Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuno: tak to máš stejné pocity jako já, když si prohlížím fotečky... bylo to tak krásné, že bych se do té fotky hrozně ráda vrátila :-N tobě už by měly dorazit všechny fotky dneska ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já vám tak závidím, že už máte fotečky já pořád čekám až budeme moci zajet k fotografovi, máme to z ruky a pořád se nám nedaří to domluvit. Už jsem na ně tak natěšená nuuna: máte moc krásné fotky, nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, mela uz bych je mit v Praze, ale otazkou je, jak se zase predvede nase posta - oni mi totiz nedavaji upozorneni do schranky a pak se radi hadaji, ze tam nemam trvale bydliste a ze mi to jen tak nevydaji bez papiru... mam dneska tak blbej den, ze jestli mi to reknou, necham si zavolat pani vedouci a budou si me pamatovat uz navzdycky!!! ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj luci, jak se daří? nuuna: no tak snad ti tam to oznamko nechají... ;-) naštěstí, že tady na vesnici jsou ty pošťačky o dost příjemnější než v Praze... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: ono postacky u nas ejste ujdou, ale balikar Kaderabek se u nas v zivote neukazal...Takze asi tak :-N Jestli to jde ale jako zasilka a ne balik, mam sanci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: krásná fotka je ta černobílá, jak tam sedíš na nějakém atypickém křesle nebo já nevím na čem? Tam fakt vypadáš jak fotomodelína x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: no tak na Hájích lemplili jak pošťačky tak balíkáři... ani jednoho jsem u nás neviděla... za to mi chodili až druhé výzvy ... :-D :-D :-D tak to už se musíš hrozně těšit domů, až se v těch fotkách budeš moct rochňat ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83: máme se fajn :-) jen je škoda, že už léto jaksi skončilo. Jinak s poštou mám svoje zkušenosti. Měli jsme na schránce napsaná jména rodičů a příjmení a jelikož tam nebylo ani moje a sestre jméno tak nám pošta nedoručovala a posílala zpět s tím, že adresát neexistuje,sestra takhle málem prošvihla přijímačky na vejšku.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuno: mně se líbí strašně moc ta první,co máš v albu,jaks tam ted přidala tu novou,jak objímáš manžela, ta je fakt krááááásná!!láska z ní sálá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: me prisli fotky v a4 malinko silnejsi obalce, doporucene. Musim ale bohuzel rict ze by Zuzka mela pouzivat pevnejsi (bublinkovy) obalky..nase obalka byla roztrzena a ty vetsi fotky dost zmuchlany..a to to necpali do schranky nebo tak, prislo mi to do prace na recepci..holt to neprezilo cestu..
Odpovědět
Ahoj holky, pajik, nuuna: to jsou zase nádherné fotky, jste na nich nádherné!!! Asi si kvůli vám zařídím fb, abych se mohla kochat i ostatními ;-) blue: to je mi líto, ono to s tou poštou taky není nic moc, člověk je občas rád, že zásilka vůbec došla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
pajiku, ty fotky se srdcem jsou supr,to lila srdce je bombastický,skvělej nápad x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nuuno, ta fotka s prstenama na obrácené skleničce je fakt originální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bri + pajik: obe jste vystihly moje oblibene fotky! x-) Ta v tom kresle, to je na recepci v hotelu (vsichni kolem zirali, co se to tam deje :-D ) a ta jak objimam manzela, tu chci bezpodminecne zaramovat ve velkem formatu a povesit do obyvaku..... Je v ni zachyceno vse, jsem z ni uplne namekko x-) :-N Jinak holky, co mysite - vyzva ve schrance zadna... Nastesti jsem mela stesti na slecnu na okynku, nechtela ani papir, ani ji nevadila ustrizena OP nebo ze tam nemam trvaly bydliste :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misa: :-) brii: díky, to je polštářek mojí švagrové a když jsem hledala nějaké rekvizity na focení tak mi ho nabídla... to chudák nevěděla jak se o něj při focení budeme přetahávat a házet si s ním... :-D :-D :-D nuuna: takže fotky už jsi ukořistila? Tak je sem naházej, honem, honem... potřebuju další dávku... začínám být na fotkách od Zuzky závislá... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jeste nemuzu, musim pockat na manzela, on by mi to neodpustil, kdybych se koukla bez nej ;-) Ja uz jsem taky zavisla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nějak, jojo závislost na fotkách od Zuzky :D ted koukám na FB,pajiku,na Tvoje x-) nuuno, ta je fakt prostě suprová,uplně zní mrazí!!
Odpovědět
Profilova fotka
pajiku,Ty máš teda taky nádherný kukadla!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: a kdy přijde manžel???? :-D :-D :-D Teď jsem se šla juknout na FB a jsme tam ...děkuju za upozornění!!!! ;-) Jdu si to nastahovat.... a teda ty oči, ty snad ani nejsou moje.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fakt to Zuzka prostě umí,vypadají luxusně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jáááááááá to do toho pátka nevydržíííííím.... :-D :-D :-D už jsme si zase dali novou fotku na plochu na počítač... to tu pořád měníme... :-N nuuna: tak co? Už přišel muž? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haha,tak to jsme na tom stejně a asi nebudem jediný, taky pořád měním plochu na pc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě musím složit aspon jeden kompliment..krásný úsměv,pajiku ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
brii: jéé děkuju... :-N
Odpovědět
pajiku, teda tobe to sekne!! fakt krasna zenska ;-) nadherny usmev, nadherny oci.. holky, krasa na vas pohledet.. jdu mrknout na fb :-D nuuna uz urcite acha nad fotkama s manzelem... ta nez se sem dostane nejake dalsi nahrat, bude rano.. :-D ani se teda nedivim! :-D
Odpovědět
ahojky, jdu nakouknout, je tu ještě někdo??? nebo už jste všechny odpadly :-D
Odpovědět
Dobré ráno, opět a zase musím chválit fotky, dalfy: moc krásné, obzvlášť ta, jak držíš malou picasso: super poděkování ;-)
Odpovědět
ahoj holky, taky u vás tak leje? fotečky máte krásný x-) no já jsem zvědavá jak dopadnou naše fotky, i když popravdě netěším se na ně... focení mě absolutně nebavilo, takže to asi podle toho bude vypadat :-D :-D
Odpovědět
ahojda kočky... tak fotečeky jsou fakt super.. nuuna: ta jak objímáš manžela, a pak jak sedíš v tom křesla..ty se mi moooooc líbí... všechny fotky od Zuzky máte krásné.. pajik: super nohy.. a ty oči.. fakt kočka :) fotečky jsou krásné....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ještě jednou děkuju za pochvaly.... já nakukuji jesti sem něco dala nuuna... a ono pořád nic... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?