Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
 Jababo, taky ti to moooc slušelo!!! A ta malá princezna... emoticon Když tak vidím na tvých fotkách ty lampiónky... My jsem se k nim vůbec nedostali... emoticon Tak je předám sestřence na svatbu! emoticon A ani ke stahování a házení podvazku jsme se nedostali... Chtělo by to delší svatební den! emoticon

Teď jsem si ještě vzpomněla, co mě docela mrzelo... Jsem už scházela z baráčku po schodech a ptám se, jestli už můžu k autu, jestli ženich už odjel. A oni, že ano, ale samozřejmě ženich tam ještě stál... Tak mě to tak mrzelo, pže on na mě jen tak koukal a teď nevěděl, co má dělat, jestli má dělat, že mě nevidí nebo ke mně jít... Tak pro jistotu neudělala nic, ani ke mně nešel... emoticon Jsem ho chtěla vidět až na tom Libeňáku, kde by si ke mně hezky došel a potěšil se se mnou... Mno, ale kdyby nic horšího... emoticon
23. srp 2010 v 11:05  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 ehm, tak jsem zvladla svuj prvni (vlastne druhy..) podpis emoticon dostala jsem i pochvalu od matrikarky emoticon emoticon a bez treninku! emoticon
23. srp 2010 v 11:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
 Gratuluji novým mladým paním! Už jsem viděla pár vašich krásných fotek a až bude víc času, tak to ještě doženu a kouknu na všechny emoticon

veru i ostatní emoticon : Libeňák byl dobrej! Před 25lety se tam brali i naši emoticon Vyšlo nám, že jsme tam měli paní matrikářku, která je bývalá sousedka manži a jeho rodičů, tak byla děsně dojatá emoticon Zajímavý bylo, že byla dojatá i ta oddávající - měli jsme stejnou, co vy. Byly moc milé. A s varhanistkou jsme si pár dnů předem domluvili, že nám také zahraje písničku z Princezny ze mlejna!! Moc se nám líbí. Měli jsme štěstí, že už ji kdysi někomu hrála, jinak už by se to nestihlo. Manžův taťka pak říkal, že jsme ho tou písničkou dostali. No a pak šel Stín katedrál emoticon Představovala jsem si tedy, že ty varhany budou takové kostelnější, ale pro podkreslení to asi bylo dobré.

Jinak jsme měli trochu problém s parkováním, ale pak jsme se tam k zámečku nějak naskládali. Bála jsem se, že nestíháme, všichni se pořád někde zdržovali a vůbec nechodili za námi. Ale nakonec se to zvládlo krásně emoticon
Na focení už jsme měli dost vedro, takže bylo chvílema trochu blbě mě a také některým hostům, co na nás čekali emoticon Focení se vždycky nějak protáhlo víc, než se slíbilo... Za to můžu ale určitě i dost já, když jim skoro všude na fotkách spím emoticon

Oslava byla taky bezvadná, nakonec se líbila jak stodola, ve které to bylo (říkala jsem si, že pro některé to může být málo nóbl...), tak park a vůbec snad všechno emoticon Svatební noviny měli úspěch, náš 1. tanec také, ačkoliv jsem si připadala jak dřevo a dost jsem si šlapala po šatech. 1.tanec normálně dojal i personál a ptali se, jestli jsme nějaká taneční rodina emoticon emoticon emoticon Prý už se dneska moc netancuje klasika. O zpestření se nám postarali kolegyňky se svojí taneční skupinou a byly fakt úžasný.

Všechno bylo jak z pohádky, jen jsem předtím téměř nespala a bylo mi děěěěsně špatně už od večera. Ráno jsem si dala průběžně 2 kinedrily (nakonec nedošlo na panáčky) a po příchodu vizážistky a svědkyně jsem už byla docela klidná. Ale na hostině jsem fakt spíš uždibovala, nějak jsem to ještě nezvládala...
23. srp 2010 v 11:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Tak už má předělaný počítač na nové jméno, takže ti můžu ja_fi odpovědět na tvou otázku, co se stalo:

Co se pokazilo:
1. od 9. července až do 20. srpna jsem byla nemocná, takže jsem svatbu zajišťovala o vycházkách
2. paní zubařka mi omylem roztrhla ret a do úterka před svatbou jsem měla stehy a bohužel zůstala drobná jizva
3. zkouška šatů byla posunutá až těsně před svatbou (bohužel mi šaty byly na svatbě roztrženy, dnes je jdu vracet, tak jsem na to zvědavá)
4. kytky byly jiné, protože ty, co jsem si objednala nebyly k sehnání
5. na svatební hostině jsme zjistili, že mezi hosty sedí jedna osoba, která byla pozvaná až na večerní raut (naštvalo mě to solidně, protože ta osoba byla na večer pozvaná spíš ze slušnosti, ale neřešili jsme to, nechtěli jsme vyvolávat scény, naštěstí místo i porci pro ní měli – trochu v restauraci popletli zasedací pořádek a umístění stolů, takže to ta osoba ani nemohla poznat, že jaksi se na ní jmenovka nedostala)
6. jeden člověk dorazil na oběd až v půlce a ten samý pak měl na personál nesmyslné požadavky, že jsem se jim šla raději omluvit, no a ten samý člověk zasedl místo mému nej kamarádovi a pak ho nechtěl pustit sednout, takže se kamarád odstěhoval až na konec stolu
7. dort jsme krájeli sami, všichni byli pryč
8. první tanec nebyl, nebylo před kým tancovat (ze stejného důvodu jako výše)

No a pak stačilo, aby se mě někdo zeptal, jak se mi líbí svatba a já se rozbulela jako želva… Dostala jsem dokonce panáky na účet podniku, abych se trochu uklidnila… emoticon

Ale našlo se i pár věcí, které byly povedené:
1. táta mě rozesmál při příchodu do obřadní síně, takže jsme procházeli špalírem v záchvatu smíchu
2. nemohla jsem nandat Jardovi prstýnek, takže jsem se opět rozesmála
3. zapomněli jsme si dát první pusu, musel nás upozornit pan fotograf, takže opět záchvat smíchu
4. Jarda a jeho kamarádi zazpívali pár písniček s kytarou půjčenou od kapely a pak na karaoke (největší úspěch měl Wonderful World – kamarád ho dokáže zazpívat stejným hlasem jako Armstrong – půlka hostů si myslela, že to je playback a další úspěch měl můj manžel s bratrem, když zpívali Láska prý a napodobovali hlasy Dvorského a Černocha)

.... určitě bylo ještě něco povedené, ale teď si nedokážu rychle vzpomenout.

Musím se přiznat, že mé pocity ze svatby jsou hodně smíšené, chvilku jsem brečela, pak se zase bavila, prostě nervy zapracovaly (při příchodu domů to na mě zase přišlo a brečela jsem ještě hodinu)… Ale kapela hrála dobře, pěkně jsem si zatrsala. Všem se to moc líbilo, tak aspoň že tak…

Dnes jsem se koukala na fotky od kamarádů a vypadám tam jako obluda (nedělám si legraci a ani nepřeháním), snad profi fotky budou lepší…
23. srp 2010 ve 12:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 Lucine: to je skoda,ze mas z vaseho dne takove smisene pocity..ten natrzeny ret je fakt pech pred svatbou, ale nastesti se ti to zahojilo!

Holky budete posilat dekovaci karty hostum za dary? Ja si zrovna lamu hlavu co do nich psat..Nemate nejake napady?
23. srp 2010 ve 14:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 bluejay já to mám v plánu ale také nevím co tam napsat něco ve smyslu děkujeme,že jste byli s námi ale nevím jak do toho zakomponovat děkujeme za dary

Lucine já si myslím,že žádná svatba se nepodaří na 100% vždy tam jsou nějaké výchylky prostě si to přeber a nech si jen ty pěkné vzpomínky a máš to. Já mám taky pár nepěkných ale naštěstí jsem na ně byla připravená a tak to neřeším a řešit nebudu. Spíš to řešili ty nezaujatí
23. srp 2010 ve 14:53  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobyovi
Registrovala se 27. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 2 alba. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
bobyovi
Registrovala se 27. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 2 alba. Region Brno.
 my jsme poděkování řešili tak, že jsme vybrali tu nejhezčí svatební fotku a na nejvhodnější místo (u mně to bylo do spodní části bílých šatů) nechali umístit text: Děkují novomanželé XY 24.4.2009 Brno - tím bylo řečeno vše, poděkovali jsme tak nejen za dary, ale i gratulace, účast anebo vzpomínku. Nechali jsme to vytisknout jako fotografie 10x15 a předávali, nebo posílali mailem.
23. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 boby díky to je vončo tak uvidíme jaké budou foto a kde bude vhodné místo emoticon
23. srp 2010 v 15:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 boby: my jsme teda taky pouzili nasi zatim nej fotku a objednali jsme jakoby oteviraci prani, takze nase foto a slovo dekujeme je na predni strance, pak se to otevre jak normalni blahoprani a tam napisu: Mily Pepo, dekujeme za sousosi s jelenem atd... emoticon
23. srp 2010 v 15:40  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 lucine: tak to me mrzi, ze jsi to obrecela emoticon myslim ale, ze casem na to budete vzpominat s usmevem, neboj. ja si taky natrhla saty, jeste pred obradem emoticon jsme se asi dva dny snazily vymyslet s kamaradkou, jak to udelat, aby se mi nepletly pod kola. tak jsme to vymyslely, naaranzovaly a pri prichodu na zamek se mi proste pod ty kola dostala leva strana satu a ruplo to emoticon ale bylo to na boku, takze to nebylo skoro videt. pohoda. Pak mi posadili na klin (po obradu) synatora a mela jsem je jeste pro zmenu i umazane od boticek.. a po obede pri foceni jsme je v parku dorazili emoticon s tema lidma na svatbe by me to teda taky nastvalo a na miste bych byla hodne vytocena, ale jak jsi sama psala, nez delat sceny... proste nektery lidi jsou burani. skoda ze to clovek zjisti zrovna pri takove prilezitosti..

my jsme podekovali hromadne uz den po svatbe pres email, jen tak, bez fotky.. mozna to s fotkou jeste doladime casem, az budou ty od fotografa.. to potrva tak mesic a to se nam s dekovanim nechtelo cekat..
23. srp 2010 v 17:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
Registrovala se 24. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4052 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Karviná.
    V Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
Registrovala se 24. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4052 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Karviná.
 Ahoj holky,tak jsem se konečnědočkala alespon ochutnávky foteček od naší velice milé fotografky. Dla jsem je do albíčka,hrozně se mi líbí-nemůžu se dočkat zbytku. Taky jsem viděla fotky od tchána...k těm se raději nebudu vyjadřovat emoticon

lucine -jééé,jak čtu tak si to neměla nejlehčí-u nás se taky našlo pár super okamžiků emoticon
23. srp 2010 v 19:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 ahoj mich! jsem prave zjistila, ze jsem ti jeste negratulovala emoticon tak jsem to napravila emoticon moc pekne fotky, strasne ti to sluselo!
23. srp 2010 v 19:43  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
 ja_fi •děkuji,no upřímně až na těchto fotkách se sama sobě líbím. Nemůžu se dočkat zbytku,slečna fotografka má mnoho práce-takže se trošku opozdí ale když jsem viděla tu ukázku tak jsem se trošičku uklidnila emoticon
23. srp 2010 v 19:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 michaela: clovece uz na te prvni fotce kterou jsi sem dala, jsi vypadala jak opravdicka princezna!!! Fakt ti to strasne sluselo! emoticon emoticon
23. srp 2010 ve 20:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 Ahoj holky...chcete vidět fotky od Zuzky? emoticon
23. srp 2010 ve 20:11  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
 bluejay -děkuji za pochvalu-první fotečky byly focené jen telefonem,jájsem ženská,která se sama sobě nelíbí na fotkách,navíc jsem si nepřipadala moc hezká,a včerami tchýně řekla,že se jí nelíbil můj účes,že jsem neměla mít ty lokny. Musela jsem sesmát,protože když mě viděla v dens zkoušky,tak mi řekla,že to mám lepší než první účes.
23. srp 2010 ve 20:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 pajik: to je co za dotaz???? emoticon jasne ze chceme!!! emoticon
23. srp 2010 ve 20:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
 pajik: jooooooooooooooo
23. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 pajiku!! uz mas fotky od Zuzky!!?? Tak HONEM!!!! emoticon

