Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! všem míšám vše nejlepší a hodně štěstí!!! :-) holi: to mě moc mrzí... ale nezoufej, však ono to přijde!!! :-) blue: ty... ještě mi chybíš na fb ve sbírce přátel :-D chci se s tebou kamrádit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
danu: kterapak ty jses?jdu se podivat, mam tam nejak hodne lidi co se chteji kamaradit ale ja je neznam.. asi mam tuctovy jmeno ci co, hodne si me tam pletou..
Odpovědět
blue, to jo, ty mas tak tuctovy jmeno :-D :-D
Odpovědět
tak právě jsme řešili vánoční dary.... a asi pod stromečkem nic nebude, celá rodina se složíme a bude asi štípačka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už jsem asi v zapomění, ale byla jsem tu často s Vašema příspěvkama a teď mi to nedalo už se konečně nezeptat jestli někdo něco nevíte o Lence Frulové....naposledy psala jak jde na ultrazvuk a od té doby nic. Tak nevím jestli tu jen není pod jiným jménem? holi: to mě nevyšlel ani jeden ze tří testů, když jsem si nebyla jistá a teď mám doma už čtyřletou dcerku. Neříkám, že máš chodit každý měsíc na gyndu, ale né vždy je vše ztraceno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tesra: ahojky pani! Koukam ze jsi mela svatbu stejny den jako ja :-N clovece l.frulovou jsem naposledy zahlidla na jiny debate, byla to nejaka restaurace, pak myslim neco jako vyroba oznameni a tak.. ;-) ale tady se neukazala pekne dlouho, tak taky nevim jak to dopadlo, jestli se brali pred miminkem nebo az po porodu x-)
Odpovědět
tesra: l.frulova tu s nami byla uz ani nevim kdy naposledy. uz hooooodne dlouho pred svatbou,.. taky jsem ji zahlidla v jinych diskusich, ale kdy naposledy teda netusim..
Odpovědět
Profilova fotka
se s těma Zuzkama nějak roztrhl pytel... :-D je tu další nové album ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: to teda... ale tohle včerejší je absolutně úchvatný x-) x-) x-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: to je moooc krásný... ;-)
Odpovědět
Brej večer, holky tak se hlásím díky že to semnou tak prožívátě =) určitě to nevzdáme a zkoušíme to dál ....pajik občas se mě to v hlavě mihne ale zatím ta touha po drobečkovi je větší než ta myšlenka že by to nešlo .....spíš mě začíná nedělat dobře vidět nějakou tu mamču s bříškem nebo jaká koliv info o těhu ....to se mě ty myyšlenky prostě stočí samotné tam kam nechci ale vždycky je tu nějaká možnost že to jednou příjde třeba na Vánoce silvestra manželovi narozky a takhle bych mohla pokračovat dál blu : momentálně žádnou dovču neplánujem ne že by jsme nechtěli ale už nám nezbejvá moc dovči ....ale v květnu červnu bychom rádi někam ...Paříž nebo jakékoliv moře ....tak třeba tam se to povede ....ted v prosinci nás čeká ta Vídeň ale to je jen na jeden den ....ale tak třeba .... udělala jsem si fajn odpoledne ....nechala jsem si vytrhat obočí a taky nový nehtíky mám :-N 8-)
Odpovědět
jaký nový album zuzky tady je?? Já ho nevidím ...asi to bude chtít nový brejle :D:D:D:D Mišky Miši Michalky .....vše nej nej k dnešnímu svátku přeji
Odpovědět
Článek se načítá
novy novy :-) krasny... holky, ten podzim je fakt nadhernej.... me se libi asi nejvic ze vsech moznejch obdobi :-)
Odpovědět
to je to novy http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
ja-fi děkuji žjooo vaaa to je skvěle!!!!! barevný podzim je nádherný ....a kor na svatebních fotkách
Odpovědět
Hezký večer a díky všem za přání. Fotky Zuzky jsou fakt nepřekonatelné. Ty barvy jsou úžasné. Ja_fi: kdy budeš mít nějakou ochutnávku těch vašich?
Odpovědět
misa: az tak pristi tyden asi..? rikala Zuzana ze ji mam dat tyden. Mi to prislo k smichu po tom jak cekame na ty nase fotky ze svatby (a asi se jich ani nedockame) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak to je paráda!!! Už se na ně těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky za info, je mi to taky divné a když jsem se někdy před měsícem snažila Lence napsat, tak mi to neodešlo, tak nevím co s ní je. Ale, když je v jiných debatách, tak je snad vše OK. Jinak fotky podzim jsou krásné. Já pořád přemýšlím, proč v můj krásný letní srpnový den, tak neskutečně pršelo a v říjnový den je nádherně. No zatím to vypadá, že nám pršelo samé štěstí :-)
Odpovědět
ahoj, ahoj... tak ta práce mamině asi opravdu klapla... včera ji hned volali, že ji chce dneska vidět pan ředitel ;-) a měla vzít s sebou i tátu, no takže tady sedím napnutá jak kšandy ;-)
Odpovědět
tyjo, lidi, to by bylo super!!! vsak oni jsou bez prace uz jak dlouho? 4 mesice? dyl? drzim moc palce! :-)
Odpovědět
ahoj, máma od srpna a táta asi od června nebo července... táta si ted děla profesák od úřadu práce, tak uvidíme, co z toho dneska vyleze holi: kamarádka čekala na miminko 8 let... uvažovali už i nad adopcí, byli na umělém oplodnění, jenže dvojčátka potratila... a pak přišla do jiného stavu "normální" cestou... dnes má dvě krásné, chytré děti a má je od sebe asi rok a půl ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, lidi tak to je super držím pěsti at to oběma výjde =) lidi - dík za podporu =))
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: drzim vasim palce!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem!!! lidi: taky držím vašim palečky!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak kde dneska jste? Tady je tak krasne, sviti slunicko..Kolega donesl ukazal svou zrcadlovku do prace, tak mi ji pujci na obed a pujdu fotit podzim ;-)
Odpovědět
ja uz jsem konecne tady - mimis v postelich... tak na chvili.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se chystám do Phy na zkoušení šatů... takže se vypravuju... tady je taky hezky, svítí sluníčko.. ale je zima ...brrr
Odpovědět
tak u nas na cernaku je teda tak nejak pod mrakem a rano poprchavalo... takze nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpet z poledni pauzy, fotila jsem jak diva, a mam asi 2 fotky, ktery se mi fakt libeji :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?