Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 kuk holky
ja_fi dík za přesný název prográmku =) zlatíčko
dalfy v pohodě v klídku já si počkám emoticon
lidi babička dobrá =) něco podobnýho máme doma ....já zas byla zmalovaná =) )))
21. zář 2010 v 19:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 mich: teda fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, nesnasim, kdyz najdu v jidle kusy lidi... emoticon ale chapej, tchyne si prece nepomluvi vlastni dort emoticon emoticon emoticon to by nebyla ona emoticon emoticon hlavne jestli ten dort chutnal vam (ten vas) emoticon kazdy mame jine chute, takze nekomu jet mohl, nekomu min, ale nejdulezitejsi jste stejne byli vy dva emoticon

holi nemas zac

skoro me zacina mrzet, ze nemame uz zadnou babicku... ani ja, ani manzel emoticon emoticon
21. zář 2010 v 19:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
Registrovala se 24. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4052 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Karviná.
    V Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
Registrovala se 24. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4052 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Karviná.
 ja_fi - emoticon emoticon -to máš pravdu, byla by sama proti sobě-kdyby řekla že nebyl dobrý. Já jsem švagrové na to akorát řekla,že jsem ráda že na stole vypadal krásně-a naše že byly super.
21. zář 2010 v 19:53  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Ahoj holky, jak vás tak čtu, tak jsem nesmírně šťastná, že moje babičky, prababičky i tchýně jsou normální a naopak vše chválily.
mich: myslím, že jinak se ani tchýně nemohla vyjádřit, vzhledem k tomu, jak se k vám chová. Ono se jí to jednou vrátí, neboj.
lidi: babička je fakt akční, aby ji nezatkli za šíření bakterií salmonely emoticon
21. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
 misaroz-já v to také věřím-že Boží mlýny melou... Fuj mám za sebou dneska v celku perný den a navíc uplně báječný zážitek-tak si asi sednu ke knížečce a budu relaxovat
21. zář 2010 ve 20:07  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
 jsem ráda, že jste se s bábinou taky pobavili... já jen čekám, co z ní ještě vyleze emoticon
mich: teda s tím dortem, to je humáč....ble... ježiš, se mi uplně zvedá žaludek emoticon ještě, že jste ho nekrájeli na hostině, to by byl dobrej průšvih emoticon no, popravdě druhá bábina se taky předvedla... kousek broskve jí spadl pod stůl... tak tam pro něj lezla emoticon no a třetí bábina, ta pro změnu maso, co nedojedla zabalila domů.... ale kdyby do nějakýho pytlíčku, ale ona tam vyndala černou igelitku se zlatým potiskem... no fakt ostuda... jen doufám, že to zbytek stolu zaregistroval emoticon emoticon emoticon
21. zář 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 lidi: tak to jsi me pobavila, museli jste mit veselo!! emoticon to je sranda, jak se vsem ted vybavuji vesele historky emoticon
21. zář 2010 ve 23:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
midy
 Dobré ráno mladé paní

lidi: emoticon jsi mě pobavila, jinak ten fotograf by mě natval... emoticon
My jsme taky neměli žádného slavného, ale myslím, že se fotky docela vyvedli, i když v tom není kreativnost.

U nás na svatbě se žádná veselá historka nestala, nebo si ji aspoň nevybavuju

Jinak mě nikdo jako nevěstu nepomluvil, což naštvalo moji matku a v 7 hodin večer jela domů. Asi nejvíc ji naštvalo to, že všude vykládala, že nejsem schopná zorganizovat svatbu a já to zvládla a ještě jsem dostala pochvalu, že jsem ji měla promyšlenou do detailů.
22. zář 2010 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Dobré ráno!
midy: to musí být skvělé zadostiučinění, že se to tak všechno povedlo a mamce si vytřela zrak emoticon Ale jinak musím říct, že si až teď uvědomuju, jak má být člověk vděčný za normální příbuzné, co se mají rádi. To je fakt k nezaplacení (na ostatní je tu víte co... emoticon )
22. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
 ahoj paničky. Jé,to máte teda "veselo" s tchýněma,babičkama a koukám i s mámama,kdyby se takhle zmínila tchýně,midy,tak mě to asi nepřekvapí,ale když to udělá matka, to je fakt hrůza a ještě odejít v sedm domů,fuj emoticon
22. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 picasso: krásné fotky, moc se mi líbí ta předposlední, strašně ti to tam sekne emoticon
22. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
    V hotelu Belveder, Labská stráň, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
 Ahoj, holky.
Občas sem skáknu, zkounout vaše fotečky a prolítnout, co je nového.
Úžas, úžas a úžas. Jenom tiše slintám a závidím. Jste všechny moc, moc krásné. A s ostatníma lidma si nelamte hlavu, nestojí za to. jistě jste si všimli i na našich fotkách jedné osoby, která se tam vůbec neusmívala emoticon
Ja_fi: netrpělivě čekám na tvoje fotky. Budou stát určo za to, že na ně čekáte tak dlouho emoticon

