Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak pustila se tma jedna kráva která je urcite nejak postizena nejen ocni vadou-ale kdyz za sebe nechává psat maminku..no vypovida to o necem, ja mam zatim s arti sper zkusenosti... mas 12ku? to te lituju-ale je to dobre-aspon muzem drbat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, delam od vcerejska az do zitrka :-( ale pak mam zase kratky tyden, tak je to dobre. No ja to jako moc nepobrala, na co si stezuje, kdyz je vsude uvedeno, ze minimalne to trva 6 tydnu a ona si objedna saty dva mesice pred svatbou. Tak si prece dam nejakou rezervu a neobjednavam to na posledni chvili. To by me teda fakt nenapadlo. Ja bych saty objednavala uz tak v breznu, ne li jeste drive, pocitam s tim, ze by tam pak byly treba nejake upravy. No to je skoda slobv. A i to, pokud z toho arti neco ma, tak at ma, i tak je to porad za smesnou cenu... Ja ji taky psala, a prijde mi takova moc ochotna, za chvuili odpovedela a poslala mi odkaz i na to sve album. Jako saty tam jsou nadherne a za tu cenu? Uplne bomba...
Odpovědět
Profilova fotka
myslim že jsem ráda že už na ní mam email..ted kuli jedny zakomplexovaný kráve jí ještě zakážou vstup :-( nechápu fakt ne... ja jsem vcera rikala milackovi ze si je obejdnám k vánocum-tak mi rekl ze jsme se zblaznila a jak to pak bude vypadat s moji vahou-aby to nebyl probelm(ví že s moji nemoci to je kazdy mesic jinak)no a kdyz jsem mu rekla ze dorazi az v unoru/breznu tak uz stichl..myslim ze v breznu uz je to na hrane..ja pak mam litani a kveten cerven budou pryc ani se nenadeju a tadáá--no uz mam i skladovací místo..jediný čeho se bojím je? že se mi do nich za tu dobu pustí moly :-D no já sem ji poslala ty moje žlutý že bych chtěla..ale jsem na váškách..včera jsem našla jedny(no nenašla-koukám po nich už dlouuuho) porad jsem s ejim smála jak jsou strasny..a jak jsem nad nima porad uvazovala, tak se mi zacly silene líbit :-d :-D no ale to jsou šaty! to je uplně šílená kombinace.to je sukně jiná vlečka jiná, korzet jiný..no a každý má jinou barvu-tak a ted bych je chtela videt tohle objednat....No jak rikam..tohl ejeslti zvladnou usit na me v super kvalite s krasnou latkou a vysivkama... a na ME..tak za ne dám klidne i 8ku a arti at z toho klido pido taky neco má, jelikoz fakt tohle bude oříšek...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja mam styl vybrany uz davno, jenom si proste potrebuju vyzkouset, jak v tech satech budu vypadat. Ono neco jineho je, kdyz je to na modelce a nebo pak na obycejnem smrtelnikovi, ze.Takze ja rpvne pujdu do tech salonu a uvidime.Nejradeji bych si je teda koupila v tom polsku, aspon bych je videla na vlastni oci a mohla si je vyzkouset. No uvidime... Vecra jsme se bavili s kamaradem, co ma grafickou firmu, ttak nam udela nejake navrhy na oznamko a pak nam to udela vse dohromady i s jmenovkama a tak, tak jsem moc rada :-) Zase aspon bude dalsi vec z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super..jj taky uz mam na to naslyho člověka..sice to je trošku dražší...ale nádherný :-) Jak nemáme moc peněz tak už jsem chtěla pozvánky tisknout ted-manža říká že mi hráblo..ale tak místo už máme na stopro-i čas..no a je to o 3000minus další částka...tak me ukecal ze ne...:-D že se počká až budou ty obr výdaje a pak to bude asi porod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my jeste tisknout nic nemuzeme, to budeme az po novem roce,az jak budeme mit potvrzene vse od matriky, drive to delat nebudu. Ale aspon to, ze nam udela ten navrh a budeme vedet, jak to vypada a snad to nebude ani tolik stat, je to celkem dobry kamarad od pritele.No a taky to datum... Pokud by se nahodou podarilo to miminko, tak to stejne pak budeme muset udelat tu svatbu co nejdrive...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz ot mam potvrzený..chtela jsem to jen jako odlehčení o potom :-D Jo vlasnte mimco..a kdyby se podarilo posouváte dopredu nebo do zadu:? to je takovy na prd kdyz se ted tak vehemetne (to slovo mi prislo fajn-kdyztak s eomlouvam) snazite o prcka a vsechno to zarizovaní...to pak padne v niveč ne? to by kdyztak chtelo zarizovat rovnou dve varianty :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ee. my se nijak vehementne nesnazime, ale pokud to prijde, tak budeme radi a svatbu posuneme dopredu, co nejdrive,abych nemela velke bricho. Tak my mame uplnou predstavu o svatbe, takze si myslim, ze by se to dalo v pohode treba za 2 mesice vse zvladnout. A co skorosvagrovka, ze jste ted zase kamaradky?
Odpovědět
Profilova fotka
nesjmeee:-) my jsme tak nejak v klidu porad..ja se sni v klidu bavim..jen doma jsem pak nestastna(z toho co zas okopirovala) na tu schuzku sni jsem sla poprve-docela me nahldoal manzel, at tam jdu, ze si to tam vyrikame..takze zadny kamaradky...nejsme rozhadany..ja uz ji za tu jeji opiceni ani nemuzu rict nic-proste si to myslim pro sebe..no a rikala jsem si...jak to ted chce udelat az rok po nás...tak sme si s manžou delali prdel že to bude naše druhá svatba-stejny datum, stejny saty, stejna barva, misto atd atd :-d tak to bylo docela joke- i jsem si rikala ze to chce nejprv okouknout jak se co dela jak a tak, a pak to bude jak pres kopirak...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to si myslim taky, ze to takhle udela. Jen se divim tomu, ze ji to treba nezatrhne takove chovani ten jeji nastavajici. Ja si teda nedovedu predstavit, ze by se letos svagrova vdavala a ja bych si to pak udelala uplne stejne podle ni... Jako je fajn, to okouknout, udelat si nejakou predstavu ale ne to zcela kopirovat. Ja jsemsice taky clovek zcela bez fantazie, ale toto bych rozhodne neudelala
Odpovědět
Profilova fotka
no ten jeji nastavajici je sice fajn ale je taky vychcanej jak mraky:-(, a jí miluje nadevšechno- ten by byl schopnej me zmlatit za to ze jsme ji rekla neco spatnyho...takze scim prijde ona-je svaty...a pochybuju ze co ona "vymysli" a doma to prepodá, že mu taky řekne že jsme to měli prvni mi.. počka na společný navštevy u tchyně a pak se on diví že to máme taky-to spíš asi o tom ani nevi a mysli si treba o nás že jsme kopíráci...me je to jedno, at si treba mysli ze jsme ufoni se trema hlavama:-D my víme svoje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ted sem tu napsala uplný veledílo a já hnup jsem to nějakou svou šikovností smazala a nechce se mi to psát znova,nu co se dá dělat. Jen jsem soucítila s alkapinkou! Vidím,že se skorošvagrovkou pořád veselý,já takovou mmít,tak ji fakt zabiju. Naštěstí sme od sebe šíleně dalekko,vůbec se nevídáme,max jednou dvakrát do roka, navíc se nebojím, že bysme měly stejný, byť jen podobný svatby. Ona s nastávajícím je uplně jiná sorta než já s jejím bratříčkem, ona je krásná, štíhlá, moderní, městské typ, já naprotitomu su uplně obyčejná venkovská moravská holka :-D samosebou i já chcu být krásná nevěsta a mít nádhernou nej svatbu a věřím, že ji mít i budem, ttřeba jiným způsobem,ale bude to stát za to, hlavně bude jen naše :-) inak alkapinko,žádná tour de ČR???To je obr škoda!Doufám,že se sestřenkou už Ti to vyjde!já už se nemůžu dočkat na ten čvrtek,až si půjdu nějaKÝ šatky zkusit,at teda vím, které typ mi sedne,apak budu uvažovat o tom ušití mých vysněných, když v nich nebudu vypadat jak strašák do zelí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
omandra:ono nezalezi na tom, odkud clovek je, ale jaky je! Ja jsem taky z vesnice a vubec se za to nestydim a bydlet s milackem taky budeme na vesnici, ma svuj domecek. A treba ta svatba se vam muze jevit nadherna, ale jiny na to muze rict, ze by si ji takovou treba neudelal. Jsem toho nazoru, ze vse ma byt podle budoucich manzelu a ne podle nekoho jineho. Kazdy at si dela vse po svem... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAK HOLKY jedu nakrmit moji matku a jedu pro pejska..tak tu ted nejsem
Odpovědět
Profilova fotka
katulline:přesně tak jsem to myslela ;-) idyž pro mě to bude supr trupr,ostatní si řeknou,tak bych si to nikdy neudělala,takový šaty bych nikdy neměla, to bych nechtěla tak a tak, toho bych nepozvala apod. hlavní je, aby ti dva, kterých se to týká, měli na věc stejný pohled,názor a aby nakonec ti dva nebyli proti sobě navzájem :-) nu u nás proběhlo menší nedorozumnění akorát kvůli fotogravce,můj drahý totiž nemá rád ty aranžovaný fotky, fotky v trávě,nebo někde v zeleni apodobně,ale věřím,že nám fotogravka oboum vyijde vstříc,já naopak takový fotky chcu,ale mýmu se prostě nelíbí, ale věřím, že to tu chvílu nějak přetrpí,navíc budeme mít i kamaráda,který je šikovnej,ten udělá klasický fotky,tak budem spokojení já i budoucí manžel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my meli taky s fotografem trosku nedorozumeni, protoze se mu nezdala ta cena. Po vysvetleni, ze proste dobry fotograf je drahy, to vzal. Ja miluju fotky a za fotografa jsem