a já su zas Moravák jak poleno z jihu :-D ale moc po obří svatbě netoužíme,jenže..rodina je obrovská a někoho nepozvat,už by s nama nikdy nepromluvili a to zas nechceme si kůli svatbě rozhádat rodinu,když jakžtakž drží pohromadě po všech peripetiích, navíc su ze surozenců první,kdo má svatbu,tak to tuplem musíme pozvat všechny,všem "oplatit" pozvání z jejich svateb,na kterých sme byli, navíc pozveme pár kamarádů,já budu mít cca do deseti holek,plus natávající taky bude mít tak cca 5 spolužáků a dohromady společní kamoši těch bude taky asi kolem deseti a ono se to nasčítá, nemůžem jim říct, přijdte na obřad a pak až večer na švédský stoly, většina bude přeespolních, hlavně ti kamarádi,že,poněvadž většina nebo skoro všichni společní kamarádi sou ze západních čech z nastávající rodné hroudy a svatba bude unás na jihu Moravy, tož eště jim sehnat nějaký ubytování atak, nu,bude toho až moc a začínám pomalu šílet, už ted to nestíhám s tou školou dohromady 8-( jo,ceny co se týká jídla,tak budou uplně vpohodě,jídlo problém nebude,pití snad taky ne, víno obstarají strýčkové vinaři, akorát pár beček piva se bude muset koupit,poněvadž tam bude dost Čechů,kteří pijou prakticky jen pivo,což u nás se zas moc nepije,jen sem tam nějakej bratránek, spíš půjde na odbyt nějaký to nealko, nějaká ta kofola a neslazený minerálky a tak nejvíc peněz vlastně padne na to vyloženě "naše" nás dvou, šaty, oblek, fotograf, prstýnky,...toho se bojím nejvíc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dalfy:téda,už tak brzo budete mít prstýnky?nu,když nad tím tak uvažuju,tak bysme je asi taky měli zvládnout co nejdřív, dyž mám vlastně od dubna státnice až do června,takže pak už fakt nebude čas na tohle vůbec, červenec se bude muset zvládnout ta předmanželská příprava se strýcem,před církevním sňatkem a doladění nějakých maličkostí,ale na žádný velkáý věci už čas fakt nebude, ty musejí být do toho dubna zařízený nu,šaty jsem zmákla 1.října :-D tak prstýnky bysme mohli zmáknout třeba někdy v únoru,březnu cukroví si vezme na starosti mamina s tatkou,ti to objednají, tak snad se to všechno zvládne, no ne,holky??
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: Tak my mame stesti ze vetsina je z Prahy a prespolni maji kde zustat :-) Jinak ja jsme ze sourozencu naprosto posledni kdo se vdava :-N Posledni svatba v rodine byla pred 8 lety.
