Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 dobré ranko tak už jsem v praconím procesu. Vložím pár fotek od kamarádů.
Doufám,že další srpnové počasí bude lepší ať se nestresujete.
Nuuno teda ty jsi byla jak princezna z jiné doby super
16. srp 2010 v 08:54  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 113 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    Na hradě Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
azeta
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 113 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj holky,

tak i já se už přidávám k mladým paním emoticon
Nejprve zdravím ostatní a všem Vám gratuluji k pátečně/sobotní proměně v manželky a přeji jen to nejlepší v nové etapě Vašich životů emoticon

Me jsme dorazili už v pátek na místo a na večer se nám začalo kazit počasí, ve 3 přišla bouřka, že jsem myslela, že je konec světa. Venku u Jizery spalo několik vodáků a já se furt bála, aby je neodnesla voda... Spát jsem nemohla, nejprve jsme dodělávala výslužky a další drobnosti, pak ta bouřka a v 6 už jsem musela být ve sprše.
Ráno u nás lilo přesně jak minulou sobotu. Už jsem to nebrala tak tragicky, snažila jsem se s tím smířit, ale líto mi to bylo. 3 hod. jsem strávila v saloně, kde ze mě tvořili jinou osobu emoticon a celou dobu jsem koukala z okna, jak strašně leje emoticon chtělo se mi z toho chvílema brečet, ale tak nějak jsem si to srovnala v hlavě, uklidnila se a přestala počasí řešit. Pršelo hodně, vytrvale a stále. Dle toho vypadalo zdobení aut, ale aspoň moje, si myslím, se povedlo na jedničku emoticon

Jak zmínila ja_fi, měli jsme trochu problém s organizací neb dle předpokladů partnerova rodina nehla brvou a naši to všechno nestíhali...brácha se snažil o organizaci odjezdu a určitých věcí jsem ho poprosila, ale přeci jen nezná všechny lidi a nebylo mu úplně příjemný různě je úkolovat...

No pár jobovek bylo, když mě jakžtakž pomohli obléknout a nazdobit a pak naše malá dostala záchvat, že oblékat jedině ode mne a všichni postupně utekly a nechaly nás samotné, já nemohla pro nic, byla jsem v cizím pokoji a nedali mi ani najíst ani napít...jsem si připadala trochu opuštěně a zoufale emoticon
Pak si pro mě vůbec nechtěl ženich přijít, řešil auta a zapomněl na mě emoticon emoticon emoticon jak lilo všichni nasedli a musel si pro dojít táta, ženichovi to stihli naznačit, tak aspoň čekal u auta (dokonce i s kytkou emoticon ) Při prvním setkání jsem čekala větší překvapení v jeho očích, ale měl plnou hlavu odjezdu a tak pochvala přišla až mnohem později...
Do třetice se nám šíleně počúrala holka v autě a nikdo se toho nechtěl ujmout emoticon takže jsem zase musela naklusat a řešit emoticon jak převlíkání a mytí holky, tak usušení autosedačky emoticon

Vyjeli jsme trochu později, ale pod Valdštejn dojeli včas emoticon Lilo a stále lilo, úplně neuvěřitelně začalo přestávat ve chvíli, kdy jsme opouštěli Turnov a přesně ve chvíli, kdy jsme dorazili na parkoviště přestalo úplně emoticon nechtěla jsem tomu věřit...

Svatba venku, ale byla zrušena, stále to vypadalo, že každou chvíli začne, na hradě to bylo tajemné, samá mlha a mraky, ale nelilo! Šaty jsem měla po pár krocích celé špinavé, stejně tak boty, ale jinak se to nedalo emoticon
I přesto, že obřad nebyl venku, ale v místní kapli, myslím, že byl moc krásný emoticon Po obřdě nám nečekaně zazpíval jeden vzpomínající loňský ženich krásný gospel s kolegy, v té kapli to vyznělo úchvatně emoticon

Během focení nespadla ani kapička a tak se stále lepšila i nálada, o to nám šlo asi nejvíc. Cestou z hradu tchýně zase bodovala a odvezla nám většinu kolony zkratkou, takže kolonu tvořili 3 auta emoticon

