Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 brii: jj, obleceni hozene na zem vedle postele je u nas naprosto normalni! emoticon takze vam to jde pekne, to je super emoticon
ted teda jeste nejakou tu praci,ze..je to desny,kdyz ti ani neodpovi, to znam..
20. zář 2010 v 15:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
midy
 tak já se přiznám, že taky nestelu postel, v půl paté ráno jsem ráda, že se mi z ní vůbec podaří vyhrabat emoticon
20. zář 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
 emoticon nu jo,on se na to taky vymlouvá,že když vstává do práce,tak mě tím stlaním nechce budit emoticon
jojo,fakt nějkou práci potřebuju a taky chci,doma je šílená nuda,ted zas se budu bavit tím spracováním videa,ale co pak? emoticon
20. zář 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 bri: u nas stele ten kdo vstane posledni, mame jednu dvojitou perinu,tak by to ani jinak neslo emoticon
s tou praci te chapu, ja bych se doma taky zblaznila..
20. zář 2010 v 16:07  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky, tak já to mám s tou prací taky jako brii... zatím stále hledám, vůbec se neozývají na životopisy emoticon jinak k tomu videu - točil nám něco tchán.... ale my to máme doopravdy natočené bez obřadu emoticon máme přípravy... čekání na obřad... a pak až jídlo... co se mi holčina nabídla, že bude točit, když jí půjčíme kameru, tak na to nějak zapomněla, ještě že jsem večer před svatbou uháněla brácha ať tu kameru nabije... no tak nic no... budu to muset nějak vymyslet... nějak to asi šikovně sestříhat a naházet tam fotky... snad to nebude hned tak nápadné emoticon
20. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 tak právě jsem se představila do telefonu starým jménem emoticon v pátek už jsem se představila novým a dneska zase starým emoticon
holi: v Bešenové jsme byli taky a moc se nám tam líbilo.... ty hory za tím, fakt bomba... jsme si říkali, že se tam někdy vrátíme emoticon
20. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 dobrý večer holčiny
tak jsem všude nahlášená novým příjmením =) ....nej byla paní na finančáku ohledně daní z nemovitostí ....prej a jste si jistá že nějakou nemovitost vlastníte =) .....hledala mě už pod novým příjmením emoticon
Lidi taky jsem se dnes podepsala starým příjmením - a hned 3x emoticon ....a to jsem už nějaký měsíc po svatbě emoticon
Bešeňová je úúúžasná ....příroda kolem nádhera a ta teplá voda no luxus

Taky už máme videjko doma - amaterské....je tam vše podstatné jen oblékaní nevěsty schází ale což
Holky vy jste mě tak naladily na to stříhání videa až hrůza ....může mě někdo z vás o tom napsat více třeba do ip
nějaký ten prográmek na to stvořený nebo tak ... začnou dlouhé zimní večery tak at si mám s čím hrát :D
děkuji moc holky moje
ted se jdu juknout na ten program ohledně výroby fotoknih - jak mě naladila Misaroz :D
20. zář 2010 v 19:31  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vuruk
Registrovala se 28. června 2007 na beremese.cz. Přidala 132 příspěvků a 2 alba. Region Strakonice.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V Blatné, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
vuruk
Registrovala se 28. června 2007 na beremese.cz. Přidala 132 příspěvků a 2 alba. Region Strakonice.
    V Blatné, Region Strakonice
 Ahojky holky, teda pani emoticon
jdu se na vas taky mrknout emoticon
bri a blue u nas je to to same, s tema manzelovo hadrama emoticon ale postel nesteleme ani jeden, jen kdyz ma nekdo prijit, pry stejne kdyz je rozestlana postel, nedrzi se tam ty breberky emoticon kdyz je ustlano tak to pry tak nevyvetra emoticon tot moje vymluva na stlani postele emoticon

taky jsem se dnes skoro podepsala starym jmenem, ale jinak to jde. OP jeste nemame, trva to tri tydny.. na pas kaslu, stejne nikam daleko nejezdime a navic se stejne do roka-snad budem stehovat, tak zas bude nova obcanka emoticon

akorat je mi porad lito ze uz je to za nama, udelala bych plno veci jinak. a hlavne bych se to snazila nejak vic uzit, moc si to nepamatuju, bylo to hrozne rychly. ale fajn emoticon
U vas predpokladam je to asi stejny emoticon
20. zář 2010 ve 20:07  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Ahoj holky,
my taky video ještě nemáme, točil strejda a zatím se neozval, tak uvidíme. Teda myslím, že točil, ani si nepamatuju, že bych ho tam viděla s kamerou emoticon
Na fotoknihu má akci fotolab do konce září. Když si necháš udělat sto fotek, dostaneš poukaz na knihu zdarma.
midy: ta myš je super emoticon , my jsme měli venku u nářadí v chatce pět myších miminek, tak letěli bobci do popelnice emoticon
20. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 vur - u mě teda u nás je to určitě stejný .... ne že bychom na našem dni měnili to neee byl přesně podle toho jak jsme si ho vysnili a jak jsme si přáli .....ale byl to tak nádherný den že by jsme dali za něj snad vše aby jsme si ho mohli znovu prožít - stejně tak líbánky ....ale bohužel to nejde emoticon
20. zář 2010 ve 20:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 tak už mám ztaženej prográmek sice ještě přesně nevím co to umí ale zatím je to hodně dobrý
20. zář 2010 ve 21:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 midy: to by ses s tim batuzkem asi pekne prohla emoticon emoticon ale diky za nabidku emoticon emoticon

brii: to je zatim jediny program, o kterem vim, ze se to tam da delat. pak na dalsi zpracovani (hudbu jako podkres a pod.) pouzivame ulead video studio, ale netusim, jestli se tam da strihat..

jdu docist novou stranu..
20. zář 2010 ve 22:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 holi a jakej program mas stazenej?
jinak ja mam doma teda chlapa s uklizeci manii, takze des! kdyz ho to popadne, tak je na zabiti. a postel stele rano sam od sebe, ja bych kolikrat nechala i rozestlano emoticon jen chci podotknout, ze si nemyslim, ze bych byla nejakej extra neporadnik, ovsem nejsem ani prehnane poradna. takze u nas narazime spis opacne, nez je obvykle emoticon
20. zář 2010 ve 22:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 ja_fi: pošli ho k nám na návštěvu, může dát tomu mému školení, vždycky když mu řekl, že by mi mohl pomoct súklidem, tak řekne, že ho tahle práce nenaplňuje, že by radši betónoval nebo tak něco emoticon
21. zář 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Hezké ráno,
tak u nás jsme bordeláři oba. Respektive já miluju pořádek, ale nebaví mě ho dělat emoticon (to ale neznamená, že bychom se doma brodili v odpadcích, vždycky se donutím emoticon ) Ale s úklidem mi manžel taky nepomáhá, to radši vezme prcka ven a nechá mě v klidu uklidit.
ja_fi: předpokládám, že holino má stejný program jako já - stáhneš si ho zdarma ze stránek fotolabu. Hotovou knihu jim pak přes net pošleš a oni ti ji vytisknou.
21. zář 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 ahoj holky trochu jsem zamrzla. Zpracovávala jsem fotky. Tak jsem udělala pro tchánovce a mojí mami - fotoknihu, jsou hotové a objednané. A pak pro ty nejbližší jsme nechali vyvolat fotky a objednala jsem takový jednoduchý leporela na 12 fotek a to dostanou ty ostatní.
Jinak jsem v neděli do půlnoci zakládala naše fotky a byla to teda pěkná fuška. Máme dvd - a jsem moc spokojená přesně jak jsem chtěla jen pěkně sestříhané video, žádné ozdobičky a jiné věci. Ale prostě u mě vede klip. Moje kolegyně byli naměkko emoticon
21. zář 2010 v 09:48  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Dobré ranko,
da_fi jj mám staženej program na výrobu fotoknihy od fotolabu docela hooodně zajimavých kousků s tím jde dělat =)
ohledně stříhání videa žáden prográmek právě nemám ....chtěla bych se naučit nějak to našše videjko zestříhat .....svatba takový můj pokusný králík =))

Může mě tu někdo napsat přesný název toho pinaclu nebo jak to =)

U nás taky vede slide =) akurat na něj budu muset ještě juknout mě na kompu jede normálně ....na ostatních je to takový nějaký rozmazané ....už jsem zkoušela nastavit i rozlišení monitoru a nic no tak s tím budu muset něco udělat
Jinak moje babi 91 kvůli tomu aby měla všechny fotky ze svatby a slide chce pořídit dvd :D:D:D:D:D
21. zář 2010 v 09:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 ahojík!no,myslím,že by se to video dalo ještě udělat ve windows movie markeru,jak jsem dělala ten slideshow,páč je tam i možnost nahrátí přímo z videokamery,tak předpokládám,že je to i k tomu určený, jen je problém, že na naši videokameru není software na visty,který mám na noŤasu,takže mi to video stejně asi do počítače natáhnout nepůjde emoticon nějak to budu muset vymyslet
21. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky, tak mi měli jet ted na prodloužený víkend na Moravu, ale místo toho budeme sedět doma emoticon manže ma salmonelu a já můžu tak akorát doufat, abych to nechytla, zítra jsem měla jet do školy, ale místo toho jdu na výtěry emoticon emoticon emoticon achjoooo
21. zář 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 na ten slideshow jsem hledala program a nakonec jsem doma zjistila,že máme ten windows movie marker a tak jsem to zkusila v tom, byl to jen pokus ale až bude víc času tak k tomu sednu a vytvořím něco.
Lidičko to je škoda s tím víkendem - a můžete si změnit termín?
21. zář 2010 v 11:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 jo Holi až budu doma tak ti pošlu ty obrázky - v práci je nemám
21. zář 2010 v 11:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 dalfy: my měli jet s naší partou, takže se obávám, že se dohromady jen tak někdy nedáme, škoda no, co můžu dělat, akorát tak sedět doma na zadku emoticon a kde máš to video??? koukala jsem do tvého albíčka a tam jsem nic nenašla... zítra bych si měla jet pro fotky ke kamarádce emoticon jsou to teda fotky neprofesionální, ale moc pěkně fotí... tak jsem zvědavá jak to dopadne emoticon kdybych věděla, že půjde na svatbu, tak se vyprdnu na fotografa, z kterého jsem pěkně zklamaná.... dokonce chtěl naše svatební fotky od té kamarádky koupit - jako to jsem nepochopila, že by nám je pak prodal jako jeho dílo??? fakt jsem nechápala a nechápu emoticon
21. zář 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
Registrovala se 24. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4052 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Karviná.
    V Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
Registrovala se 24. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4052 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Karviná.
 Ahoj holky-tak konečně jsem zchopná sedět-takže koukám co je tady nového-půjdu dočíst co mi ušlo emoticon A kouknu do vašich albíček na nové fotečky
21. zář 2010 ve 12:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 tak dalfy video jsem našla a je nádherné, fakt krása emoticon takové by se mi taky líbilo... sestřih celého dne v pár minutách, bomba... kam se hrabou aranžovaná videa o ničem emoticon mám z toho slzy na krajíčku emoticon
21. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 lidičko to si děláš prdel s tím fotografem (omlouvám se ale vyrazilo mi to dech) co jste měli za fotografa?
Tohle je jen klip, dvd máme už taky doma a je jen setříhané žádné takové to aranžování - my na to nejsme a nijak vzlášť mě to nedojímá. Akorát je u našeho dvd legrace, páč manžel měl pod kravatou mikrofon a je všechno slyšet. Teď děkuju tomu nahoře že jsem byla slušná a nemluvila sprostě apod.
holky poraďte jak si mám vložit do alba ten klip. Jsme fakt na tohle mamut
21. zář 2010 v 15:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 baf emoticon
lidi co to bylo za fotografa??? krome toho, ze ma napady na pest, je snad uplne blbej? to mu nedoslo, ze se to od kamaradky hned dozvis? boze... ach jo. emoticon a salmonela, no at je to brzo za vama!!!
dalfy kde mas videjko????
pinacle je pinnacle studio 12 (teda to nase v pc)
ja se k praci na tom videu ani na slide show nemuzu dokopat.. nehlede na to, ze furt jeste nemame ty profi fotky. hm.
21. zář 2010 v 17:24  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 dalfy: nn, nedělám, realita... popravdě měla jsem problém vybrat fotografa... nechtěla jsem žádného "slavného", ale chtěla jsem někoho kreativního... aby to byly fotky aspoň trochu nápadité... jako naprosto se mi nelíbí fotky jak nevěsta drží ženicha na ruce a takové ty provařené, statické fotky... no samozřejmě že máme takové (teda budeme mít), vybírala jsem podle fotek na netu a jeho referencí.... pak mě před svatbou zaskočilo, že nechtěl osobní schůzku (to si myslím je u profesionálů běžné) a tu jsem si prosadila... no pak už jsem na něho měla negativní názor nebo jak to napsat...s tím vkládáním ti neporadím
tak my za penízky ze svatby koupíme foták... jinak jsme do svatby vrazili 53 tácků.... a cca 46 se nám vrátilo, takže spokojenost emoticon jo jinak mi bábina dnes opět řekla, že jsem byla rozcuchaná....
včera nějaké babce nacpala ke kafi svatební domácí medovník emoticon takže předpokládám, že manža nebude mít jako jediný salmonelu... tak jsem jí nadala... no to by mě ani ve snu skladovat 14 dní a pak to dát někomu cizími emoticon kdyby to aspon nemělo máslový krém
21. zář 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 lidi, no, vis, taky ses na tu svatbu ale mohla ucesat... emoticon emoticon emoticon emoticon ach jo, proste babi zustala s modou nekde pred padesati lety emoticon kde ten medovnik skladovala??????? on obecne vydrzi snad mesic ne? teda ten origos, nevim, jestli jste pekli vlastni.. a jaka je doba skladovatelnosti u nej.
21. zář 2010 v 17:37  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 nn, to byl domácí a právě, že v něm je máslový krém... no nevím, já bych ho 14 sní neskladovala, musel být úžasně oschlý emoticon emoticon emoticon skladovala ho v lednici, no uvidíme... jestli babka bude mít průjem, tak to stejně před tou naší zamlčí emoticon
21. zář 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
 lidicka14 -tak jsem se pobavila nad tvou akční babičkou emoticon Musím říct, že tchyně mi taky vyčítala účes-prý mi neslušel, šaty jsem měla podle ní na prd a neseděly mi a pozor-hrozně si chválila dort který nám nechala udělat-jelikož jsme měly dorty 2-podkovu a 3patrový dortík plus její tak jsme jí ten co darovala vrátily s tím-aby ho doma nakrojila a dala své rodině-já a manžel se zbytkem jeho rodiny nemluvíme. Tchyně nám popisovala jak byl dort naprosto super-lepší než ten co jedla na svatbě ke kávě ale švagrová si mi postěžovala před 2dny,že dort nebyl nic moc a navíc v něm našla nehet-takže opravu chutovka no.
21. zář 2010 v 18:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš