Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haha- tka mi napsal dalsi stan... pujceni 10 x10m za 17000 na den... + 20 za podlahu + -asi jeste tak 15 000 za nejaky sracicky... hm tak to asi neee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka:no ja si myslim, ze ti napise, ze Hluboka. Videla jsem oboje dvoje a ja bych jednoznacne volila tu Hlubokou. zase je to muj nazor a ostatni muzou mit jiny janiczka:no ja ani presne nevim, kdy se posilaji oznameni. Priteluv bratranek se tedka zenil a myslim, ze to daval 2 mesice predem. Jenze kamoska jak se zase vdavala, tak oznameni davala do kolacu a ty vozili myslim tyden pred svatbou a predem obvgolali lidi, ze se berou a ze je zvou ke stolu. To mi prijde takove ubohe. Takze to asi taky tak nejak udelame, ze lidi budeme predem informovat ze to bude,aby se o tom vedelo a tak ty dva mesice predem rozesleme tem co budeme chcit mit na svatbe oznamka s pozvankama a tomu zbytku to dame do kolacu. nebo ja nevim, jak jinak to udelat
Odpovědět
Profilova fotka
no otazka je, okolik pak budou ty kvetiny drazsi, kdyz se budou muset dovezt. ja jsem ochotna jeste slevit na bile ruzicky, ale jinak nic jineho proste nechci. Druzicky mit nebudu, takze kytka bude jen pro me a pro mamky, svedci budou oba chlapi :-) A nebo se dava kytka jeste nekomu jinemu?
Odpovědět
Profilova fotka
katulline: tak to já nikomu koláčky předem rozvážet nebudu, takže oznámení s pozvánkou pošlu tak ty 3 měsíce před a hotovo... do 14ti dnů se mi snad všichni ozvou... :-D jinak ty už se snažíš o mimi??? ;-) ještě řeším jedem problém: jsme z Prahy, obřad Mělník, hostina a večerní raut s ubytkem Liblice... když chci aby se lidi mohli přijít podívat na obřad, ale pak přijít až na večerní raut... přece se po obřadu nebudou vracet do Prahy, aby zas večer přijeli... není to divný? jedná se ale o kamarády, kterých by byla ale na hostině hromada, tam chci jen nejbližší... tak nevííííím...
Odpovědět
Profilova fotka
nedává se už nikomu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyyyyyyyyyyyyyy potřebuju pomoooooc! Mě se všechno ohledně svatby zvojtilo!!!!!!!! :-( Volala jsem dnes na matriku a můj termín 14.8. mají dovču ...no chápete to? Jako ve víru svateb si naordinují dovolenou!!!!! ]-( Nabídla mi 7.8. což bylo to původní datum, kdy máme výročí....ale já to změnila kvůli fotografce....takže teď je to místo versus Zuzana Scharf..... (já už tam měla vyhlídlej i hotel!!!!!! :-( ) a teď to budu muset asi přemístit do Phy....bůůůůůůůůůů se na to můžu ...... co teď já chtěla necírkevní obřad v kapli...kam teď pomoooooc!
Odpovědět
Profilova fotka
pajik..tak to je teda pekkne v pytli..a neco jinyho pobliz i dál nemáte?? :-) Tak já prave dohovorila s fotografkou zuzkou:-) je fakt super i po telefonu:-) Tak sama rekla ze hlubokak je priserna a ze ji to nudi, z rondelu byla nadsená,a ze stanu a popr. letiste kde chcem ten stan mit byla uplne hotova a ze uz se moooc tesi.. dokonce nam jedno misto asi domluvi :-) :-) jupí -takze jsme prehodila balicky a mam ji na 12hodin za tech 8400 (uz mi to neprijde takovy rozdil o 6900)...takze suuuper..takže relativne uz muzu tisknout i pozvanky kdyz uz to misto je jisty..jinak rekla ze hluboka je debilni i kuli tomu ze tam je treba 6nevest najednou a vsechni se pomychaj a cekaj na sebe..no na prd...tak mam radsot... ted jen srazit rozpocet :-D :-D Cekam na ten viteznej stan...uz by se mi mohly ozvat s tou konecnou kalkulací :-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: asi je lepší změnit místo než fotografku co? :-) Jak to tak čtu...