michaela: tchyne je teda stara krabice!! emoticon emoticon Byla jsi krasna!!!!
23. srp 2010 ve 20:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 pajik: halo pani, cekame!! emoticon emoticon
23. srp 2010 ve 20:22  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 emoticon emoticon emoticon emoticon máte to tam!!!!!
23. srp 2010 ve 20:24  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 pajik: WOW !! To je nadhera!!!! emoticon emoticon Ty blaho!!!!
23. srp 2010 ve 20:24  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 pajik: ja snad budu brecet... ja chci taky!!!!!!!!!!!!! ja se snad kvuli zuzcinym fotkam rozvedu a naplanuju jeste jednu svatbu... NADHERA!
23. srp 2010 ve 20:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 Dobrý večer novomanželky. nevěsty a mladé paní
jdu na skok
holky fotečky máte mooc krásnéé
k jménu ...vůbec na něj nereaguju ....každý podpis je jiný...do telefonu se raději zatím nepředstavuji....když si něco mamrám pro sebe tak to dopadá takhle ....Holesova atd atd ...manžel se jen směje a opravuje mě :D
Jiak nás chytla cestovní horečka ze svatební cesty ...máme to za 3 týdhy ale neskutečně moooc se těšíme že si jeden druhéého užijem emoticon
Jinak já v šatech vydržela až do uplného konce - vlastně jsem ani jiné oblečení neměla takže jsem musela ....ale ne cítila jsem se v ních báječně ....ale taky chuderky to nejvíc odnesly byly sprasené od focení až běda emoticon ale našstěstí to nebylo tolik poznat okem

Největší perlička dne :D:D:D o víkendu u baráku dělali ze slámy kola a mého muže nenapadlo nic lepšího než zbalušit známého co nám fotil svatbu .....takže se o víkendu pokad bude hezky se budem oblíkat do obleku a šatů a hurá na slámu :D:D:D:D oba manžel i fotograf jsou nadšení tak nevím ....no sama jsem zvědavá jak to dopadne :D:D:D
23. srp 2010 ve 20:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 jafi, bluejay: děkujeme pořád na fotečky koukáme a nevěříme, že jsme to my!!!! emoticon Zuzka je prostě úžasná!!!!!!
23. srp 2010 ve 20:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 pajik: dejavu... to uz tady nekdo nedavno psal, ze se nepoznaval emoticon emoticon emoticon holky ja vam ji fakt zavidim.. emoticon
23. srp 2010 ve 20:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
 Krásný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
 pajik83-kráááásné fotečky,paráda-závidím emoticon

holino-jé focení ještě jednou emoticon A víš že já bych se fotila ještě jednou taky emoticon Dlouhou dobu jsem přemýšlela-pročpak si mi povědomá-asi vím kdepak jsem tě vídala v Karviné emoticon Celou dobu mi to leželo v Hlavě
23. srp 2010 ve 20:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 jafi: emoticon když ono to tak fakt je.... emoticon uvidíš, že tvoje fotečky budou taky nádherné!!! Víš kdy je tak zhruba budeš mít?
23. srp 2010 ve 20:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 pajík - náááááádhera
ja_fi souhlasím s tebou taky závidím
23. srp 2010 ve 20:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš