Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 ahoj holky

lidicka: to s tim fotografem me moc mrzi emoticon Zuzku urcite zkuste, nebudete litovat emoticon
23. zář 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Hezký večer!
Tak vše vyřízeno, hypotéka přepsána na mé nové jméno. Teď už snad jen odpady a řidičák, ten ale nespěchá, stejně neřídím emoticon Ale myslím si, že postupem času zjistím, že jsem na něco zapomněla. Rodný list prcka jsem nepředělávala, prý už se to nemusí, ale pořád to vě mně hlodá, jestli to neudělat.
lidi: ty fotky mě mrzí, ale pokud není manžel proti, šla bych do nafocení nových, aspoň budeš mít výzdobu na zeď emoticon
brou: taky jsem u ozp a můžu jen chválit, obzvlášť příspěvky na malé děti jsou fajn
23. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
 holky děkuju za podporu, určo počkám na všechny fotky a pak uvidíme emoticon tak manža řekl, že zkusíme najít nějakého fotografa blíž k nám.... tak uvidíme, teď mě napadlo, že bychom zkusili zaúkolovat sestřenku moc pěkně fotí, mohla by se tím živit, tak by aspoň mohla zkoušet kdyby chtěla... tak má fakt smysl pro detail, třeba by nám i nějak hezky vyfotila prstýnky emoticon ty teda hezky vyfocené nejsou emoticon
23. zář 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 a nejde facebook... to je teda krize emoticon tak si zítra konečně přivezu fotky od té kamarádky, tak se v nich budu o víkendu plácat emoticon emoticon emoticon
23. zář 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 já zítra musím do školy... zas celý den v čudu... to zas bude otrava emoticon
23. zář 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj a dobré ráno,
lidi: školu teda nezávidím, ale zase je pátek, tak to člověk musí brát pozitivně
Já dnes mířím za kamarádkou, takže super den, moc se těším. Představte si, že to moje mrně ještě pořád spí, to je luxus emoticon
24. zář 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
midy
 Ahoj holky,
tak jsem se včera dověděla věc na infarkt...ale snad se to nějak zvládne...
lidi: ty fotka mě mrzí, ale aspoň má k tomu tvůj manžel lepší přístup než ten můj...
24. zář 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prothera
1
Registrovala se 3. června 2008 na beremese.cz. Přidala 324 příspěvků a 2 alba. Má 20 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
prothera
1
Registrovala se 3. června 2008 na beremese.cz. Přidala 324 příspěvků a 2 alba. Má 20 přátel. Region Rakovník.
 ahoj hlky, tak jsem si včera šla vyzvednout zvětšenou fotku ze svatby, abych si jí dala do rámečku...Abych vás zasvětila, v jeden a ten samý den jsem si online objednala vyvolání asi 50 ks fotek 10x15, druhá objednávka v týž den byla na 1ks 50x75cm fotky. Ty malé jsou určené pro babi a mamči, než jim udělám fotoknihy.... 50 ks fotek bylo hotových za 2 dny, tak ty už má doma, včera mi přijde email, že už je hotová i ta velká fotka, tak tam přijdu a tam na mě čeká dalších 50ks 10x15 emoticon emoticon emoticon Jsem se otočila na podpatku )protože jsem sebou neměla vytištěnou tu objednávku, tak na co tam hulákat na chudáka prodavačku, když nemám nic "v ruce". Já se tak těšila, že si jí zítra pověsím - zítra totiž jedeme do Ikey, tak jsem si rovnou chtěla vybrat i rámeček a večer už by mi vysela v obýváku..... emoticon
24. zář 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prothera
1
fotoportrét
fotoportrét
prothera
1
 ježiš, omlouvám se za hrubky a překlepy emoticon
24. zář 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 Dobré ráno mladé paní,
dnes to vypadá zase na krááásňoučký den...
jinak do neděle musím vypálit další DVD se slide show a k tomu úplně všechny svatební fotky :D
včera jsem utrácela korunky :D krásné (takové ty mléčné nebo jak to nazvat ) záclonky s výšivkou dole no paráda ...v obi akce tak jsem toho využila :D a protože zýclonky jsou za pakatel přijednom mám i nové džíny a zamilovla jsem se do svetru(ale ten jsem se už neodvážila ....ale básnila jsem o něm manželovi ještě ráno u snídaně ...tak uvidím - třeba i ten bude :D:D) a taky mám ty dlooouho sháněné děrovačky .....takže mám asi nejmíň na měsíc do obchodů zákaz vstupu :D:D:D:D
Miso hodne to dítko že tak chrupká - asi se mu příjemně spinká když to sluníčko už tak krásně začíná svítit
s kamarádkou si to užij
Jo jinak miminko je u nás hooorké téma =) ....tak uvidíme =))
24. zář 2010 v 07:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 jpoo jinak dravím všechny nové mladé paní u nás ....jsem zapoměla v prvním příspěvku emoticon
24. zář 2010 v 08:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 prothe - jaj tak to je škoda
...u jsou všechny svatební fotky hozené do digitálního fotorámečku emoticon a jedou nám doma prakticky každý večer :D
24. zář 2010 v 08:06  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prothera
1
fotoportrét
fotoportrét
prothera
1
 holino: no my ho babi taky koupili, protože přeci jen pro nás "mladé" je to praktické, ale babi i mamči přeci jen preferují "hmatatelné" vzpomínky, takže fotky jsem nechávala vyvolat....no a vzhledem k tomu, že od každé fotky, kterou jsem nechávala vyvolat mám tři kopie (aspoň podle mé objednávky) a v krámu na mě čeká ještou jednou další várka (kterou si samozřejmě nevyzvednu a nezaplatím), ale kdyby ano, tak by to bylo na pěknou schízu, že si doma vystavím fotky a rovnou každou několikrát emoticon
24. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 Holky? Neznáte nějakého mushera?
24. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 prothera - je to nepříjemné s těma tuplovanýma fotkama :(
taky bych je asi nevyzvedla - nezaplatila emoticon
24. zář 2010 v 08:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 midy - neznám emoticon
24. zář 2010 v 08:58  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 ahoj holky

Holi ta poslední fotka co máš v albu tak na mě působí strašně zamilovaně a pak jsem si povzdechla nad hudbou - to byla moje nástupní emoticon

tak včera dorazily leporela, tak jsem večer vkládala fotky a ještě čekám že nám přijdou fotky od Zuzky, protože prý jí je ve fotolabu vyvolaly ještě jednou tak ty budeme mít zadara. A ještě máme zmatky s p. kameramanem protože nám na 3 ks dvd vypálil místo klipu takový bonus tak nám bude dvd posílat ješě jednou. Čekáme ještě na fotoknihy od happyfota a pak už to všem rozdáme.

Lidičko to je škoda,že fotky nejsou podle vašich představ, a co si udělat radost a nafotit si nějaké fotky teď třeba na podzim - mohlo by to být krásné - listí apod.
24. zář 2010 v 09:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Dalfy děkujeme emoticon ....samé příjemné překvapení (video-bonus + fotky)
já si právě pustila tu kterou mě pustil bráška v autě při cestě na obřad emoticon
a zase i slzička ukápla ach jaj emoticon ...jak já bych to hrozně rááááda vrátila prožila všechno znova (beze změny stejně....na mě to zanechalo takovou stopu - to asi jen tak nic nepřekoná ....snad jen zjištění těhu a narození mimča....snad...nikfx víc jsem snad nebyla šťastnější spokojenější aaach emoticon )
24. zář 2010 v 09:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 Holino u mě jelikož dítě máme to můžu porovnat a je to tak některé momenty beru jako nejkrásnější ze svatby a některé z narození malé, ale jestli čekáš že řeknu, poprvé jsem viděla malou a rozplývala se tak to ne. U mě to nebylo to co se popisuje,jak maminky jihnout když vidí své miminko. Já si to,že jsem máma uvědomila až odpoledne když jsem jí chovala. Po porodu mi to bylo nějak jedno. Proto když občas čtu vyprávění maminek takové to většinové tak já se v tom rozhodně nevidím. Já říkám,že u nás já rodila a tatínek byl spolupracovník lékařky a pak si nejvíc užil malou.
Ze svatby pro mě nejsilnější emocionální zážítek byl společný tanec s manželem a s naší malou - to mě dostalo
24. zář 2010 v 10:10  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 dalfy - tak já momentů kdy jsem byla na "kolenách" bylo víc první když mě prvně viděla neteř - přiskočila ke mně a chuderka moje malá se tak rozplakala a dotoho tetiiiiii ty si tááááák krásná ....já mám strejdu ráda ale asi mu tě nedám emoticon a po druhé právě z té doby kdy je pořízená ta poslední fotka emoticon emoticon
24. zář 2010 v 10:26  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
    Na zamku Melnik, Region Mělník
 ahoj holky, teda vy jste se dnes rozjeli uz za rozbresku emoticon
lidi: s tim fotografem me to moc mrzi, to je fakt hrozny. Je ale super, ze je manzel pro dalsi foceni, mas porad jeste i svatebni saticky?

midy: co se deje ze jsi na infarkt? Vubec nevim co je musher emoticon

nam vcera prisla foto kniha, fakt nadherna, tak ji dneska nesu na postu a posilam rodicum, budou jiste nadseni emoticon

pro me nejemocialnejsi zazitek byl kdyz jsem prichazela k oltari a zenich plakal jak maly kluk a rekl jak jsem strasne krasna a jak moc me miluje emoticon uplne vsichni slzeli kdyz ho videli plakat emoticon
24. zář 2010 v 11:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 Ahojky mladé paní... emoticon

midy: co se stalo????

tak já jsem na tom stejně jako holi... nejvíc emocionální zážitek byl při gratulacích, když ke mně přišla 14 letá Lukášova neteř (teď i moje emoticon ) a jen mi třásla rukou a já jí povídám.. no co mi povíš a ona se rozbrečela...a v tu chvíli jsem se rozbrečela i já... ačkoli jsem se celý den snažila nebrečet a být nad věcí, tak s ní to nešlo...a pak později jsem koukala na video, jak čeká ve špalíru a celou dobu co čekala než přijde ke mně, se jí hrozně klepala bradička..to mě vždycky dostane i na tom videu... emoticon

jinak já pořád nevím, kterou fotku si nechat zvětšit...manža chce mě samotnou, kde ležím v trávě, ale já chci společné fotky... asi 2 nebo 3
24. zář 2010 v 11:24  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Ahoj holky
Pajik a co takhle nechat udělat všechny ...jako i ty pro tebe a pro manžela =)
Paji ještě k tomu slzení a netřinkám ....já mám podobnou fotku (amaterskou) ...jak přicházím (doma) k ostatním všichni na mě koukaj a ta moje "opice vysí pohledem na strejďákovi ...s pohledem tak co jak se budeš tvářit co budeš říkat atd ....tak ta mě vždy pobaví ....a pak ještě další kdy mě ona i její brácha (každý z jedné strany) dává pusu ...naprosto skvělá u té mám slzavé udolí pokaždé
24. zář 2010 v 11:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 pajik,blue: IP

Já si na svůj nejemotivnější zážitek nemůžu vzpomenout... asi celá svatba emoticon
24. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 ahoj holky, vy jste ukecanejsi nez pred svatbou! emoticon

midy: co se deje? jdu docitat... mushera neznam
24. zář 2010 ve 12:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 holi: tak to bude dobrý kompromis... emoticon
jafi: ahoooj emoticon
24. zář 2010 ve 12:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 ja_fi: IP
24. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 jafi: koukni... já jsem z toho úplně mimo....krása emoticon

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=664792&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D10
24. zář 2010 ve 12:26  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 midy: diky, IP taktez emoticon

pajik: ahoj emoticon
24. zář 2010 ve 12:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Zámek Průhonice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Zámek Průhonice, Region Praha
 ahojda.. kočky..

midy: co se děje???

misaroz: jo jenom mě trochu vyděsil ten formulář OZP, ale dojdu tam, tak budu doufat, že mi někdo pomůže.. právě, že trochu myslím už do budoucna.. jsem koukala, že mají hezké příspěvky i pro těhule... a pak pro děti.. tak není co řešit.. manžel jí má... a ještě dostává slevu na cestovní pojištění apod., tak jsem řekla, že už na VZP taky kašlu...
24. zář 2010 ve 12:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš