Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
 Ja_fiku, jak už jsem psala, s těma bílýma potahama na židle, jsi mě neskutečně potešila!!! emoticon Zrovna jsem si říkala, že budu muset vyřešit, že já mám růžovou výzdobu a měla bych žluté potahy na židle, takže bílá je fakt super!! emoticon Taky jsem si zrovna říkala, že bych vlastně měla jít přístí týden zaplatit jídlo. Budu muset pí. Stárové zavolat! emoticon

Laney, s tou předpovědí si mě teda ale moc nepotěšila, pže na můj termín je spíš polojasno až oblačno a nějaké srážky... emoticon Mno, snad se to ještě vyvrbí!!! emoticon Naděje umírá poslední a Holinka to slíbila! emoticon Budu muset začít přemýšlet o nějakém svetříčku! emoticon A mě se líbí ty písmenka s fialovou! emoticon

Ahojky Luuciinkko! emoticon Že ses taky ukázala! emoticon To je super, že těhotenství pokračuje v pohodě a všechny testy jsou OK. emoticon

Misaroz, to je skvělý, že už je malý v pohodě! emoticon Musela to být ale hrůza... emoticon
30. črc 2010 ve 22:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 S tou kytičkou jsem si to zrovna před chvíli dočetla! Ta cena je fakt snová... emoticon Já to prostě nechápu. emoticon Jenom ta moje kytka mě vyjde na 2000... emoticon A viděla jsi tu naši předpověď počasí? Nic moc, viď?! emoticon
30. črc 2010 ve 22:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 veru: já měla pocit, že nám to tam vychází ještě pěkně... tak jsem to asi blbě proštudovala... jako hlavně žádný déšť a kroupy... emoticon hele já právě byla rozčarovaná z těch cen v Pze, proto jsme dneska vyrazili s přítelem do Kolína...on odsud stejně bude vyjížět, tak mi kytičku přiveze a předá v Kostelci emoticon
30. črc 2010 ve 22:50  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Tak to ti přeju a taky trošinku závidím! emoticon Ale co, v té celkové sumě se nějaká ta tisícovka opravdu ztratí! emoticon Já so taky přeju žádný déšť a ráda bch měla i trochu teplo, pokuď možno! emoticon Jdu tu předpověď ještě prostudovat! Ale ono se to stejně ještě 1000x změní! emoticon
30. črc 2010 ve 23:05  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 veru: já si taky myslím, že se to ztratí... co ušetřím tady..zase vrazím do něčeho jiného... emoticon určitě to ještě párkrát změní a aktuální předpoveď hodí tak týden před... emoticon taky bych nerada ještě sháněla bolerko emoticon

jdu do hajan, zítra mi přijede ségra s neteřinkou, tak ať jim tu přes den neusínám
pa pa a hezké sny emoticon
30. črc 2010 ve 23:11  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
Registrovala se 17. března 2007 na beremese.cz. Přidala 478 příspěvků a 1 album. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
Registrovala se 17. března 2007 na beremese.cz. Přidala 478 příspěvků a 1 album. Region České Budějovice.
 Dobré ráno .. chvíli, než mi mladá zabere pc emoticon Tak jsem včera dopatlala svatební listy zřejmě do finální podoby. Ještě mi chybí rodokmen, ale jelikož tam bude přes 70 lidí, tak se to na A4 nevejde ani ve snu, tak to udělám na formát A2, necháme to někde vytisknout a dáme jako volnou přílohu. Taky jsem nalepila kamínka na písmenko P, ještě mi chybí M, to budu dělat asi teď dopo, až usne mladej.
Dneska nám přijede tchán, budou tu s nastávajícím dávat barák trošku do latě - natírat vrata, barák, štípat dříví, aby zmizelo ze dvorka do stodoly a tak .. Ještěže je aspoň hezky, že se dá něco dělat.
Jo a vymyslela jsem další díl výzdoby do těch svejch "stříbrnejch váziček" .. ale musim vyzkoušet, jak to bude vypadat, pak vám to dám do alba emoticon

A s tim počasím, no já si myslim, že se to ještě tisíckrát změní, obyvkle jim předpovědi nevycházej. Ale jestli bude zima, tak taky zmrznu :D Mám holý celý ramena a bolerko žádný.
31. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Dobré ráno, tak se začínám smiřovat s nehty emoticon Dnes jdu zkontrolovat pečení cukroví, pokud teda nebude lít, tak uvidíme, jak jim to jde od ruky emoticon
31. črc 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
 Tak jsem svůj výtvor dala do alba .. a i sponky do vlasů, co bych chtěla mít.

