Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D holky, uz vam poprala bessinka??? :-D :-D me prave ted! :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... tahle se mi libi moc... ty ostatni jsou taky nadherny, ale tahle je... x-) x-)
Odpovědět
holky tak jsem už asi uplný blázen ...ve svatebním albumu mezi fotkama budeme mět i občanky ze střihnutýma růžkama :-D ...a taky se mezi fotkama objeví nějaký ten citát o lásce a manželství x-) ...moje mamča jak to dneska zmerčila jen nevěřícně kroutila hlavou a pak prohlásila že jsem fakt blázen a že by mě ubrala peněz a přidala práce abych neměla čas na blbosti :D:D:D:D:D ja_fi jj popřála :D:D
Odpovědět
holi: mamca tomu nerozumi ;-) :-D tady jsi mezi svyma, tady te pochopime :-D a jdu spat... dobrou..
Odpovědět
ja_f ....jasan :-D ....jinak díky za podporu 8-) taky už jdu do peřin dobrou :-)
Odpovědět
Dobré ráno mladé paní a nevěsty, :-) tak jsem do alba šoupla pár neprofi fotek od kamarádky... Profi budou hotové do konce týdne, takže je tam pak přidám a album upravím (pokud tedy nějaká fotka projde mou přísnou cenzurou :-D).
Odpovědět
Dobré ráno! ja_fi: ta fotka od veru je moc krásná, taky se mi strašně líbila lucine: ty musíš mít teda přísnou cenzuru ;-) a přitom tam, kde jsi vidět, vypadáš moc hezky a bessinka, ta mi popřála :-D
Odpovědět
Dobre rano! luci, chtela jsem ti pridat gratulaci, ale mas je zamcene.. tak aspon tudy.. myslim, stejne jako misaroz, ze se na sebe divas moc prisne ;-) fakt ti to moc sluselo!!! krasna nevesta x-) a uz se tesim na dalsi fotky.. hm, ti i zavidim, ze budes mit profi tak rychle.. :-N
Odpovědět
Díky! :-) Ty gratulace odemknu, nějak jsem nepochopila na co to je... :-D
Odpovědět
Jo, přítel mi říkal, že ta holka, co se nám sama pozvala na oběd, tak svatbu pomlouvala, stěžovala si na oběd apod. No, co byste jí na to řekly?
Odpovědět
lucine> at jde do haje.. a to jsem slusna.. nikdo ji tam nezval, je jeji chyba, ze se tam vecpala a pak se ji to nelibilo, tak at si nestezuje. na to neni nikdo zvedavej, ne?
Odpovědět
Přítel prý před ní řekl, že jí se možná nelíbilo tohle, ale že jeho pěkně nasr...., že se někdo vecpe na oběd, i když není zvaný, že nechápe, jak je možné, že někdo nepochopí kartičku, že je zvaný na raut od 17:30... :-D Jsem zvědavá, kdy jí to dojde...
Odpovědět
Článek se načítá
lucine: se obavam, ze nedojde :-D pritel super! teda manzel ;-) :-D to mi pripomina - me se taky furt plete do reci manzel-pritel. pokazdy ho nazvu jinak. coz muselo asi slusne mast masera v laznich, kdyz jsme vykecavali a ja chvili manzel tohle manzel tamto, pak mluvim o necem jinem a pritel tohle pritel tamto :-D :-D :-D si musel myslet veci :-D :-D :-D lucine jeste jednou :a mimochodem, jsem to zapomnela pripsat do gratulace, ale mela jsi naaaadherny uces!!!! sice jsi tam dala fotky, kde te neni moc videt zepredu, ale o to lip byl videt ten uces... fakt krasny!! me na milackovou davala kontakt kdysi jedna kamaradka, byla s ni moc spokojena. ja ho sice nevyuzila, ale myslim, ze s jejim dilem jsi asi byla nadmiru spokojena, ne? fakt krasne.. x-) x-)
Odpovědět
jafi: Jo, byla jsem s ní moc spokojená. :-) Je to děs naučit se říkat manžel místo přítel a nejhorší je představování do telefonu... Už jsem se několikrát představila Lucie Nečesaná teda vlastně Nováková... :-D
Odpovědět
lucine: taky si pripadas jak blb, ktery si tim chce nenapadne rict o gratulaci? :-D :-D vis, aby jako vsem doslo, ze ses prave vdala :-D pritom je to uplne nevinny.. ale ja si tak pripadam :-D
Odpovědět
taky nevim, jak volat znamym, aby me poznali :-D Dobry den, Jana Kostova.. na druhe strane ticho.. kdo? :-D
Odpovědět
jafi: Jj, přesně tak, taky si připadám, jako bych každému chtěla "nenápadně" vpálit, že jsem vdaná... :-D Ráno mi volal šéf a to jsem si na to schválně dala pozor a taky bylo dlouho dobu ticho, než mu došlo s kým mluví... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... zdravím z líbánek na maltě....právě bouráme komín a stavíme nový :-D :-D není nad to oslavit líbánky prací... :-D :-D :-D K tomu příjmení já se zatím nikde nepředstavovala, takže si tu změnu ještě tolik neuvědomuju... ani ještě nemáme oddací list. O manželovi pořád mluvím jako o příteli, jelikož mi ten manžel nějak nejde přes pusu. :-N Tak snad si zvyknu... Jinak už jsem skoukla 2 videa co natáčeli kamarád a táta a na férovku jsem u nich bulela, je to krása. Hlavně jsem ráda za natočenej obřad, jelikož jsem měla takové nervy, že vůbec nevím co pan oddávající říkal. Největší sranda byla, když se přítele ptali jestli si mě bere dobrovolně a byla dlouhá pauza při které se otočil na svého svědka, tan mu přikývl a až pak řekl manžel ano. :-D Svatba byla fakt nádherná dokonce i Lukáš z ní byl naprosto nadšenej!!! Pořád kouká na fotky a na videa a musím říct, že jsme fakt šťastní... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Pájiku já se taky těším na video protože jsem sice na obřadu byla :-D ale nepamatuju si nic jen to že jsem maželovi řekla,ať mi dá druhou ruku i přes to že nastavoval levou to je jediné co si pamatuju a pak si pamatuju fakt originální blahopřání od manžela mé kamarádky - to dosmrti nezapomenu. Brií fotky jsou nádherné opravdu z vás ta láska čišíl
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík. Moc a moc děkujeme holky. Taky se milujeme, ne? x-) x-)tak jsme rádi, že je to i vidět x-) at vám všem je v manželství stále líp a líp!
Odpovědět
Tak fotečky si jdu vyzvednout až zítra, dneska se panu fotografovi protáhne focení, tak by to nestihl... Tak o den napnutí více... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem do alba dala ještě fotečky-jsou to ty,které nafotil tchán-podotýkám že ty nové jsou všechny co z toho dne mají :-D Ještě že jsem požádala strejdu aby fotil taky-chtěla jsem mít fotečky jak od fotogrfky tak i normální....
Odpovědět
Hezký večer, kdepak všechny jste? Dívala jsem se na další fotky a opět můžu jen konstatovat, že je to nádhera. Moc vám všem gratuluji, manželky ;-) !
Odpovědět
ahoj misa, dneska je tu mrtvo... nejak ty povdavane pani nechatujou :-D
Odpovědět
:-D Já mám manžela v práci, prcek spinká, takže času na pokec spoustu.
Odpovědět
no, takze jak se mas? :-D :-D me dorazi manzel za chvili, tka tu jeste par minut budu... manzel... furt divny... jako bych mluvila o nekom cizim :-D
Odpovědět
ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, neměla jsem internet. Skoukla jsem všechny nevěsty, byly jste moc moc krásné!!! x-) Moc vám to slušelo, samozřejmě i manželům ;-) Já pořád na ty naše fotky koukám a vždycky si říkám, že to hrozně rychle uteklo a pořád utíká!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já jsem tu taky... upravuju si dodavatele v albu a koukám, že tu nikdo není :-D jafi: ještě jednou díky za info
Odpovědět
ja_fi: manžel je opravdu divné slovo, taky mi moc nesedí ;-) Jinak se mám fajn, trochu mi chybí ten závěrečný stres před svatbou, ale jinak v poho. Pořád se kochám prstýnkem a fotkama, už bych je měla nechat udělat, ať je můžu držet v ruce. luci: souhlasím, nějak rychle to bylo všechno za námi, ale byl to úžasný den ;-)
Odpovědět
A pak že tu nikdo není...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?