Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
azeta
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 113 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    Na hradě Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
azeta
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 113 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj holky,
vy jste toho zase napísaly... emoticon

Souhlasím s názory ostatních emoticon jak s účesem na skřipečky tak u Lidi se švagrovkou. No my máme pro změnu prudérní tchyni, tak se budu muset ovládat až začne tu svou, abych ji neposlala někam. Nepomohla a nepomůže s ničím, ale prudit 100% bude, zatím to při všech událostech tak bylo emoticon

Konečně jsem sjela pro přísavky na auta, sháněli jsme malé průhledné, tak jsem ráda, že další úkol z krku. Ale na poslední chvíli stále doufám, že stihnu noviny a tombolu a to jsme celý víkend pryč, tak se chci vidět emoticon A nemám zatím nic...

Jinak v neděli dopadla zkouška účesu s kamarádkou už mnohem líp, teď jen aby to zvládla i kadeřnice...mám s ní domluvenou další zk.na neděli. Hodím vám do albíčka pár fotek - od kadeřnice účes ala "S.Stašová" a od kamarádky a prosím o přísnou kritiku či názor, co s sebou jiného mám provézt, jsem jaksi zoufalá...
2. srp 2010 ve 23:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
 Lidicka, emoticon emoticon Tak to jsem taky zvědavá, jak se bude tahle holčina v životě mít... emoticon

Azetko, kdepak jsou fotky?! Chce se mi hodnotit! emoticon emoticon

Jinak já jsem taky zoufalá, ale z hudby... emoticon Bereme se na Libeňáku a tam mají jen varhany. Na stránkách mají sice dloooouhý seznam hudby, kterou si můžete vybrat, ale bez jakýchkoli ukázek... emoticon emoticon Takže jsem si teď asi 4 hoďky hrála na Inetu a dohledávala, co se dalo, ale stejně... Bojím se, že spoustu z těch krásných písniček ty varhany zkrátka zkazí! emoticon emoticon
2. srp 2010 ve 23:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 Veru_beru: díky za další typ na prádlo, určitě využiju emoticon

Holky ještě jsem chtěla, že s fotografem jasný souhlas, u nás taky prioritou jsou peníze a tak máme kamaráda - zadara, tedy za účast na hostině i rautu a jen obřad od místního rel. levného.

V počasí doufám moc, nechci vedro, ale ani žádný průtrže. Máme to venku sice s možností jedné místnosti uvnitř, ale vzhledem k dětem si to neumím představit, vyžití mají jen venku.
2. srp 2010 ve 23:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 Veru: tak to znám, taky jsme hledali a hledali a dokonce jsme si nevybrali a jednu skladbu donutili naši varhanistku se naučit emoticon emoticon emoticon a to je chudák v šestinedělí...

Na fotky se vrhám, nečekala jsem nočního hodnotitele emoticon
2. srp 2010 ve 23:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 Tak jsou tam, jen tedy nic moc kvalita a nekoukejte se, jak se tvářím - fotografování je má noční můra...
Jo a když jsem byla u kadeřnice, bylo 35 stupňů...uf.
2. srp 2010 ve 23:56  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Azetko a můžu se tě zeptat, co jste si teda nakonec vybrali? Já už jsem opravdu trochu v koncích! Na přichod si asi nechám zahrát klasiku a pak... Asi nic! emoticon
Mno, tak to je teda ale oříšek!!! Jeden hezčí účes než ten druhý! emoticon Mě osobně se nejvíc líbí hned ten první účes! emoticon Dvojka se mi líbí méně, v obličeji už máš moc spuštěných vlasů. Trojka je taky hezká, ale jednička byla hezčí zezadu. emoticon A ten poslední je na mě možná moc vyčesaný nahoru. Ale každopádně, kterýkoliv si vybereš, tak budeš krásná nevěsta! emoticon
3. srp 2010 v 00:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Tak mizím, můj nastávaící už trochu zuří, tak aby si mě ještě vzal! emoticon Dobrou! emoticon
3. srp 2010 v 00:02  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 Veru: píšu Ti to do sz emoticon
3. srp 2010 v 00:11  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 A hlavně díky za kritiku, tak to jsem ráda, že můžu mezi lidi emoticon
3. srp 2010 v 00:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Dobré ráno.
azeta: mně se taky nejvíc líbí ten první, ale sluší ti všechny.
Já jdu na zkoušku za půl hodiny, tak snad tentokrát ty fotky budou, od kamarádky totiž zatím nic emoticon
3. srp 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
midy
 azeta: taky se mi líbí nejvíc první
Misa: doufám, že sem pak dáš fotky emoticon
3. srp 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
 Dobré ranko,
tak já mám počínaje dneškem nějaký to předsvatební volno emoticon
měli jsme ho mět oba, ale muž musí ještě dnes pracovně do Olomouce takže jsem sama a užívám si emoticon
Čas hrooozně letí - zítra ráno jdu na nehtíky - odpoledne další rozvoz koláču - tak doufám že si ty nehty nestačím do soboty zničit emoticon emoticon emoticon
3. srp 2010 v 08:04  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
 dobré ranko
tak večer jsem se sem nedostala měla jsem hoodne práce, byli jsme na procházce s malou v lese a nařezala jsem si proutky a z těch jsem doma udělala naše počáteční písmena jmen. A před svatbou je nazdobím a asi je využiju v kulturáku na výzdobu.

Azeto mě se strašně líbí 3b - myslím zezeadu je to strašně zajímavé.

Lidičko - asi vím jakou máš skorošvagrovou - já mám hodně podobnou emoticon už se těším na její dokonalou svatbu - protože mi máme divnou a jakoby "chudou" protože svatba má být něco luxusního emoticon
3. srp 2010 v 08:04  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
Registrovala se 17. března 2007 na beremese.cz. Přidala 478 příspěvků a 1 album. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
Registrovala se 17. března 2007 na beremese.cz. Přidala 478 příspěvků a 1 album. Region České Budějovice.
 Dobré ráno holky .. to nám ale krásně zapršelo, co? KOr na ty umytý okna emoticon

misaroz: ha ha .. máte fakt odolnýho mladíky, když ležel modelem a ani se nevzbudil emoticon

azeta: mně se líbí "zadek" od jedničky a "předek" od trojky. Jak máš moc vlasů spuštěných dopředu, tak to nevypadá tak dobře.
3. srp 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
 Holky .. mám dotaz .. spíš si jdu pro názor. Mrkněte mi do alba na družičku. Chtěl bych jí ještě něčim dozdobit .. ale náhrdelník a náušnice nápadný budou asi moc, co? Asi bude stačit jen korunka do vlasů? Já to tak vidim. El chtěla celou soupravu, ale já si myslim, že by vypadala divně .. takhle malá.
3. srp 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
 Myslela jsem pro ní jen něco takovýho do vlasů .. http://i.mimibazar.cz/h/bc/2/080107/00/b10149835.jpg
3. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 laney: já bych dala tu korunku a klidně i nějaké decentní náušnice. Kdyby trvala na tom, že chce i nejakou ozdobu na krk, tak bych spíš volila nějaký řetízek. V náhrdelníku a větších náušnicích by vypadala jak "vánoční stromeček"
3. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
 midy: Jo, toho právě docílit nechci. Náušničky má decentní svoje z bílýho zlata, tak to asi nechám tak. Korunku už jsem objednala, je v albu emoticon
A taky jsem vzala 10 plovoucích lampionů na náš rybník emoticon Ze Silvestra tu zbylo pár barevnejch rachejtlí, tak je asi taky bouchnem.
3. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 laney: ty plovoucí lampiony se mi hrozně líbí, ale neměli bychom je kde pouštět leda v umyvadle emoticon
3. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
 midy: Třeba by to svatebčany taky bavilo emoticon
3. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vuruk
Registrovala se 28. června 2007 na beremese.cz. Přidala 132 příspěvků a 2 alba. Region Strakonice.
    V Blatné, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
vuruk
Registrovala se 28. června 2007 na beremese.cz. Přidala 132 příspěvků a 2 alba. Region Strakonice.
    V Blatné, Region Strakonice
 Ahojky,
Azetko me se líbí hned ten první a 3a zepředu emoticon

veru_ taky se nám to nelíbí na varhany, to to nemůžete mít na CD???

já jdu zítra opět na to líčení, a prý jestli mi znovu zrudnou oči, tak neví co se mnou.. to jsem teda zvědavá emoticon
3. srp 2010 v 09:02  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 laney: emoticon emoticon

vuruk: ať zkusí jinou značku kosmetiky, jestli má možnost, já jsem si v neděli napatlala na ksicht obličej, dala jsem si nové stíny a byla jsem v tom až do večera, oči mi nezrudly emoticon