misaroz: Já myslela, bůhvíjak nebude krásně a ono se to tady taky pěkně zatáhlo :-/ A s nehtama věřim, že máš peklo, já když je měla prvně, tak jsem o všechno narážela :D
31. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vuruk
Registrovala se 28. června 2007 na beremese.cz. Přidala 132 příspěvků a 2 alba. Region Strakonice.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V Blatné, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
vuruk
Registrovala se 28. června 2007 na beremese.cz. Přidala 132 příspěvků a 2 alba. Region Strakonice.
 paji jak si to měla smotaný, tak to měla zrovna včera kamarádka a měla v tom zapíchaný asi 3 větší a plno maličkejch kytiček a vypadalo to fakt nádherně. jinam mě přijde že ti sluší všechno emoticon
31. črc 2010 v 11:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vuruk
fotoportrét
fotoportrét
vuruk
 laney ty peříčka jsou úžasný! já je chtěla do uší, ale pak jsem to vzdala, protože jsem musela změnit účes a oni by zanikly.

ale mam problem s tim nalíčením, večer jsem měla rudý oči jako blázen, takže budu muset znova na zkoušku a budu muset být namalovaná míň, nosím kontaktní čočky a oči mi takovou vrstvu stínů moc nepobírají.. emoticon
31. črc 2010 v 11:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
 Ahoj holky, tak se vám hlásím s kocovinou, po rozlučce se svobodou. Ženich se loučil jen se svědkem a do teď je nepoužitelný emoticon

vuruk: taky nodím kontaktní čočky a mám s líčením problém

Jo a už vím, jaké budu mít stíny, včera jsem totiž narazila na hnědočervené. Zkusím si to na sebe napatlat a pak sem hodit fotku emoticon
31. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
 Ahojky holky.
Tak jsem teď přijela z poslední zkoušky šatečků.
Už jen vytisknout jmenovky, pro hotel udělat zasedací pořádek, během příštího týdne odzkoušet ženichův oblek a jde se na to emoticon
31. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 Hezkou poslední svobodnou sobotu :D
tak jsem něco malo dočetla....
Moc děkuji za čtvrteční podporu
Miláček má zase zoubky na svém místě emoticon ....paní zubařka je poklad ....za 5 minut byl venku z ordinace ....uplně v pohodě ho vzala okamžitě vyčistila lejzrem zkontrolovala a nasadila ...bez problémů ....já jsem tak štastná
Miso držím pěstičky at se to malýmu neopakuje a vše je už v relativním klídku
Jmenovky jsou skvělýýýý mě se líbí emoticon
Holky už se nám to krátí a od toho čtvrtku jsem fakt pekelně nervozní i když vím že nemám proč
zítra nás čeká rozvoz první várky koláčků a pak každý den něco emoticon až do sobotního rána emoticon
Jinak jsem si ještě dnes vytrucovala zkoušku šatků a jsou fakt mooooc nádherné ....ta aplikace satenové kytky co mamka nedávno dokupovala v polsku je na těch šatech naprsoto bezkonkurenční ....no ale co šaty se musí ještě malinko ubrat emoticon ...nějak jsem schudla ...takže ještě že jsem je vyzkoušela emoticon
Co se počasí týká tak to mě taky hoodně znervozňuje ....ale po patáliema se zubama to nějak zatím neřeším i když bych moooc chtěla aby bylo hezky - teplo nemusí bejt hlavně at trošinku svítí sluníčko
....tak a jdu dočítat dál emoticon
31. črc 2010 ve 13:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 113 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    Na hradě Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
azeta
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 113 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj holky,
zas po čase zdravím. Včera jsem měla rozlučku, tak jsem dneska trochu přejetá... emoticon Já nebyla nikde snad 5 let, ale užily jsme si to a nebyla jsem tam sama, ještě jedna holčina se na tancovačce loučila emoticon
Jo a poprvé jsem přes víkend bez dítka, tak honeme honem vše stihnout.

Zítra jedu ke kamarádce na zk.účesu, předchozí se moc nevydařila, tak jsem taky zvědavá, ale tedy když vidím některé vaše zkoušky, tak je to fakt bomba!

Misaroz: jsem moc ráda, že už máte malého doma a je ok. Kamarádky dítě na to taky trpí a tak vím, jak je to strašný... přeji vám, ať už se to nikdy neopakuje...
Ja_fi: my už můžeme být relativně v klidu, naše dítka už jsou dost velká na první projev křečí, většinou se objevují do roka při prvních horečkách...a pokud už je měly a na křeče nedošlo, tak je to nepravděpodobné.
31. črc 2010 ve 13:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
 ahoj holky,
jen v rychlosti - uz mame skoro sbaleno na tu dovcu..
s pocasim bych to nevidela tak spatne.. vcera jsem koukala na predpoved na CT a jo, ma sice byt tak nejak vselijak, ale uz na sobotu bylo uplne jasno! jo, jim to moc nevychazi, ale treba to tentokrat bude na ukor deste emoticon
31. črc 2010 ve 13:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 midy: je mi jasný jak se cítíš emoticon
31. črc 2010 ve 13:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 ja_fi: užijte si to emoticon
31. črc 2010 ve 13:31  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 Holky potřebovala bych poradit, kdysi jsme tady probíraly kam na spodní prádlo a už ani nevím kdo sem házel dobrý typ někde v centru Phy, myslím u Jindřišský věže. Nemám šanci to dohledat a víc si nepamatuji. Díky moc.
(Konečně jsem přestala kojit a můžu nakupovat, emoticon nic starého mi totiž není.) emoticon
31. črc 2010 ve 13:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Azeta: hned naproti hotelu imperial na rohu je kramek emoticon
31. črc 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelkav (38 r.)
Registrovala se 10. června 2010 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků. Má 108 přátel. Praha, Region Praha.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
adelkav (38 r.)
Registrovala se 10. června 2010 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků. Má 108 přátel. Praha, Region Praha.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Karlovy Vary
 Azeta: Ahoj, hodila jsem ti do IP kde jsem v Praze nakupovala já....není to v centru, ale kdybys nemohla nic sehnat....přeju krásný večer.
31. črc 2010 ve 20:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj holky, tak jsem dnes asistovala u pečení cukroví a je toho teda hromada. Není to úplně dokonalé, ale je krásně vidět, že je to dělané s láskou a domácí emoticon
Malý zatím v pohodě, jenom v noci moc nespal, asi měl strach, že je zase někde jinde emoticon Moc všem děkuji za podporu.
S nehty už jsem se smířila, nechám to tak, ale i přítel uznal, že klasická Francie byla lepší.
Jinak na sobotu zatím nehlásí nic moc počasí, tak uvidíme emoticon
31. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 holino: ozdoba na šatech je nádherná, škoda, že nemáš šaty na sobě
My rozvážíme koláče až středa a čtvrtek, jinak taky máme teď pořád něco.
31. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Miso -děkuji mě nemá kdo vyfotit - přítel mě v šatech vidět neche - až ve svatební den a rodiče s fotákem moc nekamarádí emoticon tak až na svatebních fotečkách
u nás se koláče rozváží na etapy ...v neděli popřípadě pondělí z naší strany středa popřipadě čtvrtek ze strany ženicha
´taky nejsem vůbec z toho počasi nadšená jako vůbec ale mamča mě furt utěšuje že bude hezky je o tom přesvěsčena tak snad jo jako nemusím mět třicet hlavně at svítí sluničko
....třeba to nakonec dopadne uplne jinak ...dnes už taky mělo svítit letní sluničko ale nic moc teda aspon podle mě
31. črc 2010 ve 22:07  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 holky díky moc za radu, hnedka v pondělí vyrazím emoticon

Zítra jedu za Prahu na zkoušku účesu ke kamarádce, tak jsem zvědavá zda a co vymyslíme.

Taky jsem zjistila, že jsem před 10 dny byla na melíru a (zkoušce v místě svatby) a doufala, že do svatby vydrží a už mi odrůstá emoticon A to mi ještě pár dní schází, tak nevím co s tím...

Jinak jsem se konečně vrhla na vývazky, ten čas tak letí a věcí na vyřízení ještě tolik...uf.
Děláte je pro všechny hosty či jen pro ty nejbližší? My máme na večer pozvaných dvojnásobek lidí co na oběd a tak mě ten počet trochu děsí emoticon
31. črc 2010 ve 22:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Nějak nemůžu spát emoticon ...tak tady straším emoticon ....napadá mě ....do fotoalbumu k fotkám občas i něco ozdobně napsat...jen nevím co nemáte někdo nějaký nápad ...mě napadají zatím jen různé citáty ....ale nevím není to ono ...a zase jen fotky v albumu mě příjdou takové holé..no je vidět že už fakt blázním
31. črc 2010 ve 22:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
    V hotelu Belveder, Labská stráň, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
 Ahoj holky emoticon
holino: ta ozdoba je krásná, škoda, že nemáš foto celých šatů. Jsem zvědavá baba emoticon
Tak dneska jsme konečně oblíkli všechny účastníky svatby a dokonce i ženicha. Ja_fi, pajik mělijste pravdu, byl celkem dobrý výběr věcí a ceny super emoticon Na fotce to nevypadá, ale kalhoty jsou bílé a polokošile krémová. Sekne mu to emoticon
31. črc 2010 ve 22:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 picaso - obraźek šatů mam ....ale jen na paně bez mé osoby ...nemám je ale v albu páč nevím kdy mě muž koukne do alba ....občas tam kouknul aby zjistil kolik dní nám ještě schází ...když momentík vydržíš na chvilinku ti je tam vložím
....kvalita nci moc vždy foceno mobilem ˇ
jinak děkuji za pochvalu ...je fakt že s tou růží je to ještě pěknější emoticon
...jinak gratuluji k uspěšným ulovkům emoticon
31. črc 2010 ve 22:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 holino: Aha, tak to jo. Díky emoticon Už se nám to krátí, co emoticon
31. črc 2010 ve 22:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 holino: Ty jsou krásný, mamka je opravdu šikulka. Už se těším, až tě v nich uvidím emoticon
31. črc 2010 ve 22:53  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 Holi: šaty jsou fakt krásné a ozdoba stejně tak, budeš kočka emoticon
31. črc 2010 ve 22:53  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš