Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
pajik83: v jednoduchosti je síla a tvůj svat. účes vypadá moc hezky ... seš kočka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuju :-N teď jsem si tak vzpomněla, že jsem včera byla v jednom svatebním salonu a tam měli ty první šatičky pro družičky co mám v albu... a vrchní sukýnka byla z dvojitý organzy a v tom byli nasypané látkové okvětní lístky, takže když družička jde, tak jí v té vrchní skýnce ty okvětní lístky poletujou.. moc krásné, ale za půjčení chtěli 1800,- :-p michaela: a máš fotečky ze zkoušky? A jak ti je? Je to lepší?
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83-mám-jen mimusí má láska ještě jednou ukázat jak se zmenšuje velikost foteček a dám je sem,dojde mi o půl 8z práce takže bych je semměla dát ještě dneska. No líp se o moc necítím a včera to byla v celku sranda-vztávala jsem dost často-ale mám šikovnou kadeřnici takže měla trpělivost. Jinak-měli jsme mít zchůzku s fotografkou-ale nemohla jsem jí sehnat-mejlíky nezabíraly a telefonek měla nedostupný... Takjsem se bála,že se něco stalo-ale už jsem s ní denska mluvila a byla na dovolené,takže i ten mejlík četla až dneska-sem si oddychla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michaela: jj tak to sem pak naházejte ;-) to je mi líto, tak snad bude do svatby líp, byla by škoda, kdyby ti to mělo kazit tvůj velký den :-| no ještě, že se to s fotografkou takhle vysvětlilo, to by nebyla žádná legrace, takhle narychlo hledat někoho jiného...
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83 -určo hodím-ale upozorním všechny předem-že na fotečkách jsem děsná-jednakmiopravdu nebylo nejlíp,a navíc jsem 2dny pořádně nespala-no já si říkala,že se pak budu muset asi smířit s tím,že jestli se fotografka neozve a já se s ní nespojím-budeme se muset spokojit s fotkama u fotografa-jen takovíma těma základníma.
Odpovědět
Ahoj holky, jsem zpátky, trochu už ze mě opadá nervozita. Byla jsem na těch nehtech a jsem trochu rozpačitá, mám jen jednoduchou úpravu, franc. manikuru, akorát že na té bílé mám ještě třpytky, které házejí různé odlesky. Nevím, jestli to není moc cirkusové. No, přinejhorším se naštvu a nechám si to jinde předělat. Jinak jsem vám ani moc nestihla popsat rozlučku, byla super, srandy a vína kopec, dostala jsem podvazek a skleničky, takže si můžu odškrtnout další věci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím,že fotečky už mám v albíčku-ovšem účes není úplně doladěný-nemohla jsem už bolestívydržet a tak to mám narychlo-navíc jsem nestihla zajít do půjčovny vypůjčit závoj a korunku-ta kteroumi koupil přítel mi dojde až v pondělí poštou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz-držím palečky aby byl prcek zdraví co nejdříve a bylo mu dobře.Náš miláček bývá dost často nemocný-má oslabenou imunitu díky pneumokokovi-a vím jaké je vidět dítě trpět a cítit tu bezmoc.
Odpovědět
mich: děkuji. Účes vypadá moc hezky, hlavně budu držet pěsti, ať ty bolesti aspoň ve svatební den vymizí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz-děkuji za pochavlu-nafotkách vypadám děsně-ale lepší se nepodařilo nafotit :-) Pevně doufám,že v den D mi bude dobře. A jak je malému
Odpovědět
Ještě dobírá diazepam, tak je trochu zblblý, ale už řádí, snad to bude ok. Hodně teď spinká, ale to bude těmi prášky, jsou na uklidnění a proti těm křečím a musí se vysazovat postupně. Jinak jsem dnes vyrobila jmenovky, je to nic moc, ale já lepší neumím a už není čas shánět někoho šikovnějšího ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz-diazepam dělá zázraky-aspon u nás tomu tak bylo.My máme 2spreje které denně vdechujeme a sem tam ze začátku syn z toho dostáal taky křeče-takže to bral taky. No mrkla jsem ti do albíčka a mě se zdají jmenovky povedené-zdá se mi to nebo ty kamínečky fosforkují
Odpovědět
Článek se načítá
To se ti zdá, je to focené mobilem, teď před chvílí, tak to zařídil blesk.
Odpovědět
Profilova fotka
michaela: jééé tak jsem ještě nakoukla jestli jsou tu fotečky a musím říct, že to vypadá pěkně... ještě až se do toho dodá ta korunka a závoj tak to bude úplně princeznovské... x-) misa: já myslím, že ty třpytky tomu dodají šmrnc, mně se to na kámoškách vždycky líbilo..já si dělám jen obyč francii doma a ta mi zase přijde moc obyč :-N
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz -jo tak proto-ale nemění to nic na mé předešlé pochvale :-) pajik83 -děkuji za pochvalu-je to vlastně úplně stejný účes jako první akorát mám ty kytičky a pramínky.
Odpovědět
pajik: no možná si zvyknu, jenom mi to nepřipadalo úplně podle mých představ. Jsem blbec, měla jsem říct, co chci, ale dnes jsem nebyla schopná myslet. Jen jsem tam sedla a vše jí odkývala.
Odpovědět
Profilova fotka
misa: no a když si nezvykneš tak se to jednoduše opraví, fakt si s tím nelámej hlavu... prostě máš myšlenky úplně někde jinde a já se ti vůbec nedivím michaela: ba jo už to vidím..s tou korunkou je to parádní x-)
Odpovědět
mich: moc hezký úsměv ... až tobude komplet tak budeš moc krásná ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83 -já budu mít jinou korunku-zatím jsem jí viděla jen na obrázku-je větší nežta původní-ale určo to bude nádhera misaroz-já jsem taky zvědavá na moje nehtíky-celkem se bojím :-) jajaba82-děkuji-ale že mě ten úsměv stál námahy-já ani nechtěla ty fotky dávat sem,když sem se viděla-ale nejde o můj obličej-hlavní je účes :-)
Odpovědět
mich: neboj určitě ti bude líp ... a budeš určo krásná .... holky vám to všem tak sekne .... já jsem zvědavá jak budu vypadat já:( snad se vlezu to šatu :-D začínám mít pomalu nervy tak jím sladké :-S
Odpovědět
mich: neboj, dopadne to dobře, hlavně si nenech nic vnutit. Já mám problém v tom, že moje kamarádka chodí k úžasné nehtařce a pokaždé má nehty perfektně nazdobené. Jenže je hrozně vytížená a zrovna teď na dovolené. Mám smůlu, že mám s čím srovnávat. Co říkáte vy ostatní na jmenovky? není to moc hrůza?
Odpovědět
misaroz: přijdou mi v pohodě .... já dneska taky dodělávala jmenovky, ale musím říct, že jsem neměla odvahu psát ručně tak jsem je vytiskla a pak vystřihla a nalepila na kartičku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůholky děkuji-jste zlaté,pro dnešek se loučím-už nevydržím sedět a miláček mi slíbil že se přitulíme a zkoukneme muzikál Drácula-no určitě u něj usne ale jdu se tulit :-) jajaba82 -určo budeš taky hezounká a podle svích představ
Odpovědět
mich: děkuji a dobře se bavte ....
Odpovědět
Profilova fotka
Pájo, děkuju moc za seznam! :-) A Pájo... Ty si ale kočka!!!!! :-D Ten účes je naprosto dokonalý!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: jmenovky jsou super... ty oblázky se mi moc líbí, ale sama bych se bála na ně psát ručně... ale tobě se to povedlo pěkně ;-) jajaba: budeš určitě nádherná nevěsta ;-) už jsem tu někde chválila tvůj nakažlivej úsměv, fakt se hrozně hezky směješ.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verunka: ahooooj.. nemáš vůbec zač... ještě se pořád pracuje na české music... děkuji :-N a který máš na mysli asi taky ty rozpuštěné vlasy viď?
Odpovědět
pajik: díky, tak to jsem ráda, měla jsem strach, že je to nic moc. Prostě jsem nad to dnes sedla se sklenkou vína na uklidnění a za dvacet minut bylo hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Michaelasi, líčení i účes paráda! Moc ti to sluší! :-) Držím pěsti, aby se to zdravíčko trochu umoudřilo!! Jajaba82, ty perličky se mi moc líbí! :-) Přijde mi to akorát. Myslím, že ty jsi sama o sobě výrazný typ, takže nepotřebuješ nějakou mega bižu! ;-) Misaroz, ty jmenovky jsou originál každým coulem! Bezvadný! :-) Pájo, jo jo, nejvíc se mi líbíš s těmi rozpuštěnými vlasy! :-) Ale ono je tam taky vidět, že i tobě se to nejvíc líbí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verunka: fakt? No asi jo... jsem si v tom taková jistější... ;-) jo a musím se pochlubit, že jsme dneska s přítelem domluvily kytičku za úplně super cenu v Kolíně... a hlavně slečna se kterou jsem to řešila byla fakt šikulka a poradila, takže z toho mám hrozně dobrej pocit... jááá se dneska na tu svatbu fakt tak hrozně těším!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?