Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Dalfy nestráááš :-) Miso ...já nečtu raději nic :-) ....když už něco čtu tak jednou že bude hezky ...jednou že bude škaredě tak nevím no Picaso - díky :-) Jinak mě tak napadla další varianta kdyby fakt jako pršelo ....ale ono nebude Protože šaty vracet nemusím a předpokládám že svatební kytka taky vydrží nějaký ten den jakš takš svěží domluvíme se s fotografem kdyby šlo fotit v příapdě deště třeba přes týden u zámku v Karviné ....tak snad můj mini plán B výjde :)
Odpovědět
holino: tak to máš super, já šaty vracet musím, takže žádný plán B není, ale snad ho potřebovat nebudu, věřím tomu
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem konečně vyrobila pozvánku UF!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holino to mas dobry, my budeme mit smulu..pitomy pocasi, cely cervenec je parak a tenhle tyden je uplne na houby!!! ]-( ;-(
Odpovědět
Miso - tak já taky v to věřím ....šíleně doufám v to že bude svítit sluníčko mě stačí 25 stupnů nebo klidně i 20, ale hlavně at svítí lunítko :D:D:D Plán B mě napadl když jsem včera před zámkem právě viděla fotit se ženicha s nevěstou :D ....ale stejně si myslím že žádné náhradní řešení snad nebudeme potřebovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: ahojky tebe hledám... pošleš mi do IP adresu té paní Němcové? Já se jí dneska nemohla dovolat :-N
Odpovědět
holky.. tak jsem chtěla objednat ty jmenovky.. ty motýlky.. a jako prodávají pouze jeden kus.. to jsem jak fakt nepochopila.. ach jo.. a ty bych fakt brala..
Odpovědět
holky.. našla jsem přímo kontakt na to pani co to dělá.. tak budou tyto jmenovky (snad) http://www.krasnasvatba.cz/extension/...
Odpovědět
brouillard: no tak od téhle doby ti běží dvě lhůty....tu první jsem moc nepochopila ale nic se s ní nedá dělat.....napíšou oznámení o zahájení stavebního řízení a to rozešlou všem účastníkům řízení a pak musí ten úředník čekat až mu dojde od pošty potvrzení že si to všichni přebrali...pak běží oněch 10 dní.....když v té době nikdo nebude nic namítat tak pak vydá stavební povolení ale bez razítka a pak ještě čekáte na to razítko....nám tahle část trvala skoro 2 měsíce!!!!!!!! každopádně my jsme nikde nic nevyvěšovali to má udělat stavební úřad...ty už jen čekáš a pravidelně voláš a otravuješ jak to vypadá nebo můžeš iprudit sousedy at si vyzvednou obálky at to frčí...opruz no
Odpovědět
gabriell: no tak to tedy jo.. jo on říkal, že to budou tak dva měsíce.. no já navíc fakt sousedy prudit nehodlám, protože bych se asi uběhla.. máme totiž tam 4 patrovou bytovku.. takže já mám pocit, že to říkal, že to se ani nebesílá, ale dává se to jednom na tu vývěsku...
Odpovědět
holky.. já pádím.. mějte se tu krásně..
Odpovědět
Profilova fotka
brou ty jsmenovky jsou moc pekny, a myslim ze ta pani z flreru ti je v pohode udela :-) my dneska byli nakupovat, chlast, vodu, pivo, bramburky atd.. docela fuška :-D jen z toho množství tvrdýho alkoholu se mi zvedal žaludek.. :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brou: Asi už tu nejsi .. ale proč si motýlky nesložit sama? http://nd03.jxs.cz/818/263/0d0cd1ed49...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak zdravím všechny na večer .. nám odpadli 4 lidi, prej řešej problémy se stěhováním nebo co .. njn .. život je otázkou priorit ..
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83: Pěkná pozvánka! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
laney: děkuji ;-) s těch odpadlíků si nic nedělej.... nám taky už někdo odřekl...no co jejich chyba...
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83: Abych byla upřímná, tak jisté lidi ani nepostrádám .. a příbuzní od M. jsou mi kolikrát i bližší, protože se s nima vídáme víc. Ale to víš, zamrzí to, že si jeden blbej den na 20 minut neudělaj čas .. Njn ..
Odpovědět
Teda holky vy kecáte...kdo to má dočítat??? :-(
Odpovědět
Ahoj holky, pajik, pozvánka je super, dobrý nápad, já jsem zcela neoriginálně poslala mail ]-( laney: myslím, že jsi to řekla moc hezky, život je otázkou priorit. Aspoň víte, na čem jste...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám že seřeší ti,co odřekli pozvání-no já tentopřístup nechápu,a co víc,asi nám taky nepříjde švagr-takže ani jeho partnerka.....Nerozčiluji se,byla bych pak jen vytočená a když se jim nechce dát nám jeden den tak at nechodí-budeme se bavit i bez nich. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
laney: hele mi taky máme odpadlíky z řad rodiny...já teda byla pěkně na...., ale už mě to pustilo... nenechám si tím kazit svatbu... ;-) misa:děkuji... já jí taky rozesílala mailem... rozbila se mi tiskárna.... jsem jí asi zahltila novinama :-D
Odpovědět
mich: přesně tak, myslím si, že je to pocta, když někoho pozveš na svatbu, ale pokud to odmítne, je to jen jeho problém a já bych si tím den nekazila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz -přesně tak, on švagr už od začátku dělal v tomhle problém-vymlouval se že bude muset do práce a tak různě.... Podle mně nemůže rozdýchat to,že se bereme dřív než on-protože on je takovýhle člověk-když se dozvěděl že chceme rodinu,on musel taky :-) Přesně jak si to řekla,je to pocta-né všichni mají štěstí se na svatbu dostat,a ti co pozvání nepřijali zahodili svou šanci-no ne.
Odpovědět
Takové lidi fakt zbožňuju, závist je fakt hnusná, ale v takových věcech je neuvěřitelná.
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz- :-) no koukám,že ty máš termínek za pár dní-jé já závidím všem co to mají už tento týden-já totiž už nějak ani nemůžu spát-jak jsem nervozní
Odpovědět
Tak já jsem celkem v klidu, ta nemocnice mi dala zabrat, tak mi teď svatba nepřijde tak důležitá :-( Spíš se těším než nervuju. Jediné obavy mám z počasí, ale to stejně neovlivním :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky .. je to prostě tak .. život je otázkou priorit .. takže bych se na odpadlíky vykašlala :-D Nenecháme si tim kazit náladu, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz-zrovna jsem ti nahlédla do albíčka,moc ti to sluší-na tyto šatičky jsem se tam taky dívala,ale nakonec mám úplně jiné-jestli se nepletu,hrozně se líbyli mé babičce-ty tvoje. Taks tím počasíčkem ti rozumím-miláček mi opatřil deštník ale já jen doufám že nebude zapotřebí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
laney_ -naprosto souhlasím :-)
Odpovědět
mich: děkuji, jsem z nich taky nadšená, jsou lehoučké a příjemné, snad se budou líbit i ženichovi ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?