Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
pajik, pelu: diky! dovca byla bezva, jen to nejak nebyla moc dovca, jak jsme furt nekde lovili ty nase dva draky :-D ale bylo krasne, i kdyz parkrat zaprselo.
Odpovědět
Hodila jsem jednu fotku do alba, tak se můžete kouknout ;-)
Odpovědět
midy ahoj!!!! Tak jak to vsechno dopadlo???? A neptam se jen na pocasi... a moc gratuluju! Preju hodne lasky a porozumeni, aspon od manzela..
Odpovědět
Profilova fotka
midy -Nádhera,moc ti slušelo a gratuluji, určitě přeji mnoho štěstí a lásky
Odpovědět
jafi: děkuji bylo to naprosto úžasné. skvělá nálada, nádherný obřad... nedá se to ani popsat! Všichni mi dnes volali, jak to byla krásná svatba
Odpovědět
midy: tak to jsem rada! moc ti to sluselo, jak pise mich.. fakt uz se tesim na dalsi fotky! krasa!
Odpovědět
Profilova fotka
midy!!!!! Ahoj tak ja bylo????? ;-)
Odpovědět
holky děkuji :-) Pajik: úžasné!!! Zítra, když budu mít v práci čas, tak vám to víc rozepíšu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tyo holky je to neuvěřitelný,už se vdávají srpnovky!!!Já sem pořád mimo :-D midy: jak už sem psala u fotečky. Taky nádherná nevěsta!!!
Odpovědět
pelu: ze? me to asi bude muset dojit hodne rychle.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: :-D :-D :-D ;-) midy: mooooc ti to slušelo, fakt jsi byla moc krásná nevěsta!!!! Už se těším, až se nám zítra o svatbě víc rozepíšeš!!!!!
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zase tady, ženich usnul :-D Taky jsme spali tři hodiny, a to se malý nad námi smiloval a vydržel to do půl sedmé ;-) Hodím sem taky pár prvních foteček.
Odpovědět
Článek se načítá
misaroz: no hura!!!! ja posledni dobou strasne rada koukam na fotky :-N holky ja chci tak moc byt fakt krasna nevesta... ach jaj.. :-N tak misa supsup! ;-)
Odpovědět
Už jsou tam.
Odpovědět
ja_fi: neboj, budeš nádherná nevěsta :-)
Odpovědět
misaroz: jeeeeeej... nadhera! ty nevesty proste nejak vyzarujou... :-) jdu psat gratulaci ;-)
Odpovědět
misa: jeee a tohle je snad prvni zluta, co se mi fakt libi! me vzdycky korsaze ze zlutejch kytek prisly fakt divny, ale ta tvoje zluta... x-) x-) a mrnous jakej byl frajer! :-D super!!! to za vama je fakt modry nebe???? nechapu... :-D jste byli asi na jiny planete ne? Holi taky psala, ze jim svitilo :-D
Odpovědět
Já to taky nechápu a pořád tomu nevěřím. Ráno v šest lilo, ale říkala jsem si, že osmá rozhodne. Kolem půl přestalo pršet a v osm lezlo sluníčko. Nakonec bylo vedro, modré nebe, sem tam mráček - prostě kýč. Všichni jsme na to nechápavě hleděli a děkovali všem svatým ;-)
Odpovědět
tak to se ani nedivim... my se pres poledne vraceli do prahy po D1... jeli jsme 80 max, nebylo videt na krok! hruza!
Odpovědět
ahojda kočky.. misaroz .... midy : gratulace vdaným paním ;-) holky moc Vám to slušelo.. už se těším na více foteček ;-)
Odpovědět
holky me tak napadlo... jak jsme se strachovali, aby nam na svatbe nebylo vedro... prckovi jsme nechali udelat ne sako, ale jen vestu, aby se chudak nevaril.. :-D aby nam nakonec neumrznul!!! :-D fakt jsem zvedava, co nakonec vyjde za pocasi..
Odpovědět
ja_fi: třeba budete mít stejné štěstí, ono je to počasí nevypočitatelné. :-| Když chodili svatebčani se zprávami, že jsou záplavy, evakuace... ani se tomu nechtělo věřit. Dnes při zprávách jsem byla v šoku.
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz-ahoj,ani nevíš,jak jsem na tebe včera myslela-sedělajsem na balkoně a říkala si,jak ti sluníčko krásně svítí. Fotečky máš nádherné,hrozně ti to slušelo. Holky,já jen doufám,že mi to bude slušet alespon z půlky tak,jako vám.
Odpovědět
mich: myslím, že ti to bude slušet úplně stejně, každá nevěsta je totiž krásná. A jinak moc děkuji za chválu x-)
Odpovědět
mich: vitej do klubu pochybovacu :-D ja si pripadam jak mala holka.. fakt.. ja bych strasne chtela byt ta krasna, ale strasne o tom pochybuju :-D no trubka :-D misaroz: to verim.. ono i v praze bylo nejak pohoda, sice prselo cely den, ale proste tak nejak pohoda. takze kdyz jsem dneska videla ve zpravach liberecko, tak jsem fakt nechapala..
Odpovědět
Měla jsem stejné pochybnosti, ale když jsem se oblékla a učesali a nalíčili mě, viděla jsem obličeje všech okolo a strašně se mi ulevilo. Bylo to skvělé. Ani se mi nechce věřit, že se vše do puntíku povedlo. Dokonce ani lampiony nepodpálily okolní lesy, do přehrady jsem nespadla a prostě všechno to bylo jako sen ;-) Já, realistka, jsem se cítila jako princezna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já se přiznám,že koukám do albíček všem již vdaným paním a pak jen vzdychám a neustále se ptám svého drahého-jestli budu taky tak krásná :-) Ovšem už to dělat nemůžu,protože od včera,kdy mu došlo že se za týden žení je hrozně moc nervozní a lítá na záchod :-) :-) :-)
Odpovědět
mich: :-D nervíky toho dokážou hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz-to ano,dost mě překvapil,myslela jsem že je v pohodě... To ale včera seděl u mojí babičky a ona mu říká, Jeníčku,ve čtvrtek přijedeš pro ty koláčky ano-on se na ní koukl,divně polkl a říká-ježiš,no jo,to už je ten další výkend-do 2minut letěl na záchod. Jestli to takhle bude mít celý týden-stratí se mi před očima :-) Já o něm říkám,že má 50kg i s postelí :-)
Odpovědět
Neboj, on to zvládne ;-) Týden uběhne jako voda, ani nebude mít čas stresovat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?