Hostina i večer si doufám říct, že se vydařil/a, samozřejmě ne všechno klaplo 100%, ale byl to krásný den, večer i noc. Všichni mě chválili a obdivovali umění holek ze salonu, chlapi za mnou chodili, že by si mě taky rádi vzali a že je to neuvěřitelné, co se sebou mohu udělat emoticon
Kapela byla nakonec max.super, místo do půlnoci hráli asi tak do 2. Byla tombola, lampiony, autorské čtení z novin, ne příliš povedená ohňová shouw a hlavně nejhezčí představení večera břišní tanečnice.
Jídlo super, jíst jsem nemohla stejně jak nuuna, takže jsem z rautu jen uzobávala a oběd měla problém dojíst, sem tam jsem mi udělalo taky mdlo a šoufl, ale ustála jsem to a vydrželi jsme až do 6 do rána.
Jo a svatební noc byla! Já bych si jí i odpustila emoticon , ale manžel si nedal říct emoticon

Překvapení nám připravili kamarádi, když nám zašifrovali ve svatební gratulaci svatební dar, kdy jsem málem přišla o manžela neb musel skočit do rozvodněné Jizery a hledat na druhém břehu...naštěstí, byli shovívavý a nechali mi ho jen namočit po pás a dar zakopali na našem břehu, museli jsme ho najít,vykopat a dál luštit, no myslím si, že se všichni bavili, po asi dvou hodinách jsme na to přišli a dar dostali a konečně mohli začít balit k odjezdu. Plánovaný beach se kvůli jezeru na hřišti nekonal, ale i neděle byla moc fajn emoticon

Jsem stále total KO, nic mi ještě nedošlo, ale jsem moc šťastná, že to dopadlo nad očekávání dobře, holka byla naprosto skvělá při obřadu a dokonce nám se svou 5letou sestřenkou přinesly prstýnky emoticon byly k sežrání. Celkově to hodnotím jako hodně náročný, ale překrásný den, s ohromným množstvím kapkami štěstí, ale taky sluníčkem, které vykouklo před 5 hod. Byla jsem krom nevěsty hlavně máma a dle toho samozřejmě plynuly různá omezení, ale i tak jsem si to užila a byla moc šťastná.

Děkuji moc Vám všem za držení palečků a těm, co to teprve čeká, ať si nedělají starosti s lidmi, co jim to komplikují (Lidi) a z počasí apod. ono to vždy nějak dopadne, vždy se najde někdo, kdo bude prudit a komplikovat, ale i někdo kdo překvapí a hlavně je to Váš den, který si i přes to všechne nesmíte nechat zkazit. Přeji Vám hodně štěstí na Váš den D.

A poslední překvapení dne, tedy dne předešlého, měla jsem zpožděnou ms, tak jsem si pro jistou udělala v pátek 13. test, abych věděla, jak moc mohu holdovat alkoholu a byly tam // emoticon
16. srp 2010 v 09:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 moc se omlouvám za elaborát emoticon
16. srp 2010 v 09:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 Azeto teda to jsou teda zážitky, víš co to je jasné,že všechno není na 100% ale to k tomu patří, hlavně že se nestalo nic tak vážného,aby ti to zkazilo dojem. Já to měla podobně něco jsem očekávala a tak mě to už nerozhodilo a naštěstí všichni byli soudní a pochopili,že mi žádné tradice krom talíře a společné polévky nechceme a tak to všichni dodrželi. Nakonec nevěstu chtěl unést cizí podnapilý muž z vedlejší hospody ale to bylo spíš vtipné než trapníé.
16. srp 2010 v 09:17  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 holky ještě jsem mrkla na fotky a jedním slovem nádhera emoticon

Dalfy, krásný dortík a je vidět, že přípravy byly velkolepé a moc jste si to užívali...

Nuuno, Ja_fi, prostě nádhera, oboum vám to neskutečně slušelo a vypadáte moc šťastně, krásné fotečky a co teprve ty další, co přijdou, už se na ně moc těším emoticon

Holky, zároveň se omlouvám, my zatím nemáme fotku jedinou, ani nevím, kdy nějaké dostanu do ruky, tak prosím o trpělivost emoticon
16. srp 2010 v 09:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 holky, ja jsem jeste nedocetla vsechno, nejak jeste spim.. ale co jsem teda zaregistrovala byly ty dve carky, takze moooooooooooooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!

nuuno, tobe uz jsem psala gratulaci na fotky, jeste musim precist ty vase elaboraty, holky emoticon pak kdyztak pisnu vic. a nekdo zminil, ze nevidel moje fotky - tak na predchozi strane, nebo 1111 byl hozeny odkaz na picassa web emoticon ja tu album jeste nezakladala emoticon jdu se probrat.. nas ta svatba nejak uplne vyridila emoticon
16. srp 2010 v 09:21  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 pardon, ta gratulace ke dvema carkam byla pro tebe, azeto emoticon
16. srp 2010 v 09:24  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 ja_fi v poho emoticon já taky ještě napůl spím, ale jsem z té změny stavu tedy vlastně dvou emoticon nějaká rozhozená a i když malá spí, já nemůžu ... emoticon
16. srp 2010 v 09:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
 Ahojky Ja_fi, i když teď už by ses asi měla jmenovat jinak. emoticon emoticon Byla jsi opravdu nádherná nevěsta, jsem naprosto unešená! emoticon Strašně moc moc moc ti to slušelo! emoticon A mimískové byli naprosto nedostižní, hlavně jak tam vedle tebe stojí a kření se! emoticon Jsem strašně moc ráda, že se ti to povedlo! Celý den jsem na tebe moc myslela! emoticon

Nuuno, teda musím říct, že ti to opravdu strašně moc slušelo!!! Už se nemůžu dočkat těch fotek od Zuzky! Jsem strašně táda, že vám to vyšlo, jak jste si představovali, že jste si to tak užili a že vám nakonec ani nepršelo! Přeju vám do manželství jen to nejlepší! emoticon

Azetko, taky moc gratuluju! Koukám, že jste to měli samé dobrodružství! emoticon A to překvapení je teda mazec... emoticon Moc moc gratuluju k obému a do manželství přeju moře lásky a štěstí a taky tolerance! emoticon Už se nemůžu dočkat foteček! emoticon

Tesro, strašně moc ti to slušelo a ty šaty byly překrásné! emoticon A děti jsou k sežrání! emoticon Do manželství ti přeju jen to nejlepší! emoticon
16. srp 2010 v 09:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Picasso, koukám, že jste to taky měli docela veselé! Ale ty fotečky, co jsem viděla, jsou krááásné!!! Vypadáš tam tak šťastně! emoticon Doufám, že se časem dočkáem i přídavku fotek! Do manželství ti samozřejmě přeju moře lásky a štěstí! emoticon

Pájo, super, že sis rozlučku užila! Jsem si to myslela! emoticon A co nervozita, je? emoticon

Holky, jak vás tak čtu a vidím, jak jste byli strašně krásné a jak se vám to všem povedlo (ty drobný chybky nepočítám, pže byly opravdu drobné a myslím, že se tomu jednou společně zasmějete), tak začínám být neskutečně moc nervózní! Normálně se mi začaly klepat ruce... emoticon Taky mám teď pocit, že jsem určitě ještě na něco důležitého zapomněla... emoticon Ach jo! emoticon
16. srp 2010 v 09:40  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 Koukla jsem na další fotečky, Tesro, také krása. Dětičky byly úžasní emoticon a Tobě i manželovi to ohromně slušelo emoticon

Holky já už chci taky fotečky, já se vlastně ani pořádně neviděla emoticon emoticon emoticon
16. srp 2010 v 09:40  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 nuuna: moc gratuluju! Straasne moc ti to sluselo!! Fotky od Zuzky budou jiste bombasticky! emoticon
16. srp 2010 v 09:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 Jo a na bublifuky u nás taky pořádně nedošlo, všichni dali přednost rýži emoticon a z přípitku, který měl být především s oddávajícími taky sešlo, byli v časovém presu a tak nám prchli emoticon . Připíjeli jsme si aspoň s rodinou....