Odpovědět
Profilova fotka
na hadicky nechodim a na trubici uz diiiky bohu nejdu nikdy-uz vi co mi je tak je to fajn:-):-) jinak my jsme taky chudy-dluhy vsude,,,ted se budou prodávat obe nase auta-sand pujdou dobre pryc..no a z toho pujde vse na svatbu a kus na naájmy :-D :-D jinak to neutahnem :-D :-Dproto si ted rikám-dekoraci uz mam, ted uz jen ty velký položky..dokonce jsme s miláškem říkaly že snubáky koupíme odděleně, mě nějakej drahej za 4ku třeba, a jemu třeba za 2ku, jen jak se řekne že je to snubní tak jsou to astronomické výše:-///
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:a bude teda eště zvát celou rodinu?nebo nee?já bych byla aspon ráda druhá,ale bohužel jsem předběhla oba starší bráchy :-N holt když se pořád k ničemu nemají,tak to musím rozetnout já :-Da můj drahoušek už by o rok dýl nečekal ani náhodou
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: jé to zní hodně dobře... když mě ty moravský svatby přijdou vůbec takové veselejší a upřímnější... byla jsem na dvou a ty lidi se fakt bavili všichni .... a tady co jsem byla u nás v Praze tak to furt bylo jen o penězích a o nervech..dokonce sem zažila pár "nejlepších kamarádek" co se snažili nevěstě za každou cenu svatbu znepříjemnit... ale taky to může být jen mým odlišným pohledem na svět, jelikož ty moravský svatby jsem absolvovala tak v 16 letech a to člověk některé věci ještě tak nevnímá... každopádně se mi líbilo, že se na moravě zapojí celá rodina do příprav a Pražáci se jdou akorát najíst a pomluvit, že jídla bylo málo... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jsem z nasi rodiny posledni z klanu táty jsem protredni a z klanu mamky jsem druhá..jelikoz sestra(strasiú to "ochcala" a vzaly se s svagrickem na sexchelach a to max tajne, tak to padlo vsechno na moji hlavu..ale me to neva..ja miluju kdyz jsem stredem pozornosti v co nejviiic lidech :-) takze pro me je obri svatba jedine idealni :-) :-) jinááč ty prstýnky asi sfouknem taky někdy v lednu-budou povánoční slevy-toho by se dalo využít..šaty chci obejdnávat taky v prosinci...takže by 2 velky položky mohly bý odškrntuý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: No na obed budou opravdu jen ti nejblizsi a tech neni mnoho. Ono i ostatni v rodine meli obed jen v nejuzsim kruhu rodinnem. Navic bychom se nevesli do salonku :-N :-D Takze jen rodice, sourozenci, svedci, ridic a fotografka :D Nastesti snad nemame v rodine nekoho, kdo by si to bral osobne, u nas je to celkem zvykem. Tim to mame jednodussi. No a vecer muze prijit uz kde kdo, ale i tam to nebude vic jak 50 lidi asi. Vetsinu moji sirsi rodiny jsem nikdy nevidela, tak je ani nemam duvod zvat. Jinak ja mam dve sestry z prvniho manzelstvi myho taty, pak jednu segru se kterou mame spolecnou maminku, a jednu "plnocennou" segru, a jsem ze vsech posledni :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
thýýjo-tak ty to máš teda masakrální :-D nuuna to teda cumim me teda ted si tata nabrnknout nejakou mladou čůzu a aby měli spolu děti tak u mě táta naprosto zkončil, i kdybych si ten barák měla stavet sama-si to ani nedokážu představit
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no tata mel ty "ostatni" deti prave pred nama, takze ja jsem to dite, co si porizoval potom :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no když hodim zhruba hostinu tak : - 16 000stan - 15 000jídlo - 5 000 alko - 8 000 pivo (no u nás se pije hodně) - 1500 nealko + prase- to netušim kolik stojí ------------------------------ táákže: 45 000 to mam ten odhad vcelku dobrej :-D :-D samo že tam ještě nejsou pár tisíc za pujčení stolů a židlý a ubrusů (ty si kdyžtak koupim) možná že někde ušetříme, ale tohle je kalkulace za celý den, tudíž cca 82 lidí
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ale pravda je, ze planovana byla jen ta jedna moje "plnocenna" segra (jezis to zni blbe), protoze me doktori oznacovali za nepravidelnost cyklu nikoli tehotenstvi...no docela pekna nepravidelnsot ne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to je hodně dobrej nápad s těma prstýnkama... na tom by se dalo ušetřit!!!! Chytrá holka! Hele já taky příteli pořád říkala jestli jsme si nevybrali tu nejnevhodnější dobu na svatbu, ale on si to nedá rozmluvit... ale prostě se našetří..nevím jak, ale nějak to zvládneme!!! Já pořád doufám, že se třeba nečekaně prodá ten prokletej barák a čím víc si to budu přát, tak se to určitě podaří... ;-) Musíme být optimistky... vždyť takovou dobu čekáme až se ti naši miláčci vysloví a peníze už nejsou překážka! A už se s těma penězma nenechám deptat i kdybychom měli jen hostinu a pak si jeli všichni po svých ;-) Na druhou stranu bych klidně přvítala jen oběd a pak by si naši mohli vzít ty naše 3 psí děti a my bychom s přítelem odjeli na nějaký víkendový pobyt někam do penzíku nebo do lázní. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jeslti nejste vekove hoodne od sebe tak bych to nejak brala ale ja ve svývh 24 kdybych dostala souroznece tak to nerozchodim ...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:jojo,to zaáleží na tom zvyku,my třeba dyž byli pozvaní,tak už právě byli všichni hned na oběd, tady na Moravě,nebo aspon přímo u nás,se to neodděluje,oběd a pak večerní raut,tady sou prostě od začátku všichni,kteří sou pozvaní,všichni už na oběd inak máš pesttrý sourozenectvo :-D alkapinko,jo u Tebe je mi to jasný,že si ráda středem pozornosti a že je obr svatba ideální!můj drahý je taky rád středem,ikdyž pořád tvrdí jak není,ale dycky byl bavič celé společnosti,dětskkýho tábora a tak :-D já se klepu,když jdu kolem skupinky lidí a oni na mě hledí a to jsem si vybrala učitelování,, zítra budu mít v devítce tři hodiny :-D haha to bude něco pro mě :-D inak zapojení budou skoro všichni,to je fakt,teda hlavně z mamčiné strany,ty se vším pomůžou poradí,z tatkové strany je to spíš ta sorta,že přijdou akorát k hotovýmu :-S ale babička (od mamky)-tak tam se bude péct šíleně moc koláčků svatebních pro to množství, brácha mladší s kamarádkou se postarají o organizaci svatby, spolužák bude můj řidič, nějaký kamarádky nám budou obsluhovat, inak se bude zpívat a tancovat a věřím,že to bude fakt veselý a že si to všichni užijou!
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no moje nejmladsi sestra je o 10 let starsi nez ja :-D Takze kdyz jsem se narodila ja, mely me na starosti 10 a 12 let stary holky, tak mely radost, akorat do vstupu do puberty dostat na starosti dite :-D Ale holky z minulyho manzelstvi jsou jeste starsi a prakticky skoro vubec jsme nebyli v kontaktu.Ja si dlouho myslela, ze jsou to jen nejake zname :-N Ale starsi segry byly v obraze. No a z ejedna z mych sester, se kteryma jsem vyrustala, vlastne nema stejnyho tatinka, to mi ofiko nikdy nikdo nerekl ]-( Musela jsem se dovtipit sama az asi v 19 nebo kolik mi bylo...
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinko,to já bych teda taky nerozchodila. My jsme naštěstí pořád pohromadě, rodiče pořád stejní a čtyři děti taky pořád stejní a od jednich rodičů,takže v tom nemám bordel :-D ale přibyl do baráčku dědeček,což je eště daleko horší,než dyby přibyl malej sourozenec,starý lidi sou totiž daleko horší,než děti,pokud to eště nevíte, kdo takovýho člověka nemá doma,tak fakt neví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omandro: jakto že to vííííš? to nemůůžeš vědět:-) i když je to fakt:-) :-) jéé ty budeš kráásná paní učitelka- my měli vždycky takový ježibaby :-D :-D thýýjo, u nás se to vždycky taky zvalo, ale oddělovalo se to, takže to je klasika..no kdybych měla všech 80lidí na hostinu tak mi nebude stačit ani ten obr stan co mám :-d :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: my meli takovou babicku :-| Maminka myho taty. Musim rict, ac je to hnusny, ze jsem nenavidela kdyz k nam prijela na stedry den. Proste mi to kazilo tu idylu. Nikdy se o nas nezajimala, prave spis o ty prvni deti myho taty, takze pro me to byla jen cizi pani a jeste lezla na nervy.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?