Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi to mě zajímá, kde je ta vzorková prodejna? čerňák mám skoro za humny, tak že bych se tam někdy jukla;-)
Odpovědět
ja_fi :-D :-D :-D :-D nějak mě to nedošlo přečetla jsem to tak nějak zběžně tak jsem myslela že je to na mě no :-D :-D :-D jeee Váááánoce ......ty já naprosto zbožňuju stromeček cukroví dárečky ach....jen manžel je nějak v posledních letech nemusí ...ne že by je neměl rád to joo ale tak nějak to v poslední době neprožívá stejně jako já =) .....ale na druhou stranu navrhnul že bychom letos mohli na vánoční trhy do Vídně ....což je super už se těším na tu atmosferu a punč =))))))....tak doufám žze se to nadšení z Vánoc znovu vrátí =))) kor když to budou naše první manželské =))))
Odpovědět
prothera: primo v centru cerny most, maji tam svoji prodejnu tchibo a dostavaji zbozi o mesic driv, nez je na ostatnich prodejnach, ani na netu to jeste neni ;-) holi: ja taky... atmosfera Vanoc je proste super a ted s deckama se tesim jeste vic, fakt.. loni nas teda dostaly, protoze jsme nachystany s fotakem a kamerou vypustili mimisy (byl jim rok), oni se nejdriv na 10 minut zasekli v predsini u zrcadla (mame maly narcisy) a pak dolezli konecne do pokoje, kde byl rozsvicenej stromecek... no tak se vrhli na kameru a ten fotak, co jsme meli v rukach, stromecku si ani nevsimli.. :-D :-D :-D Vidensky vanocni trhy jsou pry super.. jsem tam nikdy nebyla..
Odpovědět
Ja_fi :-D :-D drobci malinký tak letos to budou vnímat se vším všudy uvidíš no msí to bejt užasný vidět ty jejich svítící očička Manžel taky právě tvrdí že my už jsme na Vánoce staří a s dětma to bude úplně žužo =) Trhy ve Vídni jsou fakt skvělý na atmosferu (i když třeba není sníh) tak ta vánoční atmosfera na tebe fakt dýcha ze všech stran (byli jsme tam 3 roky zpět) a já jak jsme přijeli chtěla stavět stromeček =)) .....no ale je pravda žže u nás se i tak staví dřív a né tak jak by mělo =) na štědrý den u neděláme vůbec nic - teda krom smažení kapra =)
Odpovědět
Profilova fotka
ja-fi: popisu minulých vánoc jsem se fakt zasmála :-D :-D :-D a tu vzorkovou prodejnu vždycky minu, protože často nakupuji v Tchibu ve Fénixu, takže se mi nechce lozit do toho samého krámu ještě v jiném OC. No každopádně, už vím, kam zamířím, až budu příště na čerňáku :-D holino tu Vídeň upřímně závidím, na tu bych se těšila taky jako malá;-) holky a už máte nějaké dárky? Nebo aspoň něco vymyšleného?
Odpovědět
ja se na to prave moc tesim. loni je uz zaujaly nektery darky, ale treba jsme si mysleli, ze je bude bavit trhat papiry... tak to vubec ne! fakt cekali, az jim to rozbalime my a pak si vzali hracku a hrali si.. no uzasny! :-D tka uvidime letos.. loni jsme meli stromecek oplocenej, aby na nej nemohli, letos uz ho asi oplocovat nebudem, tak doufam, ze to vsichni prezijem ve zdravi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj holkyyyyyyyyyy.... ...já teda nevím, ale já dneska vylezla na zahradu a dostala jsem takovou depresivní facku.... venku mlha, hnus, zima, pára od pusy...prostě podzim jak vyšitej a sluníčko žádný... :-| a k těm vánocům..zrovna včera jsem přemýšlela co dát mužíčkovi... mám tři nápady... takže se můžete insiprovat nebo poradit jestli jooo nebo néééé.... :-D 1. parfém..taková klasika, kterou si dáváme celkem běžně, když nevíme coby... :-D 2. playstationa 2 (koukala jsem, že se to cenově dá)...ale nevím jestli si tím trošku nenakakám do botiček..aby pak neseděl jen u her...a hlavně nikdy neřekl, že by si ho vyloženě přál... každopádně, když ho tu měla neteř, tak na něm celkem nadšeně pařil... no a nebo za 3. model letadla...na ten se teď poslední dobou chodí koukat...ale už máme doma vrtulník, a byli jsme s ním lítat všehovšudy tak 5x a to do toho počítám i to, jak trápil mě a psy, když si vrtulník pouštěl po baráku a útočil s ním na nás... :-D :-D :-D jo a ještě mám v záloze knihu, tu mu koupím tak jako tak... ;-) ale nevím co vybrat z výše uvedených...
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: držím palce s focením..ať máte pěkné počasí... jinak popis vánoc dokonalej.... :-D :-D :-D :-D já si pamatuju na první vánoce neteřinky, jí bylo tehdy jen 9 měsíců......my z ní byli všichni odvaření a děsně jsme se těšili...nakoupili jsme hromadu hraček a jedinej zájem projevovala o balící papír, kterej házíme do kouta, když rozbalíme dárky... :-N
Odpovědět
pajik: no super napady! u nas by urcite zabralo auto na dalkovy ovladani ;-) ale domluvili jsme se, ze si koupime jen poukaz na pobyt v Ermi hotelu ;-) a vybereme ho, az tu zase budou pavlovo rodice - pohlidaji mimis a my si udelame hezkej vikend pryc.. s tim pocitacem bych mela stejny obavy :-D jinak holky, to moje zlato mi dneska objednava tu domaci pekarnu!!!! jupiiiii!
Odpovědět
pajik: no neterinka - to prave nam vsichni rikali! takze jsem zabalila i takovy ty prakticky veci jako sadu detskyho nadobi, az zacnou sami jist a tak (jsme toho spoustu schovali po vanocich a dostavaji to prubezne behem roku, protoze chudery maji hned po vanocich 2.1. narozky, takze spoustu darku naraz a pak nic), ze to budou rozbalovat a bude sranda a z darku stejne nemaji moc rozum. a oni nas takhle vypekli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo ještě s těma dárkama je mi jasný, že úplně nejvíc nejlepší dárek by pro něj (nás oba) byl pozitivní těhu test, ale to už letos asi nemám absolutně šanci stihnout... :-| no ještě má hned 22. 2. narozky..tak tam by se to možná dalo... :-D já jsem se dneska, ale rozkecala... :-N
Odpovědět
pajik: proc byste to nestihali? nerikala jsi, ze do listopadu musis uz nevim co a pak...?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jafi: tak to je rychlost... manža je šikula!!! ;-) Ermi schvaluju... ;-) :-D :-D
Odpovědět
pajik: jj, ja vim :-) jsem to tam tenkrat po tom tvym doporuceni hned zkontrolovala ;-) :-D
Odpovědět
jeej, jsem se akorat divala na zpravy... ty zavaleny horniky uz tahaji ven - me to nejak dojalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no já pořád zaléčuju to střevo a ono se trochu brání... :-|většinou mi to zaléčování trvá 3 měsíce, v horších případech půl roku, ale to snad tak dlouho nebude... v listopadu jdu na další kontrolu, tak budu moudřejší, ale zatím se obávám, že když nám doktor dovolí začít se snažit od prosince, tak budu ráda... spíš počítám s variantou po novém roce... a hlavně musím to mít co nejvíc zaléčený... nerada bych aby se mi to v těhotenství rozjelo a já tím ohrozila mimi...
Odpovědět
pajik: tak to chapu... budu drzet palce, at je to vporadku co nejdriv!
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: jj děkuji... :-N snad to rychle uteče... :-) no ale začínám být tím těhotenstvím lehce posedlá... :-N aspoň zatím sbírám informace... :-D hele co to focení, máte už nějaké místo???
Odpovědět
Pajik : Krásný nápady na dárky ...i když asi bych se taky bála že u toho playstationu seděl =) Ja_fi manžel je šikulka určitě nebude litovat Co se týká dárků u nás tak jsme na tom asi jako Pajík nej dárek pro nás oba by byl poz. těhu test ale ....no uvidíme třeba Jinak vůbec nemám představu co komu koupit (krom klasiky drogerky) ....ale zase na druhou stranu vím co bych chtěla já :-D (teda krom toho testíku =) .....kdyby ten vyšel tak bych už nic víc pod stromkem nepotřtebovala =))
Odpovědět
jeee holky, me vysel pozitivni test na pritelovo (tehdy) narozeniny :-) jednou rekl, ze by si moc pral pero parker, tak jsem mu ho k tem narozkam koupila, ale kdyz mi pak vysel ten test (naprosta nahoda, zpozdeni pouhe tri dny, takze vlastne skoro zadne, jen jsem mela takovy pocit..), tak jsem pero v krabicce vymenila za ten test (no nechutne romanticky :-D) a dala mu krabicku... nad tou se rozplyval - jeeee, to je pero parker??? jak si pamatujes, ze jsem ho chtel?? pak to otevrel a druhy den se mi priznal, ze prvni myslenka byla: teda takhle osklivy pero jsem jeste nevidel :-D vubec mu to totiz nejdriv nedoslo... az kdyz chtel ten plastovej kryt otevrit, tak jsem ho zarazila (prece jen pod tim byla ta pocurana cast ze :-D) a trosku ho nakopla, tak pak se teda rozplyval jeste vic :-D :-) a vzapeti povida: a to pero dostanu taky? :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik: jj, misto mame - ctenice - jsme tam parkrat byli, zuzka to tam pry zna, takze tam neco vymyslime. ale teda predpovedi jsou samy nechutny. kosa a prset.. brrr..
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no tak to je hoooodně dobrýýý... :-D :-D :-D Já bych to těhotenství taky ráda oznámila nějak podobně, jen se bojím, že až to přijde, tak to nevydržím... a normálně to propálím, dřív, než něco originálního vymyslím... :-D holi: neklesej na mysli....určo se zadaří... ;-) jafi: já koukala na svatbu civet...a ta má tak nádherně nafocenou podzimní svatbu od Zuzky.... myslím, že ikdyž není zrovna teplo, tak ta barevnost přírody hraje ve váš prospěch... věřím, že to budou kouzelné fotky... no a jak jsem už kdysi Zuzku vychvalovala..ona je pořád plná nápadů... pořád měla nějakej plán...takže určo něco dokonalého vymsylíte... ;-) hele a co ty profi fotky ze svatby? Už víš něco nového?
Odpovědět
pajik: jo, fotky ze svatby :-D zatim furt nic... uz pomalu ani nedoufame.. ale budeme mit aspon nejaky rodinny fotky od zuzky, doufam :-D ty podzimni jsem videla a nadhera! ja mam podzim rada.. nesmi teda lejt.. zuzku jsem vcera trosku dostala, ona chudera netusila, ze jsem na voziku :-D ale hned teda zahlasila, ze vezme nejaky kresilko jako rekvizitu :-D no jsem fakt zvedava.. budu muset jeste rano udelat neco s vlasama, o ksichtik se postara ta jeji kamaradka, co lici. bude tam taky. Tak hura.. :-) s tim tehu - na tom nejlepsi bylo, ze jsem to takhle vubec dopredu neplanovala, to bylo vsechno naprosto spontanni, krome otehu, protoze to jsme chteli (ovsem nenapadlo nas, ze to vyjde okamzite a ze to jeste navic bude duo :-D). i kdyz jsem kupovala ten test, tak jsem si rikala, jestli nejsem blazen... fakt jsem ani nepocitala s tim, ze by vysel. a nejdriv jsem si myslela, ze je rozbitej :-D protoze mi tam ty dve carky naskocily do deseti sekund a oni psali, ze mam pockat minutu :-D :-D :-D jsem si rikala, ze treba jeste zmizej nebo co :-D co ja vim na jakym principu fungujou testy, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja-fi: vy mate doma veselo! Jedna prihoda za druhou :-D :-D Vanoce i narozky manzela :-D Je v Ctenicich nejake misto vevnitr kde byste se mohli fotit?Nejlepsi jsou jakoby podloubi je tam dobre svetlo, to nas na svatbe zachranilo ;-) My doma mame XBox, Nintendo WII, Playstation..Pokazde kdyz je to nove tam hrajeme a za 2 mesice se to okouka..Nindento WiI mi prijde nejlepsi, muze na nem hrat cela rodina, hrali jsme tenis, sipky zavodeni autama atd ;-) My jsme si letos rekli ze si k vanocum koupime letenky do USA, tak to mam vyresene :-N
Odpovědět
blue: takovy darky jsou nejlepsi :-) (letenky) Ja znam ve Ctenicich jen park a tam je takovej altanek (delaji v nem svatby), jinak je tam restaurace a jestli tam maji pristupnyho neco jinyho netusim... Podloubi tam myslim neni... Uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no ještě, že nezmizely... :-D :-D :-D ;-) bluejay: tak to je pěkněj dárek.. taky bych razila cestovat... to je jediná věc co máme s přítelem rozdílné...čím jsem starší, tím víc bych chtěla poznávat svět... on rád jezdí, ale tak nějak účelově za zábavou..jako k moři není problém.. ale poznávání památek nebo kultury... to on nee... když prý do Francie, tak jedině do Disneylandu... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja-fi: no nechci te strasit, ja jsem si vubec nepripoustela ze nam bude prset na svatbe, tak jsem to neresila, cehoz ted lituju, mohli jsme mit vic ruznych fotek.. Tak byt tebou si fakt prozkoumam moznosti na foceni v pripade lijaku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé to mi připomíná, že jsem měla vyhlídlé taky jedno podloubí v Kostelci...a když jsem se tam konečně na těch svejch chůdách dokolíbala, tak jsme zjistili, že místní si z toho udělaly menší skládku, takže jsme se s neúspěchem zase vyškrábali k zámku... no, aspoň jsme pak došli ke kašně... :-D :-D :-D holky, já bych se tak ráda zase fotila, fakt to bylo moc příjemné... :-D :-D
Odpovědět
Ja_fi tak ty mě bavíš :-D :-D :-D :-D :-D díky hned js mě maximálně zvedla náladu =)) Super historka s dárkem pro manžu jej holky jste mě tak navnadily že mě začla blikat červená kontrolka v hlavě ...moje narozky koncem října a hned kulat ....jak z nich mám docela depku ....tak ta by asi hned rázem skončila ......manža má svátek 30.12 mezi tím Vánnoce Silvestr a pak jeho narozky 30 března .....tak není možný aby to tak nějak neklaplo x-) x-) i když si myslím že na nějaký orginální oznámení bych se asi nezmohla a vytroubila bych mu to hnedka =)))
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: a nebo vymysli nějaké blbůstky na focení... nezbyli vám třeba bublifuky??? Nebo si kupte nějaké úplně obyč... hezky by vypadalo třeba perníkové srdce barevně zdobené.. nebo s létajícím listím se toho dá hodně udělat... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?