A teď jsem si vzpomněla, že jsem vlastně byla unesena emoticon ty jo, ono se toho stalo tolik, že si to už ani nezvládám vzpomenout emoticon Mně moc unos pomohl se zklidnit a pěkně jsme s klukama pokecali a pobavili celou venkovní hospůdku a manžel mě našel za půl hoďky emoticon
16. srp 2010 v 09:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 veru, mozna mam jiny pristup, ale ja jsem za ty chybky vdecna.. me to prislo fajn, ze jsme ty drobnosti nekde opomneli a pod. bylo to oziveni, bylo to svym zpusobem vtipny a naprosto me to nechavalo v klidu.. psat ti nebud nervozni je blbost, nervozni budes emoticon ale uzij si to emoticon i tu nervozitu, ta k tomu patri emoticon
ja se tesim na video, vim, ze rec oddavajiciho byla fakt pekna, chvilemi improvizoval a moooooc pekne.. dustojne, pekne, mile, ja nevim jak to popsat, ale libilo se to. jen jsem hrozne tekala z deti na nej a na ten sampus emoticon takze ani moc nevim, co porad rikal emoticon

tesra: moc gratuluju a krasa... ty fotky... a deti!!! emoticon emoticon emoticon emoticon
16. srp 2010 v 09:46  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 my měli bublifuky i rýži a sposuta lidí to pochopilo,že bubliky použili před na nástup a pak rýži ale to teda bylo.
Bluejay a kde jste se fotili v dešti?
16. srp 2010 v 09:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
midy
 veru: já jsem byla nervozní jen ve čtvrtek, od pátku jsme nestíhali, tak na to nebyl čas emoticon
Ja_fi: krásné fotky, sluší ti to a mimis jsou úžasní emoticon
azeta: velká gratulace emoticon

Dnes manža přiveze CD s fotkama, už se moc těším emoticon
16. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 ja_fi: my se ze svatby vzpamatovávali skoro týden, už chápu, proč se jezdí na svatební cestu hned po svatbě emoticon
Ale aspoň se mám na co těšit
16. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 midy: dekuju emoticon ja jsem fakt zvedava na ty profi... ale to si holt pockam.. a jsem zvedava na tvoje fotky!!! na tech apr co jsi zatijm hodila do alba vypadas uzasne..

picasso: ja si nepamatuju, jestli jsem ti gratulovala... ale kazdopadne fotky jsem videla az ted a SUPER!!!! ty saticky ti slusely strasne moc!!!! emoticon emoticon emoticon a jak tu nekdo psal, i kdyz lilo (na tebe zvlast jsem fakt myslela, kdyz vsude ve zpravach bylo jak to decinsko odneslo taky hodne), vypadali jste spokojene a stastnea to je dulezity!!! mejte se moooc radi...
16. srp 2010 v 09:56  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 holky na mě totální únava padla včera a ráno jsem dnes myslela,že nevstanu do práce. Bylo to nahromaděné a včera se to provalilo, manžel a dítko mě nechali spát ale stejně spánek jsem dohnala ale únava zatím trvá.
16. srp 2010 v 09:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 holky ja jsem si prave vzpomnela, my meli ten den fakt zapominaci emoticon jsme jeli na foceni do parku, asi deset min autem... dojedeme tam... ha, nemeli jsme moji kytku emoticon takze svedek (obetoval se jako ridic pres den) to otocil zpatky - to uz nam volali, ze mame kytku v hotelu emoticon - a privezl ji.. emoticon a kdyz jsme se stehovali z hotelu domu, zapomneli jsme v hotelu rpo zmenu moje saty emoticon jeste ze to mame asi pet minut autem.. emoticon
16. srp 2010 v 09:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 dalfy, je to mazec co? za par dni se to dospat neda... unaveny nervy..
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Zámek Průhonice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Zámek Průhonice, Region Praha
 ahojda holky..