Holky, v kolik plánujete jít před svatbou spát? Přítel totiž chce, abych v pátek večer udělala občerstvení, když jsem mu řekla, že nám jej udělá jeho teta, protože já nechci být vzhůru do půlnoci, tak nevidí důvod, proč bych tak dlouho vzůru být nemohla, protože když jsme pokládali dlažbu, tak mi nevadilo, že druhý den vstávám do práce... emoticon emoticon

začínám mít pocit, že z toho stavění zmagořil...
3. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
 vuruk: A Ty se normálně nelíčíš, že Ti teď rudnou oči?
3. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
 midy: emoticon Tvůj nastávající mě fakt s tim stavařením baví emoticon Já bych chtěla jít spát co nejdřív, budu vstávat tak v 5 ráno, abych to všechno stihla. Nakonec jsme se s přítelem domluvili, že bude spát tady (měl spát u táty) .. tajnou nevěstou nebudu, už jsem to vzdala, prostě to tady za těch podmínek neni realizovatelný.
3. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 laney: mě zase to stavaření bavit přestává emoticon

Já mám být v 6 u kadeřnice, v 8 od ní budu vycházet, takže on pojede v 8 ke svědkovi, tak se obleče a pojedou na Janohrad, takže mě uvidí až na místě emoticon
3. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Misaroz, na fotečky už se těším! emoticon

Azetko, moc ti děkuju! emoticon Jsi zlatá! emoticon A mezi lidi můžeš každopádně, o tom není žádných pochyb. emoticon

Laney, taky si myslí, že korunka jí bude bohatě stačit. Jinak by možná vypadala jako "stará-mladá" emoticon A náušničky bych dala maximulně nějaké pecičky nebo ty její. Moje 12iletá ségra mě taky vyrazila dech, když si řekla, že by chtěla namalovat od mé kosmetičky! emoticon Já jsem ve 12 neznala ani řasenku emoticon Tak jsem se dohodli na jemňoučkých růžových stínech a trošku řasenky.

Vuruk, CD sice mít můžeme, ale museli bychom si donést vlastní přehrávač (což by tolik nevadilo), jenže jenom tím by se ta celá místnsozt neozvučila! emoticon Tak jsem z toho trochu nešťastná, ale už jsem si něco málo vybrala, z toho, co jsem si mohla najít a pusiti, tak snad dobrý. Ještě to proberu s mužem, ale ten prohlásil, že mu to je úplně jedno, co nám budou hrát a proč to řeším, takže asi tak! emoticon Jsem tady nad tím seděla 3 hoďky a on zahlásí takovou hlášku! emoticon

Midy, já chci jít taky na kutě co nejdřív, když taky budu vstávat jako Laney v pět, ale obávám se, že stejně brzo neusnu... emoticon Ale ten tvůj je fakt hustej! emoticon emoticon
3. srp 2010 v 10:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Kampak se nám zatoulala Ja_finka?! emoticon
3. srp 2010 v 10:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 Díky všem za reakce emoticon V neděli uvidím, jak si s tím poradí kadeřnice emoticon

Veru: myslím, že Ja_fi je na dovče emoticon

Holky kolik času si počítáte na kadeřnici a líčení, u mě si dala kadeřnice hodinu a příjde mi to málo a kosmetička 45 min???
3. srp 2010 v 10:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabriell.
Registrovala se 18. května 2010 na beremese.cz. Zatím nepřidala žádný příspěvek ani album. Region Pardubice.
  • Svatba byla 19. srpna 2010
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
gabriell.
Registrovala se 18. května 2010 na beremese.cz. Zatím nepřidala žádný příspěvek ani album. Region Pardubice.
  • Svatba byla 19. srpna 2010
    Region Hradec Králové
 Ahoj nevěsty, chtěla jsem se přeptat jestli řešíte šaty na převlečení?
3. srp 2010 v 10:26  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
 Ahojky.
Mám půjčené dlouhé bílé, saténové společenské šaty Jasmine Belsoie.
Počítám, že bych se převlékla po půlnoci. Ale jestli bude dobré počasí atd, tak se převlíkat nebudu vůbec. A využiju je pak na nedělní focení ...
3. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš