Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: :-D :-D :-D http://static.stuff.co.nz/1252618480/...
Odpovědět
Profilova fotka
tak svatební listy hotové hodila jsem do alba vrchní stránku
Odpovědět
Profilova fotka
jéééje krávu ani koně radši ne... mám respekt ze všech zvířat co jsou větší než já.... :-D tak jsem právě smotala mašle na kliky u auta... hurááá, další věc z krku... večer udělám těsto na nějaké to cukroví a zítra večer začnu péct...
Odpovědět
Profilova fotka
http://millcottagebridal.com/wordpres... a takovou nějak chci já .. možná barevnou .. za botama ještě rozmazanou svatební kytici
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy, pajik83: Holky, vy ty listy máte tak krásný .. já je má, naprost obyč. proti vám.
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: moc pěkné.... jsem ty svoje trochu odflákla, když vidím tvoje... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: Tohle by bylo sjupr pro Tebe ;) http://redboxpictures.com/blog/wp-con...
Odpovědět
Profilova fotka
laney: ta je moc pěkná, taková by se mi taky líbila... jěště přemýšlím, že si na podrážku nalepím ty kamínky.... buď naše iniciály, nebo I love you nebo ano... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: S těma kanadama ještě .. by bylo hezký lehnout na břicho, bradu opřít o ruce a nohama klátit sem tam skrčenejma.. jestli mi rozumíš .. v trávě .. to by bylo taky pěkný foto
Odpovědět
pajik: jen ať ženich nemá help me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83: nebo HELP :D
Odpovědět
Profilova fotka
midy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
holky, já toho mého chlapa asi zastřelím, teď začal vymýšlet, že by chtěl, aby nám někdo udělal falešnou nevěstu atd. ... Když jsem se ho ptala jak si tu svatbu představuje a co by tam chtěl, tak mi řekl, že je na to ještě čas... ale teď už těžko někoho seženu... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
pajik já to mám rozdělaný už od jara a navíc v publischru ve kterém neumím tak to bylo o život. Navíc jak jsme to přenášela na flasce domů a do práce tak se mi to jednou celé smazalo. Tak už jsem ráda,že jsem ráda. Laney tak ta s botama a dřevem je boží - ukládám. No dnes pokud zbyde čas budu prohlížet net a zadám úkol kamarádce,která bydlí hned vedle ve vesnici kde máme hostinu - říkám si že po obřadu odbydeme takové ty skupinkové fotky a pak mezi oběděm a rautem využijeme chvilky a vyrazíme fotit někam
Odpovědět
Profilova fotka
midy/laney: :-D :-D :-D taky možnost.... ;-) midy: no chlapi, no... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: Jo, my taky razíme se fotit až po obědě .. až se lidi zabaví sami a nebudou hladoví koukat, kde jsme, až už chtěji jíst.
Odpovědět
Profilova fotka
midy to je bez komentáře - prostě chlap. U nás se taky děsím,že na poslední chvíli bude vymýšlet pitominy. Holky v pátek jdu na poslední úpravující zkoušku šatů - tak jsem zvědavá budou mi zužovat přes prsa
Odpovědět
Profilova fotka
hodila jsem do alba fotku z rozlučky ženicha - upozornňuji loučil se od pátku do neděle. Já to mám v sobotu ale to nebude tak bujaré
Odpovědět
Profilova fotka
http://blgri.murakamiphotography.co.u... jo tak tahle je super, tu ukládám já. Akorát na stmívání už tam profi fotografa mít nebudem a tohle asi jen tak někdo nezvládne ..
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: tak to parádně zapařili kluci co? :-D To ani nebudu zmiňovat doma, že může být rozlučka přes celý víkend... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: No vidíš .. a ten klobou by sis mohla půjčit, co je na tý fotce :D
Odpovědět
Profilova fotka
Pajik ono se jim to hodilo do krámu - většinou jezdí v září na víkend pryč někam do přírody a takhle si půjčili od jeskyňářů lom a byli kousek od domu. Čekali,že se tam objevím,ale to se pánové spletli. Laney tak ta je. Já chci taky nějakou se západem slunce.
Odpovědět
tak to můj ženich měl rozlučku jen v pátek se svědkem, pomíchali co mohli a v sobotu byl použitelný až v 5 hodin odpoledne a to mu ještě bylo trochu špatně...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdem prvně po neštovicích chvíli ven .. Pak mám anglinu, večer nakouknu. Tak zatim pááááááá
Odpovědět
dalfy: tak to museli mít supr takhle v přírodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
midy oni takhle žijou, já vím,že na jaře a na podzim vyrazí a to říkám,že kocour není doma a myši mají pré. Takhle to máme od začátku našeho vztahu on jezdí s klukama, já jezdím s holkama a pak společně. Vyhovuje nám to
Odpovědět
dalfy: :-D Ta fotka s tou nahatou nevěstou a ženichem je supr. Málem jsem se počůrala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
laney: pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
picasso ale nemá chybu - mít na to postavu tak snad do toho jdu. Ale ženich by nešel :-D
Odpovědět
dalfy: :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?