Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Hezký večer, ja_fi: to je přesné, fotograf musí mít dar vidět ;-) Já jsem s našimi fotkami hrozně spokojená, snad to moc nebude smrdět samochválou, ale nikdy bych nevěřila, že můžu mít tak krásné fotky. Ale hrozně by mě zajímalo, jak by vypadaly naše fotky, kdyby je dělala Zuzka. Ale to už se nikdy nedozvím :-) dalfy: nádherné video, až jsem měla slzy v očích, já naše ještě neviděla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
až ted koukám,že jsem Ti asi nenapsala gratulaci,nebo se někam ztratila :-( ale už jsem to napravila :-) váš malej je nádhernej,su odvařená z jeho kukadel x-)
Odpovědět
Děkuji za gratulaci, jo, prckovy oči zaujmou každého ;-) Asi si koupím kulovnici na holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brii: neni za co, nedalo mi to po tom co jsem znovu koukala na vase video :-N misaroz: clovece taky bych prisahala ze uz jsem ti psala gratulaci ale nikde ji tam nevidim,tak jsem pisla znova. jste opravdu krasna rodinka x-)
Odpovědět
ahoj paní!!! jdu nakouknout a zkusím něco napsat o průběhu svatby ;-)
Odpovědět
takže náš svatební den začal prakticky v pátek... na večer jsme jeli vyzdobit a připravit stoly na hostinu, mezitím už přijeli kamarádi... takže jsem se musela postarat i o ně... moje svědkyně byla neskutečně nervózní, takže jsem byla ráda, že šli večer posedět do hospody a nepřenesla to na mě... já si pak udělala příjemný večer a doladila s rodiči poslední detaily a šla do hajan... po chvíli převalování jsem usnula jako dudek a spala až do inkriminovaných 6:30 :-N ráno jsem si dala sprchu, v klidu jsem se oblékla a za chvíli přišla kadeřnice. Uvařila jsem čaj a daly jsme se do práce, teda spíš ta kadeřnice, ještě jsme přitom stihli sledovat pohádky :-D Trošku jsem znervozněla, když to několikrát předělávala a dodělávala a různě sponky vytahovala... No říkala jsem si, že mi to snad aspoň na ten obřad vydrží ;-) Nakonec se povedlo a na hlavě přece jenom něco vykouzlila x-) Mezitím si vzala do parády maminu a babinu, a já se šla podívat dolu, kde už se začínali scházet hosté na snídani. Takže jsem poseděla, podrbala, samozřejmě je obsloužila a v neposlední řadě rozdávála instrukce :-D Na devátou měla přijít vizážistka a fotograf... Bylo 9:05 a nikde nikdo... Pomalu jsem začínala trnout... 9:10 pořád nic... hlavou už mi projížděly "nejhorší scénáře", pak jsem si vzpomněla kouknout na mobil, vizážista poslala zprávu, že přijede později... neskutečná úleva ;-) fotograf stále nic, ale když jsem šla otevřít vizážistce, tak už parkoval i fotograf x-) pak už jen následovalo líčení, po líčení jsem měla spoustu času, takže jsem šla mezi hosty a pomalu vyhlížela ženicha, jeho rodinu a další hosty... překvapivě měli opět zpoždění :-D mezitím mi stihl brácha říct, že jsem "zmalovaná" - no popravdě mi to bylo jedno, už jsem se těšila na akci a lidičky, takže jsem to asi nijak nevnímala... hlavně mu bábiny vysvětlily, že na fotkách to bude super a bylo... v 11:15 jsem začala shánět svědkyni, aby mě šla obléct, byla super, vyhodila fotografa, sice se bránil, ale nepomohlo to... a já byla jedině ráda, pod šatama jsem byla jenom v kalhotkách :-N fotografa vpustila až na šněrování :-D každopádně jsem byla zašněrovaná docela brzo, a tak jsem mohla z okna špízovat, jak zdobí auta a jak si na zahradě všichni užívají.... a bylo mi to strašně líto, že nemohu být s nima a v tu chvíli mě opět přepadla myšlenka, že to bude super den (i když takové myšlenky jsem se snažila potlačovat už celý týden před svatbou, pže většinou to dopadne naopak) v 11:15 si pro mě přišel ženich s kyticí, trošku oněměl a vypadlo z něho: "no teda mámo!" a já neskutečně vybouchla smíchy, ženich si mě odvedl dolů, tam jsme se předvedli a šlo se nasedat a vyjeli jsme směr Vrchlabí... myslím si, že v autě byla nervozní svědkyně s tátou, kteří se mě snažili rozptýlit ač to nebylo vůbec třeba.... až sama sobě se divím, že jsem byla v klidu - ale byla jsem šťastná, vyrovnaná, prostě zamilovaná :-N
Odpovědět
na obřad jsme přijeli cca o 45 minut dříve... myslela jsem si, že toho využije fotograf a už nás nažene na nějaké focení, no ale chyba lávky a já jsem ho nahánět nechtěla... lítat někde po užasném štěrkovém parkovišti na deseticentimetrových podpatcích, bez mučení se přiznám, že v některým okamžicích jsem byla ráda, že stojím :-D :-D no a pak už jsme zahlédli se ženichem matrikářku, tak jsme se pomalu přesunuli před klášter. paní matrikářka si svatebčany vzala do parády a vysvětlovala jim, žě udělají špalír kudy projde nevěsta s tatínkem, že si sednou jenom prarodiče... no hádejte, jak to dopadlo :-D samozřejmě všichni nalezli do lavic, to mě fakt pobavilo... paní matrikářka mě rozprostřela vlečku a šlo se za ženichem :-D cestou jsem si samozřejmě přidupla šaty, což mě rozesmálo ještě víc a když jsem viděla nervozního a vykuleného ženicha, pobavila jsem se ještě ví. Pak už následoval vlastní obřad, panu oddávajícimu jsem moc nerozuměla, strašně se to rozléhalo.... Hudba při obřadu byla nádherná... snažila jsem se hlídat, abych si nevytahovala šaty, abych koukala na podepisování svědků a další řada instukcí... akorát jsem teda nevnímala fotografa, takže mě manžel musel upozorňovat, abych se na něj koukla a tak... nevím, jestli to někdo postřehl, možná svědci x-) jinak jsem manželovi nemohla nacpat prstýnek přes kloub, to byl fakt boj, pak jsme si dali první pusu :-D fotografovi se to nepodařilo nafotit, takže jsme si museli dát druhé manželské políbení, pan starosta byl super, ještě nás k tomu vyzval :-D no a bylo to.... příšerný podpis a šlo se fotit, cestou domů nás pak stavěli ještě hasiči, v což už jsem ani nedoufala x-) takže jsme ještě většinu hostů pobavili a jelo se na hostinu...moment překvapení s rozbitím talíře se konal i nekonal.... když první pokus nevyšel a talíř zůstal celý :-D na videu je pak dobře patrné, jak všichni před druhým pokusem ustoupili několik kroků dozadu :-D no pak už byla samotná hostina, všichni chválili výzdobu, že jsem to měla sladěné do modra, a takové podzimní, že se to moc hodilo k září x-) jenom u polévky to číšnici nějak popletli a každý jsme dostali svůj talíř x-) takže jsme to operativně vyřešili a krmili se z jednoho talíře... porce byli neskutečně veliké a téměř všichni vraceli plné talíře.... neskutečné porce za ty ceny... ženské by snad nesnědly ani poloviční porci, většinu lidí nadchl dort a samozřejmě svatební listy, fakt mě pobavilo, jak se tam všichni sesedli a hádali se, jak mají vyjít křížovky a navzájem si radili x-) po dortíku už odjeli prarodiče i fotograf a my se vrátili na svůj první tanec, zábava se začala rozjíždět a my prožili nezapomenutelný, krásný a neopakovatelný den!!!
Odpovědět
omlouvám se vám za takový román, takové ty nepodárky a faux pas připíšu zítra (dneska) :-D teď mažu do postele za mým nemocným manžílkem :-D :-D :-D jinak fotečky od Zuzky jsou nepřekonatelné, zítra je zkouknu, na to že je po svatbě, tak trochu nestíhám...o víkendu nám zase přijdou kamarádi a máme další akci x-)
Odpovědět
Dobré ráno mladé paní :-) lidicka: tak se dívám, že jsi se svatbou spokojená a tak to má být :-) Taky jsem nebyla vůbec nervozní, až jsem se divila :-D Jinak jsem přihodila další fotky, víc už jich sem nedám, jednak je tu malá kapacita alba a taky už nemám, co bych sem dala, jedině fotky se svatebčany... Teď mě ještě napadá, že zkusím na manžela ještě jeden pokus s dofocováním, řeknu, že to chci k Vánocům. Kdyby byl sníh, tak by ty fotky mohly vypadat moc pěkně x-)
Odpovědět
Hezké ráno, lidi, napsala jsi to bezvadně, aspoň vím, že jsem nebyla jediná klidná a vychlamaná nevěsta :-D Komentář manžela na tebe je skvělý ;-) midy: dobrý nápad na dárek k Vánocům ;-)
Odpovědět
blue: mám to podobně, ačkoliv jsem přála všem srpnovkám, občas tam gratulaci nenajdu (třeba teď u tebe), naštěstí se to dá rychle a jednoduše napravit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno! lidi,parádní slohovka :-D supr den!Jinak byly jsme na tom stejně se svědkyní,ona byla taky šíleně nervózní a já nic :-D a stejně tak reakce bráchy na "zmalování", tak ti moji mi řekli, jestli mi dal někdo přes hu.. no jo,chlapi :-D ale jde vidět,že ses bavila a tak to má na každé svatbě být, když se všichni tváří moc vážně, to není ono :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lidi: tak se vám to krásně vyvedlo x-) S tím zmalováním, mě řekli po zkoušce líčení doma prakticky všichni, že jsem zmalovaná a táta dokonce, že jsem jako Marfuška :-D Takže paní vizážistka pak dost ubrala, skoro jsem totiž měla dojem, že to ani nejsem já, tak jsem chtěla jemnější líčení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ještě máme zážitek z čistírny. Miláček měl po svatbě obrovský flek na kravatě - strčil si ji při krájení do dortu a pak si to olíznul a tak byl flek ještě daleko větší :-) Říkala jsem si, že čistírna to jistí. No a co myslíte? Nakonec to dopadlo tak, že nám kravatu z čistírny vrátili, že to nešlo. Ani je nenapadlo vrátit peníze :-| Flek nakonec v pohodě vyčistila mamča - nalila na kravatu takový ten tekutý prací prášek a nechala to chvilku působit. Takže jestli jste náhodou některá měla podobnou příhodu, tak se nevzdávejte, ještě je naděje na úspěch ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brii: krasny novy fotky, meli jste nadherne nazdobeny vchod do domu!!! :-N
Odpovědět
midy: taky přemýšlím o dofocování, no jsem zvědavá, jak dopadnou naše fotky a kolik jich vůbec bude ;-) focení je věc, která mě naprosto nebavila a byla snad jediným škraloupem na celém dni...hlavně na mě padla únava a už jsem neměla náladu se někde předvádět, teď toho trochu lituju, i když na fotkách by to bylo asi poznat x-) brii: vy máte tak úžasný fotky, jsou takové jinačí než co tady mají ostatní nevěsty, fakt krááása, mně se líbí jak čekáš a vyhlížíš ženicha x-)
Odpovědět
lidi: jenže manža dofocovat nechce :-( a mě se zdá, že těch fotek máme opravdu málo, teda aspoň těch portrétových, mám jich v albu asi 10 a kromě těch 10ti máme už jen asi 5...
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju,holky,za pochvaly :-N ten věnec nad dveřma mi pletly spolužačky :-) my měli jiný problém, roztrhlou vestičku vejpůl.. =-) ale naštěstí to bylo ve švu,takže šikovná švadlenka ji dala zase dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
midy,ikdyž jich máte jen pár,tak jsou krásné!moc se mi líbí ta podzávojová a mělas krásnou kytku!
Odpovědět
brii děkuji :-) nuuna zase přihazuje fotečky x-)
Odpovědět
nuuna, bri: to jsou zase nádherné fotky!!! Úžasné, každá máte úplně jiné, ale oboje nádherné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, nevite, proc mi u fotek neustale mizi moje popisky??? =-) ]-(
Odpovědět
Stalo se mi to taky, tak jsem se na to vykašlala.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: wau,fotky jsou skvělý,nejlepší! moc se mi líbí ta,jak Tě tam manžel drží a Ty držíš závoj nad sebou,tak je fakt supr! a ta podpisová je taky moc krásná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě se mi moc líbí fotka s pajikem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: ja to vyplnila uz aspon 5x a okamzite to zmizi. Vydrzel tam snad popisek jen s pajikem :-N ]-( bri: pajik byla tak krasna!!! x-) Jj, ta jak me drzi, to byl zahul udrzet rovnovahu...:-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,pajikovi to tam taky moc sluší,ikdyž nemá ještě svatební šaty na sobě x-)
Odpovědět
nuuna: mě se taky mažou popisky, když je chci dodatečně dopsat. Vydrží tam jen ty, které nahrávám s fotkou
Odpovědět
Profilova fotka
a ty popisky,to je záhada, mně tam drží u všech fotek,kam jsem je psala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bri: tak to ti zavidim :-N :-| Jinak ja primo zboznuju vase fotky se zapadajicim slunickem... Vvolava to uzasnou atmosferu, uplne mam pocit, ze tam jsem ... x-) Neuveritelny! A fotka "cekam na nej" je proste jednicka!!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?