schopna fakt zaplatit. Milacek se taky celkem nerad foti, ale do te doby ho zpracuju, ted kdyz je nejaka prilezitost, tak fotime a fotime, ze na to bude uz za chvili zvykly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,to mi doporučovala fotografka,že mám lítat s fotákem a fotit a fotit,ale většinou ten foták bohužel drží on a já se musím nechat fotit :-N což já se taky dvakrát ráda nefotím,ale na svatbě to bude snad něco inýho,idyby mi měla čouhat sláma z bot, tak chci krásný fotky z našeho dne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a u nas je to podobne, na zacatku nechtel o foceni ani slyset a tedka je to uz v pohode. Ja jsem na fotkly fakt uchyl, takze si uz i zvykl a na te svatbe to snad taky nejak zžvladne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem tuuuuuuuuu:-) bože ja chcipnu..ted jsem s hafanem presla snad cely mesto...uff..fakt masakr...a jelikoz mi celej den takhle debilne vsichni narusily tak doufam ze se tu uklidnim a vyzawislacim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vítej po náročné tůře po ČB :-D snad Ti tu bude zas jako dycky dobře
Odpovědět
Profilova fotka
jj je mi tu fajn:-) aspon jsem si koupila svatebni casopis:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu,tak vidíš,máš úžasný talent vytěžit i z vycházky maximum pro přípravu svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ho pekne precitej a pak nam tady sem hod nejake novinky a nenechavej si vsechno jenom pro sebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taktak,taky prahnu po novinkách,tak sem s nima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
thyyjo ten casak je zamerenej na rozpocet svatby a snubáky- suuupr... jinak jak se rika pro dobrotu na zebrotu- jak jsem mame letela pro jidllo..tak mi suse oznamila ze mi zveda najem o 4tis a tak jako tak nas za 3mesice necha vystehovat-supeer:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tohle fakt nechápu :-S vlastní máma :-( jak Ti může jen tak zvednout nájem?navíc o ne zanedbatelnou částku? většinou rodiče se snaží dětem pomoct jak jen to jde a ne je eště tak "láskyplně" uzemňovat! Nu hlavně aspon ten časák že Ti udělal radost!!
Odpovědět
Profilova fotka
no snadno..kuli tý mí chybe prisla o byt-napsal se jen na tatu,a jak se rozvadi, tak tata ji oskubal a nemá ani kam jit..takze si na 3mesice nasla podnajem proto ty 4tis-aby na to mela....no a za 3mesice se hodlá nastehovat misto nas... a my asi pujdem pod most nebo já nevim-..ted dolejzam za tatou (má spouuustu bytu,ale je byznisman a jeho teorie, at te ten zivot omlátí)takže mam strach ze o ten byt co mam zájem(od nej) se na me vy . . . :-( Jako jeden by s emel uvolnit a to ten nejhezci nejvetsi atd..jenze-jsem zvedava jestli si tam tata dá me..jinak fakt pod most..tady nic neni-chjo:-( :-( to uz abych pomalu zacla balit thyjo:-/ netusim jak zabalit neco co jsem sem pracne 4roky navážela:-/
Odpovědět
Profilova fotka
hm už je mi to jasný :-| vtom případě ale nechápu,proč mámu oškubal,dyž to tak vypadá, že peníze má..nu,ale já do teho nevidím moc Ti držím pěsti,at neskončíte pod tím mostem,ale že snad tatík přispěje v dobrým slova smyslu svou troškou do mlýna..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ja se s vama loucim a zase zitra. Pa pa Alkapinka:moc ti preju,aby vam to dobre dopadlo. Ono je sileny, kdyz se neco takoveho deje a lidi se k sobe tak hnusne chovaji... Tak snad vam aspon nejak ten tatka pomuze!!
Odpovědět
Profilova fotka
no penez má hafo...jenze to bys ho musela znát..tak jako my meli herodétskou výchovu, tak mama měla skoro to samý " a když si děvenka dovolila odejít" tak jí udělá ze života peklo..že? no a teď ho ty šikulové dělaj mě:-( a je jim to jedno, tata tvrdi ze jsem mu jen vratila co bylo jeho a mama na me rve ze jsem naivni a pitoma, kdo by taky cekal podraz od taty že?...no a jediný vyvrcholení??? MY pujdem do prdele a je to oboum uplne jedno hlavne ze oba budou mit svoje..jsme na ne fakt nasvana:-( a manža už se skoro nedrží a chce jim to dát pěkně sežrat-ale nechci aby se do toho zamotal ještě on a naši ho začli nenávidět..:-( Thyjo omandro-dam do alba 3 ty saty co zatim vyhravaji a sama mi reknes co bude lepšatejsi jo?:-) ale dej mi chvili nez to najdu a nahraju to tam :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?