Holky, já vám po svatbě chytla úplnou depku. Když prohlížím, nejen vaše, alba, tak mám pocit, že se ta svatba vůbec nevyvedla. Ale spíš z toho pohledu, že, mohla jsem si vybrat lepší šaty, lepší účes, nekřenit se na těch fotkách pořád. prostě jsem dostala pocit, že jsem nebyla dost hezká emoticon Pitomá, co emoticon
22. zář 2010 v 09:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 picasso:jojo,taky se mi fotečky moc líbí!
a blue přidala taky nový krásný fotečky od Zuzky,paráda!
22. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 misaroz: moc děkuju emoticon
22. zář 2010 v 09:10  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
 dobré ranko

ja-fi to je ten klip co jsem sem házela odkaz nevím totiž jak na to aby jsem ho vložila do fotoalba.

A názory na naší svatbu - řekla bych,že ti naši kamarádi a moje mamka s babi byli spokojení každý to bral tak,že jsme si to udělali dle svého a věděli co práce nám to dalo. Tchánovců jsem se na názor neptala a ptát se nebudu nezáleží mi na tom. Nebylo žádné extempore ale já jsem ty jejich ťafky vnímala ale jelikož jsem to čekala tak mě to naprosto nerozhodilo spíš to vždycky někoho šoklo např. kamarádky pak za mnou chodili a tak jsem je uklidňovala ať si z toho nic nedělají že mě to nevadí (což asi tchánovci mysleli,že mi to vadit bude emoticon ) ale oni mě rozhodně nerozhodili. Já jsem je rozhodila asi nejvíc s autem,protože předpokládali,že budu potřebovat jejich auto na odvoz - a já měla od kamaráda. emoticon .
Už mám stažené v pc surové video od kameramana tak bych chtěla časem si s ním pohrát a něco zkusit. Včera jsem ukazovala dvd jedné známé a ona mi povídá vždyť to nemáte udělané je to jen sestříhané - myslela tím,že nemáme takové to umělecké video - tak jsem jí zklamala páč já takové dvd nechtěla. emoticon

Holino došly ti maily?
22. zář 2010 v 09:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 dalfy: Jsi dobrá emoticon
Holky, moc děkuju. Taky jsem koukala na fotky blue, prostě nádhera, na to není slov emoticon
22. zář 2010 v 09:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 Jinak, my už máme s manžílkem domluveno a začíná se realizovat - společné fotečky u Ležatky emoticon Tak jsem zvědavá, co z toho vyjde emoticon
22. zář 2010 v 09:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 picasso: clovece neblazni vzdyt jsi byla nadherna!!!!Jsi strasne krasna jemna zenska emoticon

Ja bohuzel babicky uz nemam, ale kdyby tu jeste byly tak by byly nadsene..Svatbu nam nikdo nepomluvil pokud vim, vsem se to libilo, i kdyz muj bracha s manzelkou a synovcem odjeli asi uz v 6 hod, ale po tom jake maji napjate vztahy s nasema rodicema, tak jsem byla vdecna ze vubec dorazili.. emoticon
Manzelova rodina se tam lehce chytla, vsichni se tam pekne sesli asi po 3 letech tak neodolali emoticon a vyuzili tuto prilezitost k tomu aby si navzajem par veci vycetli emoticon No proste malo ktera rodina je bez problemu..
Treba ale moje rodina se chovala naprosto slusne emoticon to jsem zirala emoticon

vcera jsem tvorila dvd slide show, vyslo nam to na 16.5 minut, no holt to mame misto svatebniho videa emoticon
brii: jj, pridala jsem par dalsich fotecek, kazdy den mam novou oblibenou emoticon
22. zář 2010 v 09:31  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 dalfy:jéjé,koukám,že máte i vy veselo s tchánovcema emoticon já to teda musím zaklepat,ale u nás je to vše O.K. ze všech stran,naopak jsme byli za svatbu pochváleni,všem se líbila,spousta lidí nám dokonce řekla,že na lepší svatbě ještě nebyli, tak snad se všem opravdu líbilo a nepřetvařovali se jen ..
22. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 blue: tak to věřím,každý den nová emoticon u nás je to podobný,ale koukám na ně, jen když manžel není doma,což je celý den v práci,takže můžu brouzdat po fotkách emoticon emoticon ted jsem si ale byla na poště pro balík, došel nám konečně věšák do chodby, tak se ho jdu pokusit sestavit emoticon
22. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 picasso: byla jsi nádherná nevěsta, tak neblbni, ale přiznám se, že po shlédnutí tady těch nevěst jsem si taky připadala škaredá a naše fotky o ničem , pak mi ale došlo, že to bude tím, že jsem na ty naše moc koukala, takže pro mě byly "ohrané"
22. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 blue: Děkuju, doufám, že to neříkáš jen tak emoticon I přesto díky. Možná jenom opožděná depka, co se srovná emoticon
22. zář 2010 v 09:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 midy: tak asi přesně ten stejný pocit mám já. U mě to ale bude nejspíš tím, že my jsme tou svatbopu opravdu proletěli a všechno bylo tak chaotické, že jsem si neužila ten okamžik: "Ach" emoticon Navíc jsem asi byla celou dobu ve stresu a nikdo mi neřekl, zastav se, klid a užívej emoticon
22. zář 2010 v 09:40  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 midy: A měli jste to moc krásné. Moc ti to slušelo emoticon
22. zář 2010 v 09:40  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 midy: vzdyt jste meli moc krasnou svatbu, ja ti ten Janohrad a vubec moravskou svatbu stale zavidim! Me se nejvic libi vase foto 35 a 49, ty jsou uplne bozi!!!Moc vam to spolu slusi!

picasso: clovece ja porad vinim pocasi!! Kdyby bylo slunecno a nemuseli jsme se strachovat povodnema, tak by to bylo lepsi emoticon Na druhou stranu jsme meli stesti, ze nas povodne opravdu neodnesli,ze? emoticon

brii: z tebe bude za chvili Kutil Tim emoticon
22. zář 2010 v 09:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 blue: To jo emoticon Je teda pravda, že po obřadu jsme si to pořádně užili a všichni nás pořád chválí, jaká ta svatba byla úžasná. Šlo to vidět i na lidech, co jsme si mysleli, že se bavit nebudou a překvapili. Dokonce nám spousta lidí řekla, že bez toho špatného počasí by to nebylo ono emoticon Celá svatba byla super, akorát si moc nepamatuju obřad a ani nevím, jak jsem se líbila ženichovi. Říkal, že jo emoticon Tak asi jo emoticon
22. zář 2010 v 09:55  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 blue: A vy jste to měli úžasné i přes to počasí. Koukám, že červený deštník byl taky emoticon
22. zář 2010 v 09:55  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Krásné dobré ranko holky
jej vás tady dneska je =)
dalfi děkuji za mejlíky užasné
....a teď vás jdu dočíst
22. zář 2010 v 09:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 blue: jéé děkuji, doufám, že bude na Janohradu na Mikuláše zase jarmark, loni jsme tam byli a byla tam úžasná atmosféra, navíc tam proběhla žádost o ruku emoticon
já mám z našich ráda, 43,45,49 a 50 a mou sólovou 38 emoticon
ale u vás je jich tolik, že ani nemůžu vybrat které se mi líbí nejvíc... no Zuzka no.. emoticon
22. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 picasso a midy: neblázněte, měly jste nádherné svatby, moc vám to slušlo, ono kdyby všichni měli Zuzku, tak by to taky za chvíli omrzelo emoticon tak jdu čekat na fotečky od kamarádky, jsem zvědavá, kdy dojdou...
a už máme vybraný foťák.... takže bude po penězích emoticon doufám, že se s ním naučím emoticon
22. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš