Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Snad jo, má jen mírnou angínu, každopádně teď budu pěkně nervózní při každé teplotě. Ale pokud včas dám lék, nemělo by se to opakovat. Tak snad. Jinak má všechny výsledky v pořádku.
Odpovědět
misaroz: tak to je mi moc líto... ale tohle znám.. no znám... prý jsem je měla jako malé dítě... ale ty křeče za nějakou dobu přešli.. ale je fakt, že u mě, když mi vyskočí teplota na 37, tak si hned beru prášek, protože jinak by mi to pak vylítlo... a když mám 37,7 tak už umírám :-| prostě ty teploty snáším hůř...
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: to mě mrzí :-( tak ať se hlavně brzy uzdravíte, držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
misa: to je hrozný!!!!! A jak mu je? Už ho máte doma?
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: Tak to je síla! A z čeho? Něco ho kouslo, nebo nějaká infekce? Jen tak zničehonic??? Uff .. tak hlavně, že už je to za váma .... pajik83: Jsem zvědavá na fotky! brou: Řekni ségře, že se tu na ní všechny těšíme :D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: Jo to je jak někdo řiká, že se má srážet teplota až přes 38, ale já dávám taky léky hned po 37, některý lidi to prostě snášej hůř.
Odpovědět
laney: no tak to ní říct, tak to mi určo zapozuje :-D to budu muset na ní nějak navlíkout nenápadně ;-) jinak myslím, že ty křeče jsou právě z té vysoké teploty a mají to převážně malé děti .. mimča...
Odpovědět
Máme ho doma, před chvílí jsem ho přivezla, byla jsem tam s ním. Je to z vysoké horečky, kdy se s tím tělíčko nedokáže vyrovnat. Naštěstí neměl křeče, jen třes, ale přesto to byl strašný zážitek. Snad už to bude dobré a nebude se to opakovat. Mohou se objevit znovu, do 3 až 6 let, ale teoreticky by z toho nemělo nic být.
Odpovědět
misaroz: no já jsem tedy měla křeče.. a přestávala jsem dýchat.. takže mamka si to asi užila.. volali mi prý záchranku.. pak už se mi to víckrát neobjevilo... hned mě chladili atd., aby mi to nevylezlo...to víte.. taky to bylo před 27 lety.. :-D
Odpovědět
pajik: já jsem pro ty rozpuštěné se závojem.. fakt to ti moc sluší ;-)
Odpovědět
Nám v podstatě doporučili totéž - tj. hned jak se zvýší teplota, dát raději diazepam a předejít tomu. Takže ho teď budu muset všude vozit s sebou. Ale tak snad už to bude dobré, klidně to sice může znova přijít, ale taky ne. No a aspoň mi to vyčistilo hlavu od svatebních starostí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
misa: no muselo to bejt hrozný... doufám, že už bude v pořádku a nikdy se mu to nebude opakovat... důležitý je, že už je v pořádku doma ;-) držím palečky, ať mu je dobře!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Děkuji všem, jsem tak trochu na zhroucení, pořád slzy v očích, v nemocnici jsem se držela a rozbrečela až dneska, když jsme 4 hodiny čekali na propouštěcí zprávu. Teď jsem si ale načetla, že pokud je to pod kontrolou, tak to do pěti let vymizí. Tak tomu věřím. A teď trochu pozitivně, pajik, rozpuštěné vlasy ti sluší nejvíc, běž do toho. ;-)
Odpovědět
Jo a musela jsem zrušit pedikuru a zkoušku účesu, ale to snad ještě za těch sedm dní stihnu. Za chvíli jdu na nehty. Takže teď budu mít starosti dvoje - o dítě a svatbu. Ale to se zvládne.