nuuna, ja_fi, dalfy, azeta: holky gratuji! fotky jsou krásně.. moc Vám to opravdu slušelo!!

azeta: gratuji k dvěma čárkám emoticon

ja_fi: jako dvojčata byli k sežrání.... fakt jako fešáci největší emoticon

jinak holky.. v sobotu jsem měla rozlučku se svobodou... ráno lilo, ale pak se to vybralao, takže jsme mohly s holkama být venku jak bylo v plánu... holky vše načinčali a připravili.. bylo nás celkem 12... kolem 20 jsme byly už luxusně nakulený.... takže pak rychle ještě stříslivění... a dostala jsem parádní prádélko, podvazek od svědkové, a pak v 22 bylo překvápko ... přijela pro nás hummer limuzína... takže jsme měli hodinovou jízdu po Praze, a pak nás dovezla na disco .. ty bláho.. jako to antrééé... holky měli všichni taková ta ouška... já masku, kouzelnou hůlku, kolobouk a boa... no prostě jako šílená jízda, fakt rozlučka naprosto super.
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V zámecké kapli Kozel, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Holky všem Vám to moc slušelo, jsem z toho úplně dojata, až z toho brečím, moc krásné
16. srp 2010 v 10:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 luuc: ani se ti nedivím emoticon jak se má hrášek v bříšku?

nuuna: byla jsi nádherná nevěsta!
Vlastně všem vám to moc slušelo emoticon
16. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 midy: hrašek se más nad dobře, zítra jdu na testy, tak se těším až ho zase na UZ uvidím emoticon
16. srp 2010 v 10:07  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 jafi já si na focení zapoměla taky kytku -a svěděk se pro ní vracel.

Teď mě překvapili kolegové dostala jsem přáníčko s krabičkou s kamínkama,že kterých nám vytvořili srdíčko na fotku - tak jsem z toho byla naměkko
16. srp 2010 v 10:10  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 jéé luci to mi uniklo gratuluju jak se cítíš, hlavně ať ti je fajn a užiješ si svatbu
16. srp 2010 v 10:10  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Brou, to vypadá na parádní rozlučku! emoticon

Ja_fi, já to právě myslela tak, že k té svatbě tyhle drobné mouchy a zmatky zkrátka patří, ale že naštěstí nic z toho, co jste tady psaly, nebyla žádná vyloženě katastrofa. emoticon (až na některý rodinný vztahy, ale ty se zkrátka nezmění emoticon ) Takže na to máme stejný názor! emoticon A děkuju moc za info o Chvalech! Jsi zlato! emoticon Nakládaný hermelín jsem původně taky chtěla a teď si říkám, že jsem si ho měla dát, páč by právě takhle v noci určitě přišel k chuti! emoticon
16. srp 2010 v 10:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 dalfy:v desti jsme se fotily po obede v arealu Mariny, kde byla hostina, Zuzka tam vyhledla molo u reky emoticon Uz se strasne tesime na dalsi fotecky emoticon Jak rika Nuuna, Zuzka byla proste uzasna emoticon

Jinak u nas nedoslo na plno veci co bylo v planu..Nebyla projizdka lodi po obede, protoze lilo a byla vysoka voda, nebylo rozbijeni talire, protoze se venku fakt nedalo byt, dale jsme nemohli poustet lampiony, taky kvuli desti.. emoticon

Ten dest me mrzel hlavne kvuli foceni, meli jsme to dost omezene povetsinou na interiery, coz je skoda, protoze jsme meli v planu tolik krasnych mist venku..
16. srp 2010 v 10:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 dalfy: děkuji emoticon cítím se v pohodě až na ty drobné ranní nevolnosti je to dobrý,ale to už by snad za chvilku mělo přestat. Jinak na svatbu se moc těším a jsem pořád tak nějak v klidu, zato ženich má nervy v kýblu emoticon chudák nespí a má nervy jak to všechno dopadne, aby to klaplo atd. Jinak měli jste to moc krásné v tom lomu, nádhera a moc ti to slušelo emoticon
16. srp 2010 v 10:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš