Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michaelasi:jj, presne tak, tady tem holkam neukazou ani nevysvetli vubec nic..a me pak jima hruza kdyz vidim jak tu nosi miminka po ulici, jsou sotva tyden stara a blimbaji ji hlavicky dozadu ]-( holky videli jste tohle album, uzasny fotky hlavne ta posledni jak nevesta bezi k hotelu, ani jsem to jmeno fotografa predtim neslysela =-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, za chvili mi prijde holcina na zkousku mych satu... Uplne se mi svira srdicko nostalgii z myslenky, ze uz ty saty nikdy neuvidim, nikdy neobliknu.... ;-( :-N ale prodat je chci a musim, nemam na ne ani skrin a mam je schovane u rodicu.. A navic co s nimi ze, aby visely roky ve skrini jen tak.... Ale je mi z toho fakt divne ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, a prave jsem rekla svym vysnenym satum definitivni papa.... Je to divny a smutny pocit, holky ;-( ale holt co se da delat. Clovek musi byt trochu praktik...
Odpovědět
jej nuno máš můj obdiv ale na druhou stranu taky bych měla ty sve prodat at se tu jen tak neniči ale na druhou stranu vubec nevim kde je udat
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.Hlásím,,že jsem po prvním dnu na brigádě ve vinohradě naživu :-D ikdyž teda s odvařenýma zádama =-) jinak koukám, že jsem tu mládě,teda hlavně s manželem,mně je 26 a manželovi 24.. :-N my už by prcka chtěli,ale já bych nedostala mateřskou,takže musím najít rychle práci a něco si odpracovat a manžel v práci začíná,ale rozhodně se nebráníme jít do miminka,ikdyž jsme zatím ještě vpodnájmu,jeden až dva prckové by se sem vešli :-D ale nevíme,jestli to tady bude mít budoucnost, chtěli jsme tu stavět,ale nevíme,jestli se nepřesuneme blíž k Brnu,ale tam jsou šíleně drahý už jen stavební pozemky,natož tam postavit ještě baráček :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jooo a na FB má Zuzka novou svatbu,Mutěnice,to je kousek od nás, skvělý fotky u větrnýho mlýna,vypadá to fakt božsky x-)
Odpovědět
jee x-)
Odpovědět
ahoj holky zase jen na skoka, ani nestiham docitat :-( tak zdravim a zase padim.. a ty novy zuzky fotky jsem videla - krasa! a taky jsem videla ten odkaz od blue, nove jmeno fotografa tady, parada!!!
Odpovědět
ahoj, nebo spíš dobrý večer :-) koukám, že tu řešíte věk, tak se taky přidám, mně je 24, manželovi 26, moji rodiče jsou dost mladí... mamině je 43 a tátovi 48... jinak všechny tady zmiňovaná alba jsou nádherná ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já si zase připadám trochu staře. Mně je 30, manželovi 31 (za měsíc 32). Prcka jsem si pořídila v 29 a jsem spokojená. Už jsem na to byla připravená (cha cha) a moc jsme to chtěli, i když jsme se s manželem neznali nijak dlouho. midy: co se stalo??? blue: zdravotnictví v Anglii je fakt šílené, naštěstí jsem ho za ten rok nemusela vyzkoušet. Ale stačilo mi slyšet od kamarádek. Je fakt, že těch pár dní v porodnici je k nezaplacení, jednak kvůli tomu, že se toho člověk spoustu naučí, jednak proto, že mimi pořádně vyšetří. Můžete zkusit přijet na dva, tři roky a pak se vrátit. I to je možnost.
Odpovědět
jinak dneska jsem si vyzvedla fotečky od kamarádky a jsou moc hezké... některé už jsou upravené, jiné si musím upravit, ale vypadají fakt jak od fotografa ;-)
Odpovědět
lidi: tak to je super, že máš aspoň super fotky od kamarádky Holky, poraďte idiotovi, konečně jsem se přihlásila na facebook, ale dala tam své rodné příjmení, aby mě kamarádi našli. Jak upravím to, aby se objevilo i mé nové přijmení?
Odpovědět
Článek se načítá
mis: vpravo v horním rohu záložka účet, pak nastavení účtu ;-)
Odpovědět
tak ty fotky od fotografa nebudou asi úplně špatné, ale prostě měla jsem jiné představy ;-)
Odpovědět
mis: tak, že bych si tě přidala na fb? akortá nevím, jestli se mi podaří tě tam najít :-D
Odpovědět
Dobrý večer holky je lidi že by fotograf překvapil =) to bych ti přála super šikulka kamarádka x-)
Odpovědět
mis:jinak já si zatím na fb dala obě příjmení, časem rodné asi smažu... i když, no uvidíme časem :-N
Odpovědět
holi: jj, fakt super překvápko... jsem netušila, že tak hezky fotí, by se tím mohla živit... je akční, stíhala toho víc asi než fotograf :-D
Odpovědět
holi: jak se jmenuje ta skladba, co máš v albu? je moc pěkná... možná bych ji hodila pod fotky... ale jako první bude Bryan Adams.... a jeho písnička z robina hooda.... je to moje srdcovka... měli jsme jí při obřadu... pak jsme jeli z obřadu a hrála v autě... nechtěně, asi osud, pak nám jí ještě dj zahrál večer, aniž by o tom věděl ;-)
Odpovědět
holky tak ja na FB mám nové společně s přezdívkou pod kterou mě znají snad všichni - kamarádi známi přátele rodina ...a je to pro mě tak lepší nové příjmení tak nějak nechtěně bojkotuju nebo co samo nevědomky - vůůůůbec nějak na to nereaguju =( co podpis to škrtanec ...až mě je za to troška hamba :D ...manžel to bere skvěle když něco tak upozorní samo se mě směje sluníčko moje :-D
Odpovědět
tak jsem tě, holi, našla, tak jsem ti hodila žádost o přátelství ;-) ;-)
Odpovědět
máš tam hezkou fotečku na profilovce x-)
Odpovědět
šikulka ....prosím uká nějaké ....jsem zvědavka lidi je to ... Yiruma - River Flows in You .... nádhera naše x-)
Odpovědět
ááá, píšu si... děkuji... co myslíš ukázat? fotečky? pár jich sestřenka hodila na fb... tak to tam snad najdeš pod mým profilem ;-) zbytek asi přihodím až budou upravené ;-) už se na tom snad pracuje... sestřenka si s nima chtěla pohrát, tak jsem zvědavá co z nich vykouzlí... ale fakt má na to oči x-)
Odpovědět
jéé děkuji jdu potvrdit =))
Odpovědět
jo a pár jich mám i tady v albíčku :-)
Odpovědět
jj fotečky jsem myslela :-) dobrá juknu ...prolezu ti profilek :-D ....ještě se zeptám v čem budeš ještě fotky upravovat?? Ja se k nějakým upravám nějak nemůžu dokopat :D:D:D ...žáden program se mě nezdá dost dobrý :D
Odpovědět
jéé, to jsme tady opravdu samy? mis vlastně asi bojuje s FB :-D
Odpovědět
já mám piccassa, už jsem se s tím trochu naučila, pak mám zoner photo studio, ale s tím moc neumím, s ním se seznamuju... a chci si sehnat photoshop :-D
Odpovědět
no už to tak vypadá :D tak piccassa mám taky ale docela s ním bojuju lidi fotečky jsou nááááááádherné šikulka holka fakt bomba ....hned se mě o mrňousek zlepšila nálada x-) a manža je no konečně se dneska usmíváš =)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?