Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 holi: tak za mě musím říct, že parní hrnec fakt funguje... jen obyčejné brambory připravené na páře mají 100% lepší chuť, než vařené...
a Dolce Gusto je můj sen, ale tak nějak je vždycky něco důležitějšího, takže jsme ho zatím nekoupili... ale už jde cenově pěkně dolů, tak se třeba někdy dočkám... u nás je spíš problém, že to kafčo moc nesmím...tak nevím jak často by se to u nás využívalo, ale měla jsem u známé čokoládu a ta je z toho naprosto vynikající...mňáááááám

jo to je fakt, že tu píšeme tipy pro Ježucha... emoticon

no já jak nevěděla co manžovi, tak vyhrálo to letadlo, jelikož jsem se ho ptala, že mám pro něj něco vymyšleno, ale nevím co mu dát.. a on se mě zeptal jestli je v tom mém seznamu letadlo, tak jsem řekla, že ne.. a on mi řekl, že mám blbej seznam..takže dostane letadlo... emoticon emoticon emoticon
18. říj 2010 ve 13:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 ja_fi paji ....holky vy mě bavíte ....ja_fi s popisem focení (při zuzčiné šikovnosti budou i ty emoticon emoticon barevný fleky nebo jak si to správně nazvala parádní fotky uvidíš .
Paji papiňák zbraň hromadnýho ničení ....holky fakt smíchem umírám emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
I když je fakt že papiňák taky nemám a nevěřím mu ze stejnýho důvodu jako Pajík takže u nás v domácnosti ani nebude emoticon
Paji verzus dolce gusto ....kdo si počka ten se dočká .... neboj dočkáme se ...já jsem pro právě jen kvůli té čokolády =)))
Prej blbej seznam ...že ti mužští to uměj vždycky tak hezky pojmenovat ...tak super aspon už víš co a jak...no manža touží po zrcadlovce nebo navigaci =))) jedena věc skromnější než druhá....tak uvidíme za jak dlouho se mu povede si své touhy splnit =))
18. říj 2010 ve 13:46  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 ja bych chtela Acti-fry myslim taky od tefalu, usmazi ti to hromadu hranolek na jedny lzicce oleje! emoticon Ale cekam az se trochu zlevni..

Jinak jsem fakt rada,ze letos nemusim resit vanoce pro manzela, koupime letenky a bude..
U nas je to tezky, mame snad vsechno co se nam do bytu muze vejit..takze jsem manzelovi kupovala spis "Zazitkove dny" ci jak se to mu doma rika. Koupila jsem mu treba pul dne letani s dravyma ptakama, byl z toho strasne nadsenej, ze mu sokol jak tele pristaval na rukavici a tak emoticon
Jo a mamce jsem v minulosti treba koupila rocni predplatne na magazin National Geographic emoticon
18. říj 2010 ve 14:06  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 holi: no ti naši chlapi jsou fakt skromní... emoticon emoticon emoticon

bluejay: tak zážitky musejí být super... já jsem teda spíš pro takové ty klidné relaxační dny ve wellnes studiích a podobně... možná by se mi líbila škola smyku, ale to je tak vše... manžel by chtěl skočit padákem, ale já si ho nechci zabít... emoticon takže to mu fakt nedám ... na ten Acti-fry jsme taky už koukali... já jsem se naučila dělat hranole v troubě...tak by to bylo jedině pro manžu, na řízky a podobný smažený pokrmy...

já se musím nějak pustit do těch svatebních videí ať to sestříhám... vůbec nevím jak začít...
18. říj 2010 ve 14:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 paik emoticon emoticon no jo no ale i přes tu jeho skromnost ho neskutečně miluji emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
holky tak ten váš hrnec vůůůbec neznám ...myslim ten Acti-fry emoticon to slyším prvně
jooo a další manželův sen (ten už je trošičku dostupnější) ....je takový ten několika patrovvý kufr s nářadím ....jako od šroubováku klíčů počínaje až o bůhví co konče ....takže další možný tip na dáreček pod stromeček
18. říj 2010 ve 14:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 acti-fry taky neznam emoticon a hranolky nemusime, teda v hospode si je radi dame, ale doma ne-e, takze to asi zustane mimo nasi domacnost..
blue, zazitky jsou super! nam letos uz balon nevyjde, uz je hnusne, tak to zustane na pristi rok.
jinak jsem teda pajiku pisla na fb emoticon
18. říj 2010 ve 14:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 ja nevim holky, ja radsi pisu tady nez na FB, tam to totiz pak vyskoci vsem kamaradum na zed..a to se mi nechce emoticon
18. říj 2010 ve 14:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 blue: o tom jsem zrovna premyslela emoticon emoticon emoticon
18. říj 2010 ve 14:53  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Zámek Průhonice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
 ahojda.. holky, tak jsem vás dočetla..

