Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
Registrovala se 6. června 2010 na beremese.cz. Přidala 2921 příspěvků. Má 32 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 12. června 2010
    Liberec, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
Registrovala se 6. června 2010 na beremese.cz. Přidala 2921 příspěvků. Má 32 přátel. Region Liberec.
    Liberec, Region Liberec
 lidicka14 : mno mam se docela dobre, jen kdyby ty povodne tu nebyly...emoticon
mno a kdo te bude cesat? a jaky uces chces mit?
11. srp 2010 ve 22:42  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
 mám dohodnutou elišku češe v poniklé u Lenky emoticon chtěla bych drdol celý vytažený nahoru, žádný prameny a tak... já právě chtěla aby mě česala Lenka z poniklé, ale ta jede na dovču emoticon njn, povodně, snad o víkendu nepřijdou další, už zase straší emoticon nám se to naštěstí i vyhlo
evelp: a ty pracuješ nebo studuješ??
11. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
    Liberec, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
    Liberec, Region Liberec
 lidicka14 : jojo, Lenka je dobra, nad tou jsem chvili taky premyslela, ale pak jsem to nechala tady na liberci, a ta Eliška, to je ta mladá?
ja bych ti spis zkusila nechat vlasy porozpuštěné a vlnité, to by se ti nelíbilo? mě by to k tobě sedlo
ja už pracuju emoticon
11. srp 2010 ve 22:48  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 evelp: jj, to je ta mladá emoticon právě, že mám strašně jemné vlasy, takže mi na vlasech nic dlouho nevydrží, nedej bože aby bylo vlhko, tak mám vlasy jak hřebíky emoticon právě proto jsme se dohodly, že to vytáhneme nahoru emoticon hmmm se máš, já nemůžu na žádnou práci narazit... nevím, jestli po svatbě nepřesídlím zpět do lbc a budu hledat práci tam emoticon
11. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
    Liberec, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
    Liberec, Region Liberec
 lidicka14 : ono s tou praci je to ted vsude na prd emoticon takze to vyjde tak nastejno
me taky kadernice strasila, ze nic nevydrzi, ucesy, ktery se mi libily, tak odmitla delat, ze nevydrzi a pak mi to drzelo jeste par dni po emoticon emoticon
takze udelej si to tak, jak se ti to libi a jak si o tom snis emoticon
11. srp 2010 ve 23:07  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
midy
 vuruk: ta panenka je super!

Holky, potřebuju radu. Kam si mám dát vyčistit svatební šaty? Ve svatebním salonu mi je nevemou. Zvládne to čistírna?
12. srp 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj dámy emoticon
midy: co jsem koukala tady po diskuzích, tak čistírny svatební šaty taky moc nechtějí čistit emoticon ale třeba narazíš na ochotu, nebo si udělej výlet do Prahy... Nuuna a Jafi si je nechávali čistit v salonu emoticon
12. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
Registrovala se 17. března 2007 na beremese.cz. Přidala 478 příspěvků a 1 album. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
Registrovala se 17. března 2007 na beremese.cz. Přidala 478 příspěvků a 1 album. Region České Budějovice.
 Dobré ráno holky! Tak vás ale vůbec poslední dobou nestíhám jsem nějak ve skluzu! Včera jsem tu měla opět kámošku na zkoušku účesu, tak jsme to tak nějak vyladily, ale fotku nemám, udělala to jen tak na hrubo, tak jsme to ani nefotily. Takže účes mám. Má ho i moje dcérenka, tý tu včera zkoušela drdol s čelenkou a vypadala super!
Jinak mi zbejvaj natřít 4 větve, včera jsme s kámoškou je byly natrhat, holky mi tu pak pomáhaly barvit makovice.
Dneska přijede švagrovka s kamarádkou obhlídnout hospodu a sál kvůli cateringu, co všecho vzít a kam to dát. Zejtra máme štando. Máme objednáno 6 kg pečenýho masa a s holkama budem odpo dělat jednohubky. Do víru velkoměsta nevyrážíme, musim bejt na dostřel chůvičky, i když tu zřejmě budou naši, tak pohlídaj.
Už je mi nějak mdlo, jak se to blíží .. poslední tejden mám střevní problémy :D asi z nervů :D
Jo a objednávala jsem boty pro malýho, jenže jsem si nějak spletla velikost, resp. velikostní zařazení a přišly mi obr lodě, takže musim shánět ještě boty pro něj.
Moje šaty stáááále na cestě, pani se nevzrušuje .. njn .. tak tejden času dost, ne? :D Ženich taky stále nemá co na sebe, nemám jmenovky, já se picnu!
12. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 dobre rano holky..

midy, nektery cistirny je neberou.. zkus to, ale bude to s rizikem, pokud tam mas nejaky aplikace.. me treba vyparali neajky koralky, nastesti je kamaradka jeste mela, takze tu vcera 4 hodiny travila ladenim satu. mmch i zehlenim, protoze kdyz se na ne podivala fakt zblizka, tak sla do vyvrtky, jak blbe to je vyzehleny (spis lajdacky)... ja jsem to videla az na dennim svetle, byly tam videt normalne prehyby ze slozeni (coz nevim, kde slozeny to bylo, ja to teda neskladala...), krome toho teda je jasny, ze pri prani pracuje podsivka, ale vetsinou se to doladi zehlenim, aby vrsek nedelal boule kde nema... no, takze s tim si teda praci taky nikdo nedaval.. jeste ze ji mam, fakt.. ale po svatbe to neni asi az tak dulezity, aby to bylo uplne dokonaly..

ja z toho zenicha vytecu!!!!! mozna svatba nebude a jeste ho prizabiju.. emoticon
12. srp 2010 v 08:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
 vuruk: Ta panenka je drsnááá emoticon emoticon ale super nápad!
12. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 lidi: prahu mám opravdu dost z ruky, to už je pro mě blíž Bratislava nebo Vídeň
12. srp 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
    Liberec, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
    Liberec, Region Liberec
 midy : bohuzel se bojim, ze i maloktera cistirna je vezme emoticon a obesla jsi vsechny salony v okoli?
12. srp 2010 v 08:22  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 midy: právě proto říkám výlet emoticon
laney: to zvládneš, jsi holka šikovná emoticon
jafi: co se stalo, že chceš zabít ženicha?
já se loučím jdeme na houby... se příhlásím až se vrátím emoticon
12. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
 lidicka14: Užijte si to .. rostou!!! Já teď dojedla smaženici, šla jsem jen tak se psem a našla dva hřiby u cesty emoticon
12. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 pred trema tydnama jsme resili, kolik lidi dojde k nam - naprosto netusil. ted tu sedi u stolu s rodicema a rika: no dojde ten a ten... jsem sla do vyvrtky. s tema je totiz domluvenej osobne... uz dlouho... tak krome toho, ze potrebujeme pripravit nejaky pohosteni pro tyhle lidi, co dojdou k nam, tak je taky asi budeme muset nejak odvezt na hotel, ne? predpokladam, ze ne kazdej dojde autem a navic si tu pripijou ci tak neco... tak uz fakt nastvana rikam: tak vymysli, jak je odsud dostaneme do hotelu. tak se nasr... on a rika: ja to tam odvozim sam... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

no, pujdu se za pul hodky uklidnit ke kosmeticce...
12. srp 2010 v 08:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 laney: jej, smazenici ti zavidim! tady v praze na sidlisti nic neroste emoticon teda aspon houby ne..
12. srp 2010 v 08:31  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 Já mám smaženici ráda, ale poznám jen mochomůrku emoticon

Jenže nemám kdy si ten výlet do prahy udělat, navíc mi to neudělají na počkání...

V salonech jsem se tady setkala s dost velkou neochotou, ještě se zlusím poptat v čistírně
12. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 AHoj holky,
zacinam byt s nervama fakt v kyblu... Stacilo by cokoliv, a verim, ze jsme schopna se spritele pohadat tak, ze taky budeme premyslet, jestli vubec svatba bude emoticon Jsem jak papinak, nervy jak natazeny pera... A naprosto to dokoncilo to, zue kdyz jsem se dnes probudila, venku svitilo slunicko a na nebi ani mracek. Holky, ja jsme fakt zoufala a chce se mi z toho brecet - ne litosti ale vzteky!!!
12. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 nuuna: neboj to zvládneš emoticon
12. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
 Ahojky!
Nuuna: běž se radši někam zrelaxovat, jestli máš nějaké metody nebo se skoč vyřvat někam do lesa emoticon

Asi je nějaké divné období, možná nějaké erupce... Já přítele měla chuť zabít předevčírem, včera den blbec, ještě zemřela známá přítelovy rodiny v Německu a asi jí tam budou chtít jet na pohřeb. Ještě se neví, kdy by to bylo, ale určitě pár dnů před svatbou. Takže taky dobrý. Že se to takhle debilně vždycky sejde... Občas jsem unavená a vystresovaná už teď, začínám se bát, co bude za týden emoticon Někdy je úplně všechno v pohodě a pak se to začne vézt...
12. srp 2010 v 11:04  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
fotoportrét
fotoportrét
danca21
 Jak tady tak čtu, tak příbuzenstvo nám všem tu svatbu dává fakt "sežrat". To je děs. U lidí, u kterých by to člověk ani nečekal. Mě trochu točí budoucí tchán některými hláškami (taky začínal s tím, kdoví, co bude do léta a že to nemusíme všem říkat tak brzy, že se bereme...), budoucí tchýně je v tomhle naopak zlatíčko. Naši svatbu zatím moc neřeší emoticon Taky dobře. Jen se mi mamča omlouvala, že mi moc nepomáhá, ale má trochu nervy v háji, tak chápu, že potřebuje klid.
12. srp 2010 v 11:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 danca: Já se přiznám, že jsme to s příbuzenstvem taky neměli lehké, kvuli nim jsem z té svatby měla i strach, ale dopadlo to dobře, takže holky vím, že se mi to lehce říká, ale není důvod se bát emoticon
12. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V Jiřicích, Region Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V Jiřicích, Region Pelhřimov
 Ahoj holky!

Jak vás tak dočítám... koukám, že to nikde s těmi příbuznými není lehké... kdo by to byl od nich čekal...

pajik: neklesej na mysli a hlavně si nenech tu svatbu nikým zkazit!!!

ja_fi: no... oni ty chlapi někdy myslí trochu jinak emoticon

nuuna: hlavně klid emoticon jdi někam objímat stromy emoticon

holky, co máte svatbu ted v sobotu, s tím počasím to bude fakt loterie...
12. srp 2010 ve 12:11  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
 Ahojky holky!
Tak jsem byla na poslední zkoušce šatů a myslím, že to bude dobrý! emoticon Dokonce jsem měla pocit, že mi to sluší! emoticon Už mi snad chybí opravdu jenom detaily... emoticon Překvapivě jsem docela v pohodě! emoticon A v úterý jsem objednaná na manikúru a na čištění pleti. Docela se těším, že mě někdo bude opečovávat! emoticon

Nuuno, souhlasím s Dancou. Běž se někam zrelaxovat! emoticon Zajdi si na masáž, na kosmetiku, s kámoškou na vínko, prostě cokolov! emoticon A to si vystresovaná jen kvůli té svatbě nebo je v tom ještě něco jiného... emoticon Není to kvůli ségře, že ne? Pže na ní se vykašli, když se k tobě takhle chová!

Vuruk, ta panenka je hustá!! emoticon

Ja_fi, ach jo, ty chlapi! emoticon Někdy jou opravdu na pěst! emoticon

Pájík, to mě strašně moc mrzí, že to máš teď doma takový! emoticon Je to o to horší, že je to tvoje mamka, která by měla být tvojí největší oporou! emoticon emoticon Ani nevím, co ti napsat. emoticon Snad jen, že máš skvělého nastávajícího manžílka a určitě spoustu skvělých kamarádů, kteří tě podpoří a podrží! A svatba nakonec určitě dobře dopadne, pže si mylsím, že i máma bude na měkko a třeba jí i dojde, že se zachovala špatně...

Michaelsi, mamina taky docela hustá! emoticon Ale platí pro tebe to samé jako pro Páju. Podle toho, co jsi psala, máš opravdu skvělého nastávajícího manžela a úžasného malého chlapečka! emoticon
12. srp 2010 ve 12:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Ahoj holky.
na relax neni absolutne cas... Tezce nestiham. Teprve davam dohromady hudbu a je to umorny a unavny. Tombolu nemame vubec, musime ji dokoupit a jeste zabalit. Zbyva mi jeste takove prace... Vecer jdeme na pivo se svedkem, tak si asi dam panaka! Jo a svedkyne ma rozbite auto, musi si pujcit jine a neco na ni leze emoticon
12. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 A hudbu hledáš na obřad nebo až po něm na večer? Tak alespoň, že dneska někam vyrazíte! Dej si alespoň dvojitýho panáka, jak tě tak poslouchám! emoticon A buď v klídku, vždyť si to máš užívat, ne?! emoticon
12. srp 2010 ve 12:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 oboji, hudbu na obrad uz mam, ted se snazim poskladat cedecka s hudbou na raut... Hruza
12. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 tak jsme z hub doma, ještě jsem stačila poklidit... a fakt rostou, našli jsme jich kotel emoticon čekám na vizážistku a teď mi zrovna volali z práce - nejsem na úřadu práce, tak mám smůlu, grrrr a přitom je to místo pro absolventy a v podmínkách u nabídky práce to nebylo, chjo
12. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Nuuno, a vy nebudete mít živou kapelu nebo DJ?

Lidi, ty houby ti závidím! emoticon My jsem ještě letos nebyli a já mám takovou chuť na smaženičku! emoticon
12. srp 2010 ve 13:05  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 veru: budeme, ale nebudou hrat porad a nektere pisnicky chci v originale emoticon A jelikoz je zpevacka hudebniho uskupeni moje kamaradka, chci se taky bavit s ni a ne aby porad zpivala emoticon

Jsem se ted holky nekopntrolovatelne rozbrecela jak mala holka nad pisnickou I love you till the end od The pogues... To me fakt dostalo, uff, to na te svatbe bude jeste horsi emoticon emoticon
12. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš