Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Azetko: Moje kosmetička říkala, že jí bude stačit 45 minut se vším všudy....kadeřnici ještě nevím, k té jdu dnes odpoledne, ale taky počítám s hodinou.....ale já mám docela krátké vlasy.......Včera jsem viděla v jednom salonu fotku společenského účesu, který kadeřnice dělala 10 minut a vypadal skvěle:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! midy: já půjdu spát asi podobně jako vždycky - mezi 23-24h, dřív bych nejspíš neusnula... Jestli usneš dřív, bude lepší, že se vyspíš ;-) Zaúkolování rodiny je super, ty toho budeš mít určitě dost. verunka: na Libeňáku si taky můžeš přinést vlastní aparaturu a něco si pustit, ale není jisté, jaká bude akustika a je to další starost na víc... varhan se nebojím, jen mám problém si vybrat něco pěkného a neohraného na pochod... Třeba ve filmu Rebelové byly varhany vážně nádherný... Jinak mi ještě holčiny z diskuze o Libeňském zámečku poradily stránky http://www.zamek-kozel.cz/svatby/hude... a tam se dá poslechnout spousta svatebních melodií....
Odpovědět
Profilova fotka
A no jo, Azetko, vždyť já zapomněla! :-) A nevíš, kam odjeli? Do těch Jižních Čech nebo si to pletu?! Já mám na kadeřnici 2 hoďky (bude mi dělat ještě natáčky) a kosmetičce radši dám hodinu, ať jsem v klidu, ale myslím, že za těch 45 minut to v pohodě zvládne. :-) Gabirell, já neřeším, já už je mám! :-) Ve svatebním bych 100% celý den až do noci nevydržela, obzvlášť když máme DJ a jestli zahraje něco z mých oblíbených písniček, tak neslezu hodinu z parketu! :-D :-D
Odpovědět
danca: a v kolik budeš vstávat? já obvykle chodím spát v 22 h protože chodím do práce na 6. V sobotu mám být v 6 u kadeřnice. Přítelova teta se mi sama nabídla, jinak by bylo všechno na mě... já se převlékat nebudu, zůstanu ve svatebním :-) na kadeřnici mám 2 hodiny kvůli natáčkám já jsem nalíčená za 30 minut, ale jelikož budu nervozní, tak si dám čas tak hodinu, abych si řasenkou nevypichla oko :-D
Odpovědět
Gabriell: Já šaty na převlečení původně nechtěla....mám hodně jednoduché svatební šaty. Ale včera jsem si je koupila. Podle toho co jsem se dočetla, tak většina nevěst si je ani na svatbě neoblékne, tak jsem vybrala šaty, které se budou hodit i na jiné příležitosti....
Odpovědět
ahojda kočky.. no já se taky převlíkat nechystám.. i když teď nevím... jestli se přeci jenom pak nepřevléknu, protože se bojím, abych tam kde to máme ty šaty nějak neroztrhla nebo tak něco.. ale nijak to nehrotím.. normálně si vezmu 3/4ťáky a nějakej topík a prostě pohoda :-D takže, když bude potřeba, tak tam do toho hupsnu a bude :-D jinak dneska se mi zdálo o rozlučce... svatbě.. no to byl galimatiáš... ale furt nějak prostě nejsem nervozní... tak čekám až to přijde...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já dodělávám poslední úpravy svatebních listů a dnes je chci vytisknout. Já šaty na převlečení mám - dnes jdu na zkoušku ke krejčové, jsou takové,aby se dali použít i na zábavy apod. Včera jsem šla do kolen, páč jsme sháněli párty stan pro případ deště a teda ceny šílený, tak přítel byl rozhodnutý,že ho raději koupí. A teď mi volala kamarádka že nám stan sehnala od pionýrů za 500 + velkou výslužku
Odpovědět
dalfy: ty jo, tak to je paráda.. tomu říkám kontakty ;-) tohle prostě potěší...
Odpovědět
brou: já byla nervozní minulý týden, teď už nervozní nejsem, začíná mi to být vše jedno, když vidím, jak se k tomu můj drahý staví...
