Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jasně, občas tyhle zákony fakt fungují :-D no ještě před týdnem to vypadalo na dost zamračené počasí a tak jsem začala shánět hoodně velký deštník. Nakonec tak velký není, ale na rozehnání mraků zatím stačil x-) snad ta předpověď vyjde :-N Jinak už jsme pro jistotu koupily lahvinku likéru na posilněnou ;-)
Odpovědět
danca: liker je treba! ja normalne nepanakuju, ale to rano mi bylo fakt zle, zaludek stazeny.. a panak tomu dokonale pomohl :-) takze jen houst a vetsi kapky ;-) :-D
Odpovědět
midy: mě se hrozně moc líbí na té kládě, ta je bombastická :-) ja_fi: já panáky taky vůbec ne, ale v den svatby jsem jich dala 6 a to zapříčinilo taky to, že žádná svatební noc nebyla, pač se nevěsta pěkně zpumprlíkovala :-D
Odpovědět
picasso: :-D :-D :-D tak to ja bych po sesti vypadala asi stejne :-D ja jsem toho tolik nepila, ale unaveny jsme byli tak, ze jsme byli radi, ze jsme si svatebni noc odbyli uz den dopredu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky nepiju, ale díky vašim zkušenostem jsem se už zásobila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
den dopředu - to je dobrý nápad x-) že bych vytáhla tamtu košilku? kdysi jsem ji tu na chvilku měla v albíčku ;-)
Odpovědět
danca: ;-) ze svy zkusenosti teda musim rict, ze to nemelo chybu. fakt. my jsme vyrizeny jeste ted, tyden po svatbe. navic s detma a bytem plnym rodicu to na nejaky ejchuchu nevidim, takze pro nas to bylo idealni. zlata kamaradka, kterou to napadlo a zaridila..
Odpovědět
ja_fi: No, my to nestihli ani den předem, protože v pátek jsem šla spát až ve 4 ráno a z pátka na sobotu jsme spali odděleně. Chtěla jsem to manželovi vynahradit noc potom, ale to zas vytuhl on. Nakonec jsme to ale stihli 3 dny po svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dnes jsem byla na nehtech - francie s decentním dozdobením býlími kytičkami. No ale stala se mi neuvěřitelná věc, 2okvětní lístky z té kytičky - obrázku - už jsou na 1 nehtu pryč!!! A to má na sobě krycí lak :-N
Odpovědět
picasso: tak ono se to nekdy stihne, ze :-D ted jen aby to melo punc ty svatebni noci :-D
Odpovědět
ja_fi: to věřím. Manža taky řekl, že se těší, až všichni odjedou a budeme sami. Ale už vím, proč se svatební cesta plánuje na lehárko. my byli vyřízený jen z tý turistiky, co jsme nachodili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso •no u nás dodnes nic-žádná svatební noc,manžel mě už k vůli tomu popichuje ale nějak se to nedaří :-D
Odpovědět
Článek se načítá
danca21: Mě se nové gelovky odlepovaly už při udělávce, týden po udělání se mi odlouply celé a čtrnáct dní po svatbě se mi odlepují umělé nehty potažené akrylovým gelem. některé nehty to zkrátka odmítají :-|
Odpovědět
danca: jeeee, ja mela taky francii s malickyma kytickama - ale jen na malicku a prstenicku. vypadalo to moc pekne a byly ty kytky uplne stejny - tvarove - jako moje nausnice, takze jsem si pripadala vyladena :-D me to teda lakovala necim podobnym gelu, davali jsme to pod lampu, aby to vydrzelo a teda nehly se.. pak jsem mela skoro problem je sundat, kdyz se mi ta francie zacala loupat :-D dodelat by to jeste neslo?? bezbarvy lak a nejaky kyticky z drogerie???
Odpovědět
ja_fi: my to jako svatební noc brali, taky jsme byli na svatební cestě :-D michaelasi: tak šup šup na to :-D
Odpovědět
picasso/danca: ja jsem teda nemela gelovy nehty, ale svoje s francii plus na tom teda vrchni vrstvu neceho mezi lakem a gelem, je to pevnejsi nez lak, ale jde to sundat v pohode odlakovacem.. tomu nerozumim. :-N
Odpovědět
holky, wifina konci, tak se loucim, moc na vas zitra/pozitri myslim, a zitra/pozitri uz se ozvu z domova!! ;-)
Odpovědět
ja_fi: já taky. Mě bylo řečeno, že jsou to gelovky a taky jsem to strkala pod lampu. Ale mě se sloupne vždycky celý nehet :-| Holky, nosíte kromě snubáku i zásnubní prsten?
Odpovědět
picasso: jojo, na pravy zasnubni, na levy snubni.. zatim..
Odpovědět
Profilova fotka
picasso- :-D nějak se to nedaří.V den svatby jsme se domů vrátili až ve 3ráno,další večer jsem usla-ani nevím jak,normálně v sedě-čekala jsem na manžela až nachystá hru co koupil a usla jsem v sedě, no pak sejelo na svatební cestu-tam jsem usla už v 8 a včera jsem se k němu přitulila a že zkouknu mé milované Slunceseno a nic....usla jsem taky. :-D
Odpovědět
ja_fi: Já taky :-D Tak papa a užijte si poslední volné chvíle na svatební cestě :-D michaelasi: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso -třeba to dneska výjde. Holky,musím se vám pochlubit-když mi miláček předával kytku-viděl ji poprvé-jeho svědek mu ji vyzvedl a dal až u našich....V momentě kdy mi jí podával se zarazil,vzal jí zpátky a koukal na ní-a pak z něj před všema vypadlo sprosté slovo-on teda sprostě nijak moc nemluví ač je horník :-D a pak mi ji nechtěl dát-po 3minutách přemlouvání mi jí dal a důvod jeho zaváhání-jakjo jediný si všiml že není taková jaká měla být :-D
Odpovědět
michaelasi: To je krásný :-) U nás to bylo tak, že když jsem jela na zkoušku účesu, jel i můj nastávající, aby sjednal kytku a korsáž. Vytiskla jsem mu obrázek a na ten samý papír psala co a jak má být. Chtěla jsem mu ještě dopsat, jaké kytky do vlasů a on že není blbej. Tak obrázek předal bez instrukcí (pouze to, že mají být bílé frézie a žlutá alstromerie) a jaké barvy korsáž. Na kytky do vlasů úplně zapomněl :-D Dopadlo to dobře, akorát, že kytka nebylo skoro vůbec rozkvetlá :-( Rozkvetla pořádně až 3 dny po svatbě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
picasso - :-D no mě to dost překvapilo a upřímně mě to i mrzelo,protože jsem spaní mluvila já,na email jsem jí poslala 2fotky a doufala,že je vše v pořádku. Měla to být malá převislá slza a byla to taková ta vysoká kytka do ruky-což mě se zrovna nelíbí. Ale neřekla jsem nic,raději. Stejně na nápravu by bylo pozdě. Ale manžel to řešil ještě 2dny po...
Odpovědět
michaelasi: Mě se ráno v den svatby chtělo všechno odpískat, protože všechno bylo a šlo úplně obráceně. Ale manžel i ostatní to vzali s humorem, tak jsem si řekla co a vytěžila jsem z toho dne maximum. Je pravda, že svatbou jsme opravdu proletěli, ale svatební cestu jsme si řádně užili a ten moment překvapení, kdy je ze mě krásná ženská si užívám vždycky, když se někam chystáme a já se udělám krásnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso-u nás to taky nějak všechno letělo rychle. Navíc jsem měla šaty hrozně dlouhé a vlečka se mi odepínala sama-takže jsem šaty zvedala,vlečku tahala za sebou :-D Hrozně špatně se mi chodilo v těch šatech a o tančení nemohla být řeč :-D Svatební cestu jsme měli jen jednodenní ale krásnou-ve westernovém městečku,kde mě dokonce chtěl vězen odsouzený ke smrti zatáhnout do vězení a strávit semnou poslední noc :-D
Odpovědět
michaelasi: :-D To já mělo všechno pohodlné, ale to počasí ]-( Tak to je dobrý, můj manžel mě škrtil hned po svatbě a já ho chtěla zaškrtit před, protože mi ujel a nečekal a kolonu :-D
Odpovědět
Ale stýská se mi. Vrátili jsme se ze svatební cesty, přebalili kufry a on odcestoval na týden do Kanady :-(
Odpovědět
Profilova fotka
picasso- :-D u nás bylo krásně-ale moooc teplo.A to jsem ještě ve 3ráno seděla na postely a brečela,že venku prší.Ráno už ale bylo dusno a po celý den bylo strašné horko. Syn a synovec pak po obřadu a obědě lítali venku jen v tričkách :-D Hrozně jsem jim to záviděla :-D
Odpovědět
michaelasi: Tak to já zas závidím tobě. To my měli celý den přímo liják a třetí stupeň povodňové aktivity :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?