Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: ta fotka jak te drzi v naruci a ty mavas zavojem je uzasna, jak z nejakeho atelieru! Ja ti zavidim,ze jste meli tak super misto na foceni! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blue:jojo,aj mně se tahle obrovsky moc líbí,být nuunou,už mi visí na zdi :-D nuuno: jé,děkuju :-N jsem si nikdy nemyslela,že budou mít naše fotečky takovou odezvu, ale holt zapadající sluníčko a vinohrad k tomu,asi to má něco do sebe :-)
Odpovědět
brii: to zapadající sluníčko se mi taky hrozně líbí, ty fotky vypadají fakt krásně... z těch vinohradů jsem dostala chuť na burčák :-D jen je škoda, že hrozny jsou na tom tak bídně, že ho letos moc nebude...
Odpovědět
jeej holky, to jsou zase krasne fotky... x-) x-) pajiku ty jsi uplne stejne krasna v civilu jako na tech svatebnich fotkach! na tech svatebnich jsi akorat trosku vic zarila ;-) :-) nuuna: ty uz prosimte snad ani novy fotky nepridavej.. :-D moje teorie je, teda byla, ze na ochutnavku se posilaji asi ty nejlepsi fotky. hm, jenze tvoje novy a novejsi fotky jsou hezci a jeste hezci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: neboj, uz koncim, mam totiz plne album :-D :-N Bylo hodne tezky vybrat, co sem dat... Kdyz vlastne budou vase fotky? Uz neco vite? Ja jsme napnuta jak struna! Btw holky, vcera jsme si poridili v Ikee novou sedacku, konecne, a skladali ji do dvou do rana...A v pet jsme vstavali :-D :-N A kupodivu mam dnes energie na rozdavani. A zitra mame "after-party" s nasima svedkama, se tesiiiiim x-)
Odpovědět
nuuna: s nasima fotkama je to na dlouho... ty dve strany momentalne resi finance a my trpelive cekame, az se konecne domluvi, doresi a my dostanem svy fotky... doufam, ze to za to cekani bude stat! :-D ti zavidim afterparty :-D jo, a nejde zalozit jeste druhe svatebni album? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:jé,to je supr a jakoupak jste pořídili?at dobře slouží :) my dostali k svatbě dva poukazy do ikei,tak vymýšlíme,co nám ještě chybí,co pořídit ;-)
Odpovědět
k nakupu taky gratuluju :-) at se vam na ni dobre hovi ;-) v ikee by clovek utratil spoustu penez.. my ji mame tady za rohem a radsi tam nechodim, vzdycky neco donesu domu, z kazdy navstevy... uf :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi:jéé,závidím,já tam tak často neutrácím jedině díky tomu,že bych musela jet do 36 km vzálenýho Brna a na to jsem moc líná:-D
Odpovědět
brii: neni co zavidet... ta dira v penezence je vzdycky hrozna :-D ale chapu i tvuj pohled na vec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja tam taky nechavam sileny penize :-N My mame byt totiz komplet Ikeacky :-D Ted jsme koupili rozkladaci s uloznym prostorem, tvarem do L. Predtim sjem meli jen obyc futon, takze je to obrovsky rozdil, jak v prakticnosti, tak v pohodli... Puvodne stala 13.000, a ted uz stoji jen 9.000 :-) Nedavno jsem tam vlezla, a utratila 600 za "blbosti" pro moji svedkyni, stehovala se totiz do noveho bytu, tak jsem proste neodolala.... :-N A tak je to pokazdy... ja_fi: svatebni album muzeme mit bohuzel jen jedno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
haha,takže máme i společnou závislost na Ikei,jo?nejen na fotkách od Zuzky, to je supr :-D taky by se mi líbila nějaká sedačka,ale už jsme toho koupili od svatby tolik,že už musíme šetřit, máme v plánu v budoucnu stavět a holt zadarmo to nebude..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bri: my od svatby taky poridili strasnejch veci.... :-N A ani jedna nebyla v planu :-D Kdyz tak o tom premyslim, tak z Ikey nemame jen kuchyn a spotrebice, a lozni pradlo... Jinak asi vsechno :-D Kdyby mela vic penez, tak koupim dalsi hoafo veci... Treba oddeleni s obrazy a ramy, a s tema dekoracnima vecma... To je moje zhouba!!! :-N
Odpovědět
midy: tak já taky nevím, jestli bude manža souhlasit s tím focením... on byl spokojený, že je vyfocený u Rka a víc ho asi nezajímalo... Strašně mě děkoval, že jsem se u něj vyfotila :-D Takže jestli nějaká fotka půjde na zeď, tak přesně tuším která
Odpovědět
my mame teda byt nakombinovanej z ikea a kika :-D a nedame na ne dopustit. jsme jednou koupili skrin ze sconta. taky stavebnici.. manzel se s tim fakt trapil, nakonec zjistil, ze to nesedi a musel prevrtavat diry, aby to do sebe zapadlo rovne.. ehm.. pohovku mame z kika takovou taky rozkladaci, ale doted me mrzi, ze jsem nekoupila jinou, s operkama pod ruce.. tahle je jen "hola". me se libi sedet na gauci s operkama :-N tak az tuhle mrnata znicej (tajne doufam, ze jim to dlouho nebude trvat..), tak poridime neco prijemnejsiho ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, nas futon byl taky bez operek, a to je sileny... Dokoupili jsme takovy polstare misto operek, ale stejne to nebylo ono. Ted konecne mame operky!!! :-D
Odpovědět
nuuna: jo, my tam presne mame (origos) polstare za zada i pod ruce misto operek, ale to je na prd..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky, tak fotky mám... zavřené na poště.. jsem je nestihla vyzvednout... takže zítra ráno hned jak rozlepím oči, letím na poštu.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jé ty mě máš vyfocenou... :-D :-D :-D.... fotečky super!!!! Nádherná je jak tě manžel drží a ty máváš závojem... x-) x-) x-) Fakt jsou krásné všechny... x-)
Odpovědět
Pajik: tak to máš fajn, že máte v sobotu otevřenou poštu, já bych musela čekat do pondělka :-D
Odpovědět
lidi: ja myslela, ze posta ma oteviraci dobu vsude stejnou..? nam aspon na dverich tuhle psali, ze snad z nejakyho vyssiho narizeni maji vsude ted otevreno ve vsedni dny do 19 a o vikendu nevim jak.
Odpovědět
ja_fi: tak v tom případě je naše pošta rarita... mají od 8 hodin do půl páté a mezitím ještě hodinu a půl pauzu na oběd... v sobotu zavřeno... njn, hold malé město :-D
Odpovědět
ja_fi: kdy se budete fotit se Zuzkou??? jinak bábina mi celou svatbu zkritizovala, i když někdy možná nechtěně, některý věci pomotola.... no prostě komedie, fakt mě pobavila :-D :-D :-D já jsem nebyla učesaná, byla jsem rozcuchaná (to řekla kadeřnici ]-( ), kytka byla moc do červena, na obřadu si zatrhla kalhoty o lavici, pak nám místo talíře podle ní rozbili skleničku, k předkrmu jako jediná měla krevety s pomerančem (nevím, kde na to přišla, všichni ostatní měli kuřecí salát s broskví :-D :-D :-D ještě řekla, že neví, jestli to oranžový snědla, že šlupku vracela - samozřejmě, že to snědla celý i s rohlíkem), v meníčku jsme měli napsané banketní pečivo a byl obyčejný rohlík, teda spíš půlka rohlíku... tak to zkritizovala, aby ukázala jak je chytrá, tak jsem jí řekla, že meníčka jsme si dělali sami a že jsme nemohli vědět, jestli bude banketní pečivo nebo ne. Chtěla mi zkritizovat hospodu, ale zkritizovala naši práci :-D :-D :-D Dort se jí nelibil, protože byl hranatý a hnědý - to už byla prozíravější a zeptala se, zda to dělala restaurace.... opět jsem jí zkazila odhad :-D jóoo a kafe bylo hnusný, prej lepší turek... no mohla si ho objednat, že??? no, když odcházela, tak se jen hrozila co jídla bylo rautu, tolik řízků... druhý den jsme jí řizky donesli, tak zkritizovala i ty.... prej takový vysušený a já nevím, co ještě... no prostě všechno špatně, ale jinak svatba byla krásná :-D :-D :-D tak možná samotný obřad se jí libil, jinak všechno bylo špatně x-) jsem zvědavá co se ještě dozvím.... jo ještě stihla pomluvit pár hostů a jejich chování a oblečení :-D
Odpovědět
lidi: v pulce rijna :-) teda babinka se na svatbe nenudila! ja si myslim, podle toho jak to pises, ze si to naramne uzila :-D :-D :-D
Odpovědět
Hezký večer! lidi: :-D , člověk to musí brát s humorem, holt my Češi si musíme postěžovat vždycky ;-) A u nás ve velkém městě má pošta taky takovou otevírací dobu, v sobotu jede jen hlavní pošta, ale tam bych si stejně zásilku nemohla vyzvednout, protože by ležela u nás na pobočce. Ale tak hlavně že budou mít pošťáci nové uniformy za čtvrt miliardy, když už poštu nedoručujou včas a tam, kam mají. 8-(
Odpovědět
já myslím, že bábina bude navždy vzpomínat na ty záchody... strašně malé a otevírání dovnitř, takže člověk musel vlézt vedle mísy a pak si až otevřít... ona se tam samozřejmě nemohla zavřít a pak se zase zvednout, pže záchody byly nízko, ještě že tam byla prozíravá skorošvagrová a šla za ní a ze záchodu ji zvedla :-D jinak by si tam asi poseděla než by ji tam někdo našel x-) jj, užila si to :-D no fakt mě bábina pobavila svými postřehy :-D a ještě si stihla na obědě zařídit nový telefon a nechat se vytotit se syny :-D :-D :-D
Odpovědět
ja_fi: fotečky pak budou od Zuzky někde k nakouknutí??? Se už na ně těším :-D
Odpovědět
Tak jsem začala vytvářet cewe fotoknihu a musím říct, že mě to fakt baví. Jenom se doma dohadujeme, jestli ji udělat svatební nebo prckovi, protože manžel tvrdí, že svatební nám stačí album. TAk nevím. Co vy na to?
Odpovědět
no pokud tady vydrzite do rijna, tak myslim, ze treba neco nekam hodim.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem na to koukala a jsou tam od 8 do 10 ..myslím na té poště....už se těším na ráno... jafi: tak to bude super už se těším na vaše fotečky od Zuzky!!! Já jsem s ní domluvená, že se necháme znova fotit až budeme čekat Pokrováčka. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?