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu asi muset do Phy...sakra já s tím tak počítala, že nemám žádnej záložní plán B....takže skončím na chodovské tvrzi mezi panelákama...fůůůůůůůj!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
janiczka83: no ted jsem vysadila prasky a uvidi se co bude. kazdopadne se tomu ani jeden z nas nebrani a pokud by se to podarilo, tak nemame problem svatbu presunout na drive, s velkym brichem bych se vdavat nechtela... uvidime, jak to pujde, ve svem okoli mam spoustu holek, co se o mimco snazi a bez vysledku, takze mam obavy a bych na tom nebyla podobne :-( No my kolace vozit budeme, tady je to celkem takovy zvyk, ikdyz se mi do toho moc nechce... Pajik83 tak snad se ti podari najit neco jineho, drzim pesticky. Nam je vcelku jedno, kdo nas odda, cchceme to mit venku a pokud nebudou moct na jedne matrice, tak snad na dalsi mit volno budou. teda aspon na to spoleham :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik : ja si taky myslim:-) i kdyz jestli je volny i nekdo jiny? me se treba silene libi ten Wagenfert (bo jak s epise) a ta baladová je taky uzasna... tak jestli lpíte na miste tak to je jasny..jestli Vás to az tak nebolí, tak zmenit termin s jinym fotografem... to je proste bud a nebo :-( .. ja uz s JH nebudu hybat a ted uz se nenecam ani zvyklat..silene me mrzelo kdyz se do me ostatni poustely a zacaly vymselt alternativy jen aby se ostatni moc neudrely.... takhle jsem spokojena..asi pujdu rovnou v teniskách- kdyz to budu mit na tráve a před sebou výšlap po těch šutrech :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky jdu machrovat... foto mame, datum mame, hudbu mame, dekorace z 60%, no vida jak to pekne jde:-) stan je na 60%, a misto na stan se proste najde:-) auto v kterým pojedu se taky záhadně vyřešilo, no proste bombice :-) jinak jani tenhle problem jsem resila taky stim hradcem..prece kdyz mi pojedou na obrad 55km se podivat co pak budou do 5ti delat kdyz mi tam budeme mit hostinu..tim ze chci hostinu "prakticky" za domovem tak se to taky trošku řeší .-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sakra....já si jí nechám a hledám...jako kdyžbych příteli přivedla Baladovou tak je vdovec hned v den svatby...on na ní má jakousi podivnou averzi..mě se líbila, že je i celkem levná a on že se to s těma fotkama (Wagenknecht, Scharf) nedá vůbec srovnávat... :-| tak už do toho raději nebudu rýpat a uvidím jestli najdu nějaké hezké místo... jako je třeba Libeňskej zámeček, ale tam se brali snad všichni naši známí...v Praze snad nic jinýho není...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak uvidis:-) jinak ja nasla baleni jako packet-balonky s heliem to je super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: koukej a štrachej:-) http://www.hrady-zamky.ikrab.cz/index...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: zlatíčko jdu na to!!!!!! :-) jo už jsem taky koukala na ten set... je to kolem 1200,- ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne:-) ted delam co mi chybi ale jako na strop... tak to je celkem pálka...
Odpovědět
Profilova fotka
holky je tu sef..tak tu nejsem..ale dala jsem do laba 2 motylky.. který se Vám k tý zlatý libí víc?? hlasujte
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mě se víc líbí ten druhý je výraznější... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
me taky..ale zas aby to neblyo silene pestry..abych to nevovlila spis do jemnounky...tak nevim
Odpovědět
Profilova fotka
záleží jak moc modrou máš ostatní výzdobu... ;-)
Odpovědět
to pajik83 - hele a nelibi se ti vinicni altan v grobovce??..ja tam strasne rada chodim na vino, protoze maji vlastni a je moc dobre..vecer je tam krasnej vyhled na prahu.... jinac holky, uz mam taky zamluvene misto (obrad i hostina), fotograf .a snad brzy i kapela...mam hned klidnejsi hlavu... :-)
Odpovědět
jo tady je link, ale asi to znas.. http://www.vinicni-altan.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
pajik-asi jako tu stuhu na polstarku mam modrou..jinak modry nemam zatim nic..kupovala jsem hlavne zlatý.... Holky tak mipsaly z hluboky...tak prej za 4000 to se trosku na netu sekly... a termin az v unoru !! tak to se jim na to vy - a z vysoka :-) :-) jinak uz mam domluvenou kosmeticku na zkouseni-tak uz se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak psala jsem jedny kvetinarce a ta mi napsala ze tulipany v srpnu nejsou problem-tak to je super.. a ze pry cena je 30kč za kus..tak ja jsu hledat nejakou kytici kde jsou tulipany at to spocitam :-d :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucie.x : děkuji už jsem na něj taky koukala... takže zatím to vypadá takto...Viniční altán, Vrtbovská zahrada, Libeňský zámeček....14.8. a Zuzana Scharf nebo pustím Zuzku a pokusím se zamluvit Potůčkovi, ale obávám se, že už jsou asi na 7.8. zabraní... :-| a bude to ten Kostelec...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jako new info od miláčka, že prej to uděláme 7.8. v Kostelci tak jak jsme chtěli a jako BEZ fotografa!!!!!! :-o :-o :-o jako to je moc i na mě!!!!! Když jsem navrhla, že to můžeme odložit na Září a můžeme mít i fotografku i naše místo tak řekl, že to rovnou můžeme posunout o rok nebo o 10 let a že už nic neposouvá...no je toto nějaká spolupráce???? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: Vrtbovská zahrada je nádherná... to byl můj první tip na obřad!!! :-) a jestli do toho můžu zasahovat, tak ikdyž je Zuzka NEJ, tak Potůčkovi dělají taky nádherný fotky a já bych asi upřednostnila místo obřadu před fotografem a ještě ke všemu, když je to to první datum, který jste chtěli a je to vaše výročí!!! Nenapadlo tě, že když ti to vaše datum znova nabídli ke změně, že to asi tak má být??? ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janiczka: šmankote to mi vůbec neříkej... já jsem hrozně pověrčivá a děsně dám na všelijaká znamení..a tohle mě před tím vůbec nenapadlo!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jééé já tě nechci strašit, tak jsem to nemyslela... jen prostě věřím v to, že věci k tobě přijdou samy, nebo zase odejdou... nic nelámat přes koleno... a tak... vyber prostě to z čeho máš lepší pocit - to je tvoje intuice a tak je to správně... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?