Odpovědět
Profilova fotka
Danco, děkuju ti moc za tip. :-) Zase jsem si doplnila seznam písní, které už jsem slyšela a budu mít snažší rozhodování. A navíc jsem to slyšela hrát i na varhany, takže super! Moc ti děkuju!!!! ;-) Chtěla by to víc takových stránek! Jsem se včera zrovna rozčilovala, že takhle by to měli mít i na tom Libeňáku. Seznam skladeb i s ukázkamy, pže jinak je to na prd... ]-( Dalfy, dobrý :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem do alba hodila fotky účesu, chybí dozdobit, ale to až naostro. Kadeřnici jsem na účes dala cca dvě hodiny + půl hodiny kosmetika. Už vidím, že nebudu stíhat, ale já ráda pracuju pod tlakem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Misaroz, krááásnýýý účes!!! :-) A až to bude dozdobené, tak to bude opravdu špička! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj :-) azeta: mě se líbí účes 3a :-) miaroz: Mno, ze zadu to vypadá moc pěkně, ale z boku mě to přijde jako culík :-| Všem, kdo se pochlubil s výzdobou: Mooooc krásné. Závidím. Jste veliké šikulky :-)
Odpovědět
midy: no to se nedivím... já si myslím, že prostě nějaké věci se ovlivnit nedají.. a prostě se kvůli tomu nechci zbytečně stresovat.. prostě to nějak dopadne ;-) jéé midy ty by jsi mi mohla poradit.. nebo i ostatní holky.. nám přišlo z úřadu, že bylo záhájeno řízení ke stavbě domu... jenže pán co to má na starost má 14 dní dovču.. a jak jsem tam četla, tak tam je, že žadatel je povinen umístit ve známost toto zahájení řízení ke stavbě a to na místě určeném úřadem na na pozemku.. a teď já nevím jestli to máme vyvěsit my.. nebo to automaticky dávají z úřadu do té jejich vývěsky, která je venku před úřadem??
Odpovědět
brou: jestli máš na mysli povolení ke stavbě, to jsme vyvěšovali my, sice už nevím, kde bylo předtím, než byla hrubá stavba, ale pak bylo za oknem
Odpovědět
Profilova fotka
midy: budu vstávat asi v 6, maximálně v 6:30, ale to už by byl asi fofr... verunka: taky jsem z toho byla zoufalá. Ono je sice hezký, že mají dlouhý seznam skladeb, ale co s tím, když většinu nenajdu ani na youtube natož jinde...
Odpovědět
midy: jo jo myslím.. hm, tak já nevím.. se zeptám asi někoho na úřadě kdo ho zastupuje... protože tam píšou, že to má být vyvěšené 15 dní.. tak abychom nečekali 14 dní až on se vrátí a zbytečně jsme nečekali..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsme změnili skladbu na 1. tanec, původně jsme měli Láska prý od Karla Černocha a teď to vypadá na It is you ze Shreka. Jen musíme něco natrénovat. Docela mě to děsí, že se to nestíhá, nějak není večer síla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.... jsem tu a jdu vás dočíst... jinak už jsem dnes stihla domluvit výzdobu v restauraci, obvolat salony kvůli čištění a žehlení, mám vypálené cd na obřad.... a jdu motat zbytek mašlí na auta.... jo a musím vytvořit pozvánky na rozlučku se svobodou, jelikož už jí máme za týden =-)
Odpovědět
Tak holky. Závidím těm, které to mají za dýl. U mě už nastupuje nervozita. Asi tím, jak se mě každý ptá a jak každý říká: "Máte to už za pár, co? " :-D
Odpovědět
danca: my bychom natrénovali jedině lopatový tanec :-D mis: účes pěkný, jen tam chybí ty ozdůbky :-)
Odpovědět
pajik: Jsi šikulka. Tolik práce udělané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: účes super... a máš krásnej melírek x-) picasso: se nedivím, ale neboj to zvládnete ;-) upřímě řečeno jsem ráda, že mám ještě 14 dní čas... hrozně moc mi toho chybí!!! :-N
Odpovědět
pajik: My už to máme snad všechno, ale chtělo by to relax a navíc, měla bych řádně uklidit a to se nezadařilo. Ještě, že jedeme pryč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
azeta: jinak k účesu. mě se líbí nejvíc ten první.... ;-) a šatečky na převlečení mám, ale ve svatebních chci zůstat co nejdéle... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: :-D :-D :-D já se hrozně těším na fotečky.... vás všech co už to máte tento víkend...takže doufám, že nám sem co nejdřív hodíte, alespoň malou ochutnávku... a budu vám držet palečky ať se počasí umoudří... a na ten váš krásný den svítí punťa!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny. Tak máme už Srpen-což znamená že každá jsme svému velikému dni už opravdu jen krůček vzdálená. Musím se pochlubit, že už konečně máme vše doma-takže zíra si jen zajedu do Karviné domluvit výzdobu a taky kytice. Moje láska mi v tom bohužel nepomůže-protože je od včera na nemocenské a nemá vycházky. Takže zatím co mě se udělalo líp,jemu je opravdu zle. Dneska jdu na melírek,zítra do té Karviné a v pátek mám schůzku s fotografkou.... misaroz-moc hezounké,chválím :-)
Odpovědět
Holky, děkuji za pochvalu, picasso - ještě na tom zapracujeme, aby to vypadalo líp Jdu vkládat fotky v šatech, snad se neleknete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: jsem si sem sedla akorát včas.... :-D
Odpovědět
Jsou tam.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?