ja_fi: počasí vám na to focení vyšlo parádně.. tak se moc těším na fotečeky emoticon

jinak já pekárnu nemám.. ale zatím jsem ani nezjišťovala co to umí atd., nikdo v okolí jí nemám, takže zatím žádné ohlasy z okolí nemám.. ale zase už nevím, kam bych pak všechno dala.. já teď si chci koupit nějakou misku na rýži do mikrovlky..má to kolga, tak mi zjistí víc.. je hotová za 3 min. a je sypká :D ..

pajik: jinak já se papiňáku taky bojím, takže ho nemám..a ani neplánuji ... jinak jsme Dolce Gusto - circolo dostali jako svatební dar.. a fak mám z něho radost.. emoticon o víkendu jsem si koupila skleničky na Laté.. takže ještě dokoupit tablety... a moc dobré emoticon

joj holky Vánoce.. no ani mi nemluvte... ale asi koupím jenom pár maličkostí a bude.. letos chceme ještě na tu svatebku, a pak v únoru jedeme na lyže do Švýcarska.. takže žádné veledary nebudou...

JO HOLKY.. DNESKA SE U NÁS ZAHÁJILA STAVBA emoticon je tam bagr.. a kopají základy... zítra mají vylejvat.. atd. juchůůůů
18. říj 2010 v 15:05  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 no akorát na to koukám... hele a neukazuje se to jen nám??? Já se přihlásila k manžovi a o srpnovkách tam nemá ani zmínku... ještě se to pokusím nějak uzavřít jen pro nás... se budu muset zeptat neteře... emoticon

Je teda fakt, že s tou výzdobou začínají hoodně brzy.. já si loni říkala, jak dárky budu nakupovat průběžně během roku, ale letos jsme nakonec všechno cpali do svatby... takže snad se mi to povede příští rok... mým snem by byli vánoce bez stresu... mít tak kolem 12. všechno napečeno, nakoupeno a už si jen užívat tu atmosféru vánoc... jít se projít vánoční Prahou, dát si svařáček, srazit se s kámoškama...zatím se mi to nikdy nepovedlo... emoticon většinou ještě 23. narychlo dokupujeme blbosti a jsme děsně vystreslý... emoticon emoticon emoticon emoticon
18. říj 2010 v 15:05  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Holky, na FB se prece da nastavit uplne u vseho, kdo to muze videt a kdo ne emoticon

Jinak k Vanocum - radsi na ne ani nemyslim... Mam problem vyjit co s etyce zakladnich potreb a najmu, a nejak vubec netusim, kde mam vzit na Vanoce penize, je nas hrozne moc, a hlavne hromada malych deti... emoticon emoticon Fakt nevim, nejradsi bych Vanoce zrusila emoticon
18. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 brou: Ahojda.... tak to moooooooc gratuluji k zahájení stavby... tak ať se daří, ať už se nevyskytují žádné komplikace a hlavně ať brzy bydlíte!!!!!!
18. říj 2010 v 15:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 pajik: díky... doufám, že už se neobjeví žádné perličky naší paní projektantky a stavba pojede... emoticon už se mi zdálo, jak se stěhuje... ty jo už aby jsme bydleli sami a ve svém...
18. říj 2010 v 15:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 brou: tak to gratuluji! Jen at vam to uz jde vse jak po masle! emoticon

S tim FB, pokud to vidime jen my, tak je to ok..Jeste to otestuju, neco napisu a mrknu na manzelovu zed, zda se mu to tam ukaze..
ja nevim, tady se mi nejak libi vic emoticon
18. říj 2010 v 15:22  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 blue: díky.. emoticon

jo taky mě to tady nějak baví víc.. emoticon dokud nás nezruší... tak budu chodit sem emoticon
18. říj 2010 v 15:51  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 brou/ bluejay: tak tady to je na klábosení lepší..o tom žádná... emoticon emoticon emoticon emoticon

jsem konečeně vytřela a trochu poklidila.. uf...
18. říj 2010 v 16:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 pajik: poklidila.. jéé ty jo.. mě dneska čeká koš prádla na žehlení, ale vůbec se mi do toho nechce.. emoticon
18. říj 2010 v 16:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 brou - gratuluji =)
holky vánoce přece nejsou o tom jestli si dáme dárky takový nebo makový spíš jde o ten okamžk jako takový pohodua blízkost lidí které milujeme a o pohodě
Tak u nás je stres co se týká vánoc hodně velký do 23.12. to se u nás finišuje ve velkem ....když se nestihá tak se dělá hooodně do noci ....ale štědrý den - večer je u nás v pohodě a klidku ....nic se nedělá jen procházky návštěva a obdarování nejbližších pak zase pohádky procházka a příprava štědrovečerní tabule
Holky tak právě jsem málem prodělala infarkt ....právě mě volala manželova mamka prej jestli jsem už doma a jestli bych s ní nechtěla jet po nákupech ...sem ohromena emoticon ....tak za chvílku tu prej bude =)
ja_fi napadlo mě že bych s ní mohla zajít koupít testík hm? emoticon emoticon no chtěla bych vidět její reakci =)))
18. říj 2010 v 16:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 holi: jakou mas tchyni, ze te tak prekvapila?Nevychazite spolu?

Ja jsem uklizela trochu o vikendu, vyluxovala a dokonce umyla jedno okno! mame desne pitomy okna, rikaji tomu tady sash window, a nemuzu je umejt z venku, jsou to takovy ty vysouvaci..fakt je nenavidim, navic mame spodni dil nepohyblivy, muzem otvirat jen vrchni, tak ani nemuzu treba vyprasit obrus z okna, to me stve..
18. říj 2010 v 16:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Holi, jasne ze jsou Vanoce o jinych vecech, nez darcich, jenze asi nemusim vysvetlovat, jaky ma clovek pocit, kdyz fakt nema absolutne penize na darky, jako ze vubec nic navic.... A vsichni ostatni vam davaji darky a vy jim nemuzete nic koupit... nemuzu si pomoct, me je z toho proste do place, ja darky radsi davam, nez dostavam, a tohle je pro me fakt hrozny... Je mi tak stydno, ze si to nedokazete predstavit. Vim, ze okoli to treba vnima v pohode, ale me je z toho fakt na nic. Kdybych Vanoce slavila jen s manzelem, asi by to nebylo tak zle, staci mi byt s nim... Ale kdyz slavime s nasi rodinou a je tam kupa deti atd.... emoticon Ach jo emoticon
18. říj 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V Jiřicích, Region Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
 tak ale holky... bud budeme na fb nebo tady emoticon přece to nebudeme psát dvojmo emoticon
18. říj 2010 v 17:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
 jinak s tou diskusí na fb... jako dívala jsem se od jirky a normálně si to může přečíst... tak nevím, ale vánoční dárky bych tam raději moc neprobírala emoticon
18. říj 2010 v 17:48  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 danuska: fakt? Tak to musíme ještě nějak zabezpečit... emoticon ale dárky raději pište sem, to je fakt..

Hele potřebuji radu... kamrádka má příští rok svatbu.. datum 4.6. zamluvenou Zuzku a naprosto skvěle dohodnutou hostinu, dělá na hotelovce, takže jídlo by jí přichystali studenti za super cenu... jenže bratranec ženicha se žení hned za týden 11.6. a ženichova rodina nelibě nese, že by byli ty svatby takhle hned za sebou... Takže teď po mě chce řešení a já fakt nevím... já bych si šla prostě tvrdě za svým a stála bych si na svém datu, ale jde o to, že se bojí, že pak půlka lidí bude na svatbě naštvaná...a teda sama za sebe absolutně nechápu proč??? Ve chvíli kdy změní datum, přijde o fotografku a o možnost hostiny za super cenu, kterou ale potřebuje, jelikož na svatbě bude cca 80 lidí, takže každá koruna dobrá. Jak byste to řešily vy? Změnit, nezměnit??? emoticon emoticon emoticon
18. říj 2010 v 18:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 tak jsem doma =) upřímě s tchýni to nebylo zase až tak nejhorší =)
Nun no vztah s tchýni do svatby byl všelijaký spíš žáden než nějaký ....nijak mě nebrala ....neuznávala mě a já já to nějak akceptovala a nechala jsem ji bejt ....od svatby se to hooodně mění ....jsem ostražitá tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží no snad na pořád

Nun jasně chápu tě jak to myslíš s těma vánocema
Pajik - já bych určitě neměnila
18. říj 2010 v 19:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 ahoj holky! tak pajik nas postouchne na fb a vy se rozkecate tady emoticon

vanocni atmosferu jsem si teda paradoxne uzila skoro nejvic v nemocnici, kdyz jsem lezela kdysi na zacatku se zadama v motole. venku snezilo, ja si tam barvama na sklo patlala sklenicky (darky pro kamarady a rodinu - vanocni svicinky a fakt se mi povedly, na mazani omylu jsem pouzivala dezinfekci rukou emoticon slo to super!), nezazila jsem ten shon v obchodech, chodily mi navstevy, takze jsem se nenudila, kamaradka mi v termohrnku donesla svarak ze staromaku, v telce samy vanocni nalady... no fakt parada! stres byl potom jet domu na ty tri vanocni dny emoticon ale i to se zvladlo. a jeste loni, to se mi taky libilo - jsem byla zavrena doma s mimis, oni jeste moc nelitali, ja pekla i cukrovi.. emoticon uz se tesim letos! mozna zkusim pernicky, to by mohli mimisove pomahat (to bude masakr! emoticon)

holi no hlavne a co ty????????????????????? co nakupy s tchyni me sice zajima, ale hlavne me zajima, co test??? uz sis ho udelala??????? ja tu normalne trnu! emoticon

nuuna: my jsme to ted resili tak, ze jsme se dospeli v rodine domluvili (ja se segrou a mamou), ze si proste zadny vecny dary davat jako dospeli nebudeme, ze koupime max neco detem. moje mama je na tom financne taky blbe.. tak co neco takovyho? A deti potesi i malickosti, myslim.. hm?

brou: moc gratuluju k prvnimu zaseku na stavbe!!!!! tyjo! budete mit domecek! Ja ti zavidim.. emoticon
18. říj 2010 ve 20:04  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 pajik: tak ja bych taky termin nemenila... nechapu, proc by mela byt pulka lidi nastvana? budou parit dva vikendy po sobe. No a? mi prijde, ze to je spis argumentace nekolika malo lidi, ale hoooodne zvelicujou, hm? emoticon nechala bych to tak, myslim, ze argumenty maji vcelku vazne...
18. říj 2010 ve 20:05  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 no jo holi: už sis test udělala??? Já to chci taky vědět!!!!

jafi: viď? Já si taky myslím, že o nic nejde... já nejdřív myslela, že tlakuje ta druhá nevěsta, ale nakonec prý babička a spol.. Bejt to moje svatba, tak se nepodřizuju... a jedu si dál ve svým... jen jsem potřebovala pohled zvenčí...tak jsem ráda, že to vidíte stejně... emoticon emoticon emoticon
18. říj 2010 ve 20:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 pajik: a kdy prisel bratranek ci kdo se to ma zenit s terminem? driv nez oni? nebo jak?
18. říj 2010 ve 20:31  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Ahoj holky, prý že budeme víc na fb... Kecy, tady je to lepší.
Tak nejdřív: holi, tak co?????? Tak strašně ti tu držím pěsti, ať máš štěstí a nejkrásnější vánoční dárek emoticon Ale kdyby náhodou ne, svět se nezboří, jak říkal manžel, aspoň se můžou opakovat pokusy emoticon
A teď: já tu kvůli vám slintám emoticon Pekárna asi bude, to si nemůžu nechat ujít, musím to doma probrat (i když od našich dostanu žehličku, to budou praktické Vánoce, fuj). Acti fry je super, ale taky jsem si zvykla dělat brambory v troubě na pečícím papíře, takže úplně bez tuku a jsem happy. Znám i ten tefal, ten je taky super. A v neposlední řadě dolce gusto - můj sen, ale kde na to brát a nekrást. To bych musela mít rodičovskou trojnásobnou emoticon Má to kamarádka a kafe miluju, v létě ledový čaj... boží...
brou: moc gratuluji a doufám, že vaše stavba bude stejně rychlá jako ta naše
pajik: já bych neustupovala, pokud jí všechno sedí, rodina se přizpůsobí, vždyť přece nemusí dávat desetitisícové dary.
Tak jsem se hezky rozepsala, snad jsem obkecala všechno, co jsem chtěla emoticon
18. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 mmch: nové fotky od Zuzky jsou zase úžasné (viz hlavní stránka) emoticon
18. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš