Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zas jen já :-D :-D ja taky smrdim všude
Odpovědět
Taky hlásím příchod :-D Viděly jste ty fotky z retro svatby? jsou nádherné
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
ahoj ženský :-D jj, retrosvatbu jsem viděla... je to úžasný... taky sjem nad takovou přemýšlela, líbí se mi strašně styl 60. let... bohužel nemám nohy do krátkých šatů a přítel by v nějaké čapce vypadal jako pakoušek :-D :-D :-D
Odpovědět
ježiš přítel... manžel :-D
Odpovědět
jinak já dneska chystám škatulata... potřebuju protočit a přestěhovat tři skříně ;-) tak dvě mám vyklizené a můžu čekat jenom na manžu do 3 až přijde z práce, pže sama je nepřestěhuju :-| takový prostoje
Odpovědět
V pohodě, já taky všude hlásím přítele, jo a na nové přijmení nereaguju :-p Mně se to hrozně líbí, ale taky nemám postavu a asi ani odvahu. :-(
Odpovědět
no jako, já včera odložila prstýnek na poličku... pod prstýnkem, jak tam kůže nedýchá, tak mi to dělá neplechu... se mi tam dělaj opruzeniny :-| asi si budu muset koupit zásip :-D počkám až se to zahojí a budu zase pokoušet
Odpovědět
ježiš... to je dneska den... se omlouvám zásyp :-D
Odpovědět
Tak to se mi naštěstí nestalo. Je fakt, že prstýnek sundávám pokaždé, když přijdu domů, takže ho nemívám celý den. Ale nosím ho hrozně ráda ;-)
Odpovědět
jinak nečetly jste, co napsala nuuna do jižních čech??
Odpovědět
ne, co?
Odpovědět
Článek se načítá
něco kvůli Zuzce... se tam mrkni.... myslím, že už tam asi Alka chodit nebude....
Odpovědět
Profilova fotka
jejej, to jsou teleta ty holky, kvuli takovy ptakovine, prijde mi to jak z americkyho filmu :-D
Odpovědět
Hezké ;-) Ona ta slečna si stěžuje totiž každý den na něco jiného. Chodila na diskusi k nám, ale pak jí někdo něco řekl (ohledně toho kňourání a stěžování) a ona odešla jinam. Je to docela směšné, protože si občas přečtu, co ji zase nově štve - je fakt, že v hledání problémů je velmi originální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobry, ja si stezuju porad na to samy :-D :-D :-D
Odpovědět
Já si taky stěžuju a ráda :-p , ale ona je v tomhle opravdu originální.
Odpovědět
Ahoj holky. Já se tou "nevěstou" bavila už od začátku, co jsem tu. Přesně jak píše Míša - každý den jiné "haló" .... A k tomu tématu - pózy při focení - jako fakt nechápu, co by se dalo ještě vymýšlet :-D Když si tu projdu alba od různých fotografů, tak je to velmi obdobné, ale krááásnééé :-)
Odpovědět
Ale on je to hlavně její problém, já si myslím, že člověk by si měl užít každý den a radši se radovat, než hledat neustále problémy. Pokud jí to tak vyhovuje, je to její volba. No nic, prcek se budí, takže maminka mizí :-D Hezký den!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D hold to ma asi rada, kdyz ji nekdo lituje a chce slyse- mas to hroooozne osklivy :-D
Odpovědět
ahojda.. holky.. juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů tak jsem si dneska byla vyzvednout povolení ke stavbě a můžeme začít stavět domeček.. už dneska přijede bagr :-D tak jsem na to zvědavá, protože nám i dneska začínají taneční.. tak bude veselo.. jdeme s manželem do začátečníků, ale kvůli mě.. jsem se hecla, že to pro něj udělám.. on totiž rád tančí, ale hlavně to i umí.. kdysi tančil zavodně za amatéry... naštěstí nás tam jde víc.. 4 páry.. tak bude veselo..
Odpovědět
Gratuluju Brou, takže máte další životní cíl :-) A tanečníka manžela závidím, já mám doma opak .... ale na svatbě to zvládl - ploužáky ...
Odpovědět
tak jsem vás dočetla.. mrkla jsem i co psala Nuuna.. no, co na to říci... na Alku mám už z dřívejší doby jistý názor, takže si myslím, že to co napsala Nuuna naprosto souhlasí... veronika.deskova: moc děkuji, fakt mám z toho povolení strašnou radost. Teď to ale budu tlačit, abychom bydleli co nejdříve, i když jsem teď slyšela, že má přijít tuhá zima nebo co. No jo jsem se hecla :-D , tak jsem zvědavá jak to dopadne...
Odpovědět
tak brou velikáááááánskááááááá gratulace, pak zásobuj fotečkama ;-) se ti nedivím, že jsi šťastná.... tak já mám po prostojích, přišel táta, tak sem nakouknu jen občas x-)
Odpovědět
Nejsem si 100% jistá, ale někde se u fotek vyjádřila, že tam má snad "tlustý krk" = za to může taky fotograf? :-D Brou, tanenční zvládneš, manžel tě povede ;-)
Odpovědět
Už máte hotové komplet foto ze svatby? Já se v tom furt nějak plácám .... Ještě nemám všechno, co jsem chtěla a hlavně vybírat ty NEJ je u mě problém - váhy .....
Odpovědět
veronika: u Alki byl vždycky nějaký problém.. v něčem nebo v někom, ale nikdy v ní! Ona může být vůbec ráda, že má takovéhle pěkné fotky. No nic.. jo to doufám, že mě manžel povede.. ;-) váhy.. no jo to je ségra.. ale náhodou je to dobrý znamení.. já se ségrou vycházím super.. takže tohle znamení je pro mě ok.. tedy doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem si vše dočetla... no my už jsme tady s někým koukaly na to jak se vyjadřovala o focení a pózách. Ale musím se podepsat pod to co napsala nuuna. Se Zuzkou se dá skvěle domluvit, co cheš... jaké fotky a pdobně... a musím říct, že Zuzku jsme si vybíraly kvůli určitému stylu focení.... a to obsahuje i některé podobné pózy... každopádně můj názor je, že letos co to tak sleduju je každá svatba jiná... jakoby každá měla jiné téma... ;-) brou: to je naprosto skvělá zpráva!!!!! 3x hurááááá!!!!! To jsem ráda, že vám to konečně vyšlo a můžete začít se stavbou!!!!! Gratuluju!!!! :-) :-) :-) a do tanečních držm palce...určitě se ti to bude líbit a když vás jde víc, tak to bude skvělá zábava!!!! ;-)
Odpovědět
Taky se mi líbí jak Zuzka fotí. Kdyby nám nevyšla Lada, tak bych volala asi i jí ... i když je z Jižních Čech... Viděla jsem vaše fotky u Zuzky na facebooku :-) a jsou fakt krásný :-)
Odpovědět
pajik: díky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?