Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
kuk holky ja_fi dík za přesný název prográmku =) zlatíčko dalfy v pohodě v klídku já si počkám :-D lidi babička dobrá =) něco podobnýho máme doma ....já zas byla zmalovaná =) )))
Odpovědět
mich: teda fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, nesnasim, kdyz najdu v jidle kusy lidi... :-p ale chapej, tchyne si prece nepomluvi vlastni dort :-D :-D :-D to by nebyla ona ;-) :-D hlavne jestli ten dort chutnal vam (ten vas) ;-) kazdy mame jine chute, takze nekomu jet mohl, nekomu min, ale nejdulezitejsi jste stejne byli vy dva ;-) holi nemas zac skoro me zacina mrzet, ze nemame uz zadnou babicku... ani ja, ani manzel :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi - :-D :-D -to máš pravdu, byla by sama proti sobě-kdyby řekla že nebyl dobrý. Já jsem švagrové na to akorát řekla,že jsem ráda že na stole vypadal krásně-a naše že byly super.
Odpovědět
Ahoj holky, jak vás tak čtu, tak jsem nesmírně šťastná, že moje babičky, prababičky i tchýně jsou normální a naopak vše chválily. mich: myslím, že jinak se ani tchýně nemohla vyjádřit, vzhledem k tomu, jak se k vám chová. Ono se jí to jednou vrátí, neboj. lidi: babička je fakt akční, aby ji nezatkli za šíření bakterií salmonely :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz-já v to také věřím-že Boží mlýny melou... Fuj mám za sebou dneska v celku perný den a navíc uplně báječný zážitek-tak si asi sednu ke knížečce a budu relaxovat
Odpovědět
jsem ráda, že jste se s bábinou taky pobavili... já jen čekám, co z ní ještě vyleze :-D mich: teda s tím dortem, to je humáč....ble... ježiš, se mi uplně zvedá žaludek :-p ještě, že jste ho nekrájeli na hostině, to by byl dobrej průšvih :-( no, popravdě druhá bábina se taky předvedla... kousek broskve jí spadl pod stůl... tak tam pro něj lezla :-D no a třetí bábina, ta pro změnu maso, co nedojedla zabalila domů.... ale kdyby do nějakýho pytlíčku, ale ona tam vyndala černou igelitku se zlatým potiskem... no fakt ostuda... jen doufám, že to zbytek stolu zaregistroval :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: tak to jsi me pobavila, museli jste mit veselo!! :-D to je sranda, jak se vsem ted vybavuji vesele historky :-D
Odpovědět
Dobré ráno mladé paní lidi: :-D jsi mě pobavila, jinak ten fotograf by mě natval... ]-( My jsme taky neměli žádného slavného, ale myslím, že se fotky docela vyvedli, i když v tom není kreativnost. U nás na svatbě se žádná veselá historka nestala, nebo si ji aspoň nevybavuju Jinak mě nikdo jako nevěstu nepomluvil, což naštvalo moji matku a v 7 hodin večer jela domů. Asi nejvíc ji naštvalo to, že všude vykládala, že nejsem schopná zorganizovat svatbu a já to zvládla a ještě jsem dostala pochvalu, že jsem ji měla promyšlenou do detailů.
Odpovědět
Dobré ráno! midy: to musí být skvělé zadostiučinění, že se to tak všechno povedlo a mamce si vytřela zrak ;-) Ale jinak musím říct, že si až teď uvědomuju, jak má být člověk vděčný za normální příbuzné, co se mají rádi. To je fakt k nezaplacení (na ostatní je tu víte co... :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj paničky. Jé,to máte teda "veselo" s tchýněma,babičkama a koukám i s mámama,kdyby se takhle zmínila tchýně,midy,tak mě to asi nepřekvapí,ale když to udělá matka, to je fakt hrůza a ještě odejít v sedm domů,fuj 8-(
Odpovědět
picasso: krásné fotky, moc se mi líbí ta předposlední, strašně ti to tam sekne ;-)
Odpovědět
Ahoj, holky. Občas sem skáknu, zkounout vaše fotečky a prolítnout, co je nového. Úžas, úžas a úžas. Jenom tiše slintám a závidím. Jste všechny moc, moc krásné. A s ostatníma lidma si nelamte hlavu, nestojí za to. jistě jste si všimli i na našich fotkách jedné osoby, která se tam vůbec neusmívala ]-( Ja_fi: netrpělivě čekám na tvoje fotky. Budou stát určo za to, že na ně čekáte tak dlouho :-) Holky, já vám po svatbě chytla úplnou depku. Když prohlížím, nejen vaše, alba, tak mám pocit, že se ta svatba vůbec nevyvedla. Ale spíš z toho pohledu, že, mohla jsem si vybrat lepší šaty, lepší účes, nekřenit se na těch fotkách pořád. prostě jsem dostala pocit, že jsem nebyla dost hezká :-( Pitomá, co :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
picasso:jojo,taky se mi fotečky moc líbí! a blue přidala taky nový krásný fotečky od Zuzky,paráda!
Odpovědět
misaroz: moc děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko ja-fi to je ten klip co jsem sem házela odkaz nevím totiž jak na to aby jsem ho vložila do fotoalba. A názory na naší svatbu - řekla bych,že ti naši kamarádi a moje mamka s babi byli spokojení každý to bral tak,že jsme si to udělali dle svého a věděli co práce nám to dalo. Tchánovců jsem se na názor neptala a ptát se nebudu nezáleží mi na tom. Nebylo žádné extempore ale já jsem ty jejich ťafky vnímala ale jelikož jsem to čekala tak mě to naprosto nerozhodilo spíš to vždycky někoho šoklo např. kamarádky pak za mnou chodili a tak jsem je uklidňovala ať si z toho nic nedělají že mě to nevadí (což asi tchánovci mysleli,že mi to vadit bude :-D ) ale oni mě rozhodně nerozhodili. Já jsem je rozhodila asi nejvíc s autem,protože předpokládali,že budu potřebovat jejich auto na odvoz - a já měla od kamaráda. :-) . Už mám stažené v pc surové video od kameramana tak bych chtěla časem si s ním pohrát a něco zkusit. Včera jsem ukazovala dvd jedné známé a ona mi povídá vždyť to nemáte udělané je to jen sestříhané - myslela tím,že nemáme takové to umělecké video - tak jsem jí zklamala páč já takové dvd nechtěla. :-) Holino došly ti maily?
Odpovědět
dalfy: Jsi dobrá :-D Holky, moc děkuju. Taky jsem koukala na fotky blue, prostě nádhera, na to není slov :-)
Odpovědět
Jinak, my už máme s manžílkem domluveno a začíná se realizovat - společné fotečky u Ležatky :-) Tak jsem zvědavá, co z toho vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: clovece neblazni vzdyt jsi byla nadherna!!!!Jsi strasne krasna jemna zenska ;-) Ja bohuzel babicky uz nemam, ale kdyby tu jeste byly tak by byly nadsene..Svatbu nam nikdo nepomluvil pokud vim, vsem se to libilo, i kdyz muj bracha s manzelkou a synovcem odjeli asi uz v 6 hod, ale po tom jake maji napjate vztahy s nasema rodicema, tak jsem byla vdecna ze vubec dorazili.. ;-) Manzelova rodina se tam lehce chytla, vsichni se tam pekne sesli asi po 3 letech tak neodolali :-D a vyuzili tuto prilezitost k tomu aby si navzajem par veci vycetli :-| No proste malo ktera rodina je bez problemu.. Treba ale moje rodina se chovala naprosto slusne :-D to jsem zirala :-) vcera jsem tvorila dvd slide show, vyslo nam to na 16.5 minut, no holt to mame misto svatebniho videa :-N brii: jj, pridala jsem par dalsich fotecek, kazdy den mam novou oblibenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy:jéjé,koukám,že máte i vy veselo s tchánovcema :-| já to teda musím zaklepat,ale u nás je to vše O.K. ze všech stran,naopak jsme byli za svatbu pochváleni,všem se líbila,spousta lidí nám dokonce řekla,že na lepší svatbě ještě nebyli, tak snad se všem opravdu líbilo a nepřetvařovali se jen ..
