Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Přesně tak, člověk si říká, že za tu cenu to musí být fakt úžasné, ale pak tu najde spoustu kritiky a nespokojených nevěst. Takhle když se mi fotky nebudou líbit, nemůžu si moc stěžovat. Ale doufám, že se líbit budou ;-)
Odpovědět
no holky už se na ty fotky nás všech těsim :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dalfy, já to mám jako Adelkav a Pájík. Mám jenom DJ (kterému jsem napsala vyložené tančící hitovky :-) ) a jediné, co plánuji, kromě tance, je maximálně poznávání ženicha/nevěsty podle nějaké části těla. To mi přijde docela vitpné! ;-) Brou, ty už si ty zase fotkly dala pryč, viď? A ty šaty už jsou asi taky pryč, že? :-( Tak snad jindy! Stejně už nás tady ten 3. týden moc nezůstane! :-) Danusko, mě se teda líbí oba ty účesy, ale ten s těmi skřipečky je asi hezčí! :-) Každopádně jsi kooočka!! :-) Laney, teda, ty to máš ale super naplánovaný! :-) A ta výzdoba je fakt špičková!!! :-) Jsi opravdu hračička! ;-) Misaroz, já se tak těším na fotečky! :-) Kdepak jsou? :-) Hlavně, že sis to užila! ;-) Lidicko, tak to je docela smutný, že máš tak nesoudnou švagrovou! Ale jednou je to tvoje (vaše) svatba a vy máte právo mít tam jenom toho, koho chcete! Blbý je, že přítel nechápe, co ti na tom vadí! :-| A nechápu, jak může říct, že by tam byla sama, když tam má celou rodinu... Švagrová trochu zvlášní, že?! =-) :-N Hele a nemůže to být třeba její "holka"?! :-D Holinko, jak jako, že tomu počasí nevěříš?! Za prvé zatím opravdu hlásí krásnou sobotu a za druhé, ty jsi nám slíbila, že to hezké počasí zařídíš, tak jaképak copak!! :-D :-D A k naší ceně fotografky, tak my platíme taky 3 500, ale jenom za focení na obřadu a po něm! :-| Ale Hanka Skácelová má kráásné fotečky, takže rozhodně nelituju!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, pro nás byla cena u fotografa taky rozhodující.... té kamarádce, co od ní mám dvě fotky v albu, dáváme 3500 za svatbu i to předsvatební focení dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem dneska skoro všechno pořídila, až na tu podprsenku, kterou zase neměli... :-| Ale mají na mě číslo, tak se snad ozvou, až jim dojde! A příští středu mám poslední zkoušku svatebních šatiček, tak jsme zvědavá! :-) A obleček pro synovce je zamluvený! :-) A v pátek jdu platit celou částku za jídlo na Chvaly.
Odpovědět
Přidala jsem do alba fotky cukroví a skleniček, šaty ještě nemám, kamarádka se nějak fláká :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Danusko, ty fotečky se mi moc líbí! :-) Myslím, že těch 3500 je krásná cena! :-)
Odpovědět
no my budeme platit trojku za celý den... plus benzín ;-)
Odpovědět
Víte, jak dneska zkoušel můj prcek oblek? Usnul nám v autosedačce, tak jsem ho spícího přenesla do salonu, tam položila na stůl, svlékla, oblékla... a on se ani nehnul :-D Přitom jsme mluvili nahlas, rovnali mu nohy, abychom viděli délku kalhot... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru, děkuji :-) jsou to první fotky, kde si nepřipadám jak debil :-D misa: :-D :-D :-D odolné dítě :-D
Odpovědět
danuska: vypadáš na těch fotkách moc krásně!
Odpovědět
Profilova fotka
Misaroz, úplně se mi sbíhají sliny! ;-) A ty skleničky jsou moc hezké!
Odpovědět
Článek se načítá
verunka - no jsem ted tak nějak nevěřící Tomáš :) - nervozita nebo co :) a po minulém týdnu spíše čtvrtku se obávám všeho ....dnes mě ani nastávající muž pro jistotu abych se nestresovala neřekl že jel pracovně do Brna a zpět ....jsem poslední týden hrozná :D ale jooo bude krásně všude od všech poslouchám že bude krááásné počasí .... a podle předpovědí tomu tak určitě bude - takže neboj - pro nás všechny to sluníčko bude svítit po celý srpen :)
Odpovědět
holino: jestli nebude, tak jedu do Karviné a vyřídím si to s tebou :-D Ale ne, ono stejně na počasí až tak nezáleží, důležité je, že si to člověk užije a že to přežije :-D verunka: děkuji, já jsem musela odejít, protože po mých ochutnávkách by toho moc nezbylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holino: doufám, že bude... ale ta dlouhodobá předpověď je celkem slušná :-)
Odpovědět
danuska: zatím slibují krásný srpen, určitě vám to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: no musí... já mám obřad i hostinu naplnovanou venku... máme sice záložní plán, ale to už by nebylo ono
Odpovědět
Danuska - dlouhodobá předpověd vypadá opravdu krásně no uvidíme snad budem všechny spokojené Miso :D:D:D:D ...no právě to je to co mě docela děsí když koukám nebo slyším předpověd tak slyším jak bude krásně a slunečno ale nikdo přesně neřekne jak na tom bude severní morava ...tak se toho trošku dšesím ....ale jak píšeš důležíté je si to užít :-)) ...nemusí bejt 30 a vííc hlavně že bude svítí sluníčko ...ja když svítí sluníčko tak mám skvělou náladu když je hnusně tak se mračím - jsem naprogramovaná na počasí :d
Odpovědět
Já to mám stejně, všechno venku, oslava pod party stanem. Takže se taky modlím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: to je fakt vtipný... tak mi to všechno plánujeme do detailu a nakonec jsme závislé na počasí, které se nedá ani trochu ovlivnit :-D
Odpovědět
Já myslím, že je to tak se vším, člověk plánuje, ale vždycky je tam nějaký neovlivnitelný faktor.
Odpovědět
Holky nemáte některá doma na půjčení housle a šachy??? :-) :-D
Odpovědět
Já nemám
Odpovědět
:-) 8-)
Odpovědět
K čemu to potřebuješ?
Odpovědět
na focení :-D
Odpovědět
Aha ;-) No nic, já se loučím, kamarádka fotky nedodala ]-( Tak snad zítra. Dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky... není nad to umýt okna a pak pslouchat, jak vám na ně leje :-D
Odpovědět
misa: dobrou veru: švagrovka je na chlapy... ale zatím žádný pořádný vztah asi neměla... ono kdo by to s ní vydržel, ty její nálady :-D :-D :-D no jsem zvědavá kterým směrem se to vydá.. příští rok jí bude 30 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: tak uplně stejný typ je ta jirky sestřenka, co si chtěla vzít sebou kamaráda :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?