Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
lidi na dolce gusto u nás asi nehroí ....tady u nás nic takovho není ....teda myslím že až někde v ově
Odpovědět
Profilova fotka
holi: ten test me mrzi, ale na druhou stranu se aspon budes moct cpat o vanocich bez toho aby ti bylo spatne ;-) Co takhle naplanovat nejakou dovcu, aby jste se rozptylili? :-N Jinak my mame masinku na kafe asi 3 roky, stoji tam v kuchyni a uz asi rok jsme ji nepouzili :-S
Odpovědět
blue, ja myslim, ze to je o tom jak moc velky kafari jste..? kamaradka ji ma nevim jak dlouho, uz dost podle me.. ale pouziva ji fakt denne - miluje obri latte, takze si ho vari do termohrnku :-D nekdy i dve za den :-)
Odpovědět
ahoj, tak dneska jsem tu dřív ;-) holi, to mě fakt mrzí :-( ale tak snad se časem zadaří, ještě ti může být o vánocích špatně ;-) jinak máma možná bude mít práci, snad to klapne... já budu spokojená x-)
Odpovědět
lidi tak to je super! a co tata??? nevim, jestli jsi tu uz nepsala...
Odpovědět
máma byla dneska na testech, paní byla spokojená, že by ji vzala, ale záleží na vedení a táta zatím bez práce... dodělává si profesní řidičák pod úřadem práce, přemýšlel, že by šel dělat řidiče autobusu, ještě čeká, že by dělal udržbáře v hotelu ale pánovi se pořád nechce do důchodu... a možná bude mít praci tam kde mamina... že budou shánět chlapy do provozu, brala si na něj číslo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: to jsou same dobre zpravy pro tve rodice :-)
Odpovědět
blu:jj, snad se zadaří ;-) ještě pak musím udat někam sebe a to bude asi horší
Odpovědět
Profilova fotka
Lidi: a jakou praci hledas?
Odpovědět
nejlíp nějakou administrativu, na úřad se nedostanu... ted jsem zkusila poslat životopis do Lidlu shánějí zástupce vedoucího ;-) tak uvidíme, sice to nebude nic moc... ale kdybych tam rok vydržela byla bych spokojená a měla praxi a o tu mi hlavně jde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, holi: hlavně kliiiid a netrap se.. uvidíš, že to vyjde... ;-) kámoška nemohla otěhotnět asi půl roku a pak to najdenou přišlo samo.. o to větší měla radost.. hlavně nezoufej!!!! Určitě ti musí v hlavě běhat spousta myšlenek, že to třeba nikdy nepůjde..tak je ihned zažeň a vůbec jim nedávej prostor... je to hodně i o psychice... ;-) lidi: tak to je super s tou prací, doufám, že jim to vyjde!!! ;-) Můj táta šel raději do předčasného důchodu a udělal to právě včas, jelikož jim ve fabrice přestali dávat výplaty... :-| no není to zrovna jednoduché s tou prací
Odpovědět
Profilova fotka
Joooo milé Michalky všechno NEJ k svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ono je dneska michaely? tak to taky preju vsechno nej!!!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
ja_fi: kdyby ti nějaké bodíky z globusu přebývaly, tak bych si je klidně vzala, jestli teda nebudeš nic kupovat... já tam přemýšlím o více věcech... musím na manžu a nějak to vyšpekulovat ;-)
Odpovědět
nevíte kolik tak může být plat zástupce vedoucího v Lidlu?chtějí tam mojí představu, netuším kolik tam napsat - snad 15000?
Odpovědět
lidi, urcite, neni problem, kdy je budes chtit?
Odpovědět
až se ti jich pár sejde, pošlu ti ofrankovanou obálku, ju? až jich bude třeba 10? já nevím, nepospíchám na to... stejně bysme něoc kupovali až za říjnovou výplatu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: Lidl plati moooc dobre ;-)
Odpovědět
jj, kamarádka tam pracovala a na peníze si teda nestěžovala.. to by bylo něco před mateřskou x-) bohužel se jí nemůžu dovolat, abych z ní vytahala info a objednala se na nehty :-D
Odpovědět
lidi, ok, tak to nechame na konec rijna/zacatek listopadu hm? nevim jak lidl plati, ale za asistentku vedoucimu bych si asi rekla aspon 20. jsi prece sikovna, organizacne schopna, ovladas pocitac, mas VS, jazyky (?),... si to nekam vypis, i sebemensi blbosti z praxe ci neceho... proste za to stojis ;)
Odpovědět
ja_fi: super, napiš mi prosím do Ip nebo do zprávy na FB tvoji adresu, pošlu obálku, ju? tak ted jsem domluvila s kamarádkou, takže nástup tam je 18 hrubýho a pak to zvedají, když zvládáš... říkala, že ej to časově náročné, a že dají přednost ženský bez dětska... a že to probereme na nehtech a že si myslím, že by neměl být problém, že bych měla projít, pokud nebude hafo zájemců... ale za tu praxi to prý stojí... poslala jsem jim životopis, že jsem vypomáhala v účtárně, dělala na recepci, státní zkouška z psaní na PC... no prostě všechno, i že jsem puntičkář :-D
Odpovědět
uááá, mě tak potěšila a dodala takovou naději ;-)
Odpovědět
jo jinak s tou školou, když ji nedodělám, taky prý zpětně doplatím všechny semestry a jestlli budu kvůli bp, tak budu doplácet asi taky, pže mi už bude 26, musím na studijní a všechno vyzjistit, ale pěkně mě to vytočilo ]-(
Odpovědět
"no, vite, jsem teda obcas puntickar, az mi to nekdy vadi..." :-D :-D tak to jsou super zpravy! 18 nastup by bylo krasny... drzim palce! kdy ti maji dat vedet?
Odpovědět
to nevím, kdy dají vědět... uvidíme, musím čekat :-D hlavně mě od toho všichni zrazují, že tam budou velký ztráty, že budu mít podepsanou hmotnou odpovědnost a tak... takže mě od toho odrazovali, už bych to tam dávno poslala... měla jsem se na to vybodnout a už bych třeba práci měla, njn všude je něco ;-)
Odpovědět
holky díky za přání k svátku :-D lidi: tak to budu s prací držet palce ;-)
Odpovědět
a všem Míšám vše nejlepší!! sice to mám i na FB, ale ono to neuškodí :) holky děkuju za podporu ;-)
Odpovědět
lidi, tak to se dozvis blizsi informace pri pohovoru, pripadne, ne? ja treba netusim, jaky podminky jsou v podobnych pozicich...
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: muj kamarad byl asi 4 roky manager Lidlu, prachy mel fakt suprovy, casove to bylo narocny, o hmotny odpovednost si nikdy nestezoval..tak sileny to byt nemuze, musi preci byt pojisteni.. jee holky dekuju za prani k svatku :-) Je nas tu docela hodne Mis :-)
Odpovědět
Děkuji za přání k svátku ;-) holi: je mi to líto, ale neboj, ono to brzy klapne lidi: taky držím pěsti, ať ti všechno vyjde
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?