Odpovědět
Profilova fotka
blue: tak to věřím,každý den nová :-D u nás je to podobný,ale koukám na ně, jen když manžel není doma,což je celý den v práci,takže můžu brouzdat po fotkách :-D :-D ted jsem si ale byla na poště pro balík, došel nám konečně věšák do chodby, tak se ho jdu pokusit sestavit :)
Odpovědět
picasso: byla jsi nádherná nevěsta, tak neblbni, ale přiznám se, že po shlédnutí tady těch nevěst jsem si taky připadala škaredá a naše fotky o ničem , pak mi ale došlo, že to bude tím, že jsem na ty naše moc koukala, takže pro mě byly "ohrané"
Odpovědět
blue: Děkuju, doufám, že to neříkáš jen tak :-D I přesto díky. Možná jenom opožděná depka, co se srovná :-)
Odpovědět
midy: tak asi přesně ten stejný pocit mám já. U mě to ale bude nejspíš tím, že my jsme tou svatbopu opravdu proletěli a všechno bylo tak chaotické, že jsem si neužila ten okamžik: "Ach" :-D Navíc jsem asi byla celou dobu ve stresu a nikdo mi neřekl, zastav se, klid a užívej :-(
Odpovědět
midy: A měli jste to moc krásné. Moc ti to slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
midy: vzdyt jste meli moc krasnou svatbu, ja ti ten Janohrad a vubec moravskou svatbu stale zavidim! Me se nejvic libi vase foto 35 a 49, ty jsou uplne bozi!!!Moc vam to spolu slusi! picasso: clovece ja porad vinim pocasi!! Kdyby bylo slunecno a nemuseli jsme se strachovat povodnema, tak by to bylo lepsi ;-) Na druhou stranu jsme meli stesti, ze nas povodne opravdu neodnesli,ze? :-N brii: z tebe bude za chvili Kutil Tim :-D
Odpovědět
blue: To jo :-D Je teda pravda, že po obřadu jsme si to pořádně užili a všichni nás pořád chválí, jaká ta svatba byla úžasná. Šlo to vidět i na lidech, co jsme si mysleli, že se bavit nebudou a překvapili. Dokonce nám spousta lidí řekla, že bez toho špatného počasí by to nebylo ono :-D Celá svatba byla super, akorát si moc nepamatuju obřad a ani nevím, jak jsem se líbila ženichovi. Říkal, že jo :-D Tak asi jo :-D
Odpovědět
blue: A vy jste to měli úžasné i přes to počasí. Koukám, že červený deštník byl taky :-D
Odpovědět
Krásné dobré ranko holky jej vás tady dneska je =) dalfi děkuji za mejlíky užasné ....a teď vás jdu dočíst
Odpovědět
blue: jéé děkuji, doufám, že bude na Janohradu na Mikuláše zase jarmark, loni jsme tam byli a byla tam úžasná atmosféra, navíc tam proběhla žádost o ruku :-) já mám z našich ráda, 43,45,49 a 50 a mou sólovou 38 :-D ale u vás je jich tolik, že ani nemůžu vybrat které se mi líbí nejvíc... no Zuzka no.. :-D
Odpovědět
picasso a midy: neblázněte, měly jste nádherné svatby, moc vám to slušlo, ono kdyby všichni měli Zuzku, tak by to taky za chvíli omrzelo ;-) tak jdu čekat na fotečky od kamarádky, jsem zvědavá, kdy dojdou... a už máme vybraný foťák.... takže bude po penězích ;-) doufám, že se s ním naučím :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?