Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
nuuna: neboj my jsme to nijak špatně nechápali.. ;-) holino, pajik: ty bláho vy máte už i jména.. no to bude taky jednou sranda, jak se na těch dětech se jmény vyřádíme... nejhorší je, že když se takhle mluví o jménech, tak automaticky si k tomu přiřazuji lidi, které tím jménem znám.. a podle toho se mi to líbí nebo ne... . bluejay: mě bylo teď v září 28....
Odpovědět
Profilova fotka
midy: no nevim, ja sama mam starsiho tatku mel me pozde a nechtela bych aby to same melo moje dite, ale asi se tomu nevyhnu..tatkove kamaradek jsou jeste pracujici cupr panove, ale memu tatkovi je 73 a je dost nemocny, uz je v duchodu..no a ja jim musim i treba dost financne vypomahat Tak ja zacnu. Me je 28 let a manzelovi 40 let..
Odpovědět
Profilova fotka
midy: ja si myslim, ze u tatinku je to velice individualni a na veku prakticky vubec nezalezi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: me je 25 a tatovi je 69, takze to mame vlastne skoro nastejno :-)
Odpovědět
blue: to není o věku, já mám rodiče relativně mladé, matce je 51 a otcovi 58 a když se na ně podíváš, taky vypadají na 70 a taky se tak chovají... :-( Jinak moje známá je s manžou o 12 :-) a naši sousedi o 18, ona měla ve 28mi první dítě, teď se chystají na druhé... nuuna: asi jo, oni to dítě rodit nemusí :-D
Odpovědět
hele já když vezmu idelání model, ale podle mě.. tohle nikomu nevnucuji... tak to je holka dítě v 25 a chlap kolem 30.... (no... a tohle tedy já už nestíhám) holky nezlobte se na mě, ale myslím si, že i věk táty je důležitý.. je jasné, že jedna věc je věk a ta druhé, jak na tom ten člověk je duševně a fyzicky... ale myslím si, že děti mají mít mladý lidé.. ale bohužel v dnešní době, kdy se všichni snažíme nějak zabepečit a vytvořit zázemí, tak to zrovna moc nejde.. většinou všichni mají první dítě kolem 30.. a déle....
Odpovědět
Profilova fotka
mně je 27 příteli 30 a naši byli taky starší rodiče a teda já to nesla docela špatně... spolužáci si mysleli, že moje maminka, je moje babička.. nehledě na to, že naši ani nebyli moc aktivní..takže veškerá zábava byla jen díky mojí o 10 let starší sestře.. no a přítelův taťka má 79, což už asi nemusím ani moc rozepisovat....takže mi z vlastních zkušeností nechceme být staří rodiče... :-N bluejay: tak teda manžel rozhodně nevypadá na 40!!! Bych tipovala nejvíc 32 =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: dekuju ja mu to povim,to bude mit radost :-) on mel 40 narozky minuly tyden a jeste ted je z toho nestastny :-N midy: ja vim ze hodne zalezi na jednotlivci, ja se spis bojim nemoci a unavy atd..jak to vidim u tatky..
Odpovědět
midy: to já právě to.. ono v podstatě kolik jim je, ale na kolik se chovají... já mám mamku mladou je jí 48 a táta 53... ale jsou super.. mamka je fakt akční.. takže pohoda.. a rodičé manžela... mamce je 63 a táta 65.. takže pro mě to je docela rozdíl.. protože pro mě jsou jako babi a děda... :-D takže takové ty společné sedánky s rodiči jsou taky zajímavé...
Odpovědět
Profilova fotka
manželovi.... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik: přítel? :-D taky s tím mám problém... Jinak... začínám si tu připadat jako mladé kuře... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: stari rodice? holky, co blbnete, ja si zacinam pripadat, ze jestli budu mit dite kolem triceti, tak budu stara rachotina! :-o =-) Jasne, bilologicky bych se citila na dite uz ted, ale po mentalni strance a po financni se necitim ani nahodou :-N Jinak moje maminka me mela hodne pozde na tu dobu, bylo ji 36, ale nevymenila bych ji za nic na svete :-) brou: jasne, je to dulezite, ale podle me je nejdulezitejsi mentalita. Jsou chlapi, kteri treba mladi na dite nejsou zrali. Takze nejvic jde stejne asi nakonec o to, jak vyjdou okolnosti :-) Manzel mel syna kdyz mu bylo 23, taky chtel byt mlady rodic a co z toho ma? NIc..... =-) Navic nevim, ale me tatinkove kolem ctyriceti stari neprijdou.... Padesatnici jasne, ale kdyz je tatovi 40? proc ne?...
Odpovědět
Článek se načítá
mě je ještě 29 (měsíc) manželovi 32 na věku nezáleží si myslím ale už to tu některá napsala je to dobou všichni se snažíme se napřed nějak zabezpečit potažmo užít si a tak po různu a až pak ...no my došli k názoru že jsme čekali fakt moooc dlouho (i se svatbou) a proč vlastně??? ani nevíme :D:D ....prostě to tak má bejt asi
Odpovědět
nuuna: no jasně.. ono záleží hodně na té mentalitě.. a taky záleží jak se ty lidi chovají.. jeslti jsou akční, sportují.. a jak se oblékají.. to vše utváří pohled lidí na jejich věk.. a když jsou rodič akční.. tak je jedno jeslti jim je trochu víc, ale děti se s nimi nudit nebudou .. ;-) ale dřív si myslím, že starší páry co měli dítě byli trochu zvláštní.. a teď si myslím, že to je naprosto normální... kámoška dělá v porodnici.. a říkala, že už si vůbec netroufá mužský oslovovat... děděčku nebo tatínku, že nikdy neví, tak že se ptá.. a vy jste v jakém vztahu s rodičkou :-D
Odpovědět
holky nevíte někdo, když nechám přidělat fotky, za jak dlouho tak budou... ???
Odpovědět
jedna z věcí oddalující mateřství je i to, že déle studujeme a pak musíme mít i nějakou praxi než odejdem na mateřskou
Odpovědět
brou: já když jsem vyvolávala nějaké fotky, tak jsem je tam zanesla v pátek a v úterý byly hotové
Odpovědět
midy: fakt super.. no, tak já uvidím jestli se to stihne.. tchýně má příští středu nějaký sedánek s holkama.. a chce jim vzít nějaké fotky.. tak prý jeslti jí nějaké nevyndala z alba.. mám je tam ale nalepené že.. tak jednině, že by si vzala celé album, ale mám docela velké, tak se holka případně pronese.. a nejsem si jistá, že jí ho chci celé sebou půjčit.. :-| midy: jo to je taky fakt.. studia.. a pak následně nějaká praxe...
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo holky, u nas je to komplikovane, chtela bych se prestehovat zpet do cech az budeme mit dite..v cechach je to pro deti mnohem lepsi, ale manzel se obava ze nenajde dobrou praci..ja si ani neumim predstavit jit zpet do cech, je to velka zmena..
Odpovědět
bluejay: proč myslíš, že v Čechách je to pro děti mnohem lepší... ??
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: nebudeš..ségra měla Nicol ve 34 a pohoda... a taky jí neberu jako starou matku... a v dnešní době je normálka, že se rodí po 30... prostě je důležitá kariéra, nebo už jen obyčejné zabezpečení sama sebe a své rodiny, jelikož stát ti v dnešní době už moc nepomůže...ale to bychom zabředly do jiné diskuse...
Odpovědět
pajik: přesně tak.. takže nuuna.. vůbec si z toho nedělej hlavu...
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, tezko si obcas nedelat hlavu :-N :-) Abychomsi nasetrili neco bokem, abych si mohla dovolit materskou, to bych musela dostat hodne pridano, nebo manzel, a ani jedno nevypada jako mozna varianta... :-D Tak si zatim uzivam toho, ze ted deti nechci, a modlim se, at mi to co nejdyl zustane, protoze financne na tom proste lip nebudeme no :-D brou: to s tou kamoskou je fakt dobry! :-D
Odpovědět
holky.. frčím domů, tak přeji všem krásný víkend.. těm co mají dovolenou hezký prodloužený víkend.. pááá
Odpovědět
Profilova fotka
brou: duvodu je strasne moc, kdyz zacnu od zacatku: V Anglii porodis a druhy den rano jdes z nemocnice domu, zadny takovy ze jsi v nemocnici 3-4dny kdy tebe i miminko doktor vysetruje aby vse bylo v poradku a pritom ti sestricky ukazuji jak se starat o mimco. Tady ty holky vykopnou a pak je vidim chodit po obchodaku a ani nevi ze musi miminku drzet hlavicku!! Dale materska je pouze 6 mesicu, pak musis minimalne na pul uvazku zpet do prace jinak o ni prijdes..Takze taky kazdymu hlidaji rodice, a moje rodice jsou v Cechach a manzelovi ve Spanelsku, takze jsme nahrany. Pak skolstvi, manzelove dceri je ted uz 13 let a jeste porad jim ve skole neukazali mapu Evropy, chodi se do skoly "pratelit a vyvyjet svou osobnost" ne se ucit, nechteji totiz vytvaret tlak na deti tim ze by je nutili se moc ucit. Ani nemaji normalni znamkovani aby nevytvareli rozdily mezi chytryma a pomalejsima detma, coz by potencionalne mohlo zpusobit psychycke potize u tech pomalych. atd... Fakt ty svoje anti diskriminacni opatreni prehaneji.
Odpovědět
Profilova fotka
blue: ty blaho, tak to je fakt extrem :-o Chapu te v tom, ze bys asi radsi kvuli detem spis do CR... Ale jak rikas, s tou praci to taky neni slavny, i kdyz ono zase v CR se ted cizinci celkem berou, a za slusne penize :-) Ale clovek musi mit asi stesti a delat ve spravnem oboru no.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: on si ted delal pocitacovy kurz na univerzite prave aby si zvysil sance na zamestnani v Cechach..Ja kdyz jsem pracovala v Pza v General Motors tak vim ze tam vsichni reditele byly cizinci a ani jeden nemluvil cesky..no uvidime..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky-všechny vás v tento slunečný den zdravím. Máme s manželem za sebou dneska svatbičku od známé-jsem brečela :-) Hrozně mě dojala řeč oddávající a pak ta myšlenka že ještě v 50do toho šli a bylo na nich vidětjak jsou oba štastní. bluejay-téééda, já se přiznám že mám bratrance v zahraničí, ovšem netušila jsem že to tam ty maminky mají takto složité.... Jábyla v porodnicy vděčná že mi vše bylo vysvětleno-a to jsem měla manželem zaplacený nadstandartní pokoj-takže sestra se mě a malému věnovala o to více-takže bylo i víc času si popovídat o tom co a jak dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
michaelasi: no presne i ja si myslim,ze je dulezite, kdyz se maminkam ty sestricky venuji a ukazi jim co a jak s miminkem. Tady ve zdravotnictvi priserne setri,az je to nebezpecne a obcas to i stoji zivoty. Muj tatka je doktor a kdyz jsem jim povidala jak to tu chodi, hlavne kdyz si manzel zlomil ruku,tak jen hruzou trestili oci, ze je to tu jak v nejakym 18tym stoleti! :-. Znama mela zlomenou kost v chodidle a byla v nemocnici 5krat nez se uracili ji udelat rentgen, ten je totiz moc drahej. Vzdy ji poslali domu s paralenem.
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay-tomu věřím-bratranec měl zdravotní potíže-zvracel opravdu hodně a měl bolesti-a kdyby ho asi po 4nedoprovodila jeho přítelkyně-místní do nemocncie, asi by s ním nic nedělali-a to dokonce pak ležel přes měsíc ve špitále.Já se přiznám, že jsem sestru prosila 2x aby mi ukázala jak se miminko koupe a byla jsem fakt ráda, že jsem jí měla po celou dobu k ruce-neumím si představit,že bych tak brzo byla poslána domů-jak jsi psala-vždyt já ještě doma zbírala rady od mé babičky-ona u nás byla 2měsíce když se malý narodil-já měla zdravotní potíže a tak mi pomáhala-vždyt za jeden den se tam ty mamky ani nestihnou rozkoukat-natož něco pochytit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?