Odpovědět
mis: tak to sis teda užila... :-( ale doufám, že bude malý v pořádku a už se to nikdy nestane... Drž se! pajik: rozpuštěné vlasy ti sluší nejvíc,budeš krásná nevěsta, myslím, že z toho bude ženich paf, s korunkou a závojem tě ještě neviděl ;-)
Odpovědět
holky.. páááááááá.. .mastím na zkoušku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misa: no vidíš, to je super, že to vymizí... holt se to bude muset trochu hlídat, ale zvládnout se dá opravdu všechno ;-) ale jinak chápu ty pocity, muselo tě to vylekat :-( na zkoušku se ještě objednej, určitě všechno v pohodě zvládneš... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: páá ;-) jinak děkuji...mně to říká hodně lidí, že ty rozpuštěné jsou nej... :-D a je fakt, že s krounkou a závojem mě ještě ženich neviděl, tak bude aspoň trošku překvapenej :-N
Odpovědět
pájik: jsem pro rozpuštěné vlasy, závoj a korunku :-) vypadáš jako princezna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucinka: děkuji...taky se mi to líbí nejvíc... jen je víc natočíme... ;-) jo jinak jsem nakoupila super vázičky v Ikee a sehnala jsem fialový peříčkový vějíř!!!! Ten jsem v tom obchodě prostě nemohla nechat, ikdyž bude jen na focení... :-D Joooooo a podprdu, která drží bez ramínek!!! Z té mám taky radost!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Pajik: díky za povzbuzení, máš pravdu, zvládnout se dají i horší věci, a když si vzpomenu na tu moji kamarádku a její mimi, tak to vlastně ani nemusím řešit, protože jsou i horší věci. Je fakt, že během naší hospitalizace tam se stejným problémem hospitalizovali další dvě děti, takže to asi není taková rarita. No nic, jdu na ty nehty. Mějte se, snad přijdu večer.
Odpovědět
Profilova fotka
misa: ;-) pa pa
Odpovědět
nazdar holky! tak mam za sebou schuzku s hotelem, zaplacenou zalohu, hotel z krku! a je to tam proste uzasny!!! ve_fi (jste tu dve verunky, tak radsi ...) - maji nove bily potahy na zidle.. no vrele doporucuju! ted tam zdobili zrovna sal na svatbu, bily stoly, bily zidle, bordo organiza s nejakou zivou kyti na stul, kolem rozhazene takove ty pruhledne bile diamantiky - krasa! jdu vas docist...
Odpovědět
teda tady se dejou veci! misa: zrovna nedavno u me byla kamaradka s 19ti mesicni holcickou, ze si nedavno prosli febrilnima krecema taky, taky jeli rychlou do nemocnice, tam jim neco pichli (?) a jeli snad hned domu, nebo tam byli mozna do rana, ael proste pak uz doma. uf. vim o nich a pri kazdy nemoci se toho uplne desim! drzim palce, at uz vas nepotkavaji... pajik: dalsi hlas pro rozpusten :-D vypadas uplne jako princezny z pohadek - takovy jsme si malovaly jako deti :-) ale tak hezky teda nebyly :-D
Odpovědět
brou: ty saty teda na ty modelce vypadaji fakt hrozne :-D ale je mi jasny, ze na raminku (nebo blby modelce) muzou vypadat uplne jinak, nez na cloveku, kterymu fakt sednou! jsem zvedava na foto a segru urco ukecej ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: ahooooj...koukám, že jsi dnes taky měla úspěšný den... :-D další hlas... píšu si.. jako ty rozpuštěný naprosto bezkonkurenčně převálcovaly všechno ostatní... :-D no a ženich bude taky spokojenej, ten to tak chtěl od začátku... jen chtěl abych byla ještě větší pudlík... :-D zítra spadnu pod 20 a začínám mít nervy... :-N ale už bychom měli mít všechno domluvené... včera se potvrdily dorty, dneska ta kytka ze které mám fakt děsnou radost, dokoupené maličkosti na svatbu..už by to fakt mělo být všechno
Odpovědět
Ahoj, holky. Páni, vy budete nádherné princezny :-) U nás to je tak,že kalhoty a rozhalenka se k sobě moc nehodí, takže zítra vyrážíme na nákupy. Taťkovi kalhoty, košili a boty, bráškovi boty a ženichovi košili nebo komplet celého a to máme 8 dní do svatby :-D
Odpovědět
pajik: my co jsme pod dvacet uz par dni mame nervy v haji davno ;-) :-D takze vitej do klubu :-D
Odpovědět
picasso: hele, to budou nejlepsi nakupy! :-D ted jsou jeste dost casto slevy, tak treba.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: fakt? a mě přišlo, že se docela držíte... :-D :-D :-D ale děkuji za přivítání... :-D picasso: no tak to máte taky nejvyšší čas něco sehnat... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?